vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

245 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, Jorge, Milarepa, teo77, anetost

Twitter

Μπαταριες για τα mod μας....Ποιες ειναι ασφαλεις? Ποιες οι διαφορες τους?

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Ο Tzenamo με αυτές σου είπε ότι 18 μηνες τώρα δεν έχει πρόβλημα στα watt αυτά. Εγώ είμαι πιο "φοβητσιάρης"

14 μηνες & παιζω το ανωτερο μεχρι τα 10w παντα O0

Αποσυνδεδεμένος prevezano

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα.
Έχει κανένας θερμοσυστελόμενα για μπαταρίες 18650 γιατί όπου βρήκα τα έχουν σε 50αδες και εγώ χρειάζομαι μόνο 1...?

shadockan θελω τα φωτα σου.για να παιζω σε 40-50 watt στο ipv2 d2 ποια απο τις 2 ειναι  ασφαλης  και με μεγαλυτερη διαρκεια
samsung 30q
sony vtc5a
σε ευχαριστω εκ των προτερων

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Με τι αντισταση Αντωνη ;;;;
Δεν παιζει και μεγαλο ρολο βεβαια , αλλα ειναι αλλος ο σκοπος μου.......... 8)

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Να κάνω και εγώ μια ερώτηση. Επειδή έχω σκοπό να αγοράσω το rx200 έχω μια απορία με τις μπαταρίες. Είχα αγοράσει τον Φεβρουάριο δύο hg2 και τις έχω ακόμα στο κουτί τους δεν έχει γίνει καμία χρήση φόρτιση κλπ .να πάρω άλλη μια hg2 ή πρέπει να πάρω μια 3αδα καινούρια για να είναι από την ίδια παρτίδα ??

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


με διπλη στα 0,5-0,7

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Αντωνη  :
Samsung 30Q

Aποστολη  :
Αν εισαι σιγουρος οτι εχεις ολες τις μπαταριες αυθεντικες , δεν εχεις θεμα.

ευχαριστω φιλε

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ :))))

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Επίσης έχε υπόψη σου ότι από Κίνα μεριά σταμάτησαν να στέλνουν μπαταρίες λόγω κάποιου συμβάντος σε αεροπορική εταιρεία.
Οπότε μπαταρίες μόνον από Ελλάδα προς το παρόν.
Αυτό έχει αναφερθεί από πολλά άτομα εδώ στο φόρουμ (σε άλλο νήμα) αλλά και σε φόρουμ του εξωτερικού.
Επίσης το ανακοίνωσε και η Fasttech, ότι δεν στέλνουν προς το παρόν μπαταρίες και ψάχνουν ανα βρουν λύση.

Παρεπιτόντως,
λύση βρέθηκε από ότι με ενημέρωσαν από την fasttech αλλά οι εταιρειες με τις οποιες συνεργάζονται για να στέλνουν μπαταριες δεν φέρνουν Ελλάδα.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Άρα για εμάς δεν βρέθηκε λύση, αφού δεν στέλνουν Ελλάδα.

Αλλά αυτό δεν το κατάλαβα καλά. :hmmm:

Μπορούν να στέλνουν σε όλες τις άλλες χώρες της Ευρώπης π.χ. αλλά όχι Ελλάδα; :o

Τί ακριβώς σου απάντησαν απο την FT;

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
εγώ είχα τύχη βουνό
έκανα παραγγελια για ένα ξαδερφάκι 2 samsung 30q μέσα στον φεβρουάριο και λέω δεν βάζω και 2 ακόμα και για μένα έτσι να υπάρχουν
και τώρα βρίσκονται ελλάδα και περιμένω να τις παραλάβω 8)

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Άρα για εμάς δεν βρέθηκε λύση, αφού δεν στέλνουν Ελλάδα.

Αλλά αυτό δεν το κατάλαβα καλά. :hmmm:

Μπορούν να στέλνουν σε όλες τις άλλες χώρες της Ευρώπης π.χ. αλλά όχι Ελλάδα; :o

Τί ακριβώς σου απάντησαν απο την FT;
Μου ειπαν πως βρηκαν εταιρια και μαλιστα 3 για να στελνουν τις μπαταριες ομως καμια απο αυτες δεν στελνει/συνεργαζεται στην Ελλαδα.
Τωρα ειμαι απο κινητο.Μολις παω σπιτι θα στειλω ακριβως το email γιατι γραφουν για ποιες χωρες ισχυει.Παντως δεν ειναι μονο η χωρα μας εκτος, αλλά πολλες χώρες.

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα .χάζευα πριν λίγο στο Facebook  και είδα σε γνωστή ομάδα αναρτημενη αυτή την φωτογραφία . Το παλικάρι που την ανάρτησε έκραζα την φαστεκ γιατί έχει σβησμένο τον αριθμό από το vtc επειδή ένα istick δεν έχει απόθεμα εδώ και 2 μήνες και για τις μπαταρίες που εδώ και καιρό(??) Δεν έχουν τρόπο να μας τις στείλουν .αυτό που με εκνεύρισε όμως πιο πολύ είναι ότι απάντησε θετικά σε ερώτηση μέλους ότι έφυγε από κατάστημα ενώ είδαν ότι είχε τέτοια μπαταρία μέσα και δεν είπε πιο είναι για να μην τους εκθέσει. Δεν έχω καμία εμπειρία ή εξειδίκευση από μπαταρίες .Έχω 4 μπαταρίες πάντα σε κουτάκι όπου και αν είναι τυλιγμένες σωστά όλα κομπλέ .Μόνο σε μένα φαίνεται τόσο πολύ λάθος η δεξιά μπαταρία ? Γιατί έκραξαν λίγο στα σχόλια και είδα τύπο να λέει σιγά ρε παιδιά δεν είναι και τίποτα .

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας

Αν ειναι μονη η μπαταρια , δεν παιζει ρολο σε ηλεκτρονικο , αλλα το σωστο ειναι να εχει το καλυμμα της κανονικα
Κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος σε τετοια θεματα....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1126 92590 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:38
από john 7
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63440 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3806 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172678 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15515 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9530 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43737 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 479 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36488 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex