vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

63 επισκέπτες, 3 χρήστες
bloodlessz, JohnDag, manoslykos

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος kostasb

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Γνώμη για καλύτερη γεύση μεταξύ kylin mini rta, pharaoh mini και obs crius 2;

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Αν και ποσταρες σε λαθος θεμα, γιατί εδω είναι για σφιχτοτζούρηδες, kylin mini. H γευση του πολύ μπροστα σε σχεση με crius 2 και pharaoh

Αποσυνδεδεμένος kostasb

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
thanks stepeha, έχεις δίκιο αλλά δεν έβρισκα το θέμα για τους πνευμονικούς

Αποσυνδεδεμένος JohnT

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
Κσι επίσης ο Gotank mtl rta της Fumytech είναι μάλλον καλύτερος από τον Rose.
Τον εχεις δοκιμασει? Σκεφτομαι πολυ σοβαρα αυτον για πρωτο επισκευασιμο. Αν και το νημα του δεν γραφει πολλα μου εχει κανει κλικ ο τροπος που μπαινουν τα βαμβακια. Το θεωρω ευκολο για πρωταρη. 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
υπαρχουν κ αλλοι "ευκολοι" που εχουν κ νημα εδω.
με παρουσιαση κτλ. ;)

Αποσυνδεδεμένος dimgoua

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Τον gotank δεν τον έχω αλλά στον τριαντάφυλλο θέλει λίγο παραπάνω προσοχή στο βαμβάκωμα γιατί δεν συγχωρεί  πάει το καψούλι αίμα άμα τον στουμπώσεις ή βάλεις λίγο παραπάνω στις τρύπες ;).

Αποσυνδεδεμένος JohnT

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
υπαρχουν κ αλλοι "ευκολοι" που εχουν κ νημα εδω.
με παρουσιαση κτλ. ;)
Τα εχω διαβασει σχεδον ολα (Ιδιαιτερο φροντηστηριο το λιγο καιρο που ειμαι μελος στο φορουμ)  :).
Το ευκολο πηγαινε στο οτι δεν ειναι ανοιχτες οι εγκοπες στο βαμβακωμα αλλα κλειστες με αποτελεσμα να ειναι ποιο ευκολο το βιδωμα της καμπανας και να μην εχεις τον φοβο να "πιασεις" το βαμβακι και να το χαλασεις. Και παλι δεν ξερω δεν εχω επισκευασιμο αλλα οπως προειπα σεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω αυτο το βημα για την αποκτηση καλυτερης γευσης απο το ναυτιλο τον 2 που χρησημοποιω τωρα. Εχω επισεις σκεφτει και για σειρηνα2 αλλα απο οτι διαβαζω δεν ειναι και τοοοσο σφιχτος. 

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Μια χαρά σφιχτος ειναι. Στη μια τρυπα φτιαχνεις μάγουλο.

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Εύκολος είναι και ο hastur, και με πολλές επιλογές αέρα.
Τον πήρα ως πρώτο επισκευάσιμο και 2 βδομάδες τώρα δεν έχω φάει καμένο και δεν έχει στάξει ούτε λίγο.
 

Αποσυνδεδεμένος JohnT

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια και γω αυτο ψαχνω για αρχικο επισκευασιμο. Εναν ευκολο σφιχτο ατμοποιητη που να μου δωσει καλυτερη γευση απο τον ναυτιλο2 . Εκλεισα 2 μηνες ΗΤ χωρις καθολου ΚΤ και θελω να κανω το επομενο βημα σε γευση και ποιοτητα και απο οτι εχω καταλαβει αυτο θα γινει με επισκευασιμο.

Αποσυνδεδεμένος dimgoua

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Άρης,σειρήνα,σκύλος μια χαρά εύκολοι και σφιχτοί είναι για πρώτοι.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Επίσης καθαρά mtl ατμοποιητής είναι ο berserker.

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
και ο Kayfun Prime επισης

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Τα κατάφερα και έσπασα το γυαλί του hastur στο πλύσιμο. Υπάρχει ανταλλακτικό στην Ελλάδα; 
Πάλι καλά που είχε και το frosted μέσα. 

Αποσυνδεδεμένος John a

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Kayfun lite plus v2 για τα δικά μου γούστα. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 74 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280126 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312422 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13607 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro