vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

121 επισκέπτες, 6 χρήστες
Sergios, maprix, tibolaso, Jorge, manoslykos, ΨΗΛΟΣ

Twitter

Eviva By Atmistique

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1245 στις: Ιανουαρίου 31, 2016, 15:46 »
ναι ο ατιμος εαν στηθει σωστα δεν βγαζει σταγονα ποτε,το γεμισμα ειναι παιχνιδακι,σου κανει την ζωη ευκολη :respect:

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1246 στις: Ιανουαρίου 31, 2016, 18:25 »
Κρύο πολύ αυτές τις μέρες και άρπαξα μια ίωση και έκλεισε ο λαιμός μου, το RY4 μου έπεφτε βαρύ οπότε...

Σε ένα μπρίκι έβαλα 30ml βάσης μηδενικής 50-50 και ένα φακελάκι χαμομήλι, το έβαλα στο μάτι τις κουζίνας στους 100 βαθμούς για μισή ώρα περίπου και πήρα ένα γρήγορο αρωματάκι. Έφτιαξα ένα υγρό στα γρήγορα και γέμισα τον EVIVA.  :yes: :yes:
Περαστικά μας.  ;)


Δεν σε κρινω...... :)


Δεν θα ελεγα οτι ειναι και το πιο υγιεινο να κανουμε τετοιες δοκιμες......
Εισαι σιγουρος ή υπαρχει αποδειξη οτι δεν θα υπαρξει καποια επίπτωση ;;;;;


Απ: Eviva
« Απάντηση #1247 στις: Ιανουαρίου 31, 2016, 19:04 »
Το χαμομήλι είναι και αντισηπτικό. Κι εγώ δεν ξέρω πολλά για το πότε ένα άρωμα θεωρείται ασφαλές για άτμισμα, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν και πολυ εξειδικευμένες μέθοδοι. Η μόνη ένσταση είναι ως προς το ότι δεν ξέρουμε τι βγάζει η κάθε ουσία όταν ατμοποιείται. Άν και φαντάζομαι τα περισσότερα υγρά άργησαν να περάσουν από αντίστοιχους ελέγχους.

Αποσυνδεδεμένος argailwall

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1248 στις: Φεβρουαρίου 01, 2016, 11:33 »
Καλημέρα, κάτοχος του Εβίβα ένα μήνα τώρα, είμαι υπερευχαριστιμένος , εύκολο στήσιμο α(αφου μου το έδειξε μία φορά ο Τάσος), ΚΑΘΟΛΟΥ διαρροές, τρομερή γεύση και ντουμάνι, μπράβο στην Atmistique!

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1249 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 18:16 »
Υγρο: Halo freedom 18mg νικοτινη
Ατμοποιητης: eviva

Ατμιζω 6mg νικοτινη.
Σπασιμο υγρου: 10ml freedom με 20ml μηδενικη βαση να πεσει περιπου στα δικα μου επιπεδα νικοτινης.

Πως το παιζει ετσι ρε παιδια τι ειναι αυτο το πραγμα!  :yes_hapy:

Ακομη και με τοσο σπασιμο με βαση η γευση ειναι εκει.

unbelievable!  :)

Αποσυνδεδεμένος kk

  • **
  • 240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1250 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 20:32 »
εγώ ακόμα δεν έχω δοκιμάσει το πλαστικό τανκ και το ss cup
....όπως τον πήρα παίζει  :))

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1251 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 21:17 »
Δεν εχει διαφορα στην αισθηση......  Σαν μεταλλικο ειναι.... :))
Να στο πεταξει κανεις στο κεφαλι , να πας για ραμματα.....  Τι οξυνα υγρα και κουραφεξαλα...  Τιποτα δεν καταλαβαινει...

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1252 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 21:26 »
Βασιλη για το πλαστικο λες οτι δεν καταλαβαινει τιποτα?
Αν και δεν εχω βαλει τιποτα παραξενο μεσα απλα αν βαλω να ξερω να αφησω αυτο ή να βαλω το full metal jacket.
Δε τα παω καλα με αυτα με πιανουν τα ψυχολογικα μου θελω να βλεπω το υγρο.

Εαν ηταν απλα μια troll τυπου απαντηση πριν απλα αγνοησε το ποσταρισμα μου!  ;D

Αποσυνδεδεμένος aelarag1

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1253 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 15:27 »
Παιδια αξιζει η αγορα του??? Εχω phenomenon kayfun mini v3 και gem θελω πολυ να δοκιμασω πως ειναι η γευση με κεραμικο.Εχει διαφορα στην γευση απο τους υπολοιπους που εχω?Ο κλωνος eviva ειναι καλος να τον αγορασω? και αν μου αρεσει να αγορασω και τον αυθεντικο.

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1254 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 15:35 »
 Ο κλώνος είναι για τα σκουπίδια.
Εχει θέμα στους πόλους και δεν σταθεροποιεί την αντίσταση.
Βρες έναν μεταχειρισμένον αυθεντικο για να δεις τις διαφορές.


Αποσυνδεδεμένος aelarag1

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1255 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 15:37 »
σε ευχαριστω φιλε μου αλλα δεν μου βγαζει τις αγγελιες εδω στο forum.

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1256 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 15:51 »
πρέπει να έχεις 50 ποσταρίσματα


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Eviva
« Απάντηση #1257 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 18:34 »
Ο κλώνος είναι για τα σκουπίδια.
Εχει θέμα στους πόλους και δεν σταθεροποιεί την αντίσταση.
Βρες έναν μεταχειρισμένον αυθεντικο για να δεις τις διαφορές.

Αυτό ακριβώς έκανα κι εγώ χοχοχο...
Ο κλώνος είναι άψογος ως προς το φινίρισμα αλλά έχει σοβαρό πρόβλημα με τους πόλους. Μία φορά άτμιζα, πέντε φορές έλυνα όλη τη βάση διορθώνοντας και σφίγγοντας τις βίδες που συγκρατούν τους πόλους. Έγινα ειδικός επί της βάσης του Εβίβα, με βλέπει κι ανοίγει μόνη της πλέον. :laugh1:
Είδα κι απόειδα και μόλις παρουσιάστηκε η ευκαιρία ενός άψογου μεταχειρισμένου Eviva driper, τον χτύπησα άμεσα. Του φόρεσα την καμπάνα του κλώνου και το τανκ, αντικατέστησα και το oring της καμπάνας με το γνήσιο, αφού είχα ένα σετ ανταλλακτικών από atmistique κι έτοιμος ο "μούλος" :thumpup:
Ψιλοσφυράει λίγο, αλλά τι να κάνουμε, έχει πολύ καλή γεύση και ούτε ίχνος διαρροής.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1258 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 20:28 »

Βασιλη για το πλαστικο λες οτι δεν καταλαβαινει τιποτα?
Αν και δεν εχω βαλει τιποτα παραξενο μεσα απλα αν βαλω να ξερω να αφησω αυτο ή να βαλω το full metal jacket.
Δε τα παω καλα με αυτα με πιανουν τα ψυχολογικα μου θελω να βλεπω το υγρο.

Εαν ηταν απλα μια troll τυπου απαντηση πριν απλα αγνοησε το ποσταρισμα μου!  ;D





Για 'σενα το εγραψα αδερφε.
Για το πλαστικο.
Μια χαρα ειναι. 
Ειτε το πλαστικο , ειτε το SS .... την ιδια αισθηση εχει.... :)) '' Σιδερενιο ειναι κι αυτο ''  ;D
Μη το φοβασαι.  Βαρα.... :))





Παιδια αξιζει η αγορα του??? Εχω phenomenon kayfun mini v3 και gem θελω πολυ να δοκιμασω πως ειναι η γευση με κεραμικο.Εχει διαφορα στην γευση απο τους υπολοιπους που εχω?Ο κλωνος eviva ειναι καλος να τον αγορασω? και αν μου αρεσει να αγορασω και τον αυθεντικο.



Σαν γευση ρωτα ...........;;;   :hmmm:
Σηγνωμη , αλλα δεν ξερω τι θελεις σαν γευση απο ενα ατμ/τη.
Οποτε θα σου πω οτι οι απαιτησεις οι δικες μου , ειναι ικανες να βαλουν ολους γενικα   τους φιτιλατους  στην ακρη (στην κυριολεξια ομως) και να ατμισω ευχαριστα μονο με genesis για να παρω ακριβως αυτο που θελω.
Αυτο εγινε πριν βγει ο Eviva.
Tωρα χαίρομαι τους genesis που εχω και ............. τον Eviva.

Το εχω ξαναγραψει οτι οι μοναδικοι ατμοποιητες που μπορουν να τον κοντραρουν , ειναι genesis.
Υπαρχει μεγαλη διαφορα στο κεραμικο με το καθαρο , φαλακρο μεταλλο.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2016, 20:35 από shadockan »

Αποσυνδεδεμένος aelarag1

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1259 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 00:16 »
Για genesis συμφωνω εχω τον nextgen και εχει πολυ καλη γευση αλλα σταματησα να τον χρησιμοποιω λογω του οτι επιανε πολυ μακα η αντισταση + την σκουρια και για αυτο γυρισα στους φυτιλατους.Απο τα γραφομενα σου shado παω για αγορα του eviva

Στάλθηκε από το K6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279847 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207722 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64968 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173766 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312227 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13523 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124327 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4090 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1366 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias