vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, yorgoss, dimitraf, Boogie2008, bloodlessz, manoslykos

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #150 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 04:50 »
Και εκεί που λες χειρότερη δεν υπάρχει να που βρέθηκε...To όνομα αυτής Prime 15.Μάλλον με το νούμερο θέλουν να δηλώσουν τις ώρες που θέλει για να εξαφανιστεί η μπόχα?!Ή το πόσες φορές σου ρχεται να ξεράσεις?!Ότι και να ναι πάντως δε μ'αρέσε καθόλου! :thumpdown:
Συμφωνώ απόλυτα Βαγγέλη  :thumpup:
Το έχω γράψει πριν απο δύο μήνες εδώ :
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,94.msg65777.html#msg65777
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,94.msg76847.html#msg76847
Πρόκειται για απίστευτη αηδία. Η άσχημη οσμή αναδίδεται χαρακτηριστικά ακόμα και όταν το μπουκαλάκι είναι κλειστό.
Είχα παραγγείλει μερικά μπουκαλάκια τα οποία τα χάρισα με την σχετική προειδοποίηση
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2589.msg65919.html#msg65919 
Η απόλυτη αηδία της Halo που παραδόξως αρέσει σε αρκετούς  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #151 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 04:56 »
Αχ,Θέμη,αν το είχα διαβάσει θα είχα σωθεί.Και φαντάζομαι τί έπαθες με τα μερικά μπουκαλάκια που λες.Γιατί ευτυχώς που πήρα μόνο 1 των 5ml ίσα για δοκιμή.Σκέψου πως το δοκίμασα,πάλι καλά,σε eGo-T.Η αμπούλα,όμως,αν και την καθάρησα δεν έλεγε να φύγει η μυρωδιά με τίποτα,όπως και απ το δωμάτιο.Απ το απόγευμα και τώρα άρχησε να ξεθυμένει...Πωπω..εφιαλτικό.Αν το είχα δοκιμάσει σε Α2...θα  :'( τώρα...και άντε να τον συνέφερνα.

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #152 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 05:04 »
Τρία 30άρια είχα πάρει Βαγγέλη :doh3:  :wall: :idiot1:
Κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από τη στιγμή που μπήκα στην είσοδο της πολυκατοικίας και κάτι μύριζε άσχημα. Είχε φτάσει το πακέτο. Είναι απίστευτο και όμως αληθινό. Η άσχημη μυρωδιά βρώμικης , μουχλιασμένης σφουγγαρίστρας βγαίνει ακόμα και από το σφραγισμένο πακέτο. Ησύχασα μόνο όταν τα χάρισα  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #153 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 05:07 »
Καλά αντέχουν στη μυρωδιά αυτοί που φτιάχνουν αυτό το υγρό?Πρέπει να πέρνουν άδεια κ επίδομα ανθυγειηνής εργασίας...σίγουρα πράγματα.  :))

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #154 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 09:58 »
Aν το Prime15 ήταν το μοναδικό ατμιστικό υγρό που υπήρχε, δεν θα το άτμιζα. Θα κάπνιζα σίγουρα ΚΤ.
Απλά άθλιο κατά την προσωπική μου πάντα εκτίμηση. Το πρόβλημα δεν είναι τόσο η μπερδεμένη γεύση κακάο, χώματος και popcorn όσο η απεχθής οσμή (θυμίζει σάπια και μουχλιασμένη σφουγγαρίστρα παρατημένη για καιρό μέσα σε βρώμικο νερό). Θα το πρότεινα για δοκιμή μόνο σε τολμηρούς, σε όσους θέλουν να πάρουν μια γεύση από το μέγεθος της αθλιότητας και γενικά σε όσους επιθυμούν να έχουν προσωπική άποψη. Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο υγρό δεν έπρεπε να έχει βγεί στην παραγωγή, κάτι που πιθανότατα θα είχε συμβεί αν είχε αξιολογηθεί αρνητικά στο σχετικό survey της Halocigs κατά το στάδιο της δοκιμαστικής περιόδου από 28.4 έως 7.5.2011. Ωστόσο αξιολογήθηκε θετικά, γεγονός που αποδεικνύει για μια ακόμα φορά τον σημαντικότατο ρόλο της  υποκειμενικότητας των γεύσεων-οσμών.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 10:07 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #155 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 10:58 »
Είχα παραγγείλει μερικά μπουκαλάκια τα οποία τα χάρισα με την σχετική προειδοποίηση
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2589.msg65919.html#msg65919 
Η απόλυτη αηδία της Halo που παραδόξως αρέσει σε αρκετούς  :dontknow:
Ποιος το πήρε Θέμη? Είμαι περίεργος να ακούσω και την δική του άποψη.
Όχι ότι θα το πάρω κιόλας :tongue_smilie: . Εγώ κόλλησα στο Tribeca. Η επόμενη κίνηση είναι σκέτη vg που έχω ήδη παραγγείλει

