vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

77 επισκέπτες, 4 χρήστες
infernity, camber, ΒΑΓΓΟς, Jorge

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1335 στις: Ιουνίου 05, 2016, 21:22 »
Rhubard & Custard απο LiQuid  μακράν του δεύτερου ο πιο εμετός,η προσωποίηση της αηδίας..Ραπανάκι μέσα σε κρέμα ζαχαροπλαστικής...
τι να λέμε...κάτσε καλά εμετός  :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1336 στις: Ιουνίου 05, 2016, 21:37 »
Μια  καραμελα σκέτη απελπισία :)) Δεν θυμαμαι ποιας ξένης εταιρείας  ήταν...

Αποσυνδεδεμένος michalis1269

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1337 στις: Ιουνίου 05, 2016, 22:07 »
Rhubard & Custard απο LiQuid  μακράν του δεύτερου ο πιο εμετός,η προσωποίηση της αηδίας..Ραπανάκι μέσα σε κρέμα ζαχαροπλαστικής...
τι να λέμε...κάτσε καλά εμετός  :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Τα ίδια έπαθα και γω με αυτό το υγρό :NoWay:. Σαν δεύτερο χειρότερο της ίδιας εταιρίας το lemon sherbet. Πιο απορρυπαντικό πιάτων δεν γινόταν.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1338 στις: Ιουνίου 06, 2016, 14:39 »
@paloukaros & @michalis1269

Δεν το έχω δοκιμάσει το υγρό, και ούτε πρόκειται καθώς το custard για μένα είναι απειλή, αλλά το rhubarb αυτή τη γεύση έχει περίπου, μοιάζει με το ρεπάνι το οποίο αποτελεί και έκτακτο τσιπουρομεζέ!

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1339 στις: Ιουνίου 06, 2016, 15:10 »
το χειροτερο αρωμα που το ατμισα με το ζορι και τελικα το πεταξα ηταν το apache atmoslab κ το πιο αδιαφορο που ατμισα επισης το black honey tpa κ το πεταξα

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1340 στις: Ιουνίου 07, 2016, 13:12 »
@paloukaros & @michalis1269

Δεν το έχω δοκιμάσει το υγρό, και ούτε πρόκειται καθώς το custard για μένα είναι απειλή, αλλά το rhubarb αυτή τη γεύση έχει περίπου, μοιάζει με το ρεπάνι το οποίο αποτελεί και έκτακτο τσιπουρομεζέ!
Αν είσαι κοντά στο Περιστέρι χαρίζονται όλα τα μπουκαλάκια της συγκεκριμένης εταιρείας που μου έχουν μείνει.θα ήθελα πραγματικά να δω ένα review
απο εσένα για τα συγκεκριμένα...Ειδικά για το rhubarb!!!και πίστεψε με καμία σχέση με ρεπάνι... :)) :)) :)) :))
Το έχω κρατήσει μόνο και μόνο για σημείο αναφοράς και εκβιασμού σε φίλους :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1341 στις: Ιουνίου 07, 2016, 13:16 »
Είμαι δυστυχώς λίγο πιο Βόρεια από το Περιστέρι... :laugh1:

Αλλά και κοντά να ήμουν, μόνο και μόνο που περιέχει custard, θα του έβγαζα ασφαλιστικά μέτρα, να μην με πλησιάζει πιο κοντά από 100 μέτρα..

Αποσυνδεδεμένος Tortugas

  • ***
  • 556
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα DNA Color Themes μου μπορειτε να τα βρειτε εδω
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1342 στις: Ιουνίου 07, 2016, 13:32 »
Atmos Lab Melon (πεπονι) το πρωτο και χειροτερο DIY αρωμα/γευση που εκανα ποτε... Ουτε καν νεροχυτη, στον νυπτηρα πηγαν 2 μπουκαλακια που εφτιαξα.

edit: Επισης το El Greco Eden (high VG) τοσο εντονη γευση που δεν εχουν τα VG αλλα τοσο χαλια.. Καθε τζουρα ενιωθα πως ατμιζω συνδιασμο αχλαδιου με γαστρικο υγρο
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 07, 2016, 13:47 από Tortugas »

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1343 στις: Ιουνίου 07, 2016, 13:49 »
Είμαι δυστυχώς λίγο πιο Βόρεια από το Περιστέρι... :laugh1:

Αλλά και κοντά να ήμουν, μόνο και μόνο που περιέχει custard, θα του έβγαζα ασφαλιστικά μέτρα, να μην με πλησιάζει πιο κοντά από 100 μέτρα..
Εμένα πάντως τα custard είναι οι αδυναμίες μου και τέτοιο πράγμα δεν ξέρω πιο σατανικό μυαλό το έφτιαξε!!!Διαστροφή σκέτη,βασικά η συγκεκριμένη εταιρεία
με απογοήτευσε πολύ...14 μπουκαλάκια διαφορετικά πήρα,3 ή 4 ατμίζονταν ευχάριστα απο τα συγκεκριμένα.Πολύ έντονο το χημικό στοιχείο μέσα τους.
Έντονη φαρμακίλα μερικά..τι να πω ,κρίμα.Πάλι καλά ήταν πολύ φθηνά και δεν κλαίω τα λεφτά μου.Έχω αφήσει και την γνώμη μου για αυτά στο θέμα της
συγκεκριμένης εταιρείας :)) :)) :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2016, 14:57 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1344 στις: Ιουνίου 07, 2016, 17:10 »
Πωπω οντως ρε παιδια to custard υγρο της εταιριας theLiquid δεν περιγραφεται, η σαπιλα απ το στομα εφυγε την επομενη ημερα :o 
Ενα απο τα 2-3 χειροτερα που δοκιμασα 

Αποσυνδεδεμένος Tzimisce

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1345 στις: Ιουνίου 08, 2016, 12:50 »
Για χειρότερη δεν ξέρω. Πάντως σίγουρα καμία σχέση με αυτό που σου έρχεται στο μυαλό από το όνομα.
Το άρωμα της TPA, Apple tart granny Smith.
Κάθομαι και φαντάζομαι τη γιαγιά δίπλα στο τζάκι να φτιάχνει την τάρτα της.
Απλώνει το φύλο με την ηρεμία που έχει η κάθε γιαγιά. 
Την ίδια ηρεμία που έχει και στην οδήγηση, σε αντίθεση με το καραβάνι που έχει σχηματιστεί από πίσω της.
Κάπου εκεί δίπλα το αγαπημένο της λικέρ τριαντάφυλλο να της κρατάει συντροφιά τις κρύες νύχτες του χειμώνα.
Πίνει το πρώτο ποτηράκι, ανοίγει το φύλο.
Βάζει τα ξύλα στο φούρνο και μέχρι να κάτσουν βρίσκει ευκαιρία να πιει ένα δύο ποτηράκια ακόμη.
Βάζει το φύλο στο φούρνο και περιμένει καρτερικά να ψηθεί πίνοντας ακόμη ένα ποτηράκι.
Λίγο πριν βγει η βάση από το φούρνο έχει κόψει τα μηλαράκια της και αφού έχει χρόνο *χικ* χυτπάει ένα ακόμη ποτρηράκι.
Βζάζει τα λημαράκια στη βάση *χικ* και τα τσουμπώνει καλά καλά *χικ* με ένα ποτρηράκι κιλέρ *χικ*
Προσαπθεί μάταια να μυθηθεί *χικ* τι διάολο έζβαζε μικρή στη τράτα λήμου πίνοντας ένα ποτρηράκι...
Βρε *χικ* δε βαμιέται; Χώσε το κιλέρ μέσα να πάρει γεύση! Βαμάτο είναι! *χικ* 
Πίνει το υπόλοιπο λικέρ, τα κακαρώνει κάπου εκεί δίπλα από υπερβολική δόση αλκοόλ και αυτός που τη βρίσκει τα ανάσκελα νομίζει ότι βρήκε τη μυστική συνταγή της γιαγιάς Smith για τάρτα μήλου!
Αμ δε!
Λικέρ τριαντάφυλλο είναι αυτό μεγάλε!

Αποσυνδεδεμένος bluefinikas

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1346 στις: Ιουνίου 16, 2016, 08:00 »
Χειροτερη γευση που εχει δοκιμασει ειναι η Bebeca της atmoslab

Αποσυνδεδεμένος margo

  • **
  • 276
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1347 στις: Ιουλίου 06, 2016, 16:10 »
Με σώνετε απ τη liquid κυριοι, καλα που σας βρήκα!
Να πω κι εγώ οτι το ry2 american stars ειναι κατι σαν after shave, αηδια
και το peanutbutter παλι της ιδιας  ειναι πολυ χρησιμο για εντομοκτόνο στο χωμα της γλάστρας σας

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1348 στις: Ιουλίου 08, 2016, 02:08 »

Divino cigar από Ecig και Earth Brother από Halcyon Haze :disgust2:

ειπαμε για υποκειμενισμο στη γευση αλλα ....ΤΟΟΟΟΟΣΟΟΟΣ ΠΙΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΣΜΟΣ?  :idiot2:
ειδικα το δευτερο θα εκανα φονο για να βρω τη συνταγη του :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1349 στις: Ιουλίου 08, 2016, 02:21 »
To chocolate της Liqua. Προσπαθούσα να καταλάβω πόση φαντασία μου λείπει για να εντοπίσω υποψία σοκολάτας..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 175 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20763 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281504 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207928 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124828 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix