vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 5 χρήστες
camber, manoslykos, Jorge, Mimhsdr, th3ofilos

Twitter

Υγρά αναπλήρωσης Abuelos

Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 14:20 »
Καλημέρα παιδιά,
παράγγειλα και εγώ το Vanilla Sabroso για δοκιμή. Ως φανατικός του Colonel Custard (από T-juice) θέλω να δοκιμάσω κάτι σχετικό και Ελληνικό! Εντυπώσεις, αύριο-μεθάυριο!

 :bye:

Αποσυνδεδεμένος cho oyu

  • **
  • 175
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 14:39 »
θα σ΄ αρεσει  :D :D

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 23:11 »
humo tipo.


Εντελώς ξηρός καρπός, δεν έλαβα κάτι άλλο με μία γλυκάδα σαν επίγευση. Στην αρχή μου άρεσε αλλά σύντομα με κούρασε έντονα.

Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 14:54 »
ξερει καποιος αν μπορω να βρω τα abuelos καπου στη Θεσσαλονικη;;

Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 09:44 »
Καλημέρα παιδιά,
παράγγειλα και εγώ το Vanilla Sabroso για δοκιμή. Ως φανατικός του Colonel Custard (από T-juice) θέλω να δοκιμάσω κάτι σχετικό και Ελληνικό! Εντυπώσεις, αύριο-μεθάυριο!

 :bye:


Το παρέλαβα εχθές...αλλά δεν με ενθουσίασε ρε παιδιά! Έχει πολύ έντονη γεύση βουτύρου...άδειασα το τανκ, γέμισα με άλλο υγρό (βαρέθηκα να αλλάξω το βαμβάκι) και ακόμα μου έρχεται η γεύση και η μυρωδιά βουτυρίλας..λέω να παραμείνω σε Custard!!   

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 16:17 »

το del rio η εταιρία το περιγράφει βαρύ καπνικό όμως εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο
ισα ισα που είναι ένα ωραίο απαλό καπνικό που δεν με κουράζει σε καμία περίπτωση
εκτος κι αν έχει αλλάξει τελείως η γεύση μου και τα βαριά καπνικά μου φαίνονται ήπια :dontknow:


το Bon Bon μου  βγάζει καραμέλα βουτύρου με μια ιδέα βανίλιας
την σοκολάτα δεν την βρήκα στην γεύση αλλα ίσος λίγο στην μυρωδιά που αφήνει στην ατμόσφαιρα


και τα δυο υγρά έχουν πολύ καλή γεύση και δεν με κούρασαν καθόλου είναι ότι πρέπει για καθημερινά ολοήμερα υγρά


οπλισμένα τα φαινόμενα και τα clouds πάνε σύννεφο :tongue_smilie:



Αποσυνδεδεμένος kgardas

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
  • Try Hard
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 28, 2016, 16:17 »
Δοκιμή του Bon Bon σε 0mg.


i) KFL+, Kanthal A1, 1Ω, Ανοιχτές σπείρες, KGD


Γεύση Καραμέλας Βουτύρου και αρκετά στο βάθος υποψία βανίλιας. Πουθενά δεν κατάλαβα σοκολάτα. Στην εκπνοή αφήνει μια γλυκάδα σαν έχεις μόλις βάλει μια καραμέλα βουτύρου στο στόμα. Μετά το τέλος από το τανκάκι συνέχισα για ακόμα ένα τανκ σχεδόν με σκέτη βάση και η μυρωδιά της καραμέλας παρέμενε. Το άρωμα στο χώρο είναι πάρα πολύ ωραίο και θυμίζει καραμέλα βουτύρου Λάβδας όπως το περιέγραψε η γυναίκα μου.  :)


ii) Erlprinz Nano Kit, N200, 0.13Ω, KGD, 210 oC


Και εδώ γεύση καραμέλας βουτύρου λιγότερο γλυκιά εξαιτίας του ατμοποιητή που τον θεωρώ λίγο ποιο τραχύ στο άτμισμα. Όμως εμφανίστηκε και μυρωδιά καβουρδισμένης ζάχαρης μαζί με λίγο περισσότερη βανίλια στο τέλος της εκπνοής. Επίσης δεν κατάλαβα καθόλου την σοκολάτα. Και εδώ μετά το άδειασμα του τανκ, γέμισμα με σκέτη βάση όπου η μυρωδιά της καραμέλας βουτύρου παρέμεινε για ολόκληρο το τανκ.


Ένα κατ' εμέ "νόστιμο" και απλό υγρό χωρίς πολλές και διαφορετικές γεύσεις που αποδίδει πολύ καλά την καραμέλα βουτύρου. Δεν με κούρασε καθόλου σε ολοήμερο άτμισμα και σε συνδυασμό με την χαμηλή τιμή του αλλά και το ότι για τα δικά μου γούστα μπορεί να αραιωθεί και με 40% βάση θα με κάνουν να το προτιμήσω ξανά. Θα συμφωνήσω με όλους τους προηγούμενους οτι δεν είναι έντονο και αυτό είναι που με κέρδισε γιατί συνήθως κάνω σκέτη βάση με ελάχιστες σταγόνες από κάποιο άρωμα.




Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 28, 2016, 17:49 »

Το παρέλαβα εχθές...αλλά δεν με ενθουσίασε ρε παιδιά! Έχει πολύ έντονη γεύση βουτύρου...άδειασα το τανκ, γέμισα με άλλο υγρό (βαρέθηκα να αλλάξω το βαμβάκι) και ακόμα μου έρχεται η γεύση και η μυρωδιά βουτυρίλας..λέω να παραμείνω σε Custard!!


έχει γαλατίλα , εμένα δε με χάλασε γι' αυτό έγραψα κάτι σε ζαχαρούχο γάλα.

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουαρίου 10, 2016, 18:31 »
Τσίμπησα και 'γω ένα πακέτο δειγμάτων "Sweet & Fruits Sample Pack".

Άραγμα με τον κολλητό κανά 5ωρο στο πάνω όροφο artistic καφετέριας με
μοναδική παρέα τον Apollo σε ένα χαλαρό στήσιμο μονή γύρω στα 1.2ohm.
Πάνω κάτω στις ίδιες εντυπώσεις καταλήξαμε, οπότε θα 'γράφω στον ενικό
εκτός και αν ο κολλητός είχε κάτι να προσθέσει.

Mango Toledo
Ένας μοναδικός συνδυασμός μάνγκο, πεπονιού και μενθόλης, μοναδικά ισορροπημένο, έρχεται να σας δροσίσει.

Αισθητή και βασική η γεύση του Mango, αρκετά ρεαλιστική. Το πεπόνι ακολουθεί διακρητικά. Η μενθόλη έντονη,
χωρίς όμως να τα καλύπτει όλα. Θα 'θελα να προστεθεί κάτι ώστε να κάνει το Mango πιο γλυκό (να μείωνε τον
ρεαλιστικό του χαρακτήρα δλδ.) μιας που με πέφτει πολύ "διαίτης" έτσι. Για τους fan του Mango το προτείνω,
οι υπόλοιποι με επιφύλαξη.


Vanilla Sabroso
Μια γευστική κρέμα βανίλιας, έρχεται για να ικανοποιήσει όλους τους λάτρεις των γλυκών γεύσεων.

Αυτή η βανίλια με προκαλεί αναγούλα (όπως και άλλες παρόμοιες βανίλιες, δύσκολα θα βρω vanilla ή custard που
να τα πάμε καλά, είμαι fan όμως και την ψάχνω) οπότε δεν ασχοληθήκαμε ιδιέταιρα μαζί της.


Mulata
Ένα υπέροχο αχλάδι με νότες φράουλας και πεπονιού, είναι ο συνδυασμός που δίνει ενα απόλυτα γευστικό αποτέλεσμα!

Βασική γεύση πεπόνι με μια μείξη αχλαδιού και φράουλας σε μικρότερη ποσότητα και χωρίς τον όξινο χαρακτήρα της φράουλας.
To δείγμα θα το ατμίσω όλο, αλλά ως εκεί. Γενικά περίεργος συνδιασμός, δεν τον είχα σκευτεί/φανταστεί ποτέ.


Fruta Bomba
Το Fruta Bomba θα σας δώσει την αίσθηση ότι γεύεστε ενα κομμάτι πεπόνι, ακριβώς όπως το κανονικό.

Και εγώ και ο κολλητός είμαστε fans του Frosty Melodic από Umami, οπότε στην ιδέα και μόνο να δοκιμάσουμε κάποιο άλλο
πεπόνι, ενθουσιαστήκαμε. Στον κολλητό άρεσε πολύ και το βρήκε πιο ρεαλιστικό από το Frosty Melodic, αλλά θα το 'θελε με
μενθόλη. Εμένα από την άλλη, αυτός ο τόσο ρεαλισμός, μου έπεσε "too much". Ήταν όντως σα να δαγκώνω μια φέτα πεπόνι
ξεκινώντας από το -κάπως- γλυκό μέρος της και καταλύγοντας, στα άκρα, στο -κάπως- πικρό μέρος. Αυτό το "πικρό" θα ήθελα
να απουσιάζει. Θα προτιμούσα πχ με ένα tool παγωτομπάλας να είχαμε πάρει ένα κομμάτι μόνο από τον "γλυκό" πυρίνα του πεπονιού.


Bon Bon
Ένας μοναδικός συνδυασμός καραμέλας, με σοκολάτα και βανίλια.

Όλα μου αρέσουν τα συστατικά. Αλλά είτε ξεχωριστά, είτε σε συνδιασμό 2 από τα 3 στοιχεία (σοκολάτα+καραμέλα ή βανίλια + καραμέλα).
Μείγμα σοκολάτας και βανίλιας δεν έχει τύχει ποτέ να γευτώ ενδιαφέρον (πχ σε milkshake) και το ίδιο συναίβει και με το εν λόγω υγρό.
Πρώτη γεύση έρχετε η καραμέλα με ένα μπερδεway σοκολατοβανίλιας να ακολουθεί. Not impressed εγώ, μπερδεμένος ο κολλητός.


Lemon Freeze
Το Lemon Freeze δίνει καθαρά την γεύση ενος παγωμένου λεμονιού.

Όπως και με το Frosty Melontic, έτσι πάλι και οι 2 είμαστε μεγάλοι fan του Frosty Tart. Δυστυχώς και οι 2 απογοητευτήκαμε και μας θύμισε
άρωμα απορρυπαντικού από πλυντήριο πιάτων. Και σ' αυτό το σημείο θα προσθέσω πως δεν είμαστε καθόλου κολλημένοι στα Umami, δεν
ψάχναμε κάτι παρόμοιο, ίσα ίσα είμαστε ανοιχτοί σε νέες γεύσεις, αλλά δυστυχώς και με άλλα λεμόνια (πχ Hexocell-Pharmacig) δεν μείναμε
ικανοποιημένοι.


Εν κατακλείδι, κανένα υγρό δεν μας έκανε "κου-κου", αν και στους fan του Mango και του Πεπονιού θα πρότεινα να κάναν μια δοκιμή αν
κάποιο δειγματάκι έπεφτε στα χέρια τους ή αν υπάρχει η δυνατότητα δοκιμής στο κατάστημα. Κλείνωντας, θα γράψω πως σε όλα τα υγρά
είμαι αυστηρός και δύσκολος και υπάρχουν άπειρα υγρά (τα περισσότερα μάλιστα Premium κατηγορίας) που δεν με έχουν προσφέρει θετική
εντύπωση, οπότε εξ' αρχής δεν περίμενα κάτι. Θετικό πάντως πως δεν αφήναν πολλά κατάλοιπα στις αντιστάσεις και το χτύπημα ήταν σωστό.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #39 στις: Ιουνίου 21, 2016, 03:07 »
(Μεταφορά της offtopic συζήτησης από εκεί, εδώ)  
                       
Έχει δίκιο ο thekal παιδιά. Ας πούμε ότι αναμειγνύουμε 10 ml 9άρι και 10 ml 18άρι υγρό.
10 x 9 = 90 mg
10 x 18= 180 mg

Σύνολο: 270 mg / 20 ml = 13.5 mg/ml

Αν σ’ αυτό το μείγμα προσθέσουμε άλλα 10 ml 9άρι υγρό (δηλαδή 90 mg) θα έχουμε:

270 mg + 90 mg = 360 mg / 30 ml = 12 mg/ml




Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #40 στις: Ιουνίου 23, 2016, 01:49 »
Fuego.... :thumpup:
Del Rio.... :respect:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #41 στις: Ιουνίου 23, 2016, 16:00 »
Abuelos e-liquids από την zerobacco. (€0.244/ml)

Τα καλύτερα έχω να πω για τα abuelos αλλά και την zerobacco. Τίμια υγρά, χωρίς ραπανάκια, σέλινα, μπρόκολα και λοιπά αηδιαστικά (για υγρά ατμίσματος, μην αρπάζεστε οι της υγιεινής διατροφής). Έξι καπνικά και έξι γλυκά ή φρουτένια που διατίθενται σε συσκευασίες των 30 και 50 ml. Το μαγαζί έχει φτιάξει και δύο sample packs (ένα για τα καπνικά και ένα για τα γλυκά/φρουτένια) σε μπουκαλάκια των 7 ml, για να κάνει κανείς τις δοκιμές του με τον δικό του εξοπλισμό (€14.70/pack). Τα καπνικά είναι 50/50, τα γλυκά/φρουτένια 30/70 PG/VG και όλα έρχονται σε περιεκτικότητες νικοτίνης 0, 4,5, 9 και 18mg. Δύο λοιπόν από αυτά τα υγρά έγιναν βασικά για μένα, το κάθε ένα μόνιμα στον δικό του ατμοποιητή.

Το πρώτο είναι το humo tipo που είναι ότι ακριβώς λεει και η περιγραφή του. «...συνδυασμός ενός απαλού αρωματικού καπνού με την επίγευση ξηρών καρπών...». Προσωπικά μου φέρνει και μια διακριτική γλυκάδα που είναι όμως ευπρόσδεκτη. Μόνο μειονέκτημα που του βρίσκω είναι τα αρκετά κατάλοιπα στην αντίσταση. Αλλά δεν πειράζει. Είναι απ’ τα υγρά που κάποτε θα ευγνωμονούμε γιατί μας έκαναν μαστόρια...

Το δεύτερο που μου έκατσε τέλεια είναι το bon bon που για μένα...τι λεει η περιγραφή του; Ε, καμία σχέση! «...μοναδικός συνδυασμός καραμέλας, με σοκολάτα και βανίλια...». Ανάθεμα αν διακρίνω έστω και μία από τις γεύσεις αυτές. Ίσως λίγο την καραμέλα μαζί με κάποιο φρουτένιο γλυκό σε ένα συνδυασμό που με έχει κάνει να χαζεύω τις προθήκες των ζαχαροπλαστείων ψάχνοντας να βρω το αντίστοιχο του για να το φάω. Υπέροχο!

Παρόλο που δεν είμαι καθόλου των καθαρών φρουτένιων υγρών, μου αρέσει πολύ και το Fruta Bomba που «...θα σας δώσει την αίσθηση ότι γεύεστε ενα κομμάτι πεπόνι, ακριβώς όπως το κανονικό...». Καλή τύχη στο πλύσιμο βέβαια, μετά που θα προσπαθήσετε να απαλλάξετε τον ατμοποιητή σας από την μυρωδιά του πεπονιού. Πάρτε του λοιπόν κι αυτού έναν δικό του ατμοποιητή και τέρμα κι αυτός ο πονοκέφαλος...

Υγρά που κοστίζουν λιγότερο από €25 τα 100 ml δεν υπάρχουν πολλά. Δοκιμάστε τα λοιπόν και μπορεί να είστε κι εσείς τυχεροί σαν κι εμένα, που έχω καμιά δεκαριά υγρά (premium και μεσαία) κλειστά και αδοκίμαστα ακόμα γιατί μου άρεσαν τόσο πολύ τα abuelos...


EDIT: Και το link που ξέχασα...

Τα προηγούμενα τα έγραψα στο νήμα για τα φθηνά υγρά της ελληνικής αγοράς. Δεν είχα όμως μιλήσει για το vanilla sabroso και είπα να μεταφερθώ εδώ που είναι και το φυσικό σπίτι των abuelos.

Vanilla Sabroso (70/30 VPG) λοιπόν, και να τι λέει ο κατασκευαστής του υγρού: «μια γευστική κρέμα βανίλιας, έρχεται για να ικανοποιήσει όλους τους λάτρεις των γλυκών γεύσεων». Το έχω ξαναπεί πως οι γευστικοί μου κάλυκες δεν είναι και οι πιο ευαίσθητοι αλλά εδώ αντί να αντιλαμβάνονται λιγότερα (όπως συνήθως), αντιλαμβάνονται περισσότερα. Εκτός της βανίλιας και της γενικής γλυκάδας (όλα μια χαρά για τα δικά μου γούστα), αντιλαμβάνομαι και κάτι ακόμα που μου πήρε μερικές μέρες να καταλάβω τι είναι. Νομίζω πως είναι φουντούκι αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά. Η αίσθηση πάντως είναι ένα γλυκό (καραμελωμένο ίσως αλλά όχι πραλίνα) φουντούκι που στην εισπνοή έχει μια ένταση που αμυδρά θυμίζει κάτι καπνικό. Μια χαρά δηλαδή για τα δικά μου γούστα και άλλο ένα abuelos που μου ζητάει τον δικό του αποκλειστικό ατμοποιητή. Ε, του τον πήρα... ;D

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2016, 16:14 από cpbaroque »

Αποσυνδεδεμένος panagiotisf

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #42 στις: Ιουνίου 28, 2016, 17:28 »
πηρα και εγω το sample pack με τα καπνικα υγρα
πρωτη δοκιμη το Humo Tipo 9  (μιας και εχω αδυναμια στους ξηρους καρπους)

1ο μπραβο στην σελιδα την γνωστη που τα πηρα γρηγορη αποστολη καλη τιμη μεταφορικα πολυ καλα πακεταρισμενο ( μου εκανε εντυπωση )

οταν βλεπω ελληνικες εταιριες που βγαζουν κατι καλο σε πολυ καλη τιμη χαιρομαι ιδιαιτερα
δυστυχως πολλες φορες βλεπεις οτι ελληνικες εταιριες δεν μπορουν να ανταγωνιστουν τιμες (ειτε λογω φορολογιας η ακριβες πρωτες υλες)   και ποιοτηττα απο τις ξενες
κατι που δεν ισχυει στην συγκεκριμενη , πολυ καλη ποιοτητα πολυ καλη γευση και πολυ καλη τιμη

το συγκεκριμενο θα ελεγα οτι εχει αρωματικο καπνο με κατι απο καραμελα βουτηρου και απαλη νοτα με ξηρους καρπους , να πω την αληθεια οτι περιμενα περισσοτερο εντονη γευση ξηρων καρπων , αλλα γενικα μου αρεσε οποτε δεν παραπονιεμαι

ευχομαι και τα υπολοιπα υγρα να μου κανουν την ιδια εντυπωση μολις δοκιμασω και τα υπολοιπα θα γραψω εντυπωσεις
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 28, 2016, 17:42 από panagiotisf »

Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 04, 2016, 13:31 »
Δοκίμασα και πήρα το popular, καινούργιο καπνικό από ότι είδα μιάς και δεν είναι ακόμη στη σελίδα τους. Είναι ωραίο. νομίζω ότι τριμπεκίζει λίγο αλλά δεν είμαι καλός στοις περιγραφές των γεύσεων.

Αποσυνδεδεμένος Kosmas1987

  • **
  • 157
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #44 στις: Αυγούστου 11, 2016, 15:38 »
Πήρα και εγώ το popular και το ατμίζω απο χθες...φοβερό υγρό και όντως τριμπεκίζει αρκετά. Κατά τη γνώμη μου το καλύτερο καπνικό της σειράς. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8373 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180719 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34020 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536578 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59862 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237660 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 598 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15848 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136174 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085390 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35460 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10305 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12