vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

544 επισκέπτες, 6 χρήστες
camber, dkostas, giorgos1999, manoslykos, pngtszs1976, Jorge

Twitter

cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 20:05 »
που μπορω να βρω το αρωμα διοτι δεν γνωριζω αν μπορεις πλεον  να παραγγειλεις απο f.a αν 3ερει καποιος απο που αλλου μπορω να το βρω ας μου πει ευχαριστω παντως για τη βοη8εια.

Σκέτο το άρωμα ΦΑ που ζητάς έχει το hlektroniko-tsigaro.com. Κάνει 3,8 ευρώ τα 10μλ -10% έκπτωση λόγω φόρουμ + 5 ευρώ το κόστος αντικαταβολής, όσα μπουκαλάκια κια αν πάρεις. Παραδίδεται σε γυάλινο μπουκαλάκι φυμέ με σταγονόμετρο και ετικέτα. Πήρα τον Οκτώβριο και το έχω σχεδόν τελειώσει. Το αναμιγνύω με 18ρα βάση 50-50, και το παρακάνω είναι αλήθεια καμιά φορα στη δόση, μέχρι και 2 σταγονες ανα μλ έχω βάλει. Είναι όμως όντως πολύ γλυκόπιοτο. Μπορείς να το δοκιμάσεις και σε μίξεις 75βιτζι-25πιτζι.
Βέβαια, από το ίδιο μαγαζί πήρα και tobacco virginia, maxxboro, dark vapure & RY4. Τα δυο πρώτα είναι της ίδιας φιλοσοφίας, πολύ αρωματικά και "γλυκόπιοτα"

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 13:05 »
...απο Vapenova....σημερα παρελαβα...και ειδωμεν!!!

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 13:06 »
....ρε παιδια στα 100μλ τραντιτιοναλ απο Βειπνοβα ποσο αρωμα βαζω....  :hmmm:  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος akalokat

  • **
  • 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 14:11 »
το εχω δοκιμάσει και εγώ, καλούτσικό μου φάνηκε άτμισα εύκολα τα 10 μλ απο vapenova που πήρα αλλά το κόλημα μου είναι τα Latakia & cookies πάντα από vapenova και πάντα FA.

Y.G. ρε παιδιά τι φαρμακείο ειναι το e-tsigaro έλεος ...........................10ml -------->6,9E ούτε στον εχθρό μου.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 17:30 »
....ρε παιδια στα 100μλ τραντιτιοναλ απο Βειπνοβα ποσο αρωμα βαζω....  :hmmm:  :hmmm:
Μαζεμένη θα τη φιάξεις???  :confused1:
Αν δεν ξέρεις πόσο να βάλεις, φιάξε 10 ml και ξεκίνα από τις 7-8 σταγόνες και ανεβαίνεις... (εγώ βάζω 12-13 περίπου 4%)

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 09:41 »
...ρε παιδια στο http://www.evape.gr/ ποσα μλ ειναι τα υγρα τους  :dontknow:  :dontknow: ....δεν γραφει!!!

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 09:46 »
...5 μλ μαζεμενα εβαλα και ειναι ΟΚ!!!!

Αποσυνδεδεμένος boogie76

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 18:58 »
Σημερα παρελαβα απο vapenova ενα maxx blend στα 18mg και ειναι σαν να ατμιζω οινοπνευμα και μαλιστα χωρις καθολου χτυπημα :thumpdown:
Ειδα πως το αρωμα ειναι της FA αλλα καμια σχεση με τo αντιστοιχο maxx blend της natura.. :eyesplash:
Και πηρα και 30ml τρομαρα μου :wall:

Μηπως απλα θελει 'ωριμανση' ?

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 19:52 »
πηρα και εγω απο το e-tsigaro cuban supreme στα 9 traditional 12ml με 6.90 δυστυχως δεν με ικανοποιησε της vapenova εχει περισσοτερο αρωμα αλλα περισσοτερη pg της ε-τσιγαρο 50-50 αλλα λιγοτερο αρωμα σε φαση που το κανει στο τελος ουδετερο η συγριση εγινε σε καινουριο ατμοποιητη οποτε ητσν κα8σρα 8εμα υγρου και οχι ατμοποιητη,τι νσ πω λυπσμσι πραγματικα διοτι με αυτο το τροπο μας οδηγουν ολους στο diy ,ειναι το αγαπημενο μου αρωμα και δεν μπορω να το βρω σωστο ετσι οπως το 8ελω αν μπορει καποιος να με βοη8ησει να μου στειλει πμ.
καλη συνεχεια σε ολους.

Σκεφτηκες ποτε αν τελικα ειναι η VG που κανει το αρωμα να μοιαζει ουδετερο?
Το λεω αυτο διοτι καπου σε αυτο το φορουμ εχει αναφερθει οτι σε PG τα αρωματα εχουν καλυτερη αποκριση.

Φοβαμαι οτι σε VG δεν θα βρεις ακριβως την ιδια γευση. Ευχομαι να κανω λαθος.



Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 22:54 »
Φοβαμαι οτι σε VG δεν θα βρεις ακριβως την ιδια γευση. Ευχομαι να κανω λαθος.
Ισχύει 100%, η VG "μασκάρει" λίγο τις γεύσεις, ίσως είναι ο πυκνός ατμός, ίσως είναι η παραπάνω γλύκα...
Στις ίδιες γεύσεις θέλει ενα 15-20% παραπάνω άρωμα από τα υγρά PG. Πάντως τη MIST του Καλλιτέχνη τη βρίσκω πολύ πιο άγλυκη και ουδέτερη από άλλες βάσεις VG, ιδανική για καπνικά.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 11:48 »
Πολύ θα ήθελα πάντως ένας από τους μάστορες του DIY να φτιάξει ένα εργαλείο με traditional 18 βάση, λίγο dark vapure, Cuban Supreme για κυρίως και φυσικά MTS. Ίσως και μια σταγόνα από κάποιο ξηρό καρπό ή κακάο να βοηθούσε την απόδοση του Κουβανέζικου.

Αν το αποπειραθεί κανείς, να μου πει τα αποτελέσματα πριν παραγγείλω σύνεργα, λευκή ποδιά και λοιπά και καταντήσω σαν τον τρελό επιστήμονα που γελάει σατανικά μόλις πετύχει τη γεύση του!

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 14:56 »
Πολύ θα ήθελα πάντως ένας από τους μάστορες του DIY να φτιάξει ένα εργαλείο με traditional 18 βάση, λίγο dark vapure, Cuban Supreme για κυρίως και φυσικά MTS. Ίσως και μια σταγόνα από κάποιο ξηρό καρπό ή κακάο να βοηθούσε την απόδοση του Κουβανέζικου.

Αν το αποπειραθεί κανείς, να μου πει τα αποτελέσματα πριν παραγγείλω σύνεργα, λευκή ποδιά και λοιπά και καταντήσω σαν τον τρελό επιστήμονα που γελάει σατανικά μόλις πετύχει τη γεύση του!
Βγαίνει πολύ καλό αυτό.... :thumpup: Δοκιμασμένο!

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Re: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 12:14 »
Εγω παντως ικανοποιουμαι με 4 σταγονες ανα 10 ml σε VPG.

Αποσυνδεδεμένος παπαρουφας

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 15, 2012, 20:55 »
Οντως παιδια τα υγρα και τα αρωματα απο www.vapenova.com ειναι απαιχτα.Καθαρες γευσεις και πολυ καλες τιμες..ιδιαιτερα οι ατμιστικες βασεις τους.Εγω δεν τους αλλαζω με τιποτα αν και προηγουμενως δοκιμασα σχεδον τους παντες....φοβερα γρηγορη εξυπηρετηση( σε 2 μερες τα ειχα) τιμες απαιχτες και ποιοτητα κορυφαια.Σας τα συνιστω ανεπιφυλαχτα.

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: cuban supreme (vapenova) και εντονο χτυπημα!
« Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 20, 2012, 23:52 »
πηρα και εγω βασεις και αρωματα και ειναι οντως εκπληκτικη η ποιοητητα τους ,επιτελους βρηκα γνησια αρωματα f,a μου πηρε καιρο αλλα ευτυχως βρηκα  :thumpup: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180478 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8293 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535849 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59735 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 569 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15330 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085242 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35359 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10188 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12