vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 10 χρήστες
dkostas, camber, Doubt, Tazz, manoslykos, Jorge, jim356, lounik, Ηρακλης, treloneritis

Twitter

Smok AL85

Αποσυνδεδεμένος makiswolf

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • phoenix reborn
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 24, 2017, 21:38 »
λοιπον...επειδη μεν κουκλι αλλα βλεπω τη βαφη του μεγαλου αδερφου :thumpdown: και μεχρι να βγουν θηκες και αν βγουν...

πατενταρισα τη θηκη του pico και ειναι πενα.εκανα κοψιματα στην οθονη και στο πισω καμματι με το καρμπον και ειναι οκ.

χρωσταω φοτο αλλα ακομη το παλευω να μαθω πως :wall:

Απ: Smok AL85
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 24, 2017, 22:37 »
Πως τη σφήνωσες, τη δοκίμασα και δεν ανεβαίνει.

Δίπλα στο Pico

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2017, 14:16 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος makiswolf

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • phoenix reborn
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 24, 2017, 23:11 »
Θελει λιγο ζορι αλλα ανεβαινει και ειναι σφηνωτη και ωραια.απλα προσοχη στο ανοιγμα που εχει για την οθονη του πικο να μην σου σχιστει.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 24, 2017, 23:52 από makiswolf »

Αποσυνδεδεμένος testament

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 23:56 »
Το σκεφτόμουν για αγορά σαν 2ο μοντ αλλά και μόνο το γεγονός ότι ενδεχομένως να ξεβάφει σαν το μεγάλο του αδερφό, αυτόματα το στέλνει εκτός λίστας, μιας και το θέμα αισθητικής τουλάχιστον σε μένα παίζει σπουδαίο ρόλο.
Δεν θα καθίσω να ασχοληθώ με καλύμματα, πατέντες κ.λ.π.

Τώρα χίλια καλά να έχει το μοντ, ας τα χαίρεται.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 28, 2017, 00:02 από testament »

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 03, 2017, 13:59 »
λοιπον...επειδη μεν κουκλι αλλα βλεπω τη βαφη του μεγαλου αδερφου :thumpdown: και μεχρι να βγουν θηκες και αν βγουν......
Βγήκαν θήκες :thumpup: :thumpup:
https://www.fasttech.com/search?al85  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος vkostas

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 03, 2017, 20:09 »
Έχω το vtc mini κάτι παραπάνω από ένα χρόνο και ψάχνω για να πάρω ένα δεύτερο, μόλις μου έκανε κλικ το μαύρο-κόκκινο :love_hearts:

Έχει κανείς από εσάς και το vtc mini για να μας κάνει μια μίνι σύγκριση?

Αποσυνδεδεμένος Palasd

  • ***
  • 536
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 03, 2017, 20:32 »
Την τρέλα μου μέσα ψωνίζω από αλι εξπρεσ γουστάρω με τρέλα το χρυσό κιτ και είδη το έχω πάρει και ακυρώση σε δύο γιατί δεν το στέλνανε. Τόση ζήτηση 'εχει το άτιμο ,στο FT  ούτε καν γράφουν πότε θα το στείλουν .
Τουλάχοστον τώρα το πήρα από καλό πωλητη με 43$ το κιτ επιτέλους έφερε το χρώμα μου για να δούμε.

Αποσυνδεδεμένος makiswolf

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • phoenix reborn
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 03, 2017, 20:51 »
Thanx για το link @chronisb.καλη και η πατεντα αλλα εφυγε παραγγελια με κατι αλλα που ηθελα. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nikosma

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 04, 2017, 17:22 »
Αυτή είναι η οθόνη μου μετά απο 5 ημέρες χρήσης. Εννοείται πως δεν μου έκαναν επισκευή ή αντικατάσταση του προϊόντος αλλά προσπάθησαν
παράλληλα να με πείσουν πως είχε ενα χτύπημα και σίγουρα μου είχε πέσει εμένα κάτω.
Το support τους στην Κίνα για τα πανηγύρια κυριολεκτικά, τους έχω στείλει mail απο την πρώτη κιόλας στιγμή που το αγόρασα οτι δεν
συμπεριελάμβανε στη συσκευασία του το user manual και τους παρακάλεσα να μου στείλουν κάποιο link για pdf αρχείο μιας και δεν υπήρχε κάτι
τέτοιο ούτε στην επίσημη ιστοσελίδα τους. Όσο λοιπόν λάβατε εσείς κάποιο email απο αυτούς, άλλο τόσο και εγώ.
Την ίδια προφανώς πολιτική ακολουθεί και η εδώ αντιπροσωπεία τους.
Όσον αφορά τώρα το ΕΛΛΗΝΙΚΟ κατάστημα που το αγόρασα θα πρέπει να μάθει πως απο τον πελάτη πληρώνεται και όχι απο αντιπροσωπείες...η όποια
αντιπροσωπεία θα συνεχίσει να υφίσταται για κάποια χρόνια παραπάνω απο αυτούς.
Συγγνώμη για την πικρία που έβγαλα όμως έδωσα 50 ευρώ για την αγορά του mod σύν 7 ευρώ για να το στείλω πίσω, μας κάνει 57 ευρώ συν 3 ευρώ που
μου ζητούσαν για να μου το ξαναστείλουν (εννοείται χωρίς να επισκευαστεί+χτυπημένο διότι ουδέποτε μου έπεσε και εννοείται οτι δεν τα έδωσα)
μας κάνει 60, 60 ευρώ για ενα προιόν το οποίο το βρίσκω στο διαδύκτιο 36 και εις γνώση μου πως αν πάθει κάτι το πετάω στα σκουπίδια
(και όχι πάντα).
Παρόλα αυτά θα συνεχίσω να στηρίζω τους Έλληνες και όχι τους Έλληνες που κάνουν τους κινέζους.









Αποσυνδεδεμένος bisbirikos

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 04, 2017, 19:51 »
Το πηρα κι εγω......αλλά χωρις user manual :angry_orange:
Εστειλα στην Smoktech/support  αιτημα για pdf user manual..... :eyesplash:
Μπορει καποιος που έχει να το σκαναρει και να το ανεβασει σαν jpeg η οτι άλλο να το έχουμε και εμεις οι ατυχησαντες :confused1:
ΥΓ Πηρα τηλ στο Vapormania που το δινει σαν αντιπροσωπεια η Smoktech και ενα ευγενικο παιδι μου ειπε οτι θα προσπαθησει να το σκαναρει και να μου το στειλει με mail .Αν γινει θα το ανεβασω αμέσως

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 04, 2017, 22:10 »
Αυτή είναι η οθόνη μου μετά απο 5 ημέρες χρήσης. Εννοείται πως δεν μου έκαναν επισκευή ή αντικατάσταση του προϊόντος αλλά προσπάθησαν
παράλληλα να με πείσουν πως είχε ενα χτύπημα και σίγουρα μου είχε πέσει εμένα κάτω.
Το support τους στην Κίνα για τα πανηγύρια κυριολεκτικά, τους έχω στείλει mail απο την πρώτη κιόλας στιγμή που το αγόρασα οτι δεν
συμπεριελάμβανε στη συσκευασία του το user manual και τους παρακάλεσα να μου στείλουν κάποιο link για pdf αρχείο μιας και δεν υπήρχε κάτι
τέτοιο ούτε στην επίσημη ιστοσελίδα τους. Όσο λοιπόν λάβατε εσείς κάποιο email απο αυτούς, άλλο τόσο και εγώ.
Την ίδια προφανώς πολιτική ακολουθεί και η εδώ αντιπροσωπεία τους.
Όσον αφορά τώρα το ΕΛΛΗΝΙΚΟ κατάστημα που το αγόρασα θα πρέπει να μάθει πως απο τον πελάτη πληρώνεται και όχι απο αντιπροσωπείες...η όποια
αντιπροσωπεία θα συνεχίσει να υφίσταται για κάποια χρόνια παραπάνω απο αυτούς.
Συγγνώμη για την πικρία που έβγαλα όμως έδωσα 50 ευρώ για την αγορά του mod σύν 7 ευρώ για να το στείλω πίσω, μας κάνει 57 ευρώ συν 3 ευρώ που
μου ζητούσαν για να μου το ξαναστείλουν (εννοείται χωρίς να επισκευαστεί+χτυπημένο διότι ουδέποτε μου έπεσε και εννοείται οτι δεν τα έδωσα)
μας κάνει 60, 60 ευρώ για ενα προιόν το οποίο το βρίσκω στο διαδύκτιο 36 και εις γνώση μου πως αν πάθει κάτι το πετάω στα σκουπίδια
(και όχι πάντα).
Παρόλα αυτά θα συνεχίσω να στηρίζω τους Έλληνες και όχι τους Έλληνες που κάνουν τους κινέζους.


(Image removed from quote.)

(Image removed from quote.)

(Image removed from quote.)

(Image removed from quote.)
Νομιζω οτι καλο θα ηταν να πεις το ονομα του καταστηματος ετσι ωστε να προφυλαξεις και μελλοντικους του πελατες για το τι κανουν στα εντος εγγυησης προιοντα τους.

Αποσυνδεδεμένος nikosma

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 04, 2017, 23:56 »
Έχεις δίκιο, δεν το ανέφερα διότι δεν γνωρίζω αν επιτρέπεται απο τη διαχείρηση κάτι τέτοιο, αν δεν υπάρχει πρόβλημα όμως φυσικά και θα το κάνω.

Αποσυνδεδεμένος adam

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 05, 2017, 01:08 »
το AL 85 δεν έρχεται με εγχειρίδιο οδηγιών αλλά το μενού του είναι το ίδιο με το  alien 200 ;)

Αποσυνδεδεμένος niknith

  • **
  • 184
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 05, 2017, 01:35 »
εγω μαλλον ειμαι απο τους τυχερους.σημερα το πηρα απο ελληνικο καταστημα και ειχε user manual και μαλιστα στα ελληνικα!!!
δυστυχως δεν εχω σκανερ να προσπαθουσα να το βαλω εδω.

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok AL85
« Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 05, 2017, 01:41 »
Μπορείς να βγάλεις φωτογραφίες και να τις ανεβάσεις ;) Απλά προσπάθησε να είσαι όσο πιο σταθερός γίνεται :D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8335 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180646 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33975 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536281 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59790 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237494 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15663 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136134 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085334 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35418 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10253 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12