Αποσυνδεδεμένος arispat

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #156 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 11:05 »
Πολλα απο τα υγρα της halo οταν τα πρωτο ανοιγεις εχουν μια περιεργη εως απαισια μυρωδια αλλα μετα απο καποιες ωρες-μερες με καποια απ αυτα..κολας μαζι τους!
 Το bella valente ηταν οτι πιο ασχημο εχω πρωτομυρισει.Σαν να μυριζα υδρωτα σκυλου με ποδαριλα μεσα σε φαρμακαποθηκη :confused1: :laugh1:
Ουτε σκεψη να ατμισω αυτο το πραμα!
Την αλλη μερα που το εβαλα και μετα απο μισο τανκ που ατμισα αρχιζε να μου αρεσει!σαν ..μαζοχισμος να γευτω τη μυρωδια του δηλαδη!η οποια δεν ηταν ιδια με της πρωτης μερας που το ανοιξα!
Το prime 15 ΔΕΝ καταπινεται ουτε την αλλη μερα!! :D  :) :)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #157 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 11:10 »
Ποιος το πήρε Θέμη? Είμαι περίεργος να ακούσω και την δική του άποψη.
Όχι ότι θα το πάρω κιόλας :tongue_smilie: . Εγώ κόλλησα στο Tribeca. Η επόμενη κίνηση είναι σκέτη vg που έχω ήδη παραγγείλει
cobolt και billypapa ήταν οι αποδέκτες Άγγελε

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #158 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 11:14 »
cobolt και billypapa ήταν οι αποδέκτες Άγγελε
Α τα καημένα τα παιδιάαααα :laugh1: :laugh1: :laugh1: :idiot1:

Εγώ μια που το μύρισα, πήρα και μια τζούρα σε έναν 510d και τα πέταξα όλα μαζί. Σκέφτηκα να το δώσω σε κανέναν φίλο αλλά δεν λέει με τίποτα. Απίστευτη βρώμα το υγρό :shock_sick_02:

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #159 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 13:26 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ο Bασίλης (billypapa) τα άτμισε με ευχαρίστηση αν θυμάμαι καλά. Για τον Άγγελο (cobolt) δεν είμαι βέβαιος... :dontknow:
Πάντως χειρότερο δεν υπάρχει  :shock_sick_01: :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #160 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2011, 12:44 »
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ο Bασίλης (billypapa) τα άτμισε με ευχαρίστηση αν θυμάμαι καλά. Για τον Άγγελο (cobolt) δεν είμαι βέβαιος... :dontknow:
Πάντως χειρότερο δεν υπάρχει  :shock_sick_01: :shock_sick_02:
Η αλήθεια Θέμη είναι πως και γω όταν το άνοιξα και το μύρισα, μου φάνηκε κάπως ...βαρύ. Άτμισα και λιγάκι, αλλά είναι όπως ακριβώς το περιγράφεις. Ακόμα και αυτό που αναφέρεις πως αναδύει τη μυρωδιά και με κλειστό μπουκαλάκι, ισχύει 100%.
Ο λόγος που το ήθελα πάντως ήταν για να το δοκιμάσω εγώ ο ίδιος, και για να δώσω και σε φίλους για να έχουν μια εικόνα. Δεν σου κρύβω πως μερικοί ανάμεσά τους είπαν πως... δεν είναι κακό...

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #161 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2011, 00:42 »
Πάντως εγώ είχα προειδοποιήσει Άγγελε  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #162 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 11:31 »
Cappuccino fantasy της Smoky από Funstore.
Ότι χειρότερο και πιο εφιαλτικό έχω συναντήσει στη σύντομη ατμιστική μου εμπειρία..
Ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες μπροστά του είναι παράδεισος και ο Φρέντυ Κρούγκερ κούκλος.
Μιλάμε για τον απόλυτο ατμιστικό εφιάλτη. Εμετικό και βδελυγματικό.. :wall: ΜΠΛΙΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!!

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #163 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 11:33 »
Παράθεση
βδελυγματικό
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Το βδέλυγμα της ερημώσεως και το Μέγα Θηρίο σε ένα μπουκαλάκι...  :laugh1: :laugh1:

Να σαι καλά ρε φίλε... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #164 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 12:13 »
Cappuccino fantasy της Smoky από Funstore.
Ότι χειρότερο και πιο εφιαλτικό έχω συναντήσει στη σύντομη ατμιστική μου εμπειρία..
Ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες μπροστά του είναι παράδεισος και ο Φρέντυ Κρούγκερ κούκλος.
Μιλάμε για τον απόλυτο ατμιστικό εφιάλτη. Εμετικό και βδελυγματικό.. :wall: ΜΠΛΙΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!!
Καπως ετσι ενιωσα και γω οταν δοκιμασα το καπουτσινο της janty  :eyesplash:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 235 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 193 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208019 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66253 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174882 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313099 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124970 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4243 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix