vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

433 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, manoslykos, Doubt, Milarepa, Ηρακλης, antiklitos140

Twitter

ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

zannia

Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #30 στις: Αυγούστου 16, 2011, 17:13 »
Τribeca ενδεχομένως ? Κορυφαίο.
 


[spoiler]Ειναι πολυ υποκειμενικο το θεμα γευσης. Το torque ας πουμε που πολλοι το θεωρουν εντονο εμενα μου φαινεται υποτονικο η' το ecopure regular που καποιοι το εκθιαζουν.... εγω ανακατευομαι και μονο στην μυρωδια του[/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #31 στις: Αυγούστου 16, 2011, 17:18 »
Που θα παει .. θα βρεθει ο βατραχος που θα ατμιστει και μεσα απο τον ατμο θα πεταχτει ο πανεμορφος πριγκιπας !!   Συμβουλη : Φιλα οσο πιο πολλους  βατραχους μπορεις !!! 

zannia

Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #32 στις: Αυγούστου 16, 2011, 17:19 »
Που θα παει .. θα βρεθει ο βατραχος που θα ατμιστει και μεσα απο τον ατμο θα πεταχτει ο πανεμορφος πριγκιπας !!   Συμβουλη : Φιλα οσο πιο πολλους  βατραχους μπορεις !!!

[spoiler] ;)  φιλακι....... και ευρω!!!  :tongue_smilie:[/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #33 στις: Αυγούστου 16, 2011, 17:27 »
[spoiler]Λάθος θέμα, αλλά η απόδοση διαφοροποιήται αισθητά απο τον ατμο που χρησιμοποιείς.
Η γεύση αυτή καθε αυτή του υγρού δεν είναι και τόσο υποθετική.

π.χ. Το hydrib θέλει έντονα σχετικά υγρά (η περισσότερα volt) και κατα βάση καπνικά,
Με άλλον ατμοποιητη χωρίς πολυεστέρα με σύστημα τανκ η για dripping θα μπορέσεις να καταλάβεις πολύ ποιο ουσιαστικά τη γεύση αλλά ενδέχεται να πέσεις λίγο σε ατμο, ανάλογα με το τι επιλέξεις, επίσης μεγάλη διαφορά στη γεύση όπως και στο χτύπημα θα σου δώσουν και διαφορετικές τάσεις η διαφορετικές αντιστάσεις στο hydrib.[/spoiler]

Μετα απο 2,5 μήνες μποροώ να πω ότι πλεόν δεν πλησιάζω ούτε στα 5 μέτρα καπνιστή λόγω της μπόχας , ούτε βέβαια και κανονικό τσιγάρο.
Επίσης είδα μεγάλη διαφορά στην αναπνοή μου και την αντοχή μου, γενικά θεωρώ ότι βελτιώθηκε αρκετά η ζωή μου στο σύνολο της,
Πολύ καλό υποκαταστάτο το HT και το άλλο που υποθέτω είναι ότι αν στο τέλος το παρατήσω και αυτό γιατί βαρεθώ θα έχω πάντα την δυνατότητα να γυρίσω πίσω στο υποκατάστατο και όχι σε κανονικά τσιγάρα, αυτο το αναφέρω μονο και μόνο γιατί οι περισσότεροι απο τους γνωστούς μου που το έκοψαν σταδιακά ξανακάπνισαν, περιστασιακά η και πολύ περισσότερο σε σχέση με πρίν το κόψουν.


Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #34 στις: Αυγούστου 16, 2011, 18:06 »
Εγώ έχω κολλήσει με τη γεύση της βανίλιας εδώ και τουλάχιστον 1 χρόνο και μου αρέσει κάποιες φορές τρομερά...Έχω δοκιμάσει πάνω από 30 γεύσεις για να καταλήξω τελικά στη βανίλια της fa..

Ποια απ' τις βανιλιες της fa χρησιμοποιεις συγκεκριμενα?

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #35 στις: Αυγούστου 16, 2011, 19:58 »
[spoiler]Συνονόματε αυτή, σε αναλογία από 2-5% ανάλογα με τα κέφια μου! http://www.flavourartexpress.biz/index.php?dispatch=products.view&product_id=82
[/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #36 στις: Αυγούστου 16, 2011, 21:09 »
[spoiler]Συνονόματε αυτή, σε αναλογία από 2-5% ανάλογα με τα κέφια μου! http://www.flavourartexpress.biz/index.php?dispatch=products.view&product_id=82
[/spoiler]

[spoiler]Χμμ, πρεπει να υπαρχει καπου στο ντουλαπι μου με τις ξεχασμενες γευσεις, μαλλον θα κανω μια δοκιμη παλι  ::)[/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος kostas2000

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #37 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 18:00 »
εγω παιδια καπνιζα winston μπλε   ατμιζω  τωρα περιπου 1 μηνα και δεν θελω ουτε να το δω ουτε να το μυρισω

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #38 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 18:14 »
Οταν πηρα στα χερια μου το Η.Τ. μου ειχε περισσεψει μισο πακετο κ.τ. το οποιο και εβαλα στο συρταρι.Κοντα 2 μηνες χρησης Η.Τ. ακομα εκει βρισκεται απειραχτο.
Λιγο που εχω αηδιασει μαζι του,λιγο οτι φοβαμαι μη μου αρεσει αν δοκιμασω,λιγο που δεν μυριζουν τα ρουχα μου,δεν ενοχλω κανεναν,ηρεμησαν τα δοντια μου,δεν αδειαζει ετσι ευκολα η τσεπη μου,λιγο που μυριζω τους αλλους που καπνιζουν και με ενοχλει αφανταστα το βλεπω να μενει εκει για οσο παει(δεν λεω για παντα γιατι ειναι οντως μεγαλη κουβεντα)...

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #39 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 18:36 »
Πρέπει να ήταν τέλη Ιούλη, όταν πίνοντας τον πρωινό καφέ στο μπαλκόνι, βλέπω το πακέτο της συζύγου δίπλα. Έπειτα από 9 περίπου μήνες ατμίσματος μπήκα στο πειρασμό να δοκιμάσω.
Κατάφερα να κάνω μόλις 2 τζούρες και το έσβησα στο τασάκι. Η αηδία που αισθάνθηκα ήταν ανείπωτη!!! Αηδία λόγω γεύσης. Κατά τα λοιπά δεν αισθάνθηκα κάτι περισσότερο σε χτύπημα από το EGO-T μου.

zannia

Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #40 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:02 »
Μολις εκλεισα 1 μηνα ατμισματος (δηλ. πριν λιγες μερες) ηθελα να ξαναναψω ενα κ.τ για να ικανοποιησω την περιεργεια μου!
Εστριψα ενα απο εναν ξεχασμενο καπνο, καταφερα να κανω μολις 3 τζουρες και το εσβησα.
Τετοια πικριλα στο στομα μου δεν θυμαμαι αν εχω ξανανοιωσει!!!  :lipssealed:
Επλυνα αμεσως τα δοντια μου, εβαλα  στοματικο διαλυμα αλλα μεχρι και καποιες ωρες μετα γευομουν τασακι!!!
Ομολογω οτι εφτασα τις 3 τζουρες και δεν σταματησα στην 1η γιατι το χτυπημα και η αισθηση του καπνου στο λαιμο ηταν πολυ ευχαριστη!  :-[
Αλλα απο γευση................ !!!  :thumpdown:

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:09 από zannia »

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #41 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:08 »
Καπνιζω σα φουγαρο εδω κ 1,5 μηνα πραγματικα σιχαθηκα αλλα... :'(

zannia

Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #42 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:10 »
Καπνιζω σα φουγαρο εδω κ 1,5 μηνα πραγματικα σιχαθηκα αλλα... :'(

[spoiler]Αφου σιχαθηκες........... πετα το ρημαδι και ελα παλι σε μας που ατμιζουμε πιο "αρωματικα"! ;)[/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #43 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:15 »
[spoiler]Ειμαι σε πολυ περιεργη φαση...μου ρθαν ολα μαζι κ δε μπορω να κανω τπτ...πιο σκ@τ@ πεθαινεις. :( :( :([/spoiler]
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:25 από aiwnios_foithths »

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #44 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:34 »
[spoiler]Φίλε, όλα είναι θέμα εγκεφάλου.
Σκέψου τι κακό κάνεις, κάναμε στον εαυτό σου και γύρνα πάλι στο η.τ.
Αυτά στα λέει ένας πολύ καμένος. :thumpup:[/spoiler]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279346 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64539 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13314 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124149 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93177 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4001 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1253 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15692 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias