vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

543 επισκέπτες, 3 χρήστες
yorgoss, camber, Jorge

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
αυτό κανένα δίμηνο κρατάει το πολύ. :yes:

Αποσυνδεδεμένος smokerina

  • **
  • 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η φτώχεια που δεν έχει χρέη είναι μεγάλος πλούτος.
 Αλήθεια  … Σ’ευχαρηστώ  γιατί άρχισα να ανησυχώ .  :thumpup:
 

Τα hangover υστερα απο ξημερωμα με αλκοολ ειναι πολυ ελαφρια εως ανυπαρκτα σε σχεση με παλιοτερα που εκανα εναν καπνο στην εξοδο ... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Έχω μεγαλύτερες αντοχές τώρα , καλύτερα γεύομαι , το μόνο πρόβλημα που έχω είναι αιμορραγία από τα ούλα … κάπως πολύ .
  ???
αίμα από τα ούλα όταν te πλένεις e ?
υπάρχουν συγκεκριμένες οδοντόκρεμες για για την αιμορραγία αξίζει να πάρεις θα δεις διαφορα μέσα σε ξής μέρες αν όχι ενημέρωσε τον οδοντίατρο σου καλύτερα !

Αποσυνδεδεμένος smokerina

  • **
  • 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η φτώχεια που δεν έχει χρέη είναι μεγάλος πλούτος.
 Πήρα μια για ευαίσθητα ουλα και άλλα . 
 :yes:
 

Αποσυνδεδεμένος Amcm

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
Η αιμορραγία από τα ούλα δεν οφείλεται στο ητ, αλλά στην διακοπή του κτ. Ο καπνός του κτ δρα αιμοστατικά και καλύπτει ένα πρόβλημα που υπάρχει. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι μια επίσκεψη στον οδοντίατρό σου.
Πάντως η υγεία των δοντιών σου θα βελτιωθεί σημαντικά με την διακοπή του κτ. Οι οδoντίατροι το θεωρούνε από τις κύριες αιτίες για περιοδοντίτιδα (το κτ).
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 16, 2013, 04:19 από Amcm »

Αποσυνδεδεμένος victor

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Τα hangover υστερα απο ξημερωμα με αλκοολ ειναι πολυ ελαφρια εως ανυπαρκτα σε σχεση με παλιοτερα που εκανα εναν καπνο στην εξοδο ... :thumpup:

+1000
Και επίσης κάτι λίγο διαφορετικό από τα συνηθισμένα που διαβάζω και που ισχύουν μέσες - άκρες και για μένα.
Καθότι είμαι αλλεργικός(περδικάκι, γρασίδι, πεύκο) αυτή η εποχή είναι δύσκολη για μένα. Εκτός από καταρροή κλπ
έχω και αλλεργικό άσθμα. Κατ'ουσία δεν υπάρχει διαχωρισμός βρογχικού-αλλεργικού ασθματος, απλώς λόγο της γύρης
είναι πολύ ποιο εύκολο να "ξυπνήσει". Περίπου 10-15 φορές κάθε χρόνο είχα συμπτώματα δύσπνοιας κάθε χρόνο το 2μηνο Μάη Ιούνη.
Δηλαδή από "έλλειψη" αρκετού αέρα, μέχρι την ανάγκη χρήσης εισπνεόμενων. Ιδιαίτερα ζόρια υπήρχαν μετά την παράλληλη χρήση
αλκοόλ. Μετά από 3 μήνες ατμίσματος και στη μέση της αλλεργίας μου, δεν είχα ούτε μια φορά συμπτώματα δύσπνοιας.
Ακόμα και με τη χρήση αλκοόλ. Ελπίζω να περάσει όλη αυτή η περίοδος έτσι. Θα επανέλθω στο τέλος.

Αποσυνδεδεμένος billy

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά αισθάνομαι πολύ καλύτερα,πολύ δυνατότερος.Σήμερα είπα να κάνω πεζοπορία.Περπάτησα 4+4=8 χιλιόμετρα και με τον ήλιο και τη σημερινή ζέστη πίστευα ότι δεν θα πάει καλά......αλλά.... turbo πήγα,turbo γύρισα.Είμαι πεπεισμένος ότι το η.τ. ευθύνεται για την αντοχή μου.Πρώτα στα 200 μέτρα τά`φτυνα και έψαχνα πού να κάτσω να ξελαχανιάσω....πολύ ψοφίμι ήμουν.Δεν επιστρέφω στο κ.τ.  :nope: ο κόσμος να χαλάσει.

Αποσυνδεδεμένος kkeram

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
  • Κωνσταντίνος
Όπως απάντησα και σε ένα άλλο νήμα......... τους τελευταίους 20 δεν χρειάστηκε ούτε μία φορά να κάνω χρήση βρογχοδιασταλτικών φαρμάκων.....και πιστέψτε με (οι παθόντες το γνωρίζουν πάρα πολύ καλά) υπέφερα ....και τώρα  :hapy_jump: :hapy_jump: :hapy_jump:

Αποσυνδεδεμένος onpc

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
  • Κέντρο Επισκευής Υπολογιστών & Ανάκτησης Δεδομένων
    • Onpc
Πήρα μια για ευαίσθητα ουλα και άλλα . 
 :yes:
καλά έκανες, έτσι και αλλιώς οι οδοντόκρεμες που πουλάνε στα super market είναι όλες μόνο μυρωδιά... από αποτέλεσμα "μούφα", μόνο αυτές του φαρμακείου κάνουν δουλειά και από ότι μου έχει πει ο οδοντίατρος μου το βασικότερο είναι να τα πλένεις το βράδυ λίγο πριν τον ύπνο .. μόνο αυτό, αν τα πλένεις όλη την ώρα μπορεί να κάνεις και ζημιά στο σμάλτο  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος smokerina

  • **
  • 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η φτώχεια που δεν έχει χρέη είναι μεγάλος πλούτος.
Παιδιά αισθάνομαι πολύ καλύτερα,πολύ δυνατότερος.Σήμερα είπα να κάνω πεζοπορία.Περπάτησα 4+4=8 χιλιόμετρα και με τον ήλιο και τη σημερινή ζέστη πίστευα ότι δεν θα πάει καλά......αλλά.... turbo πήγα,turbo γύρισα.Είμαι πεπεισμένος ότι το η.τ. ευθύνεται για την αντοχή μου.Πρώτα στα 200 μέτρα τά`φτυνα και έψαχνα πού να κάτσω να ξελαχανιάσω....πολύ ψοφίμι ήμουν.Δεν επιστρέφω στο κ.τ.  :nope: ο κόσμος να χαλάσει.

Με κάλυψες με την απάντηση σου  1000% . Πολύ σημαντικό αυτό έχω ζωντάνια τώρα και περισσότερες αντοχές .

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Περίπου τρία χρόνια στο άτμισμα.......κ εδώ κ αρκετές μέρες ανεβαίνω το πενταώροφο κτίριο μας αρκετά ψηλό θα έλεγε κανείς... (Ξενοδοχείο + Γραφεία) δίχως κανένα απολύτως πρόβλημα! Εάν ακόμη κάπνιζα σίγουρα στον πρώτο όροφο θα έπεφτα νεκρή!!!!!!!! :yes: :yes: :yes:


καλά έκανες, έτσι και αλλιώς οι οδοντόκρεμες που πουλάνε στα super market είναι όλες μόνο μυρωδιά... από αποτέλεσμα "μούφα", μόνο αυτές του φαρμακείου κάνουν δουλειά και από ότι μου έχει πει ο οδοντίατρος μου το βασικότερο είναι να τα πλένεις το βράδυ λίγο πριν τον ύπνο .. μόνο αυτό, αν τα πλένεις όλη την ώρα μπορεί να κάνεις και ζημιά στο σμάλτο  :eyesplash:

Συμφωνώ απόλυτα!!!!!  :yes: :yes: :yes:
Κ να πω ξανά ότι πρέπει να κάνουμε συχνά καθαρισμό στα δόντια μας (έστω δυο φορές τον χρόνο) για να μην ματώνουν τα ούλα μας ώστε να μην έχουμε καμία ευαισθησία!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 22, 2013, 11:12 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
αχ αγγελική....δυστυχώς ούτε για μία φορά το δίχρονο δεν υπάρχει δυνατότητα για τους περισσότερους......... :(
μακάρι αλλά........

πάντως όσοι κόψαμε το κάπνισμα σχετικά νωρίς, εννοώ από τα 30 μέχρι τα 40 περίπου, κάτι προλάβαμε  όσον αφορά το κιτρίνισμα.. :D

Αποσυνδεδεμένος Zarathustra

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Παίδες, εμένα τα -όχι και σε πολύ καλή κατάσταση ομολογουμένως- δόντια μου, έχουν τώρα ήδη καλύτερη εμφάνιση. Και όχι ότι δεν τα έπλενα. Και νήμα και πλύσιμο τους έκανα, αλλά ...

Μόνο να δούμε το παρακάτω γίνεται αντιληπτή η διαφορά ..







_________________


Μετά από ~ ένα μήνα χωρίς τον καρκίνο, άρχισα ΚΑΙ να μυρίζω!
Το κατάλαβα όταν, αφού αντιλαμβανόμουν μια ευωδία στον αέρα και κοίταζα από που έρχεται, τελικά κατάλαβα ότι ήταν κάτι γαρύφαλλα από την άλλη μεριά του δωματίου !!!  :o

Αποσυνδεδεμένος onpc

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
  • Κέντρο Επισκευής Υπολογιστών & Ανάκτησης Δεδομένων
    • Onpc
Παίδες, εμένα τα -όχι και σε πολύ καλή κατάσταση ομολογουμένως- δόντια μου, έχουν τώρα ήδη καλύτερη εμφάνιση. Και όχι ότι δεν τα έπλενα. Και νήμα και πλύσιμο τους έκανα, αλλά ...

Μόνο να δούμε το παρακάτω γίνεται αντιληπτή η διαφορά ..







_________________


Μετά από ~ ένα μήνα χωρίς τον καρκίνο, άρχισα ΚΑΙ να μυρίζω!
Το κατάλαβα όταν, αφού αντιλαμβανόμουν μια ευωδία στον αέρα και κοίταζα από που έρχεται, τελικά κατάλαβα ότι ήταν κάτι γαρύφαλλα από την άλλη μεριά του δωματίου !!!  :o 

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ VIDEO EVER...!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34537 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556947 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8821 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538197 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60446 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238703 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16703 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139218 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz