vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

225 επισκέπτες, 10 χρήστες
maprix, Aoratix, dkostas, ahill2, manoslykos, PsykieG, lagoudakis, Ribot, vasim, bloodlessz

Twitter

Υγρά Five Pawns

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1290 στις: Ιουνίου 30, 2015, 20:23 »
Ρε παιδιά, όποιος είναι τόσο προσεκτικός με την υγεία του, ας το κόψει το ρημάδι το άτμισμα να μην έχει άγχος.


Ελπίζω να μην τα εννοείς αυτά που λες.
Μάνο, υπερβολή είναι αυτό που έγραψα, για να τονίσω οτι υπεύθυνοι είμαστε εμείς για την υγεία μας και όχι οι εταιρείες που όλες λειτουργούν χωρίς επιστημονικά καθορισμένο πλαίσιο.
Μερικοί όμως κάνουν σαν να πρέπει ντε και καλά το άτμισμα να είναι 100% ασφαλές και αν δεν είναι, φταίνε οι κακές εταιρείες που κρύβουν στοιχεία.
Δεν φταίει πάντα κάποιος άλλος  :nope:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1291 στις: Ιουνίου 30, 2015, 20:24 »
Ε, ξέρουμε πως αν δεν ζοριστούν δεν θα το κάνουν!  ;)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1292 στις: Ιουνίου 30, 2015, 21:26 »
@SteveSalvian & billcrx

Στον KF, οποιοδήποτε μοντέλο, θα έπρεπε σίγουρα να είναι καθαρή η διαφορά. Σε σημείο να μπορείς να πεις "άλλο υγρό τελείως".

@Giorgos F
Όσο εσύ παραγγέλνεις, εγώ drippάρω αραιωμένο BFF σε ένα tugboat στα 45W. Παραπονεμένη έμενε η σημαία τόσο καιρό...

Όσο για τα υπόλοιπα. Υπάρχουν λοιπόν δύο κατηγορίες εταιρειών, αυτές που δημοσιεύουν και αυτές που δεν δημοσιεύουν. Υπάρχουν και δύο κατηγορίες ατμιστών: αυτοί που τους νοιάζει και αυτοί που δεν τους νοιάζει. Υπάρχουν και υποκατηγορίες αλλά δεν είναι της παρούσης!

@BigSur
Συμφωνώ με το ότι δυνητικά η ύπαρξη διακετυλίου μπορεί να δώσει πάτημα σε κυβερνήσεις και οργανισμούς. Δυνητικά. Δεν συμφωνώ όμως με θεωρίες συνομωσίας, φυσικά μη απευθυνόμενος σε σένα! Ούτε συμφωνώ ότι η μη δημοσίευση σου αφαιρεί επιλογές. Την επιλογή να ψωνίσεις υγρό χωρίς αναλύσεις, δεν μπορεί να στην αφαιρέσει κανένας. Εκτός από ένα πιθανό διεθνές μονοπώλιο, πράγμα δύσκολο για τα επόμενα 50 τουλάχιστον χρόνια.

Θεωρώ ότι το ιδανικότερο θα ήταν να υπάρξει ένα διεθνές νομικό πλαίσιο. Τι θα γίνει όμως αν τα αποτελέσματα από κάτι τέτοιο δεν μας ικανοποιούν? Αν πλέον καμία γεύση δεν μας φαίνεται ωραία? Επιμένω να θεωρώ ότι θα έπρεπε να υπάρχει ήδη αυτό το πλαίσιο. Δεν θέλω όμως να φτάσει η στιγμή που θα πούμε "αχ, και να χα λίγο διακετύλιο να φχαριστηθώ κρεμούλα ρε παιδί μου!".

Ρε παιδιά, όποιος είναι τόσο προσεκτικός με την υγεία του, ας το κόψει το ρημάδι το άτμισμα να μην έχει άγχος.


Ελπίζω να μην τα εννοείς αυτά που λες.

Και να το εννοούσε δηλαδή, γιατί είναι τόσο παράξενο? Οκ, ίσως χωλαίνει σε διατύπωση, μάλλον "Για όποιον είναι τόσο σημαντική η μη ύπαρξη διακετυλίου και δεν μπορεί να βρει κάτι να τον ικανοποιεί χωρίς διακετύλιο, ας το κόψει το ρημάδι" θα ήταν πιο σωστό, αλλά γιατί είναι τόσο παράξενο? Επανέρχομαι σε κουβέντες του παρελθόντος: Το άτμισμα δεν μπορεί να είναι 100% αθώο. Σε σχέση με τον αέρα για τον οποίο έχουν φτιαχτεί τα πνευμόνια μας. Όμως εμείς, δεν το ξεκινήσαμε για να κόψουμε τον αέρα. Εκτός από κάτι επαγγελματίες cloud chasers φυσικά, που εκτός από τον αέρα δημιουργούν και προβλήματα ορατότητας (είπε εκπνέοντας πνευμονική στα 45W με το γραφείο να γεμίζει αρώματα καφέ και σοκολάτας). Το ξεκινήσαμε για να κόψουμε το κάπνισμα. Ως εναλλακτική.

Εγώ μπορώ να συμβιβαστώ με την ύπαρξη κάποιων ουσιών όχι και τόσο αθώων, στο ένα μπουκάλι καλού και αγαπημένου υγρού που ατμίζω στο δίμηνο. Στην ίδια χρονική περίοδο θα είχα καπνίσει πάνω κάτω 1200 τσιγάρα. Αν κάποιος δεν μπορεί να δεχτεί κάτι τέτοιο, και η ύπαρξη διακετυλίου, ή οποιασδήποτε άλλης ουσίας αποτελεί την πρώτη παράμετρο αγοράς υγρού, διαλέγει άλλο υγρό ή το κόβει. Την εναλλάκτική του να αρχίσει ξανά το κάπνισμα, δεν την θεωρώ εναλλακτική και γι αυτό δεν την αναφέρω.

Αν θα ήθελα τα πιόνια να έχουν καθαρές αναλύσεις και μάλιστα δημοσιευμένες από την πρώτη στιγμή? Φυσικά και θα το ήθελα, μόνο και μόνο για λόγους ενημέρωσης των ατμιστών που κάτι τέτοιο τους επηρρεάζει. Και ας μην ανήκω σε αυτούς. Αλλιώς τι κάθομαι και γράφω και στέλνω email και δημοσιεύω πιστοποιητικά? Θα μπορούσα κάλλιστα να ατμίζω χαλαρά την αγαπημένη μου, τίγκα στο διακετύλιο γεύση, μουρμουρίζοντας "καλά τραγουδάτε εσείς" όσο διαβάζω το νήμα.

Έχει έρθει καιρός να κάνουμε επιλογές κυρίες και κύριοι συνατμιστές. Να θέσουμε προτεραιότητες στις ατμιστικές μας συνήθειες και να τις ακολουθήσουμε. Εγώ γνωρίζω ότι το έχω κάνει. Μία από αυτές είναι να δοκιμάζω ότι καινούριο μπορώ να έχω στα χέρια μου, μόνο και μόνο προς ενημέρωση αυτής της κοινότητας, κάτι πολλές φορές έχει γυρίσει μπούμεραγκ καθώς έχω ατμίσει τρελές μάπες. Ούτε ήρωας το παίζω ούτε μπροστάρης. Απλά δηλώνω ότι έχω κάνει τις επιλογές μου. Και φυσικά, γνωρίζω ότι μπορεί να υπάρχουν συνέπειες. Ακολουθεί trademark ατάκα, Petra ετοιμάσου: Σε είκοσι χρόνια μπορεί να έχω βγάλει ουρά από αυτά που ατμίζω. Ελπίζω μόνο να είναι καμιά μουράτη, όπως κροκόδειλου, γιατί δυο μέτρα μουσκάρι αμαρτία να κυκλοφορώ με φουντίτσα από κανισάκι... Μέχρι τότε όμως, έχουμε καιρό. Αν κάποιοι θεωρούν ότι δεν μπορούν να πάρουν ένα τέτοιο ρίσκο, τις επιλογές τις ανέφερα παραπάνω.

Δεν θέλησα με το σεντονάκι μου να φανώ δηκτικός, ούτε να την πω σε κάποιον. Στις εφορίες είμαι όλη μέρα και τσακώνομαι αρκετά ώστε να εκτονώνομαι! Αν δημιουργήθηκε τέτοια εντύπωση, τότε ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη.

Αποσυνδεδεμένος SteveSalvian

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1293 στις: Ιουνίου 30, 2015, 21:43 »
Ναι όντως... Και η αλήθεια είναι ότι θέλω και γω ντριπερ... Για Όταν είμαι στο σπίτι χρειάζονται...

Αποσυνδεδεμένος xxpistoss

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1294 στις: Ιουνίου 30, 2015, 22:18 »
Πάντως στο site της Cloud9 πού ήταν αναρτημένες οι αναλύσεις των υγρών υπάρχει αυτή ή επισήμανση πλέον.


Liquid test results
The information relating to specific products withdrawn from sale as part of our testing/due diligence processes has been removed pending legal advice.
Έχω να πω ότι εφόσον δεν υπάρχει κοινό πλαίσιο για τις αναλύσεις των υγρών η συζήτηση γίνεται για την συζήτηση.
Επίσης αυτήν την στιγμή οι εταιρείες που βρίσκονται στην Αμερική έχουν πολύ πιο σοβαρά προβλήματα από τις αναλύσεις των υγρών τους, τις οποίες μάλλον έχουν προβλέψει να τις έχουν πρόχειρες με τον πόλεμο που γίνεται στην άλλη μεριά του πλανήτη. Υπάρχουν εταιρείες που αλλάζουν πολιτεία ώστε να μπορέσουν να συνεχίσουν να υπάρχουν. (βλ. MtBakerVapor) [/size]
[/font]

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1295 στις: Ιουνίου 30, 2015, 22:40 »
Δεν αντεχω, θα τρολλαρω  :laugh1:
Γιατι ρε παιδι μου τις απεσυρε η cloud9 τις αναλυσεις και τις επισημάνσεις αφου τις εκαναν για το καλο των ατμιστων και με εγκυρο τροπο;
Μηπως η ολη ιστορια εχει να κανει με τα επερχομενα νεα υγρα της fp που ειναι και πατενταρισμενα αν δεν κανω λάθος;

Τρυφωνα, οταν λες τσακωνεσαι, εννοεις εσυ τσακωνεσαι (αν μαλιστα κραδαινεις και το god, god φυλαξει)και ο αλλος ακουει ε;  :laugh1:
End of trolling.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 30, 2015, 22:49 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1296 στις: Ιουλίου 01, 2015, 00:04 »
@xxpistoss

Καλώς ή κακώς, οι νομικές διατάξεις είναι λίγο περίεργες. Καλά κάνουν και τις κατεβάζουν μέχρι να συμβουλευτούν το δικηγόρο τους. Ένα πάτημα να βρει ο αντίδικός του, ιδιαίτερα όταν αναφέρει ασφαλιστικά μέτρα και νόμιμη οδό στη δική του ανακοίνωση, και μιλάμε για μυνήσεις πολλών ψηφίων. Ας με διορθώσει κάποιος νομικός αν κάνω λάθος, αλλά έχω την εντύπωση ότι σε τέτοια περίπτωση θα ισχύσει το δίκαιο της California και αν χρειαστεί και το Ομοσπονδιακό των ΗΠΑ για τυχόν εκδίκαση-συμβιβασμό.

Μεσιέ ποιητή, βασικά όταν λέω "τσακώνομαι" εννοώ αγριοκοιτάζω, σηκώνω λίγο τη φωνή (αν πρόκειται για γυναίκα υπάλληλο τη χαμηλώνω και την κάνω λίγο μπάσα, βλ. Barry White) και μετά τους λέω πως να κάνουν τη δουλειά τους, κραδαίνοντας το Snow Wolf! Τώρα που το σκέφτομαι, την επόμενη θα ατμίζω Grandmaster που (στους άλλους όχι σε μένα) μυρίζει παστουρμά. Ε θα με εξυπηρετήσουν κατά προτεραιότητα!!!

Αποσυνδεδεμένος xxpistoss

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1297 στις: Ιουλίου 01, 2015, 00:10 »
Μαζί σου είμαι δεν αντιλέγω. Πληροφοριακά το ανέφερα μόνο. Λογικό είναι να γίνει κάτι τέτοιο ειδικότερα στην USA όπου δεν μετράει ιδιαίτερα πόσο κολοσσός είσαι σαν εταιρεία. Αν η νομοθεσία είναι εναντίον σου "[size=0px]μιλάμε για μυνήσεις πολλών ψηφίων". [/size]

Και για να μην είμαι τελείως offtopic, θα πω ότι το Grandmaster μου το έδωσα σε φίλο συνατμιστή γιατί δεν μπορούσα να το ατμίσω. Γούστα είναι αυτά. :)

Αποσυνδεδεμένος Giwrgos sigma

  • **
  • 243
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1298 στις: Ιουλίου 01, 2015, 01:13 »
Νομίζω στην προκειμένη δε θα κινηθεί με μήνυση/-εις ,(στον ποινικό κώδικα και για ποινικά αδικήματα χρησιμοποιείται η μήνυση).
Μήνυση για ψευδή διάδωση πληροφοριών και για συκοφαντική δυσμήμιση θα μπορούσε αλλά στην προκειμένη κινούμαστε σε άλλη πλάισιο χωρίς να ενδιαφέρει ο ποινικός κώδικας καθόλου.
Εδώ πρόκειται για διαφορά του Αστικόυ-Εμπορικού δικαίου ,και με βάση τον εμπορικό νόμο της Πολιτείας (χωρίς να γνωρίζω περισσότερα περι του τι ισχύει ειδικότερα στην Αμερική) . Επομένως με μια αγωγή,με βάση το Δίκαιο που ισχύει στην Πολιτεία που έχει την έδρα της,θα διεκδικήσει αποζημίωση,ως επανόρθωση, για τη βλάβη που υπέστει και απαγόρευση προσβολής στο μέλλον (αν αποδειχθούν τα παραπάνω στο δικαστήριο πρωτίστως).Αυτό είναι το βασικό πλαίσιο ,ειδικότερες λεπτομέρεις δεν μπορώ να γνωρίζω , μακάρι να ήμουν δικήγόρος της FP να άτμιζα και αποκλειστικά τα υγρά της.
Κάτι το οποίο έχει σημασία είναι ότι : Στο εμπορικό δίκαιο ισχύει η αρχή ότι όσο μεγαλύτερη(ανεπτυγμένη) είναι η επιχείρηση και η επωνυμία της και όσο περισσότερο διευμένο δίκτυο πωλήσεων έχει παγκοσμίως τόσο μεγαλύτερη προστασία παρέχεται σ΄αυτή με σκοπό να παρεμποδίζονται πράξεις αθέμιτου ανταγωνισμού που θα προκύψουν απο πιθανούς ανταγωνιστές της ,έτσι ώστε να έχει ακόμα μεγαλύτερη προστασία.
Επομένως είναι πολλά τα λεφτά ....
Αυτό είναι το γενικό(γενικότατο) πλαίσιο για τέτοιου είδους καταστάσεις ,αν υπάρξει άλλος/-η νομικός μπορεί να διορθώσει/συμπληρώσει οτιδήποτε ευχαρίστως ,τώρα παίρνω το πτυχίο μου και εγώ  :) .

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1299 στις: Ιουλίου 01, 2015, 04:07 »
Συμφωνώ με το ότι δυνητικά η ύπαρξη διακετυλίου μπορεί να δώσει πάτημα σε κυβερνήσεις και οργανισμούς. Δυνητικά. Δεν συμφωνώ όμως με θεωρίες συνομωσίας, φυσικά μη απευθυνόμενος σε σένα! Ούτε συμφωνώ ότι η μη δημοσίευση σου αφαιρεί επιλογές. Την επιλογή να ψωνίσεις υγρό χωρίς αναλύσεις, δεν μπορεί να στην αφαιρέσει κανένας. Εκτός από ένα πιθανό διεθνές μονοπώλιο, πράγμα δύσκολο για τα επόμενα 50 τουλάχιστον χρόνια.
Ασφαλώς και είναι σεβαστή η γνώμη.
Ενημερώνω πως δεν συνομωσιολογώ (κι ας μην ήταν για μένα αυτό). Κάθε μέρα παρακολουθώ εξελίξεις σε ΗΠΑ και Αγγλία. Εδώ και μήνες συμβαίνει ένα μπαράζ επιθέσεων στα social media με επίκεντρο διαστρεβλώσεις πληροφοριών για το άτμισμα και εντοπισμό πιθανών προβλημάτων από διάφορα περίεργα λόμπι ή ακαθόριστες ομάδες που -κατά κοινή ομολογία- παίζουν παιχνίδι προπαγάνδας εναντίον του ΗΤ. Κάποιες είναι εταιρίες που είναι γνωστό πως πληρώνονται για να στήνουν διάφορων ειδών καμπάνιες. Άνετα σκαρώνουν ψέμματα, και κάνουν πάρτι όταν δεν χρειάζεται να σκαρώσουν αλλά βρίσκουν έτοιμα στοιχεία.
Αυτά δημιουργούν κλίμα σε κοινό και νομοθέτες σε εποχή που το άτμισμα βρίσκεται, νομικά μιλώντας, σε υποχώρηση και διωγμό. Οι ατμιστικές-εμπορικές ενώσεις μα και οι κοινότητες παίρνουν σοβαρά αυτόν τον πόλεμο.

Μια που κανείς δεν επιθυμεί υγρά χωρίς αναλύσεις βρίσκω σουρεαλιστικό να το πούμε "επιλογή".
Επιλογή θεωρώ το να έχεις αναλύσεις και να πεις (όπως λες εσύ) "ΟΚ, θέλω λίγο διακετύλιο να φχαριστηθώ κρεμούλα ρε παιδί μου!". Θεμιτό και απολύτως σεβαστό. Το να μην έχεις ιδέα τι έχει μέσα η κρεμούλα δεν είναι επιλογή κανενός μας. Συμφέρει μόνο αυτόν που θέλει να σου κρύψει κάτι (οπότε σου μειώνει τις επιλογές για να αυξήσει το συμφέρον του βασισμένος στην άγνοιά σου) ή ίσως και όποιον προτιμά να μην ξέρει γιατί φοβάται τι θα ακούσει.

[Πάντως αν είναι να σε ακούσω αλά Barry White... και καυγά στήνω!  :tongue_smilie: ]

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1300 στις: Ιουλίου 01, 2015, 10:20 »
Χτες βράδυ, μου απάντησε και στο mail η εταιρεία, άλλο που το είδα σήμερα:

From:                                 Customer Service ([email protected])                                             
                Sent:                Tuesday, June 30, 2015 10:30:43 PM
                To:                                [email protected]                             
                                                                                                                                        Hello there,
We thank you for contacting us and your concerns are totally understandable. However, you can find our statement in regards to the uncredited false claims made here:http://fivepawns.com/five-pawns-test-results/If you have any further questions regarding the matter, please don’t hesitate to contact us again.Kind Regards,
Brittany Biernacki
Customer Service
Five Pawns Inc.
[email protected]
949.474.1150
 
Με απλά λόγια, με παραπέμπουν στην ανακοίνωσή τους. Και φυσικά, δεν παρέλειψαν να τονίσουν αυτό που έκανα έντονο: "... τους αναξιόπιστους και ψευδείς ισχυρισμούς"

[Εγώ το σκέφτομαι λίγο καλύτερα, και αν με άκουγα με φωνή Barry, κάτι θα μου πέταγα, είτε πολύ βαρύ, είτε ζουμερό και βρωμερό...]

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1301 στις: Ιουλίου 01, 2015, 11:38 »
Σα να λέει "δε παίζει να μην μπει σε ρύθμιση" αφου δεν γίνεται το υγρό να φτιάχνεται απο αγιασμό και κομπόστα κι αυτή μη εσπεριδοειδών.

Προχτές αποσύρθηκε ένα κάρυ που αγόρασα, φρίκαρα, άνοιξα το δελτίο, ειχε μέσα λέει ιχνη αμυγδάλου, κάποιοι ειναι αλλεργικοί και πρέπει να αναφέρεται στην ετικέτα
 @ρύθμιση_είναι:

Η cloud9 οφείλει μιαν εξήγηση πάντως. Όπως σημείωσε κάποιος κατά τις μετρήσεις της το Absolute Pin ειχε περισσότερο ΑΡ απο νικοτίνη..

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1302 στις: Ιουλίου 01, 2015, 11:58 »
εδώ το absolute pin έχει 67%PG / 30%VG. Το υπόλοιπο 3% τι έγινε, το άτμισαν στο εργαστήριο?  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1303 στις: Ιουλίου 01, 2015, 12:13 »
Νερό.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1304 στις: Ιουλίου 01, 2015, 12:19 »
Νερό? που το γράφει γιατί δεν το είδα? Δεν ρωτάω ειρωνικά, προς αποφυγή παρεξηγήσεων...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310378 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278736 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123845 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64049 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3931 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173186 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15614 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14340 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias