vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

205 επισκέπτες, 5 χρήστες
ThioVag, bloodlessz, Mimhsdr, manoslykos, Buliwyf

Twitter

Phenomenon by Gus

Αποσυνδεδεμένος stafis

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2445 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 19:57 »



ΟΝ ΤΟΠΙΚ: είναι σωστό να βάζουμε βαζελίνη και άλλα παρόμοια χημικά στον ατμοποιητή; δεν θα τα ατμίσουμε κι αυτά κάποια στιγμή;
Μου φαίνεται περίεργο όταν διαβάζω ,βάλε βαζελίνη.Από πετρέλαιο δεν παρασκευάζεται;

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2446 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 21:06 »
Μια σταγόνα υγρό αναπλήρωσης στα ορινγκ κ είσαιΟΚ. Ούτε βαζελινες ουτε κ παραφινελαια. Διαβάζουν αυτό το φόρουμ κ άνθρωποι που τώρα ίσως ξεκινούν το ατμισμα μην τους βάζουμε λάθος ιδεές. Με όλο το σεβασμό στα παλιά μέλη.

Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2447 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 00:44 »
Χαιρετώ την παρέα...σαν κάτοχος μερικών φαινόμενων με πολλά και διάφορα τανκ, δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα με διαρροές (τώρα από καμιά φορά με το cotton bacon V2).
Για μένα πάντα και είναι προσωπική μου άποψη, είναι από τους πιο εύκολους ατμοποιητές που είχα στα χέρια μου και έχουν περάσει αρκετοί πιστεύω, σας το λέω για να καταλάβεται ότι έστησα την σοφία με την πρώτη και δεν μπορούσα να στήσω έναν καιφούν, βγάλτε  άκρη.....
Στο θέμα μας τώρα. Οι πιο πολλοί που γράφουν εδώ και λένε τι προβλήματα αντιμετώπιζουν, ας κάνουν έναν κόπο να ρίξουν μια ματιά και μερικές σελίδες πιο πίσω, τα παιδιά που γράφουν εδώ μέσα δίνοντας βοήθεια σε πολλούς,δεν κάθονται να τα γράφουν απλά για να περνάει η ώρα τους. Σε κάθε πρόβλημα που υπάρχει, αν όντως θεωρείται πρόβλημα, υπάρχει λύση, όπως και για όλους τους ατμοποιητές.
Δεν χρειάζεται να είσαι επιστήμονας, όπως λένε μερικοί για να το στήσεις, στρίβεις το συρματάκι της αρεσκείας σου, το βιδώνεις, περνάς το βαμβακάκι σου, το διαβρέχεις, βάζεις καμπανούλα, βάζεις τανκ και πριν το κουμπώσεις γεμίζεις με υγρό και βουαλά....έτοιμος.
Απλά πραματάκια είναι και δεν χρειάζεται την τρίχα να την κάνουμε τριχιά.
Συγνώμη αν έγινα κακός ή αν πρόσβαλα κάποιον, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου, στήστε και ατμίστε ότι αγαπάτε...εγώ προτιμώ το φαίνο, τι να κάνουμε.... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2448 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 01:29 »
+1 στο Βαγγέλη...

 :)


Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2449 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 16:24 »
Αυτό το τανκ δε γίνεται να γίνει ένα κομμάτι αντί για 4;
Πόσο ωραίο θα είναι χωρίς γραμμές εδω κι εκεί.

Αποσυνδεδεμένος nikosnt

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2450 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 11:18 »
Εγω σαν ενας απλος ατμιστης 2 χρονων και τον 1.5 τουλαχιστον στους επισκευασιμους ΠΟΤΕ δεν αντιμετωπισα προβληματα διαρροης με τον ΦΑΙΝΟ εκτος των πρωτων ημερων, μεχρι που πηγα απο τον γκας μ ειπε και μ εδειξε με ευγενεια και προθυμια 2 πραγματα και ολα οκ.
Απλα καποιοι εδω θελουν να δημιουργουν προβληματα και δεν ξερω γιατι. Ενω ο ατμοποιητης εκθιαζεται απο οσους τον εχουν πεταγοντε δυο τρις και κανουν τα πραγματα τραγελαφικα... και ατμιστες παλιοτεροι απο εμενα...
Το ζητημα με το φαινο σε εμενα (που πλεον εχω τεσσερις στην κατοχη μου) ειναι αυτο που εψαχνα και σε κανεναν αλλο επισκευασιμο δεν βρηκα.
1)ΓΕΥΣΗ
2)ΝΤΟΥΜΑΝΙ
3)ΒΕΛΟΥΔΙΝΟ ΑΤΜΟ
Ποτε δεν αντιμετωπισα τοσο τεραστιο ζητημα με τα ορινγκς
 Ειδικα αυτα τα καφε που δουλευει τωρα ο κατασκευαστης πανε βουτυρο!
Εγω ευχομαι πραγματικα σε ολους οσους εχουν προβληματα να τα λυσουν λιαν συντομος για να ευχαριστηθουν πραγματικα το ατμιστικο αυτο διαμαντι! Καλη συνεχεια σε ολους.

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2451 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 11:29 »
Όπως λένε εντό στο Ελλάντα: "Haters always gonna hate"  ;)




Eίπαμε δεν είναι όλοι οι ατμοποιητές για όλους, αλλιώς όλοι θα είχαμε τα ίδια εργαλεία.
Υπάρχουν και εκείνοι βέβαια που γκρινιάζουν για άλλους λόγους, αλλά δεν θέλω ούτε μου αρέσει να
μπαίνω σε θεωρίες συνομωσίας, παπαγαλάκια, πληρωμένους reviewers κλπ.
Το έχει ο Ελληνάρας αυτό, να αλληλοσπαράζεται ακόμα και στο χώρο του η/τ.
Fanboy δεν ήμουν ποτέ, ότι έχω το έχω πληρώσει από τη τσέπη μου και μάλιστα με πολύ δύσκολες οικονομικές συνηθήκες για μένα που αρκετοί εδώ μέσα ξερουν.
Τα υπέρ όπως και τα κατά του ατμοποιητή τα έχω αναφέρει πολλές φορές εδώ μέσα.
Γιατί ως γνωστόν τπτ δεν είναι τέλειο. Ο καθένας ζυγίζει τα υπέρ και τα κατά και αποφασίζει.
Αυτά τα ολίγα από εμένα, και εις άλλα με υγεία.
Καλό Σ/Κ σε όλους!


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2452 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 11:41 »
Καλά και άγια όλα, αλλά αυτή την καραμέλα με το "πήγα στον κατασκευαστή, με κέρασε καφέ και μου έδειξε και μου έκανε" έχω βαρεθεί να την διαβάζω και δεν μιλάω μόνο για το Φαινόμενο, αλλά για όλους.
Ο άλλος που ζει στην Κρήτη, στη Θεσσαλονίκη, στην Κομοτηνή, στην Κέρκυρα, ΔΕΝ ΕΧΕΙ αυτή την πολυτέλεια ή κι αν την έχει, δεν γουστάρει να φορτώνεται στον κατασκευαστή και ψάχνει μόνος του να βρει τη λύση.

Κι εγώ έχω το Φαινόμενο, κι εγώ είχα τις δυσκολίες μου στην αρχή και από τότε που τις ξεπέρασα μαθαίνοντάς τον, τον χαίρομαι καθημερινά και δεν τον αποχωρίζομαι.
Έχω βαρεθεί όμως σ' αυτό το φόρουμ να βλέπω "ταλιμπάν" να υπερασπίζονται τυφλά και μονοδιάστατα, κάθε λογής συσκευή.
Δεν το λέω ειδικά για το Φαινόμενο φυσικά, ούτε ειδικά για σένα Νίκο. Εσύ απλώς μου έδωσες την αφορμή με την "επίσκεψη στον κατασκευαστή" και το "καποιοι εδω θελουν να δημιουργουν προβληματα".

Αποσυνδεδεμένος nikosnt

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2453 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 12:04 »
Αγηπητε μου φιλε και συνατμιστα king77. Προφανως δεν ειναι ολοι οι ατμο για ολους τους ατμιστες. Απλα προσπαθησα να διαπιστωσω μια γενικη ομολογια. Και εγω με τη σειρα μου εγω δοκιμασει τοσους ατμο χωρις ομως να βγαζω αφθαιρετα συμπερασματα του τυπου "διαφορετικη κατασκευη η μια με την αλλη". Δεν μου καναν, επικοινωνουσα με κατασκευαστη αν ειχα τη δυνατοτητα για τοιχον προβληματα, συνεχιζαν να μη με ικανοποιουν, πηγαινα αλλου.!
Απλα ξανα λεω πως καποιοι εχουμε στο αιμα μας να κανουμε την τριχα τριχια και ειναι αδικο να εκθετουμε συμπερασματα που μπορει να μη στεκουν και με την πραγματικοτητα αλλα και να μην κανουμε την προσπαθεια να επικοινωνισουμε απλα με τους κατασκευαστες για να μας δωσουν καποια λυση.
Αν διαπιστωθει οτι οντος υπαρχει καποιο πραγματικο προβλημα τοτε μονο πρεπει να δημοσθοιποιουμε και αν σε αυτο δεν υπαρχει λυση. Που δεν νομιζω να υπηρξε καποια τετοια επικοινωνια με τον κατασκευαστη και να μη λυθυκε το προβλημα. Ειναι αδικο μπροστα σε δημοσια κειμενα να λιδωρουμε ενα προ'ι'ον που οι κατασκευαστες του εχουν μερακι, ειναι παντα προθυμοι να σε βοηθησουν να τους εκθετουμε καθ' αυτον τον τροπο...


Και αγπητε ριμποτ ποτε δεν εγινα ταλιμπαν κανενος! Και βεβαια διαφωνο στη λογικη να γινομαι σημαια του καθε κατασκευαστη και αιτεριων που κατασκευαζουν ατμιστικα προιοντα η οτι αλλο! Απλα αγαπαω το ατμισμα που σου προσφερει ο συγκεκριμενος ατμο και το λεω..

Στάλθηκε από το LG-V480 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2015, 17:14 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2454 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 12:17 »
Φίλε Νίκο συμφωνώ απόλυτα με όσα λες και η προηγουμενη μου απάντηση δεν απευθυνόταν σε σενα.
Τα ιδια πραγματα λεμε, οχι μονο εσυ και εγω αλλα και αλλα παιδια που τον εχουμε εδω μεσα και βλεπουμε τα πραγματα αντικειμενικα. Και τα βλεπουμε αντικειμενικα γιατι ειμαστε απλοι χρηστες, που πληρωσαμε κανονικα για τα εργαλεια μας, και δεν εχουμε φιλο-μπατζανακι-θειο απο το Σικαγο τον κατασκευαστη  :))
Τωρα αν υπαρχουν και ορισμενοι που γκρινιαζουν απλα για να το κανουν κλπ, δεν ειναι κατι το καινουργιο, ειπαμε το καθε τι εχει φιλους, εχει και αλλους που δεν το γουσταρουν ρε παιδι μου.
Πως να το κανουμε! Παλιούς και νέους.
Τεσπα επειδη πολυ το αναλυσαμε το θεμα και εχω κουραστει να βλεπω τσακωμους-παραπονα κλπ, απο μεριας μου πλεον θα απαντω μονο για να βοηθησω καποιον φιλο συνατμιστη που θελει να μεινει μακρυα απο το κ/τ και να γουσταρει κιολας για αυτο που ατμιζει.
Ειτε ειναι Phenomenon, ειτε ειναι Eviva, ειτε ειναι KFL+, ειτε ο τελευταιος κινεζικος ατμοποιητης απο τα βαθη της Κινας που κανει 2 ευρω και έχει περάσει απο τα ταπεινά μου χέρια.
Αντι να στηριζουμε τους Ελληνες κατασκευαστες που σε αυτους τους δυσκολους καιρους προσπαθουν και κυκλοφορουν ποιοτικα προιοντα, καθομαστε και αναλωνομαστε σε εριδες και κατινιες.
Αθανατη Ελλαδα!
Και ο νοων νοειτω  ;)




Υ.Γ. Tα ειπα και ξεθυμανα  :)) :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2015, 13:13 από knight77 »

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2455 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 12:55 »
Δυστυχώς ή και ΕΥΤΥΧΩΣ Ribot, ο "άλλος" που βρίσκεται αλλού θα πρέπει να ΔΙΑΒΑΣΕΙ και να ΜΑΘΕΙ... Αυτό ισχύει για ΟΛΟΥΣ τους ατμοποιητές...
ΚΑΙ αυτός είναι εξάλλου ο βασικός λόγος ύπαρξης τους Φόρουμ!!

Δυστυχώς γιατί δεν θα έχει την αμεσότητα της επίλυσης του προβλήματος, ΑΛΛΑ ευτυχώς γιατί πίστεψέ με θα μάθει περισσότερα και καλύτερα ίσως πράγματα με την προσωπική του ενασχόληση...

Κάθισα και διάβασα και έχω ως τώρα ΠΑΡΑ πολλές μέρες που ασχολήθηκα στο φόρουμ... Όποιος θέλει ας δει τα στατιστικά μου...

Κι εγώ από Θράκη είμαι, όμως...

Διάβασα και ασχολήθηκα με ΟΠΟΙΟΝ ατμοποιητή ήρθε στα χέρια μου...
ΙΑΤΤΥ, Bully Smoker A2-T, DID, Ithaka, RSST, Kayfun Lite, Kayfun 4 (Κλώνο), Tilemaho V2+, και κάποιους άλλους που για διάφορους λόγους τους απέρριψα από τις πρώτες 2-3 μέρες και ούτε έγραψα στα νήματά τους...
Κάποιοι από αυτούς βρίσκονται ακόμη στα χέρια μου και κάποιοι άλλοι όχι...
Αλλά από τη στιγμή που (ενώ ξέρω τα προβλήματά τους) τους έκανα στην άκρη δεν μπήκα ξανά στα νήματά τους...

Για ποιο λόγο άλλωστε!!

Για να χαλάσω τη χαρά αυτών που τους αρέσει αυτό που ατμίζουν? Για να δημιουργήσω προβλήματα? Για να ρίξω άλλο προϊόν και να ανεβάσω αυτό που μου αρέσει? Και ποιός είμαι εγώ για να υπονομεύσω την κάθε (ειδικά) ελληνική προσπάθεια κατασκευαστή!!!
Στην τελική ο φταίχτης για το ότι δεν μου "έκατσαν" αυτοί οι ατμοποιητές προφανώς είμαι εγώ...
Ή απλά δεν μου "έκατσαν" γιατί δεν ήταν για εμένα, λόγω διαφορετικών ατμιστικών συνηθειών, ή γιατί στην τελική κάποια μηχανικά τους χαρακτηριστικά δεν μου άρεσαν... Πήραν το δρόμο της πώλησης και "Άντε γεια" :)

Αυτό που δεν μου αρέσει πλέον στο φόρουμ είναι ότι αν καθίσεις και γράψεις κάτι για ένα ατμιστικό μηχάνημα που σου αρέσει τότε οι ταμπέλες πάνε και έρχονται...
Ομολογώ ότι με έχει κουράσει αυτό...
Ο λόγος που βρίσκομαι στο φόρουμ και συνεχίζω, είναι γιατί προσπαθώ με κάθε τρόπο να βοηθήσω νεότερους στους επισκευάσιμους ώστε να ατμίσουν μια ώρα πιο γρήγορα πιο ποιοτικά, με το να τους λέω ουσιαστικά αυτά που αντιμετώπισα γιατί ακριβώς δεν είχα τον κατασκευαστή κοντά...
Αν ξέρω τη λύση τότε τη λέω, αν δεν ξέρω τη λύση τότε την βρίσκουμε μαζί...

Αυτό μπορούν να το διαβεβαιώσουν όλοι όσοι μιλήσαμε με ΠΜ για ΠΟΛΛΟΥΣ ατμοποιητές...

Και λόγω του ότι οι μέρες μου στο φόρουμ είναι μετρημένες πλέον (έτσι όπως το βλέπω και μακάρι να αλλάξει αυτό) θα πω κάτι ακόμη...

Κάποιοι που βλέπουν ιδιοτέλεια σε μένα, ας μην κρίνουν από τη δική τους ιδιοτέλεια, Ή από το γεγονός ότι δεν μπορούν να πιστέψουν ότι κάποιος πράττει με ανιδιοτέλεια...

Φαίνεται απίστευτο, αλλά υπάρχουν ακόμη κάποιοι που λειτουργούν με τη βασικές αρχές... Τη χαρά που σου δίνει ο ατμισμός, και το να βοηθάς όσους παραπάνω μπορείς ώστε η χαρά να γίνει μεγαλύτερη και μεγαλύτερη!!! :)


EDIT:

Βλέπω ότι πολλά γράφτηκαν όσο έγραφα!!! :))

Θα πω κι εγώ λοιπόν ότι είπε ο Knight77...
Θα είμαι εδώ και όποιος θέλει να μου στείλει ΠΜ για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ας μην διστάσει...
Δεν άφησα ΟΥΤΕ ένα ΠΜ χωρίς απάντηση και ούτε θα αφήσω...


Μην ξεχνάτε αυτό που λέει ο παμπάλαιος Tsiv...


Η γνώση είναι δύναμη... Διαβάστε και μάθετε!!!  8)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2015, 13:14 από demkoni »

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2456 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 13:05 »
Φίλε Kωνσταντίνε, δεν χρειάζεται ούτε εσύ (πόσο μάλλον εσύ που τόσο πολύ έχεις βοηθήσει εδώ μεσα με πληροφορίες και στησίματα) ούτε κανείς άλλος εδώ μέσα να πρέπει να απολογήται για τις προτιμήσεις του.
Ο καθένας ατμίζει με ότι γουστάρει και τον καλύπτει και τέλος!

Και λυπάμαι γιατί το έκανα και εγώ πριν άθελα μου.


Στο διατάυτα.... ατμίζω Phenomenon τώρα και πριν άτμιζα με Eviva.
Το ομολογώ, guilty as charged  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2457 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 13:50 »
..........
Και λόγω του ότι οι μέρες μου στο φόρουμ είναι μετρημένες πλέον (έτσι όπως το βλέπω και μακάρι να αλλάξει αυτό) θα πω κάτι ακόμη...

Κάποιοι που βλέπουν ιδιοτέλεια σε μένα, ας μην κρίνουν από τη δική τους ιδιοτέλεια, Ή από το γεγονός ότι δεν μπορούν να πιστέψουν ότι κάποιος πράττει με ανιδιοτέλεια...


Φίλε demkoni ούτε με ξέρεις ούτε σε ξέρω (και το γράφω αυτό για να προλάβω τυχόν καλοθελητές) αλλά θέλω να πω πως η παρουσία σου στο Φόρουμ είναι κατά την άποψη μου από τις πιο ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ παρουσίες. Εγώ γράφτηκα στο Φόρουμ όταν αγόρασα τον Φαινόμενο (το πρώτο μου ποστ ήταν σε αυτό το νήμα) και έκτοτε το παρακολουθώ και συνεισφέρω όσο μπορώ. Το νήμα του Φαινόμενο είναι ένα από τα καθαρότερα νήματα (χωρίς κόντρες και άλλες μαλ@@ίες) και πιστεύω ότι συμβάλλαμε -λίγο ή πολύ- όλοι όσοι συμμετέχουμε σε αυτό. Η απόφαση να απέχεις ή όχι από το Φόρουμ είναι φυσικά καθαρά προσωπική σου υπόθεση, αλλά πιστεύω πως τα νήματα που αφορούν τον Φαινόμενο θα είναι ορφανά χωρίς την δική σου παρουσία. Τώρα με όλα αυτά που έγραψα άντε να πιστέψουν ότι δεν σε ξέρω....αλλά να σου πω και κάτι χέστηκα τι θα πιστέψουν.

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2458 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 13:57 »
Ειρήνη συμφουριτες όλοι σας έχετε πολλά να δώσετε ακόμα σ εμάς τους νέους!

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #2459 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 14:06 »

Μάτια που έχουν κλάψει για σένα, αν σου είναι αδύνατο να τα αγαπήσεις,.. Έχεις υποχρέωση τουλάχιστον να τα σέβεσαι

Ατμοποιητής που έχει κλάψει για σένα, αν σου είναι αδύνατον να τον αγαπήσεις..... Έχεις υποχρέωση τουλάχιστον να τον σέβεσαι, σου έχει μάθει πως να βάζεις το βαμβάκι.




 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310763 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278889 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13062 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123929 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64154 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206966 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93068 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173289 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14374 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias