vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

510 επισκέπτες, 8 χρήστες
ZoeM, dkostas, camber, Doubt, Tazz, manoslykos, Jorge, jim356

Twitter

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος higraf

  • ***
  • 853
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #30 στις: Ιουνίου 05, 2015, 22:35 »
Παιδιά βλέπω ότι σχεδόν όλοι λέτε για το Narghileapple, σε εμένα δεν το είχε.
Όντος τα περισσότερα είναι καπνικά, κάτι που δεν μου αρέσει, είμαι και εγώ σε φρούτα και γλυκά.
Θα κοιτάξω να βρώ παιδιά που να είναι κοντά μου να τους τα δώσω όλα μιας και σε εμένα προσωπικά δεν με ικανοποίησαν.
Θα ξαναπώ όμως ένα μεγάλο μπράβο για την κίνηση που έκανε οι εταιρεία και σίγουρα είναι μια πολύ θετική πράξη.

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #31 στις: Ιουνίου 06, 2015, 13:44 »
   LIBERTY   (Αυθεντικό άρωμα καπνού με μια νότα καμένης καραμέλας)
Μυρωδιά καπνικού τύπου RY με κάτι απο φουντούκι(; ) Αρκετά καλό χτύπημα, καπνική γεύση με μία ελαφριά γλυκάδα. Καραμέλα δεν εντόπισα, η γεύση του μου θύμισε περισσότερο σε ζαχαρόνερου. Δεν με κέρδισε, μου φάνηκε μονότονο και αδιάφορο υγρό χωρίς χαρακτήρα.

  FROZEN FRUITS   (Φρούτα του δάσους με μενθόλη)
Η μυρωδιά του μου έφερε στο μυαλό καραμέλες Halls με άρωμα κεράσι. Στην γεύση του εντόπισα ένα ομογενοποιημένο πάντρεμα μούρων με κεράσι σε συνδυασμό με μία ωραία μέντα που είναι σε σωστή ένταση ώστε να μην κουράζει. Μου άρεσε το πολυδιάστατο των γεύσεων γιατί δεν υπερισχύει κάποιο(ίσως ελάχιστα το κεράσι) και αποδίδει ένα ωραίο σύνολο φρούτων του δάσους με δροσερή μέντα, ακριβώς όπως στην περιγραφή. Δροσερό και ευχάριστο υγρό χωρίς το όξινο των φρουτένιων που δεν τα προτιμώ, αυτό μου άρεσε.

   SUNRISE FANTASY    (Δροσιστικό υγρό αναπλήρωσης με μια γλυκία και ελαφριά γεύση τσιχλόφουσκας)
Η μυρωδιά του θυμίζει αμέσως την κλασική τσιχλόφουσκα. Δροσερό υγρό με μέτριο χτύπημα. Η γεύση του είναι σαν να έχεις στο στόμα μία Big Babol, εκείνη την ροζ με την πολύ ζάχαρη, μαζί με μέντα. Ελαφριά γεύση δεν θα το έλεγα καθόλου, η γεύση της τσιχλόφουσκας είναι πολύ έντονη και την μενθόλη την βρήκα παραπάνω απο όσο θα έπρεπε. Προσωπικά με κούρασε η γλυκάδα του που γίνεται πιο έντονη με την μενθόλη. Για συγκεκριμένο κοινό που τους αρέσει η συγκεκριμένη τσιχλόφουσκα το υγρό.

   RY6 TOBACCO   (Έντονη γεύση καπνού με βανίλια και καραμέλα)
Καπνική μυρωδιά με κάποια ίχνη βανίλιας. Κλασσική RY καπνική γεύση δεμένη με βανίλια, προσπάθησα αρκετά χωρίς όμως να εντοπίσω την καραμέλα. Περίμενα καλύτερο χτύπημα και ίσως πιο έντονη καπνική γεύση. Η επίγευσή του είναι περισσότερο καπνική χωρίς να επιμένει. Τυπικό καπνικό που φέρνει σε τσιγαρίσια γεύση, χωρίς να ξεχωρίζει ιδιαίτερα σε κάτι.

  BURST OF JOY   (Υγρό ατμίσματος για  ουρανίσκους…… που εχουν ευαισθησία στα γλυκίσματα)
Η μυρωδιά του θύμισε καθαριστικό υγρό απο εκείνα που έχουν διάφορα λουλούδια μέσα! Επέμεινα (παρ'ολο που δεν μου άρεσε) γιατί με μπέρδεψε πολύ αυτό το υγρό ώστε να μπορέσω να το περιγράψω. Στην αρχή μου έφερε κάτι σε νερωμένο έτοιμο τσάι με φρούτα του δάσους, μετά μου έφερε κάτι σε ελαφριά γλυκάδα και μετά κάτι σε τριανταφυλλόνερο και λεβάντα. Αν μπορούσα να τα φέρω όλα αυτά μαζί θα έθελα οτι έχει μια γεύση απο παντεσπάνι ποτισμένο με τσαί λουλουδιών! Προσωπικά δεν θα το ξαναδοκίμαζα..


*Προτεινόμενη μίξη των Liberty+RY6, προσωπικά μου έβγαλε ένα ενδιαφέρον σύνολο. Δοκιμάστε το..

Αποσυνδεδεμένος bobos

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #32 στις: Ιουνίου 06, 2015, 14:11 »
Εγώ θα ξεκινήσω και θα γράψω μέχρι εδώ που έχω φτάσει γιατί δεν είμαι απ αυτούς που μπορούν να ατμίσουν 15 υγρά μέσα σε μερικές ώρες  και να βγάλω μάλιστα και ασφαλή συμπεράσματα. ΠΠιστεύω πως πρέπει να δίνεις χρόνο στο κάθε υγρό για να δέσει με τον άτμο αλλά και να συμφιλιωθεί (ή όχι) με τους γευστικούς κάλυκες του καθενός για να δείξει αυτά που έχει να δείξει, είτε είναι θετικά είτε αρνητικά.

Londonrain
Μυρωδιά απ το μπουκαλάκι: ανάμεικτα συναισθήματα… Ουδέτερα θα έλεγα, ωστόσο δεν μπορεί κανείς να κρίνει από τη μυρωδιά γιατί τα μπουκαλάκια είναι κατασκευασμένα για να γεμίζουν και τους πιο δύσκολους ατμοποιητές, ήτοι με πολύ στενό στόμιο, οπότε μυρωδιά δεν παίρνεις όσο πρέπει για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα.
Η πρώτη αίσθηση αφήνει καλή εντύπωση αλλά αμέσως λες «όχι για όλη μέρα». Εδώ θέλω να κάνω μία παρένθεση: το τι υγρό επιλέγει ο καθένας να ατμίζει για ολοήμερο είναι εντελώς υποκειμενικό. Σχεδόν premium καπνική εισπνοή με «βουτυροκατάσταση», όπως λέει και ο συνατμιστής Cruiser, στην εκπνοή και μία νότα από κανέλλα. Μετά τις πρώτες τζούρες το συνηθίζεις και σ αρέσει. Όσο στρώνει στον ατμοποιητή τόσο καλύτερο και πιο «ήπιο» γίνεται. Το «δεν είναι για όλη μέρα» τελικά είναι σχετικό. Ίσως η έντονη παρουσία αρωμάτων να το καθιστά ακατάλληλο, αλλά μετά από μερικές τζούρες τα αρώματα γίνονται πιο διακριτικά, οπότε είναι στην κρίση το καθενος. Άρχισε να μ’ αρέσει τόσο που αποφάσισα χωρίς δεύτερη σκέψη να το κάνω κύριο υγρό άτμισης. Η εκπνοή (για μένα), είτε από τη μύτη, είτε από το στόμα ήταν τόσο καλή που ήθελα να το μασήσω! Και πάλι επαναλαμβάνω, αυτά είναι υποκειμενικά. Αντικειμενικά είναι ένα «ευγενικό» υγρό που θα κερδίσει αυτούς που θέλουν καπνό στη γεύση αλλά έχουν ξεπεράσει το στάδιο του καπνίσματος και αναζητούν κάτι πιο εκλεπτυσμένο και ψαγμένο προς το γλυκό.
Αφήνει έντονη μυρωδιά στο χώρο. Κάποιοι θα το εκτιμήσουν, κάποιοι θα το μισήσουν.
9/10

Lost Atlantis
Αυτό είπα να το δοκιμάσω στον Vspot και παραλίγο να κάψω την αντίσταση! Από τη βιασύνη μου κι επειδή έχω καιρό να ατμίσω με εργοστασιακή, έριξα το υγρό στην 1.8 και πυροβόλησα χωρίς να περιμένω να ποτίσει. Πρώτη εντύπωση? Καμένο βαμβάκι… (που βρίσκουμε αντιστάσεις για τον εν λόγω ατμοποιητή??)
Η μυρωδιά απ το μπουκάλι είναι δροσερή, ευχάριστη και ξεκάθαρα μπανάνα. Στο άτμισμα η μπανάνα ακούγεται καθαρά αλλά τόσο όσο πρέπει για να μην κουράζει. Η φράουλα ίσα που γίνεται αντιληπτή στο βάθος. Ήπιο καπνικό με φρουτώδεις νότες που του δίνουν ενδιαφέρον. Δροσερό αλλά όχι σε στυλ «μόλις πιπίλισα μια μέντα». Εμένα μου άρεσε πολύ! Δεν ξέρω αν θα το άτμιζα όλη μέρα… προς το παρόν εύχομαι να είχα μια καλύτερη μπαταρία για να μου δώσει όλο αυτό που θέλω γιατί η μόνη ego μπαταρία μου έχω είναι μία 650mah που δεν… γι αυτό και έβαλα αρχικά την 1.8Ω, μπας και πάρει μπρος…
Λίγο μετά το ανακάτεψα 50/50 με το London Rain. Το συστείνω ανεπιφύλακτα!!!
7/10

Πάω για Maxboroγιατί έρχεται η νύχτα και θέλω καπνό…!
Maxboro
Τυπική τσιγαρίσια εισπνοή αλλά με μια δυσάρεστη νότα στην εκπνοή. Αν και μέχρι στιγμής ατμίζω καπνικά κατά κύριο λόγο, αυτό δεν θα το επέλεγα. Δεν μου κάθισε.
5/10

Virginia
Για μένα με τίποτα!! Ρε μπας και δε μ αρέσουν πια τα καπνικά? Σίγουρα δεν μ αρέσουν τα σκέτα. Η γεύση του που δεν έχω την εμπειρία να την περιγράψω μπορώ να πω ως και με ανακάτεψε. Προσωπική άποψη πάντα. Κάποις που θέλει τσιγαρίσια υγρά μπορεί και να το λατρέψει.
3/10

Σε αυτό το σημείο να πω ότι προσπαθώ να είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται βάζοντας στην άκρη για λίγο το γεγονός πως όλα αυτά τα υγρά μου τα έκανε δώρο η εταιρία. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Πιστεύω ότι και ο έμπορος θέλει να ξέρει την αληθινή μας γνώμη, αυτή θα του χρησιμεύσει. Τα ευχαριστήρια τα δώσαμε και να τα ξαναδώσουμε άλλες 100 φορές. Το review όμως πρέπει να είναι αληθινό.

Kings Glory
Καπνικό με διακριτική επίγευση φυστικιού. Κι αυτό δεν μου κατσε για πολύ. Υπερβολικά έντονο throat hit. Αφού κοίταζα και ξανακόιταζα το μπουκαλάκι αν όντως είναι 9mg νικοτίνη ή 18....! Όχι για μένα αλλά καλύτερο απ τ' άλλα.
6/10

Narghile Aplle
Η ευχάριστη έκπληξη!!! Από το όνομα δεν περίμενα πολλά. Τα μήλα και τ αχλάδια δεν με τρελαίνουν. Ούτε να τα ταμίζω ούτε να τα τρώω. Κι όμως... Το υγρό με τη μεγαλύτερη πιστότητα σε αυτό που λέει το όνομά του ως τώρα. Είναι σαν να κάνεις ναργιλέ μήλο. Φανταστικό! Καπνικό, με το μήλο να ακούγεται όσο πρέπει για να μην κουράζει και δροσερό σε λογικά πλαίσια. Για την εποχή ίσως και ολοήμερο. Εγώ το πιπίλαγα 2 μέρες.
9/10

Θα επανέλθω με τα υπόλοιπα!


μεγέθυνση
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2015, 14:54 από spectrum »

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #33 στις: Ιουνίου 06, 2015, 19:07 »
Το Manhattan σε τι αναλογία vg/pg είναι, δεν μπορώ να βρώ αυτή την πληροφορία. Και γενικά τα υπόλοιπα.

Αποσυνδεδεμένος Giwrgos sigma

  • **
  • 243
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #34 στις: Ιουνίου 06, 2015, 19:21 »
Τα υγρά είναι full vg ,απ ότι φαίνεται είναι vg,water ,και όση pg περιέχουν είναι απ το διάλυση του αρώματος που εμπεριέχται στο υγρό.θα πρέπει να είναι πρακτικά κάπου στο 85-90 % vg.

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #35 στις: Ιουνίου 06, 2015, 19:40 »
Αυτό για μένα αποτελεί μείον, άλλους μπορεί να τους αρέσει, αλλά έχω πάρει το manhattan και το london rain σε 9αρια και προσπαθώ να καταλάβω χτύπημα. Το london λέει πάνω vg/pg πάντως, θα επανέλθω με review όταν τα ατμίσω λίγο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2015, 20:47 από Stathis1 »

Αποσυνδεδεμένος alexakisdim

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #36 στις: Ιουνίου 07, 2015, 11:24 »
Αφού ρούφηξα επί μία εβδομάδα το Manhattan (το πως μου φάνηκε το είπα πιο πάνω), σε εναλλαγή με after 8 bite me για να ειναι σε εγρήγορση οι γεύσεις μου, σήμερα Κυριακή ώρα να αλλάξω βαμβάκια και αντίσταση στον εβίβα μου.
Η καθαρότητα του τριμπεκοειδούς Manhattan φάνηκε και στα υπολείμματα της αντίστασης μιας και ειναι κλάσεις καθαρότερη από ότι στο συνδυασμό smoke και bite me (εναλλάξ) που ατμίζω. Άνετα θα τραβούσε και δεύτερη εβδομάδα....
Δεύτερο υγρό λοιπόν για δοκιμή το baba's bounty. Στην αρχή ναι, οι πρώτες τζούρες σχηματίζουν στο μυαλό αυτόματα την συσκευασία της big babol της τσιχλόφουσκας.
Ο λαιμός μου όμως διαμαρτυρήθηκε έντονα μιας και από λάθος η εταιρία μου έστειλε 18άρι υγρό αντί 9άρι......
Το χτύπημα στα 17watt από microcoil 1,6 ωμ, με έκανε να δω αστράκια πρωινιάτικα.....
Διόρθωση στα βατ, πτώση στα 11,5 και το πιπίλισμα συνεχίζεται.....
Ένα ευχάριστο υγρό το οποίο θα αποκαταστήσει ουρανίσκους από καπνικές γεύσεις


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #37 στις: Ιουνίου 07, 2015, 13:43 »
μετα απο αρκετες μερες ατμισματος μονο με τα συγκεκριμενα υγρα , αρχιζει να διαφοροποιητε λιγο η αρχικη παρουσιαση ... 


στα περισσοτερα καπνικα τα υπολοιματα ειναι αρκετα απο τα πρωτα μλ , και αρχιζουν να κουραζουν λιγο ..


στις πρωτες τζουρες ειναιι πολυ καθαρες οι γευσεις αλλα μετα σαν κατι να με χαλαει εμενα .. βγαζουν μια σπιρταδα να το πω ?


ισως να εχουν αρκετο αρωμα και να χρειαζονται αραιωση . αυτο δε μπορω να το κανω ομως , γιατι με 9αρα νικοτινη τα υγρα ειναι αρκετα αδυναμα σε χτυπημα . αν τη ριξω και αλλα θα ειναι μηδαμινο ...


Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #38 στις: Ιουνίου 07, 2015, 14:39 »
Το βαμβακι καθαρο το βλεπω , ανα 15 μλ που αλλαζω... Και μαλιστα περισοτερο απο οτι περιμενα
Τωρα για την γευση που λες..τι να πω... Επειδη την βγαζω με βαση αρκετα, δεν εχω παρατηρησει κατι...

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #39 στις: Ιουνίου 07, 2015, 15:01 »
ισως να εχουν αρκετο αρωμα και να χρειαζονται αραιωση . αυτο δε μπορω να το κανω ομως , γιατι με 9αρα νικοτινη τα υγρα ειναι αρκετα αδυναμα σε χτυπημα . αν τη ριξω και αλλα θα ειναι μηδαμινο ...


τα πιο κουράστηκα υγρά μπορείς να τα αραίωσης με μια 9άρα βάση η άμα σου φαίνονται αδύναμα μπορείς να βάλεις 12 η 18άρα δεν είναι ανάγκη να τα αραιώσεις με μηδενική απαραίτητα

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #40 στις: Ιουνίου 07, 2015, 15:04 »
το κοστος πεφτει και συμφερει οταν κανεις το υγρο οπως ειναι η το αραιωνεις με μηδενικη , αν ειναι να χρειαζεσε και βαση νικοτινης δε συμφερει..


με αυτη τη λογικη ειπα οτι δεν μπορω να τα αραιωσω..σιγουρα τα φτιαχνεις οπως θες και με οτι βαση νικοτινης θες

Αποσυνδεδεμένος mix8

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #41 στις: Ιουνίου 07, 2015, 23:09 »
LIBERTY: Γλυκό καπνικό τύπου RY που δεν κουράζει, καλό για όλη μέρα. 9/10


FALLEN EMPIRE: Έντονο και βαρύ καπνικό, σίγουρα δεν είναι για όλη μέρα είναι για τις ώρες που θες κάτι σε ποιο βαριά γεύση.  5/10


FROZEN FRUITS: Φρούτα του δάσους με μενθόλη, καταπληκτικό υγρό για το καλοκαίρι, δεν σε κουράζει  9/10


KING’S GLORY: Μοιάζει με το FALLEN EMPIRE όμως όχι με τόση έντονη γεύση και στο τέλος καταλαβαίνεις το φιστίκι  7/10


LOST ATLANTIS: Διακριτικό καπνικό με γεύση μπανάνα 8/10

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #42 στις: Ιουνίου 08, 2015, 00:39 »
Η βαθμολόγηση θα γίνει κυρίως με το κριτήριο της γεύσης και με δεδομένο ότι τα υγρά είναι vg μόνο, παρόλο που εμένα αυτό δεν με κάλυψε γιατί δεν το ήξερα πιό πριν και έχω συνηθίσει από 50/50 vg/pg και πάνω, αλλά είναι άλλη ιστορία.

Manhattan
9mg
Δοκιμή πάνω στον ναυτίλο μίνι 1.8 στα 8w. Ουσιαστικά η γνωστή τριμπεκοειδής γέυση, αλλά πολύ πιό απαλή, κάτι που ίσως να οφείλεται εν μέρι στο ότι είναι και μόνο vg. Πολύ καλό για όσους αρέσει αυτή η γεύση, αλλά τη θέλουν πιό διακριτική. Το όνομά του και το καπνικό στύλ παραπέμπει σε φάση μαγαζιού νεουορκέζικης τζαζ. 8/10

London Rain 9mg
Δοκιμή σε έναν απλό aspire bvc 1.8 στα 8w. Καπνικό με μία κάπως έντονη νότα καραμέλας βουτύρου που εμένα φέρνει κάτι και σε καρύδα. Για εμένα λίγο κουραστικό για all day vaping, αλλά σε άλλους μπορεί να κάνει. Γενικά ένα ωραίο και μεστό υγρό αναπλήρωσης. 8/10

Double Apple 9mg
Δοκιμή στον ναυτίλο μίνι 1.8 στα 8w. Κόκκινο και πράσινο μήλο. Από τα καλύτερα μήλα που έχω δοκιμάσει. Επίσης απαλό στη γεύση. Έχω την εντύπωση ότι μπορεί να συνδοιαστεί καλά και με κάποιο καπνικό. 9/10
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2015, 01:00 από Stathis1 »

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #43 στις: Ιουνίου 08, 2015, 18:30 »

Παρέλαβα και ευχαριστώ !
Οι δοκιμές θα γίνουν στον KRAKEN με αντίσταση 2.1 ΩΜ και στα 8 Watt .


VIRGINIA: Ωραίο καπνικό γλυκόπιοτο για ολη την ημέρα  με αυτο  το υγρό  ξεκίνησα το ατμισμα και το ατμιζω  ακομα .


Maxboro : Καπνικο πολυ τσιγαρισιο για εμενα .

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #44 στις: Ιουνίου 08, 2015, 19:37 »
επανερχομαι ξανα μετα απο αραιωση 1:1 σε 4 υγρα


virginia - ry4 - manhatan - ry6


εχει χαλαρωση αρκετα το αρωμα και κατα ενα περιεργο τροπο το χτυπημα υπαρχει αν και επεσε στο μισο η νικοτινη ...


αυτα τα υγρα πραγματικα μπορω να τα ατμιζω ολη μερα ... τα υπολοιπα δεν ειναι για μενα




 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8338 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180647 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33977 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536287 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59791 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237497 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15665 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136147 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085335 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35419 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10253 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12