vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

77 επισκέπτες, 3 χρήστες
bloodlessz, JohnDag, manoslykos

Twitter

EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« στις: Αυγούστου 31, 2011, 21:18 »
EDIT by Atmos:
Πριν δημοσιεύσετε μήνυμα στο παρόν θέμα, παρακαλώ πρώτα διαβάστε ΕΔΩ:

--- τέλος EDIT

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vbL0GVMEHwU&feature=channel_video_title[/youtube]

Εδώ είναι πλέον το video για το eGo-W από vapormania που μας δώθηκε απ το μαγαζί :

1) 2x eGo-W Eliq-carts (διαφανές cartomizers με χωρητικότητα 1.8-2ml e-Liguid).  2) 2x eGo-W μπαταρίες(650mah ή 1100mah) με 5 κλικ κλειδώνει η μπαταρία.
 3) 2x προστατευτικά καπάκια καλύματα για την προστασία του cartomizer και την ένδειξη υγρού.
 4) 2x ευκαμπτα επιστόμια για μεγαλύτερη άνεση.
 5)USB ταχυφορτιστή φορτιστή με αντάπτορα τοίχου.

6)User Manual.

και τέλος 

7) Ένα ειδικό μπουκαλάκι με ενσωματομένη ένεση για γέμισμα


Δε λέω γραπτώς άλλες λεπτομέριες μιας κ είναι όλα στο video.Φωτογραφικό υλικό,ακόμη περισσότερες λεπτομέριες και στοιχεία σε τρεις μέρες.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 26, 2011, 18:41 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Artist_gr

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
  • Little Greece Dicodes with GG Tilemahos
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 31, 2011, 23:11 »
Ωραίος, πολύ καλή η περιγραφή του νέου EGO-W.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 31, 2011, 23:24 »
ωραια παρουσιαση.
μπραβο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 31, 2011, 23:39 »
Hello, παρέλαβα κι εγώ το Ego-W από τη vapormania.gr
Θα το παρουσιάσω σε 2 δόσεις: Πρώτα η περιγραφή του πακέτου και σε 2-3 μέρες οι τελικές μου εντυπώσεις μετά απο αποκλειστική χρήση. Θα αφήσω τις "συσκευές" μου για 2-3 μέρες και θα κυκλοφορώ αποκλειστικά με Ego-W μέχρι την Κυριακή. Αν πάθω κάτι, αυτό θα είναι και το τελευταίο μου video  :)) :)) :))

Λοιπόν, πρώτα απ' όλα να πω οτι ξεκινάω "προϊδεασμένος" για αυτό το review, καθώς τα CE2 τα χρησιμοποίησα αρκετό καιρό και έμαθα καλά τα "μυστικά" τους. Περιμένω να δω βασικά την βελτιωμένη τους έκδοση στο Ego-W, ενώ σχεδόν ξέρω τι θα συναντήσω.

Δεν το έχω φορτίσει ακόμα, ελπίζω να εκπλαγώ ευχάριστα  :) 8)


EGO-W από Vpormania.gr, πρώτο μέρος

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UbV1XWdmlrc[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 00:30 »
Μπράβο και στους δύο, Steamboy και Arxos καλή αρχή :thumpup:
Βαγγέλη, ανέβασε λίγο την ένταση ;)  (μόνο με ακουστικά μπορούσα να σε παρακολουθήσω)

Αποσυνδεδεμένος loop80

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 02:04 »
Καλησπέρα και από μένα τρίτος και καταϊδρωμένος αλλά λόγο δουλειάς δεν πρόλαβα να ασχοληθώ νωρίτερα :'(.
Λοιπόν πήγα κι εγώ σήμερα το μεσημεράκι στον Δημήτρη στο www.vapormania.gr στη Νίκαια και πήρα το ego-w για δοκιμή. Ο Δημήτρης και το άλλο το παιδί που δουλεύει εκεί είναι συμπαθέστατοι και εξυπηρετικότατοι :respect:

Πήρα ένα πακέτο ego-w 650mha που περιλαμβάνει.
2χ μπαταριές 650mha 510 σπείρωμα
2χ ατμοποιητες διάφανους που φαίνετε το υγρό μέσα τους
2χ καπάκια και επιστόμια για τους ατμοποιητες
1χ ταχυφορτιστή ρεύματος
1χ φορτιστή usb
1χ δοχείο με βελόνα στην άκρη για εύκολο γέμισμα
Και οδηγίες χρήσης.

Ήδη από σήμερα το απόγευμα στις 19:00 ατμιζω αποκλειστικά και μόνο το συγκεκριμένο τσιγάρο με vg (σχετικά παχύρευστη) μέχρι στιγμής οι εντυπώσεις μου είναι αρκετά καλές αλλά είναι νωρίς ακόμα.
Σας παραθέτω το πρώτο video της συσκευασίας και του τι περιέχει το κουτί ουσιαστικά και θα επανέλθω σε 3 ημέρες και νέο πιο αναλυτικό video και πλήρη περιγραφή.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NXz7j-kgof4[/youtube]

Εδώ και κάποιες φωτογραφίες της συσκευασίας.
http://img189.imageshack.us/img189/7100/dsc0196iv.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/4744/dsc0195gv.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/2152/dsc0194kx.jpg
http://img684.imageshack.us/img684/5046/dsc0193gt.jpg

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 02:20 »
Πολύ ωραία και τα τρία βίντεο, παιδιά, αναλυτικά και επεξηγηματικά.  :thumpup: :thumpup:
Θα περιμένουμε με αγωνία τη συνέχεια η οποία θα παρουσιάσει και το μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Τη δεύτερη φορά κάντε και ένα γραπτό περιληπτικό γενικό "conclusion" που λένε και οι Άγγλοι με τα συν και τα πλην για να έχουμε μια συνοπτική άποψη στα γρήγορα.

Αποσυνδεδεμένος spiruni

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ!
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 02:48 »
Μραβο παιδια καλη δουλεια         :thumpup:   περιμένουμε με αγωνία τη συνέχεια

Αποσυνδεδεμένος heritsa

  • *
  • 48
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 09:25 »
Μπράβο σε όλους και σε αναμονή των εντυθπώσεων-συμπερασματων μετά από μερικές μέρες χρήσης!!! Thanks! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 14:56 »
Mπράβο και στους τρείς για τις παρουσιάσεις του eGo-W :thumpup:
Ο παραγόμενος ατμός είναι λογικά θερμός. Να υποθέσω ότι η θερμότητα είναι κοντά στα επίπεδα των CE2 ή ελάχιστα πιο κάτω ?

Αποσυνδεδεμένος trabakoulas

  • **
  • 218
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2011, 17:53 »
Πολυ ωραιο μηχανακι φαινετε και ενα μεγαλο συν ειναι πως δεχεται τις μπαταριες του ego-t. Το μονο που με χαλαει ειναι το γεμισμα του. Περιμενουμε νεα οσον αφορα τη λειτουργια του :)

Αποσυνδεδεμένος dinosg7

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2011, 21:27 »
Μπραβο στα παιδια για τις παρουσιασεις , το πηρα και γω απο την μεση και πανω για δοκιμη με την μπαταρια του Ovale που εχω  :respect:

Αποσυνδεδεμένος adams_nik

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2011, 21:58 »
Μπραβο στα παιδια για τις παρουσιασεις , το πηρα και γω απο την μεση και πανω για δοκιμη με την μπαταρια του Ovale που εχω  :respect:

Έχω παραγγείλει και εγώ απο vapormania και περιμένω...
Να σε ρωτήσω, στο σετάκι του ατμο το καπάκι (pen style) περιλαμβάνεται?
Αν όχι που το προμηθευόμαστε..?

Αποσυνδεδεμένος Pavlos

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2011, 22:18 »
Πολύ ενδιαφέρον το γεγονός ότι " κουμπώνουν " οι μπαταρίες του eGo-T,περιμένουμε τις εντυπώσεις σας παίδες.Εάν έχει μεγαλυτερη διάρκεια ζωής ο ατμιστής του από του eGo-T,είναι σίγουρη αγορά ( δεν την παλεύω  με το καθάρισμα και το ανχός τι φταίει η γεύση μου η ο ατμιστής ).Θέλω να ντουμανιάζω το Freedom χωρίς την αγωνία του καμένου.

Περιμένουμε νέα σας !!

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #14 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2011, 11:05 »
adams_nik στο πακέτο που πήραμε από vapormania το καπάκι περιλαμβάνεται. Αν χαθεί όμως, δε ξέρω από που μπορείς να το αντικαταστήσεις άμεσα, γιατί ανταλλακτικά δεν έχουν φέρει ακόμα τα παιδιά. Μου είπαν όμως οτι θα φέρουν πολύ γρήγορα
Pavlos το βέβαιο είναι οτι το EGO-w έχει σταθερή γεύση χωρίς σκαμπανεβάσματα, ακόμα και στα τελειώματα της μπαταρίας

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 74 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280127 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312423 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13607 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro