vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

95 επισκέπτες, 3 χρήστες
nezoski, Jorge, bloodlessz

Twitter

ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ: ΜΥΘΟΣ Ή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ;

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ: ΜΥΘΟΣ Ή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ;
« στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 17:11 »
Προσπαθω να ατμισω απο τον Ιουλιο μηνα...Μεχρι τωρα εχω δοκιμασει τα: evo-bl-510-M4
Προσωπικα δεν εχω καταφερει να εξοικειωθω με το η.τ. Παρ' οτι εδω και αρκετες μερες εκοψα το κ.τ., το η.τ. με παιδευει αποστευτα. Προσκαλω-προκαλω οποιονδηποτε αγαπητο μελος του forum να μου υποδειξει ατμοποιητη ή και τροπο συντηρησης του, που θα μου κρατησει τουλαχιστον 7 μερες. Και οταν λεω κρατησει εννοω να ειναι σε πληρη αποδοση. Οποιος θελει μπορει να γραψει εδω, μπορει να στειλει p.m., να επικοινωνησει μεσω τηλ. ή ακομα κατ' ιδιαν συναντηση. Οποιος το καταφερει αποδεδειγμενα, εχει απο μενα δωρεαν παραγγελια απ' οπου θελει αξιας 100 ευρω.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 14, 2009, 23:41 από lionor »

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 17:41 »
Προσπαθω να ατμισω απο τον Ιουλιο μηνα...Μεχρι τωρα εχω δοκιμασει τα: evo-bl-510-M4
Προσωπικα δεν εχω καταφερει να εξοικειωθω με το η.τ. Παρ' οτι εδω και αρκετες μερες εκοψα το κ.τ., το η.τ. με παιδευει αποστευτα. Προσκαλω-προκαλω οποιονδηποτε αγαπητο μελος του forum να μου υποδειξει ατμοποιητη ή και τροπο συντηρησης του, που θα μου κρατησει τουλαχιστον 7 μερες. Και οταν λεω κρατησει εννοω να ειναι σε πληρη αποδοση. Οποιος θελει μπορει να γραψει εδω, μπορει να στειλει p.m., να επικοινωνησει μεσω τηλ. ή ακομα κατ' ιδιαν συναντηση. Οποιος το καταφερει αποδεδειγμενα, εχει απο μενα δωρεαν παραγγελια απ' οπου θελει αξιας 100 ευρω.

Σε παρακαλώ, ΜΗΝ έρθεις ποτέ να μου κάνεις ποδαρικό!!  :laugh1:
Μα τόσο γκαντεμιά πια;;;;;;;;  :dontknow:
Εγω για να σου δώσω να καταλάβεις έχω ακόμα τον ΠΡΩΤΟ μου ατμ από το prestige, και δουλεύει ακόμα άψογα, με λίγο καθάρισμα με οινόπνευμα πότε-πότε...

Οκ, είχα και ατμ (κατι 801 και 510) που κάηκαν στις 2-3 μέρες, αλλά όχι και τέτοια γκαντεμια...


Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 17:55 »
Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα γκαντεμιας :)
Αλλα οτι και ατμοποιητη αν εχω δοκιμασει, μου δουλευει καλα για 2-3 μερες και μετα μπουκωνει. Και μετα οπως και να τον καθαρισω (φυσημα-νερο-οινοπνευμα-βρασιμο-ψησιμο) δεν ξερω αν κατι εχω ξεχασει, δεν επανερχεται ποτε στην αρχικη του κατασταση. Σιγουρα ατμιζω πολυ,μα παρα πολυ. Αλλα να μου κραταει και 3-4 μερες μονο και μετα να μπουκωνει, αυτο σιγουρα δεν ειναι γκαντεμια! Ισως κανω λαθος στο γεμισμα του φιλτρου, στον καθαρισμα, δεν ξερω. Γι αυτο λοιπον η προσφορα μου ισχυει κανονικα :)

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:01 »
Φιλε μου την γκαντεμια σου την ειχα παντα με τις μπαταριες,χαλουσαν πανευκολα του prestige,ενω του EVO αν και μονο μια μου χαλασε μεχρι στιγμης,ειχε παντα πολυ σφιχτη τζουρα για τα γουστα μου...μεχρι που πηρα το ΤΙΤΑΝ που οι manual μπαταριες του με καλυπτουν απολυτα.Οσο για ατμ. τον τελευταιο καιρο κανω το συνδυασμο του ατμ 306(δηλ.prestige) με μπαταριες ΤΙΤΑΝ και νομιζω ειναι φοβερος συνδυασμος.Ο συγκεκριμενος ατμ,μου κρατησε την πρωτη φορα 6 μήνες(με συνεχη χρηση)  ;D
Νομιζω καλυτερα να δοκιμασεις κανενα mod μπας και βρεις την ησυχία σου  ;D
Δοκιμασε και τον ατμ. του prestige,για μενα ειναι ο καλυτερος που εχω δοκιμασει
Παρε δηλ.μονο ενα ατμ. και συνδυασε τον με μπαταριες ΤΙΤΑΝ η BL,για dripping ειναι ο,τι πρέπει

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:04 »
σηκώνω το γάντι!!   :D

τουλάχιστον γιά το evo, στο οποίο έχω ακόμη (καί) τούς πρώτους ατμ. τεσσάρων μηνών.
(καί στο bl ο ένας έχει περάσει τον μήνα).
καί ατμίζονται αταμάτητα όσο είμαι ξύπνιος (σκέψου μόνο ότι κοιμάμαι περίπου 5 ώρες το 24ωρο   :)) )

θες τουλάχιστον 2 ατμ, απλά γιά να μην ξεμένεις.
αυτό πού έκανα εγώ όταν τούς αισθανόμουν να μπουκώνουν -κι αυτό μπορεί να συμβαίνει πολύ συχνά- ήταν να τούς αφήνω σε ένα χαρτάκι να στραγγίζουν κάθε 2-3 βράδυα ή ακόμη καί κάθε βράδυ.
μία φορά την εβδομάδα, βραστό νερό -έχει τύχει βέβαια καί μετά από 3 μέρες.
καί με οινόπνευμα περίπου μία φορά τον μήνα.

είναι μέρες πού έχει χρειαστεί να τούς ξεβιδώσω καί να τούς "φυσήξω" σε χαρτί γιά να "αδειάσουν".

από κεί καί πέρα είοναι κ θέμα υγρού (με το ecopure είναι πιό συχνό το μπούκωμα).

κατά τ άλλα... δουλεύουν άψογα   :)

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:05 »
Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα γκαντεμιας :)
Αλλα οτι και ατμοποιητη αν εχω δοκιμασει, μου δουλευει καλα για 2-3 μερες και μετα μπουκωνει. Και μετα οπως και να τον καθαρισω (φυσημα-νερο-οινοπνευμα-βρασιμο-ψησιμο) δεν ξερω αν κατι εχω ξεχασει, δεν επανερχεται ποτε στην αρχικη του κατασταση. Σιγουρα ατμιζω πολυ,μα παρα πολυ. Αλλα να μου κραταει και 3-4 μερες μονο και μετα να μπουκωνει, αυτο σιγουρα δεν ειναι γκαντεμια! Ισως κανω λαθος στο γεμισμα του φιλτρου, στον καθαρισμα, δεν ξερω. Γι αυτο λοιπον η προσφορα μου ισχυει κανονικα :)

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι πως παραγεμίζεις τα φιλτράκια και τους μπουκώνεις...
Δοκίμασε να κάνεις μονο dripping: 1-2 σταγόνες στον ατμ, και με το που νιώσεις "καμμένο" ξανά...
Σίγουρα οχι ότι πιο βολικό, αλλά απο το τίποτα...

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:12 »
Φιλε μου την γκαντεμια σου την ειχα παντα με τις μπαταριες,χαλουσαν πανευκολα του prestige,ενω του EVO αν και μονο μια μου χαλασε μεχρι στιγμης,ειχε παντα πολυ σφιχτη τζουρα για τα γουστα μου...μεχρι που πηρα το ΤΙΤΑΝ που οι manual μπαταριες του με καλυπτουν απολυτα.Οσο για ατμ. τον τελευταιο καιρο κανω το συνδυασμο του ατμ 306(δηλ.prestige) με μπαταριες ΤΙΤΑΝ και νομιζω ειναι φοβερος συνδυασμος.Ο συγκεκριμενος ατμ,μου κρατησε την πρωτη φορα 6 μήνες(με συνεχη χρηση)  ;D
Νομιζω καλυτερα να δοκιμασεις κανενα mod μπας και βρεις την ησυχία σου  ;D
Δοκιμασε και τον ατμ. του prestige,για μενα ειναι ο καλυτερος που εχω δοκιμασει
Παρε δηλ.μονο ενα ατμ. και συνδυασε τον με μπαταριες ΤΙΤΑΝ η BL,για dripping ειναι ο,τι πρέπει

Toν ατμοποιητη presige που μπορω να τον βρω; Μπαταριες bl ηδη εχω. Τι φιλτρακια παιρνει;

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:17 »
σηκώνω το γάντι!!   :D

τουλάχιστον γιά το evo, στο οποίο έχω ακόμη (καί) τούς πρώτους ατμ. τεσσάρων μηνών.
(καί στο bl ο ένας έχει περάσει τον μήνα).
καί ατμίζονται αταμάτητα όσο είμαι ξύπνιος (σκέψου μόνο ότι κοιμάμαι περίπου 5 ώρες το 24ωρο   :)) )

θες τουλάχιστον 2 ατμ, απλά γιά να μην ξεμένεις.
αυτό πού έκανα εγώ όταν τούς αισθανόμουν να μπουκώνουν -κι αυτό μπορεί να συμβαίνει πολύ συχνά- ήταν να τούς αφήνω σε ένα χαρτάκι να στραγγίζουν κάθε 2-3 βράδυα ή ακόμη καί κάθε βράδυ.
μία φορά την εβδομάδα, βραστό νερό -έχει τύχει βέβαια καί μετά από 3 μέρες.
καί με οινόπνευμα περίπου μία φορά τον μήνα.

είναι μέρες πού έχει χρειαστεί να τούς ξεβιδώσω καί να τούς "φυσήξω" σε χαρτί γιά να "αδειάσουν".

από κεί καί πέρα είοναι κ θέμα υγρού (με το ecopure είναι πιό συχνό το μπούκωμα).

κατά τ άλλα... δουλεύουν άψογα   :)

Εχω τους Μ4, νομιζω ειναι οι γνωστοι evo. Αν τους αφηνω καθε βραδυ να στραγγιζουν πειραζει; Οταν λες βραστο νερο τι ακριβως εννοεις; Και γιατι τους φυσας, αφου οταν τον αφησεις αναποδα παλι στραγγιζει; Ελικρινα και παντα καλοπραιρετα το λεω, δυσκολευομαι πολυ να πιστεψω οτι μπορεις με εναν ατμο να ατμιζεις 4 μηνες :)

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:22 »
Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι πως παραγεμίζεις τα φιλτράκια και τους μπουκώνεις...
Δοκίμασε να κάνεις μονο dripping: 1-2 σταγόνες στον ατμ, και με το που νιώσεις "καμμένο" ξανά...
Σίγουρα οχι ότι πιο βολικό, αλλά απο το τίποτα...

Αν τους μπουκωνα οπως λες, γιατι στην αρχη για 2-3 μερες ατμιζουν κανονικα; Δεν θα πρεπε αυτο να γινει σχετικα πιο γρηγορα; Χτες πανω στην απογνωση μου, θυμηθηκα το dripping. Βουταω εναν σχεδον καινουργο M4 και αρχισα να του σταζω. Ξετρελλαθηκα...Ατμισα για 45 λεπτα περιπου αρκετες διαφορεςτικες γευσεις. Εσταζα 2-3 σταγονες και ατμιζα τουλαχιστον 10 χορταστικες τζουρες. Επιτελους ενοιωθα την πραγματικη γευση του καθε υγρου. Σημερα το πρωι γεματος χαρα ξεκιναω το dripping...Aλλα ματαια ομως. Καμια σχεση με το χτες. Οσο και αν του σταζω δεν εχει αυτη την γεματη πλουσια γευση. Τον εκανα μπανιο με οινοπνευμα και μετα ξανα dripping αλλα τπτ. Η γευση που ατμιζα χτες δεν υπαρχει πια.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:48 »
Κοιτα , το ΗΤ πρέπει να το πάρουμε απόφαση ... ειναι μυστηριο τρενο! Ειναι λά8ος να ψάχνεις μια χαμένη γευση , όπως και ενα χαμένο έρωτα!
Εγώ πάντως οταν μου σπάει τα νευρα απο μπουκωμα η άλλη παραξενιά έχω σταματήσει να εκνευρίζομαι. Απλά το ανεχομαι , ατμιζω 5-6 τζουρες και το παρατάω. Ισως, σκεψου,  είναι και για καλό . Οταν το βαρεθούμε , να το κοψουμε κι αυτό να ησυχάσουμε τελειως.
Παντως το evo II - esmoke έκλεισε μηνα , δε δουλευει τέλεια , αλλά υποφερεται και καποιες φορες δουλευει και τελεια. Οταν μουλαρώνει κανω μονο dropping ΠΑΝΤΑ χωρις το εσωτερικό φυσηγγιο-φιλτρο. Ατμιζω ομως με 3 ατμοποιητες εναλλαξ και με διαλειματα BL. To καθάρισμα το κανω με βραδυνη τουμπα σε χαρτοπετσετα και κανα φυσηγμα που και που.

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:49 »
Toν ατμοποιητη presige που μπορω να τον βρω; Μπαταριες bl ηδη εχω. Τι φιλτρακια παιρνει;
Απο τη nobacco ή απο οπου αλλου βρεις 306 ατμ.Φιλτρακια παιρνει τα δικα του αν και εγω αφαιρω το εσωτερικο και ατμιζω μονο με σταξιμο

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:53 »
δεν ατμίζω με έναν ατμο 4 μήνες γιά λόγους ... ασφαλείας (δικής μου).
όμως είναι ακόμη "ρεζέρβα" καί ετοιμοπόλεμοι.
η διαφορά είναι ότι με τούς καινούριους βγάζω 3-4 μέρες χωρίς καθάρισμα, ενώ αυτοί μπουκώνουν σε 2-3 φιλτράκια (μέχρι... να τούς ρίξω σε οινόπνευμα πού ξανασυνέρχονται αλλά γιά λίγο)

οί 401, μπουκώνουν γιά πλάκα ακόμη καί με μία λάθος σταγόνα παραπάνω στο φιλτράκι (σωστός ο under!).
γιά αυτό τούς καθαρίζω πολύ συχνά.
συνήθως κάτω από την βρύση με ζεστο (έως καφτό) νερό να τρέχει.
άμα δεν βαριέμαι, βράζω νερό σε μπρίκι καί τπους αφήνω μέσα κανα τέταρτο.

τούς φυσάω αν κάποια φορά, παρόλα αυτά, μπουκώσουν στην διάρκεια της ημέρας ή στην καφετέρια.


(στον bl έναν μήνα τώρα δεν κάνω τίποτα άλλο από το να τον φυσάω σε χαρτοπετσέτα -όταν τον αισθανθώ μπουκωμένο.)

(σήμερα το πρωί είχε άλλη γεύση ή επειδή δεν τον καθάρισες καί χρειαζότανε ή επειδή ... έφαγες κρεμύδια   :D  )

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 18:57 »
Lionor, εγώ αν έχω καταλάβει σωστά, πρέπει να έχεις φοβερές απαιτήσεις απο τους ατμ σου.
Κανένας ατμ μου δεν έχει χαλάσει και ΚΑΝΕΝΑΣ βέβαια δεν έχει την απόδοση της πρωτης εβδομάδας  ;)
Αν είναι έτσι τα πράγματα και ατμίζεις ασταμάτητα, δοκίμασε το συνδυασμό που σου πρότειναν τα παιδιά ή περίμενε τον ατμ του Θανάση, ή ακόμα - ακόμα πήγαινε σε μεγαλύτερα volt μέσα από κάποιο mod.
Καλή συνέχεια και μην αφήσεις το άτμισμα  :)

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 19:24 »
δεν ατμίζω με έναν ατμο 4 μήνες γιά λόγους ... ασφαλείας (δικής μου).
όμως είναι ακόμη "ρεζέρβα" καί ετοιμοπόλεμοι.
η διαφορά είναι ότι με τούς καινούριους βγάζω 3-4 μέρες χωρίς καθάρισμα, ενώ αυτοί μπουκώνουν σε 2-3 φιλτράκια (μέχρι... να τούς ρίξω σε οινόπνευμα πού ξανασυνέρχονται αλλά γιά λίγο)

οί 401, μπουκώνουν γιά πλάκα ακόμη καί με μία λάθος σταγόνα παραπάνω στο φιλτράκι (σωστός ο under!).
γιά αυτό τούς καθαρίζω πολύ συχνά.
συνήθως κάτω από την βρύση με ζεστο (έως καφτό) νερό να τρέχει.
άμα δεν βαριέμαι, βράζω νερό σε μπρίκι καί τπους αφήνω μέσα κανα τέταρτο.

τούς φυσάω αν κάποια φορά, παρόλα αυτά, μπουκώσουν στην διάρκεια της ημέρας ή στην καφετέρια.


(στον bl έναν μήνα τώρα δεν κάνω τίποτα άλλο από το να τον φυσάω σε χαρτοπετσέτα -όταν τον αισθανθώ μπουκωμένο.)

(σήμερα το πρωί είχε άλλη γεύση ή επειδή δεν τον καθάρισες καί χρειαζότανε ή επειδή ... έφαγες κρεμύδια   :D  )

Αν στα 2-3 γεμισματα μπουκωνουνε και μετα θελουν οινοπνευμα και στεγνωμα, προσωπικα τους θεωρω off.
To μεσημερι τον επλυνα κατω απο την βρυση με ζεστο νεο, οχι καυτο. Παρ΄ ολα αυτα δεν ειδα καποια θεαματικη βελτιωση. Θα δοκιμασω το βρασιμο οπως το λες αν και πολυ το αμφιβαλλω γιατι αυτο το εχω κανει και σε bl και δεν εγινε τπτ. Και παλι δεν καταλαβαινω οταν λες οτι τους φυσας; Τι να φυσηξω δηλ; :) Και ποσο μαλλον οταν τον εχω αφησει αναποδα και εχει σχεδον βγαλει οτι υγρο εχει μεσα του μεινει. Αυτο παλι με την μια σταγονα...παλι δεν το καταλαβαινω. Δηλ. αν ριξω στο φιλτρακι μια σταγονα παραπανω, τοτε μπουκωνει; υπαρχει πουθενα κανενα εγχειριδιο που να λεει ποσες σταγονες ριχνουμε; Αυτο ειναι και αναλογα το φιλτρακι και τον πολυεστερα που εχει μεσα. Κρεμυδια τα απεχθανομαι :)

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 19:29 »
Από αυτά που γράφεις παίρνω πίσω την.... "κατηγορία" περί απαιτήσεων. Εγώ θα τους θεωρούσα off αν σμπεριφερόντουσαν όπως σε εσένα.
Τι να πω δεν ξέρω...
Καμία σχέση με το Μητσοτάκη μήπως  :))
Χωρίς παρεξήγηση έτσι?  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 164 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 148 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20613 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207887 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65714 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174395 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312751 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14078 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124746 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93509 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4175 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix