vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, camber, Jorge, th3ofilos

Twitter

Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)

Αποσυνδεδεμένος polis trucks

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 22:27 »
provari, μου αρέσει και μένα η μεταβλητη και σταθερή τάση.

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 22:45 »
ανοιξα κ μια ψηφοφορια αφου υπαρχει το θεμα ας ψηφισουμε τουλαχιστον

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 22:51 »
το στιβαρη κατασκευη ενταξει αμα το βαζεις στην τσεπη κ σκιζετε απο βαρος εννοειτε θα ναι στιβαρο.το ποιοτικο ειναι σχετικο.αν θα γινει τωρα vv και αυτο σχετικο ειναι μπορει να παρει μεχρι το πασχα.προδιαγραφες ασφαλειας συγουρα εχει το provari.απο οτι ξερω η οθονιστες ειναι πιο αγαπησιαρικες περασαμε σε ενα εποχη δεν ειμαστε ακομα στα μηχανικα mod.

Ατυχής προσέγγιση της έννοιας ΄΄στιβαρό΄΄...
Πρώτον γιατί πρέπει να το βάλεις στην τσέπη;
Δεύτερον μήπως θες να εφαρμόσεις την αμερικανιά ΄΄χάρηκες που με είδες ή έχεις GG στην τσέπη σου;΄΄
Τριτον οι τσέπες σου από χαρτί είναι;

Το ποιοτικό δεν είναι καθόλου σχετικό...
Είναι κατά κοινή ομολογία μια από τις ποιοτικότερες κατασκευές...
Το θέμα VV αν παρακολουθεις, θα ξέρεις οτι έχει ήδη δρομολογηθεί οπότε δεν παίζει το ΄΄αν΄΄ που διατείνεσαι...

Ναι οι οθονίτσες είναι πολύ αγαπησιάρικες, ειδικά όταν γίνονται κομματάκια λίγο πριν φύγεις για την δουλειά και αν δεν έχεις άλλο μοντ πας καρφί στο περίπτερο...

Δεν αντιλέγω οτι το Provari είναι ένα πολύ καλό και ίσως από τα κορυφαία μοντ ...Απλά παραθέτω τους λόγους που εμένα με έπεισε περισσότερο το GG και ακόμη δεν το έχω μετανοιώσει στο παραμικρό... ;)

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 22:57 »
bravo gabriel
χωρίς παρεξήγηση δεν καταλαβαίνω γιατί το έχεις πάρει τόσο πατριωτικά μιλάμε εξάλου για τα 2 κορυφαία mod που υπάρχουν. Σίγουρα όταν με το καλό το gg γίνει vv τότε σίγουρα πιστεύω ότι θα υπερέχει όχι μόν σαν κατασκευή αλλά και σε τιμή.

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 22:58 »
και το περιεργαζομαι εδω και ωρα και προσπαθω να βρω αν ειναι πλαστικο αλλα δεν ειναι :yes:

Επειδή o Matsakonas μου το έδωσε και δοκίμασα, ένα θα πώ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ  :D :D :D :D :D άλλη αίσθηση να παίζεις με τα volt και σίγουρα δεν είναι πλαστικο :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:00 »
+100000

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:04 »
που θες να το βαλω το gg?στην τσεπη του μπουφαν εχεις δει πολλες τσεπες να μην ειναι υφασματινες?η μηπως να αγορασω κανα παλτο?ασε που το καλοκαιρι θα θελω τσαντακι η μη μου πεις να το λυνω κ να το βαζω μεσα.παρακολουθω κ ειπαν πως εχει δρομολογηθει αλλα  εισαι συγουρος?μα θα γινει κομματακια η οθονη?και αν γινει δεν θα μπορω να ατμισω?δεν νομιζω.τωρα στο θεμα της τιμης συγουρα συμφερει το provari.δεν θελω να παρεξηγηθεις επιλογη σου ηταν οπως και η δικη μου το provari.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:05 »
bravo gabriel
χωρίς παρεξήγηση δεν καταλαβαίνω γιατί το έχεις πάρει τόσο πατριωτικά μιλάμε εξάλου για τα 2 κορυφαία mod που υπάρχουν. Σίγουρα όταν με το καλό το gg γίνει vv τότε σίγουρα πιστεύω ότι θα υπερέχει όχι μόν σαν κατασκευή αλλά και σε τιμή.

Από που ακριβώς προκύπτει φίλε μου ο ΄΄πατριωτισμός΄΄;
Εκτός αν έχεις μπερδέψει το χιούμορ με την σοβαρότητα...

Κάποιος άνοιξε ένα νήμα προς σύγκριση των δυο..η κάνω λάθος;


Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #38 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:12 »
Μπορώ φίλε μου σίγουρα να τα ξεχωρίζω και δεν έχω μπερδέψει τίποτα.
Εσύ μίλησες για πιο στιβαρή και ποιοτική κατασκευή (έχεις πιάσει το provari?)
Οι προδιαγραφές ασφαλείας στις οποίες έριξε ιδιαίτερο βάρος ο Θανάσης. (το provari νομίζεις δεν έχει?)
Είναι το πιο αγαπησιάρικο-παιχνιδιάρικο μοντ που ξέρεις...(υποκειμενικό) πάλι καλά :D


Αποσυνδεδεμένος sardanapalos

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #39 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:12 »
το ειπα απο την αρχη που θα καταληξει...Και ναι!αμα ειχες gg θα ελεγες το αντιθετο...

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #40 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:15 »
που θες να το βαλω το gg?στην τσεπη του μπουφαν εχεις δει πολλες τσεπες να μην ειναι υφασματινες?η μηπως να αγορασω κανα παλτο?ασε που το καλοκαιρι θα θελω τσαντακι η μη μου πεις να το λυνω κ να το βαζω μεσα.παρακολουθω κ ειπαν πως εχει δρομολογηθει αλλα  εισαι συγουρος?μα θα γινει κομματακια η οθονη?και αν γινει δεν θα μπορω να ατμισω?δεν νομιζω.τωρα στο θεμα της τιμης συγουρα συμφερει το provari.δεν θελω να παρεξηγηθεις επιλογη σου ηταν οπως και η δικη μου το provari.

Μάνο εγώ το τοποθετώ στην εσωτερική τσέπη του μπουφαν μου μαζί με τον Α2 κουμπωμένο και δεν έχω κανένα θέμα περί ξηλώματος - σκισίματος κ.ο.κ.
Ασε που συνηθως έξω το παίρνω ως stealth (στο Provari δεν θα είχα τετοια δυνατότητα).
Το καλοκαίρι θα το βάζεις όπου και το Provari...Σιγά την διαφορά βάρους εντέλει...

Ε όχι και να παρεξηγηθούμε ρε φίλε για τις μπαταριοθήκες...
Λάθος άνθρωπο βρήκες για κάτι τέτοιο... :))
Τις απόψεις μας λέμε και δεν προσπαθούμε να τις επιβάλουμε σε κανέναν... ;)

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #41 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:15 »
όχι φίλε μου σε τέτοιο βαθμό :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος madtracker

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #42 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:15 »
provariiii και μόνο  :respect:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #43 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:18 »
Μπορώ φίλε μου σίγουρα να τα ξεχωρίζω και δεν έχω μπερδέψει τίποτα.
Εσύ μίλησες για πιο στιβαρή και ποιοτική κατασκευή (έχεις πιάσει το provari?)
Οι προδιαγραφές ασφαλείας στις οποίες έριξε ιδιαίτερο βάρος ο Θανάσης. (το provari νομίζεις δεν έχει?)
Είναι το πιο αγαπησιάρικο-παιχνιδιάρικο μοντ που ξέρεις...(υποκειμενικό) πάλι καλά :D

Ναι φίλε μου...πριν αποφασίσω τα έχω πιάσει και έχω ατμίσει και με τα δύο...
Δες το λίγο πιο διασκεδαστικά...

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #44 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:18 »
το ειπα απο την αρχη που θα καταληξει...Και ναι!αμα ειχες gg θα ελεγες το αντιθετο...
γιατι να μην εχει gg?ειχα δοκιμαστηκα κ τα δυο και φυσικα επελεξα το provari εγω πρωσοπικα εκφερετε γνωμη χωρις να ξερετε ο καθενας τι εχει γιατι να μην εχει ο φιλος απο κερκυρα gg?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8364 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180697 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34005 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536473 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59834 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237610 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 595 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15789 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136165 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085374 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35446 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10287 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12