vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

372 επισκέπτες, 6 χρήστες
camber, lagoudakis, dkostas, Milarepa, vougiouklakis, gigelis78

Twitter

Kayfun V5 by Svoemesto

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #375 στις: Μαΐου 30, 2016, 11:11 »
Κάτοχος κι εγώ από εχθές, τα δικά μου συμπεράσματα:
- Εξαιρετική γεύση όπως αναφέρουν όλοι
- Σίγουρα δεν μοιάζει σε τίποτα με τον προηγούμενο kl+ μου όσον αφορά την τζούρα
- Εντονότατο χτύπημα για τα γούστα μου αν η αντίσταση είναι χαμηλά στην τρύπα του αέρα, αναγκάστηκα να τη σηκώσω λίγο για να μπορέσω να ατμίσω
Εκεί που δυσκολεύομαι λίγο αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει είναι στη ρύθμιση της ροής υγρού (δεν έχω τον V3 για να συγκρίνω). Είναι πολύ σφιχτή και τη γυρίζω με αρκετή δυσκολία παρότι λίπανα εξαιρετικά καλά τα o-ring.

Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #376 στις: Μαΐου 30, 2016, 11:15 »
παιδια να σας ρωτησω κατι???οταν γραφεται εξαιρετικη γευση σε σχεση με ποιους???με τους προηγουμενους kayfun ή με αλλους??αν ειναι σε σχεση με αλλους με ποιους ειναι???

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #377 στις: Μαΐου 30, 2016, 11:19 »
Όσον αφορά το δικό μου σχόλιο για τη γεύση όπως γράφω ο προηγούμενος βασικός μου είναι ο kl+ και με αυτόν συγκρίνω.

Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #378 στις: Μαΐου 30, 2016, 11:22 »
οκ ευχαριστω...................καλο ειναι να διευκρινιζονται καποια πραγματα για να μπορουμε και εμεις να βγαζουμε τα σωστα συμπερασματα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #379 στις: Μαΐου 30, 2016, 11:28 »
@atsirtsis στην αρχή είναι λίγο σφιχτή η ρύθμιση των υγρών, αλλά με τη χρήση θα μαλακώσει ;)

@krasopateras σε σχέση με όλους μου τους εργοστασιακούς, έχει καλύτερη γεύση. Η μόνη σύγκριση με επισκευάσιμο που έχω κάνει, είναι με τον CloudOne που έχω. Με τα ίδια στησίματα, watts και υγρό, ήταν πάρα πολύ κοντά στον Cloud αλλά δεν τον έφτανε. Σε υγρά όμως που δεν μπορούσα να ατμίσω γιατί ήταν πολύ έντονα στον Cloud, ο Kayfun έδωσε μια "γλυκάδα" θα έλεγα και τα άτμισα αρκετά ευχάριστα θα έλεγα.

Αποσυνδεδεμένος niknith

  • **
  • 184
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #380 στις: Μαΐου 30, 2016, 12:57 »
Κάτοχος κι εγώ από εχθές, τα δικά μου συμπεράσματα:
- Εξαιρετική γεύση όπως αναφέρουν όλοι
- Σίγουρα δεν μοιάζει σε τίποτα με τον προηγούμενο kl+ μου όσον αφορά την τζούρα
- Εντονότατο χτύπημα για τα γούστα μου αν η αντίσταση είναι χαμηλά στην τρύπα του αέρα, αναγκάστηκα να τη σηκώσω λίγο για να μπορέσω να ατμίσω
Εκεί που δυσκολεύομαι λίγο αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει είναι στη ρύθμιση της ροής υγρού (δεν έχω τον V3 για να συγκρίνω). Είναι πολύ σφιχτή και τη γυρίζω με αρκετή δυσκολία παρότι λίπανα εξαιρετικά καλά τα o-ring.

η ρυθμηση ροης του υγρου οντως και σε μενα ειναι πολυ σφιχτη ενω του mini ειναι βουτυρο.μετα απο μια μερα παντως εστρωσε.ειναι πολυ καλυτερα.τα o-rings πολυ καλη λιπανση.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
πιστευω οτι εχει την καλυτερη γευση απο ολους τους kayfun(τον 4 δεν τον εχω να ξερω).ειναι ομως αρκετα πισω απο αλους.ειναι γνωστο αλλωστε οτι η svoemesto εχει επικεντρωθει στην ευκολια στο στησιμο και στην ποιοτητα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 30, 2016, 13:25 από niknith »

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #381 στις: Μαΐου 31, 2016, 10:40 »
Παιδες τα πραγματα ειναι απλα(τα εγραψα μερικες σελιδες πισω)

Ο 5 ειναι ενας πολυ καλος ατμοποιητης με αριστη ποιοτητα κατασκευης που δινει ικανοποιητικη γευση...μεχρι εκει

Ειναι ολοφανερο οτι ο Svoe ηθελε να πιασει το αλλο κομματι της πιτας τους ντουμανοκυνηγους που ας μην γελιωμαστε ειναι η πλειοψηφια πια(μην κοιτατε μονο στην Ελλαδα)

Οι εικονες μιλανε απο μονες τους...ΔΕΝ ειναι κατασκευασμενος για τζιγαρισιες-σφιχτες τζουρες...για restrictive πνευμονικες ναι, αλλά για τσιγαρισιες οχι.

Οσο και να κλεισεις τον αερα απο κατω, η τζουρα θα ειναι "τζουφια" λογω της μεγαλης διαμετρου του κεντρικου αξονα

Οταν με το καλο βγαλει το ανταλλακτικο που σχεδιαζει, εδω ειμαστε για να το ξανασυζητησουμε...

Κ5


Klite+


Και μια διπλα διπλα...




Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #382 στις: Μαΐου 31, 2016, 11:04 »
^^ Eπιτέλους και ένας που θέτει σωστά το θέμα "αεράτη" vs "σφικτή". Είναι κάτοχος και των δύο και έτσι δεν υπάρχει το επιχείρημα "αφού δεν τον έχεις γιατί μιλάς?" xaxaxaxaxaaa

Η αλήθεια είναι ότι επιφυλάξεις ως προς το "πόσο σφικτός" θα είναι διατυπώθηκαν εδώ μέσα πριν καν ο Kay5 βγεί στα ράφια, από τις πρώτες φωτογραφίες που διέρρευσαν με αυτήν την κοντά 3mm τρύπα κάτω από την αντίσταση. 

+1000 lazy dog !!!! 

Αποσυνδεδεμένος Deimos

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #383 στις: Μαΐου 31, 2016, 12:54 »
Από χθες το πρωί.
Δεν υπάρχει διαρροή, δάκρυ, υποψία υγροποίησης, υγρασία πουθενά
Δεν υπάρχει κατασκευαστικό, ποιοτικό ή λειτουργικό ψεγάδι ούτε δυσκολία πουθενά.
Δεν υπάρχει τρόπος να τον φέρεις στα μέτρα σου (εγώ δεν βρήκα ακόμα) αν απολαμβάνεις την αίσθηση του KFL+ ή του V3 για δε τους Ελληνικούς ξεχάστε το.
Σε αρκετούς πυρήνες και σύρματα με το μικρότερο airflow ακόμα και με την μια του εγκοπή "στουμπωμένη" με βαμβάκι, δεν κατάφερα να ξεχωρίσω τα όρια μεταξύ της γεύσης, του ομολογουμένως δυνατού χτυπήματος και του υγρού όχι ιδιαιτέρα πυκνού ατμού. Οψόμεθα.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #384 στις: Μαΐου 31, 2016, 12:56 »
[justify]@tzifos_f1. Καλώς τονε κι ας άργησε.[/justify]
[justify]Για πες, ποιος ο πραγματικός προβληματισμός σου; μήπως δεν τον έχουμε τον kfl+ ή μήπως λέμε ψέματα για τον αέρα του v5; μήπως είναι ακριβός ή μήπως δεν είναι svoemesto; σε κορόιδεψε σαν καταναλωτή ή είσαι υπερτυχερός που δεν τον έχεις; λέμε για να λέμε; [/justify]

Μεγάλα παιδιά διαβάζουν νομίζω, όσα διαβάζεις στο νήμα είναι προσωπικές εκτιμήσεις κι όχι μου 'πε ο Μπάμπης ο πεταλούδας πως είναι ντουμανάτος. Για μένα π.χ. μπορεί να είναι σφιχτός, ποιο το ζόρι;

[justify]Αν θέλεις τη γνώμη μου: Μην κάνεις τέτοια αγορά.[/justify]






Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
[justify]@Lazy Dog, καλημέρα.[/justify]
[justify]Ναι, ο προσανατολισμός του είναι αεράτος, χρειάστηκε να περάσω από κάποια στησίματα για να δω ακριβώς τι λέμε, και μάλιστα είχα το θάρρος να παραδεχτώ τα πάντα, που κι εγώ είδα. Θα ήθελα όμως ν' αφήσω μερικές ανοιχτές ερωτήσεις προς όλους:[/justify]

[justify](1) είναι για πνευμονικές; (2) είναι για τσιγαρίσιες τζούρες; (3) καλύτερη γεύση, χτύπημα, ντουμάνι έχεις στον v5; (4) έχουμε θέμα kfl+ vs v5 ; (5) το πιο εύκολο στήσιμο απ' όλους τους Kayfun μέχρι σήμερα; (6) αναζητώντας τη πιο σφιχτή τζούρα απ' όλους τους kayfun πού θα πάω;[/justify]

[justify]Κι αλήθεια, θέλω να το δω γραμμένο εδώ: έχουμε θέμα kfl+ vs v5 ; [/justify]

[justify]Προσωπικά, σταματάω εδώ, δεν θα ξαναγράψω στο υπέροχο αυτό νήμα. Δεν έχω κανέναν λόγο να πείσω τον οποιονδήποτε. Θα βάλω τελεία με τα παρακάτω δικά μου συμπεράσματα:[/justify]

[justify](1) γεύση, χτύπημα, ντουμάνι, πήρα το καλύτερο αποτέλεσμα απ' τον v5, σε σχέση με όλους τους kayfun. (2) Το πιο απλό στήσιμο απ' όλους (3) μεγαλύτερο πλεονέκτημα, οι μηδενικές διαρροές (απόλυτη σιγουριά παντού, κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες (4) κορυφαία ποιότητα (5) στα καπνικά υγρά δεν έχω λόγια (6) αεράτος προσανατολισμός που όμως κάνεις άνετα τσιγαρίσιες (7) αθόρυβος και χωρίς σκασίματα στο στόμα, και σε καμία περίπτωση (8 ) μειονεκτήματα: πολλά o-rings, μεγάλο μέγεθος (9) απαιτούνται 3 βασικά πράγματα πριν την απόφαση αγοράς: Δοκιμή, δοκιμή, δοκιμή.[/justify]

« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 31, 2016, 14:29 από JoeBarTeam »

Αποσυνδεδεμένος anstelios

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #385 στις: Μαΐου 31, 2016, 15:22 »
Ως κάτοχος από την 1η μέρα, απαντώ σύμφωνα με την γνώμη μου στις ερωτήσεις του JoeBarTeam, αν και δεν καταλαβαίνω τον λόγο..
 
(1)είναι για πνευμονικές;
Σαφώς
 
(2) είναι για τσιγαρίσιες τζούρες;
Σε καμία περίπτωση
 
(3) καλύτερη γεύση, χτύπημα, ντουμάνι έχεις στον v5;
Μπορώ να συγκρίνω μόνο με kfl+, ναι είναι καλύτερα στον v5
 
(4) έχουμε θέμα kfl+ vs v5 ;
Δεν κατάλαβα την ερώτηση
 
(5) το πιο εύκολο στήσιμο απ' όλους τους Kayfun μέχρι σήμερα;
Ναι
 
(6) αναζητώντας τη πιο σφιχτή τζούρα απ' όλους τους kayfun πού θα πάω;
Μπορώ να συγκρίνω μόνο με kfl+, o v5 είναι πολύ πιο αεράτος όπως έχει πει κόσμος και κοσμάκης σε αυτό το νήμα.
 
 

Επίσης, μιας και σε αυτό το forum ανταλλάσσουμε απόψεις, άποψη μου είναι ότι η αναφορά σε “στριφτό τσιγάρο” στην αρχική παρουσίαση του νήματος είναι άκρως παραπλανητική, όχι επίτηδες, αλλά είναι.

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #386 στις: Μαΐου 31, 2016, 15:45 »
Πιο σωστα απο ολους το ειπε ο Busardo προς το τελος της παρουσιασης του...

Παραφραζοντας το λιγο ειπε οτι εμεις οι φανατικοι kayfun vapers αισθανομαστε ολιγον "προδομένοι"

Πιστευω βγαζοντας το ανταλλακτικο (που για μενα επρεπε εξ αρχης να συμπεριλαμβανεται στο πακετο) θα βοηθησει κ μας τους σφιχτοτζουρηδες ;D  να τον ευχαριστηθουμε περισσοτερο...

Οχι οτι τωρα δεν τον ευχαριστιεμαι αλλά το κανω με στησιμο για πνευμονικες τζουρες...

Δεν υπαρχει λογος αντιπαραθεσεων...Λογικο ειναι ο καθεις να αντιλαμβανεται τη σφιχτη τζουρα διαφορετικα...

Για μενα το θεμα εγκειται στην περιγραφη του Svoe που ειναι αν μη τι αλλο απλα λαθος


Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #387 στις: Μαΐου 31, 2016, 15:53 »
Το μόνο σίγουρο είναι ότι όποιος κάτοχος και οπαδός του kl+ (όπως εγώ) αναζητά την ίδια τζούρα δεν πρέπει να τον αγοράσει στα τυφλά αλλά να τον δοκιμάσει γιατί η τζούρα του είναι εντελώς διαφορετική (εμένα μου αρέσει, σε άλλους όχι). 
Καμία σχέση δεν έχει ο ένας ατμοποιητής με τον άλλον, οπότε δεν υφίσταται σύγκριση.

Το αν κάνεις ή όχι τσιγαρίσια τζούρα με τον V5 έχει να κάνει με το πως προσδιορίζει ο καθένας την έννοια της λέξης. Αν θεωρήσουμε ως τσιγαρίσια την ακριβή μετάφραση του όρου mouth to lung που χρησιμοποιείται διεθνώς τότε ναι εγώ έτσι ακριβώς τον χρησιμοποιώ: Στην πρώτη τρύπα αέρα και τζούρα mtl.

Και μια ερώτηση σε όσους τον χρησιμοποιούν για mouth to lung όπως εγώ κι έχουν πειραματιστεί: Σε τι στήσιμο (πηρύνα, σύρμα, σπείρες) σας ταίριαξε καλύτερα? (να πάρω καμιά ιδέα για δοκιμές)

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #388 στις: Μαΐου 31, 2016, 15:55 »
[justify]
@tzifos_f1. Καλώς τονε κι ας άργησε.
[/justify]



[justify]
Για πες, ποιος ο πραγματικός προβληματισμός σου; μήπως δεν τον έχουμε τον kfl+ ή μήπως λέμε ψέματα για τον αέρα του v5; μήπως είναι ακριβός ή μήπως δεν είναι svoemesto; σε κορόιδεψε σαν καταναλωτή ή είσαι υπερτυχερός που δεν τον έχεις; λέμε για να λέμε;
[/justify]



Μεγάλα παιδιά διαβάζουν νομίζω, όσα διαβάζεις στο νήμα είναι προσωπικές εκτιμήσεις κι όχι μου 'πε ο Μπάμπης ο πεταλούδας πως είναι ντουμανάτος. Για μένα π.χ. μπορεί να είναι σφιχτός, ποιο το ζόρι;

Μάλλον διαβάζουμε άλλο thread. Γίνεται μανούρα 3-4 σελίδες τώρα από κατόχους και μη των KFL+ και KFv5 για το αν είναι σαν/περίπου/ίσως/καθόλου "ίδιοι" με καταπληκτικά επιχειρήματα όπως και το καταπληκτικό "αν δεν τον έχεις, μην μιλάς"  :))  :))

Έρχετε ο LazyDog και γράφει 5 πράματα, όπου εμένα με βοήθησαν να καταλάβω, και πέραν τις άποψής του βάζει και 2 μετρήσεις με τις αντίστοιχες φωτο. Άντε μπας και επιτέλους λήξει το θέμα με το ανοιχτό-κλειστο τις τζούρας και σε όποιον κάνει καλώς σε όποιον δεν .... ας περιμένει το update, τον v6, τον v7 κτλ. 1000 bravo του δίνω γιατί το κουμπάκι του δίνει μόνο ένα.  Το γιατί μου επιτίθεσαι δεν κατάλαβα !

Τέσπα δεν έχω σκοπό να επιτεθώ ή να την πω σε κανέναν, δεν συνεχίζω.

Αποσυνδεδεμένος periptero

  • **
  • 288
  • Party all the time
Απ: Kayfun V5 by Svoemesto
« Απάντηση #389 στις: Μαΐου 31, 2016, 19:34 »
Παραθεση απο "JoeBarTeam"...


[justify]Για πες, ποιος ο πραγματικός προβληματισμός σου; μήπως δεν τον έχουμε τον kfl+ ή μήπως λέμε ψέματα για τον αέρα του v5; μήπως είναι ακριβός ή μήπως δεν είναι svoemesto; σε κορόιδεψε σαν καταναλωτή ή είσαι υπερτυχερός που δεν τον έχεις; λέμε για να λέμε; [/justify]

Μεγάλα παιδιά διαβάζουν νομίζω, όσα διαβάζεις στο νήμα είναι προσωπικές εκτιμήσεις κι όχι μου 'πε ο Μπάμπης ο πεταλούδας πως είναι ντουμανάτος. Για μένα π.χ. μπορεί να είναι σφιχτός, ποιο το ζόρι;


[justify]Αν θέλεις τη γνώμη μου: Μην κάνεις τέτοια αγορά.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Απαντηση:

Αυτο ηταν το θεμα που αποφασισα να γραψω εδω στο νημα...
Οτι ο Svoemesto ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕ-ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ το αγοραστικο κοινο λεγοντας οτι η πρωτη τρυπα του V5 ειναι ΙΔΙΑ με του klf+

Και δεν το ειπα απο το μυαλο μου.
Το διαβασα, το ειδα!!
Γινεται χαμος σε παγκοσμιο επιπεδο!!
Οι λατρεις-κολλημενοι με τον Svoemesto βεβαια το αναφερουν χαριτωμενα ως "αστοχια" να αναγραψει στο επισημο του site κατι τετοιο.
Το παρομοιαζουν δηλαδη σα να λεμε ΟΧΙ Τροικα : ΘΕΣΜΟΙ ...... ΟΧΙ ξεβρακωμα : Μνημονιο ;D ενα πραμα.
Εδω βεβαια στο νημα μολις το ειπα εγω, καποιοι (ελαχιστοι ευτυχως) με πηρανε με τις πετρες, αλλα οκ, οπως ειπες κι εσυ "μεγαλα παιδια ειμαστε και καταλαβαινουμε..."

Και φυσικα αποδεικνυονται ολα αυτα στην πραξη : αφου ο Svoemesto αρων-αρων ανακοινωσε update για να "σφιξει" την τζουρα.

...

copy-paste απο το επισημο :

1,8mm (Kayfun Lite plus)
 2,2mm (Kayfun 4)
 2,7mm (Kayfun 4S)
 3,2mm (maximum airflow)

Επισης φιλε LazyDog,
η διαμετρος της κεντρικης τρυπας απο το επισημο site του svoemesto (που πλεον δεν ανοιγει, επεσε :hmmm:)  δεν ειναι 2.84mm, αλλα 3.2mm (ακομα μεγαλυτερη) ;D  
Ο Pbusardo με δικη του μετρηση το βρηκε 3,17mm.
Ισως απο μετρητη σε μετρητη :hmmm:

 
Σχετικα με το update παντος, επειδη αναφερανε οτι θα ειναι πολυ φθηνο, εγω εικαζω-φοβαμαι, οτι θα ειναι ενα σιλικονατο βραχιολακι που θα μπαινει στην κεντρικη τρυπα και θα κανει την διαμετρο ιδια με του klf+, η' και μικροτερη αφου ο klf+ εχει κι αυτος βιδακι ρυθμισης , αρα στενοτερο αποτελεσμα αν π.χ το βιδακι του ειναι στη μεση βιδωμενο...
Αν συμβει αυτο, παλι "κραξιμο" θα φαει, γιατι θα ειναι μια κατασταση fix, χωρις δηλαδη καμια ρυθμιση αερα.
Ελπιζω και ευχομαι να σκεφτουνε κατι καλυτερο.
Αυτο που εγω μπορω να σκεφτω σαν καλυτερη-μονιμη λυση, ητανε μια καινουργια βαση με τρυπες εισαγωγης αερα π.χ. απο 0.8 εως 1.8mm, κεντρικη τρυπα ιδια σχεδον με του klf+  και δικαιωμα επιλογης ποια βαση θελει ο καθε αγοραστης, αλλα θελει χρονο κατι τετοιο...






[/justify]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64275 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173376 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311015 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:05
από ThioVag
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207135 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278987 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123997 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93106 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1195 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15643 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14390 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias