vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

218 επισκέπτες, 6 χρήστες
Milarepa, manoslykos, dkostas, danys620, lagoudakis, Doubt

Twitter

FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις

Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2310 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 11:46 »
Για την ποιότητα, ή του τι μου αρέσει δεν θα διαφωνήσω μαζί σου και εμένα μου αρέσουν
περισσότερο οι βάσεις atmos ή της e42.gr, αλλά το κόστος των συγκεκριμένων που αναφέρει
της FA είναι πράγματι τόσο  :) και φυσικά μπορεί να του αρέσουν περισσότερο από άλλες ή
και να μην έχει δοκιμάσει άλλες  :)

Αποσυνδεδεμένος kazerio

  • **
  • 150
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιζωντας ερχεται η ορεξη...!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2311 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 11:48 »
εχεις δοκιμασει βασεις απο fa?αξιζουν δλδ τα λεφτα τους?

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2312 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 11:55 »
προσφατα δοκίμασα βάση από φλέιβορ και η πρώτη διαφορά που εντόπισα σε σχέση με άλλες βάσεις είναι πως δεν είναι ΄λιπαρή'. είναι σα νερό.. :yes:

Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2313 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 11:55 »
Ναι, την traditional και μου άρεσε, αλλά έχω δοκιμάσει και άλλες που μου άρεσαν περισσότερο
χωρίς αυτό να σημαίνει πως είναι και καλύτερες. Σε κάποια αρώματα είναι πολύ καλές
όπως σε φρουτώδη, σε κάποια άλλα αρώματα προτιμώ της atmos και σε κάποια όπως της
atmos καπνικά μου αρέσουν οι βάσεις της e42.gr.
Αυτό δεν σημαίνει πως είναι και σωστό, αλλά μου αρέσουν περισσότερο έτσι, σε άλλους πάλι όχι.

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2314 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 12:17 »
Λυπάμαι που σας το λέω μα σαν τη βάση της FA δεν υπάρχει άλλη είναι μακράν νούμερο 1 και έιναι η μόνη βάση που μπορώ να ατμίσω σκέτη.Μιλάω για τη velvet cloud.
Τρελλό ντουμάνι ωραία γεύση για σκέτη vg και πολύ ποιοτική κατα τη ταπεινή μου άποψη.Για μένα πολύ καλύτερη και απο τη πολυδιαφημισμένη Tottaly wicked.Αλλά είναι ακριβή 11 ευρώ τα 100ml 9mg :(
Οσες αλλες εταιρειες εχω δοκιμάσει υστερούν αρκετά και δεν είναι λίγες αυτες που εχω δοκιμάσει ;)

Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2315 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 12:21 »
Και γιατί λυπάσαι ?  :tongue_smilie:

Έχουμε πει η γεύση είναι εντελώς υποκειμενική. Δεν έχω ατμίσει σκέτη βάση αλλά με την FA
είμαι ευχαριστημένος, αλλά πάντα θα υπάρχουν αλλού και πιο καλές ... στη γεύση μου πάντα 8)

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2316 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 12:26 »
Λυπάμαι γιατί η τιμή της βάσης τους είναι φαρμακείο  :)) :))
Αν ήταν σε πιο νορμαλ τιμή δε θα φούμαρα άλλη βάση,και πιθανον δε θα εκανα και αρώματα,καθως κατα 90% τη κάνω σκέτη όπως είναι  ;)

Αποσυνδεδεμένος Akiszg

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
  • Mykonos Vape (Δίπλα στο Βενέτη) - Μύκονος
    • Mykonos Vape
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2317 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 13:48 »
και μια μικρη παραμετρος, δεν θελουν ολοι να γινονται μικροι αλχημιστες!  :tongue_smilie:


παιδια δεν ξερω οτι αλλο ψευτοδοκιμασα 2-3 αλλες εταιριες μην φανταστειτε. κατεληξα πισω στη βιρτζινια της φ.α βελβετ κλαουντ βον ντουμαν οπως λεει και ο φιλος παραπανω.




παντως απο το καταστημα που γραφεις το ηλ.τσιγ.γρ ειμαι πελατης εχω αγορασει το 2ο μου η.τ και τα παιδια ειναι αριστα στην εξυπηρετηση κλπ. 27ευρω ομως για ρεντι το σμοουκ 50μλ ΔΕΝ τα δινω. ας τα εκει να βλεπουν και μπαλιτσα στη νοβαρα.


Βεβαια ντροπη μου δεν εχω δοκιμασει απο ατμοlab(εχω ακουσει πολλα και καλα απο σας εδω μεσα). δεν εχει και τιμες το σαιτ τους οπως το βλεπω τωρα αν και σιγουρα δεν θα εχει την επιλογη να δωσει 200μλ ετοιμο προς λιγοτερο απο 33,88


ΥΓ: Σαν τη βαση βελβετ δεν εχει.  8)



Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2318 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 18:13 »
Λυπάμαι που σας το λέω μα σαν τη βάση της FA δεν υπάρχει άλλη είναι μακράν νούμερο 1 και έιναι η μόνη βάση που μπορώ να ατμίσω σκέτη.Μιλάω για τη velvet cloud.
Τρελλό ντουμάνι ωραία γεύση για σκέτη vg και πολύ ποιοτική κατα τη ταπεινή μου άποψη.Για μένα πολύ καλύτερη και απο τη πολυδιαφημισμένη Tottaly wicked.Αλλά είναι ακριβή 11 ευρώ τα 100ml 9mg :(
Οσες αλλες εταιρειες εχω δοκιμάσει υστερούν αρκετά και δεν είναι λίγες αυτες που εχω δοκιμάσει ;)
Γεια σου φίλε Θάνο, όλα καλά? Λοιπόν με έβαλες σε σκέψεις. Στην επόμενη παραγγελία αρωμάτων της FA θα δοκιμάσω και τις βάσεις τους. ;)

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2319 στις: Δεκεμβρίου 12, 2012, 19:33 »
οι βάσεις φ.α είναι όντος τούμπανα πολύ απλά γιατί δεν είναι εντελώς σκέτες
όπως πολλές άλλες πιο φθηνές
περιέχουν ματόλη κ.α πρόσθετα ενισχυτικά γεύσεων κτλ που τις κάνουν να δένουν καλύτερα με τα αρώματα και να συμπεριφέρονται καλύτερα ατμιστικά ακόμα και σκέτες
δεν είναι λοιπόν κλασικές φαρμακευτικής καθαρότητας + νερό + νικοτίνη αλλά έχουν και πρόσθετα που τις κάνουν καλύτερες για ατμισμα

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2320 στις: Δεκεμβρίου 13, 2012, 10:35 »
Γεια σου φίλε Θάνο, όλα καλά? Λοιπόν με έβαλες σε σκέψεις. Στην επόμενη παραγγελία αρωμάτων της FA θα δοκιμάσω και τις βάσεις τους. ;)

Ελα ρε φιλε χαθήκαμε,ολα καλά το παλεύουμε.
Δεν εχω δοκιμάσει ποτέ traditional παρα μονο velvet cloud η οποία είναι η κορυφή των νικοτινούχων vg κατά τη ταπεινή μου άποψη,αξίζει να τη δοκιμάσεις  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος soctap

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2321 στις: Δεκεμβρίου 17, 2012, 01:30 »
Παιδια στο παρακατω link http://hlektroniko-tsigaro.com/index.php?target=categories&category_id=771 υπαρχουν υγρα ετοιμα της  FLAVOURART ειναι ετσι η οχι; ειναι αυθεντικα η τα κατασκευαζει μονος του;

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2322 στις: Δεκεμβρίου 17, 2012, 01:38 »
Είναι αυθεντικά κατασκευης του ιδιου. Σε μπέρδεψα, έτσι;;
Παίρνει χονδρική μεγάλες ποσότητες ΦΑ και έχει συσκευαστήριο, όπου τις αναμειγνυει σε μικρότερα μπουκάλια.
Από ποιοτητα είναι 100% εντάξει, από τιμές πολυ καλός, ειδικά στα αρώματα, από αποστολή ταχύτατος και έχει 10% έκπτωση φόρουμ.


Σε συγκεκριμένα καταστήματα διατίθενται τα αρώματά του. Αλλιώς, με κούριερ από τα κεντρικά μέσω σάιτ.


Οι βάσεις της ΦΑ είναι εξαιρετικές, αλλά ναι, είναι ακριβότερες από τις εγχώριες ατμος και ε42, που δεν είναι ποιοτικά κακές.




Αποσυνδεδεμένος soctap

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2323 στις: Δεκεμβρίου 17, 2012, 01:49 »
Ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Γενικα ειμαι σε συγχυση με αυτη την εταιρια και στο ποιος την αντιπροσωπευει


Από τον συντονισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης. Μην απαντάτε με "Παράθεση" όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα. Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω αριστερά από το τελευταίο μήνυμα της σελίδας
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2012, 01:52 από Mulder »

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2324 στις: Δεκεμβρίου 17, 2012, 06:44 »
To RY4 της Flavour Αrt πάντως δεν με ενθουσίασε και πολύ...Θεωρώ καλύτερα αυτά της Ιnawera & της The Perfum Apprentice (ειδικά το ΤΡΑ RY4 Double Flavor)...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13027 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123901 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64109 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206855 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3943 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1167 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14356 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias