vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« στις: Ιουλίου 09, 2009, 13:30 »
Λοιπόν, εγώ "πετάω" το μπαλάκι στους αντιπροσώπους.
Επειδή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να αγοράζουμε υγρά των 10 ή 20 ml χωρίς να γνωρίζουμε τις γεύσεις και μετά να μην ξέρουμε τι να τα κάνουμε, ΠΡΟΤΕΙΝΩ ο κάθε αντιπρόσωπος να προσφέρει μέρος ή ακόμα καλύτερα όλες τις γεύσεις ΔΩΡΕΑΝ μέσα σε φιλτράκια - δείγματα ή έστω έναντι κάποιου ΣΥΜΒΟΛΙΚΟΥ ΤΙΜΗΜΑΤΟΣ στα μέλη του φόρουμ.
Αυτό το προτείνω και σε εκεινους που δν έχουν υγρά, παρά μόνο φιλτράκια.
Να ξέρουμε τι μας αρέσει και να έχουμε κατασταλάξει στην επιλογή μας όταν αγοράζουμε κάποιο προϊόν.
Δεν είναι εφικτό από τους περισσότερους να πάμε στο κατάστημα να δοκιμάσουμε ;)
Νομίζω είναι δίκαιο αυτό που ζητώ, και σας παρακαλώ να πείτε τη γνώμη σας.
Αφορμή στάθηκε η αίτηση μου σε αντιπρόσωπο (για 3 συγκεκριμενα φιλτρακια για δοκιμή με σκοπο να αγορασω κατοπιν το υγρο που θα προτιμησω), και δεν έλαβα τίποτα :thumpdown:
Ετσι δεν πάμε πουθενά νομίζω, ούτε εμείς, ούτε οι αντιπρόσωποι.
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 09, 2009, 14:18 από atmistis »

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 09, 2009, 14:51 »
Δύσκολο να γίνει φαντάζομαι, λόγο κόστους...........
Το πιο ευκολο θα ήταν να υπάρχει ενα πακετάκι με φιλτράκια (σε κανονική τιμή) απλά να ήταν από μια γευση (η περιεκτικότητα) το καθένα μέσα.

Το παίρνεις μια φορά, δοκιμάζεις και απο κει και πέρα παραγγέλνεις ανάλογα.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 09, 2009, 15:12 »
... και αυτο σωστό, αλλα ειπα σε συμβολικη τιμή τουλαχιστον, σιγα μν χασουν χρηματα οι αντιπροσωποι απο 2-3 φιλτρακια που θα διαθεσουν, συμβολικη τιμη ας ειναι η τιμη κοστους περιπου, ας σκεφτουν ποσα θα κερδισουν μετά!
Φαντασου το αλλο, να παρει καποιος ενα μπουκαλακι των 20 - 25€ και να μν του αρεσει και γι αυτο το λογο να μν ψωνισει παλι απο τον ιδιο αντιπροσωπο, ενω ο ιδιος αντιπροσωπος μπορει να εχει καποιο αλλο υγρο που του ταιριάζει απολυτα και κατα συνεπεια θα αγοραζε απο εκει συνεχεια ΕΑΝ του ειχε δωθει η ευκαιρία να το δοκιμάσει!
Δεν ειναι και τοσο απιθανη αυτη η περιπτωση, δν νομιζεις?
Εγω δυσκολα θα παρω παλι υγρο που δν εχω δοκιμασει, παει και τελειωσε.
Αν το καναμε ολοι αυτο, να δεις για ποτε θα επεφταν βροχη οι προσφορες ;)

Υ.Γ. Στο κατω κατω της γραφης δεν ζητω να χασουν χρηματα οι αντιπροσωποι, ζητω να μην πεταξω ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ χρηματα, δικαιο ειναι :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 09, 2009, 15:18 από atmistis »

Αποσυνδεδεμένος reflector

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 09, 2009, 15:34 »
Δύσκολο να γίνει φαντάζομαι, λόγο κόστους...........
Το πιο ευκολο θα ήταν να υπάρχει ενα πακετάκι με φιλτράκια (σε κανονική τιμή) απλά να ήταν από μια γευση (η περιεκτικότητα) το καθένα μέσα.

Το παίρνεις μια φορά, δοκιμάζεις και απο κει και πέρα παραγγέλνεις ανάλογα.
Καλη ιδεα θα λειτουργουσε σαν "οδηγος" και το οποιο κοστος θα επρεπε να καλυπτεται απο starter kit

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 09, 2009, 15:38 »
Πολυ καλη ιδεα αν εφαρμοστει :thumpup:
Υπαρχουν και αυτοι (ολοι μας) που εχουν αγορασει ηδη ομως και τα "ακουμπανε" συνεχως ;)

Atmos νομιζω οτι πρεπει να ασκησεις "βετο" τι λες? :)

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 09, 2009, 15:40 »
... και αυτο σωστό, αλλα ειπα σε συμβολικη τιμή τουλαχιστον, σιγα μν χασουν χρηματα οι αντιπροσωποι απο 2-3 φιλτρακια που θα διαθεσουν, συμβολικη τιμη ας ειναι η τιμη κοστους περιπου, ας σκεφτουν ποσα θα κερδισουν μετά!
Φαντασου το αλλο, να παρει καποιος ενα μπουκαλακι των 20 - 25€ και να μν του αρεσει και γι αυτο το λογο να μν ψωνισει παλι απο τον ιδιο αντιπροσωπο, ενω ο ιδιος αντιπροσωπος μπορει να εχει καποιο αλλο υγρο που του ταιριάζει απολυτα και κατα συνεπεια θα αγοραζε απο εκει συνεχεια ΕΑΝ του ειχε δωθει η ευκαιρία να το δοκιμάσει!
Δεν ειναι και τοσο απιθανη αυτη η περιπτωση, δν νομιζεις?
Εγω δυσκολα θα παρω παλι υγρο που δν εχω δοκιμασει, παει και τελειωσε.
Αν το καναμε ολοι αυτο, να δεις για ποτε θα επεφταν βροχη οι προσφορες ;)

Υ.Γ. Στο κατω κατω της γραφης δεν ζητω να χασουν χρηματα οι αντιπροσωποι, ζητω να μην πεταξω ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ χρηματα, δικαιο ειναι :)

Απόλυτα σωστό, αλλά δυστυχώς η ευτυχώς (δυστυχώς) ο αντιπρόσωπος είναι πρώτα και κύρια έμπορος....
Και θα υπολογίσει κόστος αποστολής, πακεταρίσματος, κλπ κλπ πρώτα...

Το να υπάρχει σαν "προϊόν" μου φαίνεται πιο λογικό και πιο ευκολο να γίνει.

Καλη ιδεα θα λειτουργουσε σαν "οδηγος" και το οποιο κοστος θα επρεπε να καλυπτεται απο starter kit

Ακόμα καλύτερη ιδέα! Πολλές γευσεις στο πακετάκι του starter kit
Βέβαια στο starter kit δεν μπορουν να βάλουν με νικοτίνη, οπότε δεν μπορουμε να έχουμε πλήρη εικόνα.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 09, 2009, 15:44 »
Λοιπον, ψηφιζουμε σε τιμη κοστους να υπαρχουν φιλτρακια με ολες τις γευσεις σε πακετακια?
Πακετακια με ολες τις γευσεις σε τιμη κοστους κατα περιεκτικοτητα νικοτινης απο 0 εως high
Ειναι το καλυτερο πιστευω :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 09, 2009, 22:32 »
Κι εγώ θα το ήθελα πολύ αυτό, τώρα το σκέφτομαι να παραγγείλω κάτι που θέλω να δοκιμάσω ,αν δεν μου αρέσει ύστερα τι θα το κάνω ???
Δεν έχω και κανέναν συνατμιστή κοντά να ανταλλάξουμε!!
Ασε που οικονομικά δεν συμφέρει οπότε δεν κουνιέμαι καθόλου. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 09, 2009, 23:21 »
Εγω αυτο που βλεπω πως θα μπορουσε να γινει ειναι αν ενας αντιπροσωπος αυριο σκοπευει να φερει 10 γευσεις να φτιαξει ενα δοκιμαστικο πακετο σε πολυ μικρα μπουκαλακια (σαν αυτα που εχουν τα δειγματα για αρωματα).
Επειδη η ποσοτητα υγρου θα ειναι μικρη,λογικα και το κοστος θα ειναι μικρο(αν δεν ειναι ακριβα τα μπουκαλακια).
Τα δοκιμαζεις ολα και οποιο σου αρεσει το παραγγελνεις σε κανονικη ποσοτητα.

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 09, 2009, 23:37 »
 :sign_sostos:

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 09, 2009, 23:42 »
Το πιο ευκολο θα ήταν να υπάρχει ενα πακετάκι με φιλτράκια (σε κανονική τιμή) απλά να ήταν από μια γευση (η περιεκτικότητα) το καθένα μέσα.

Το παίρνεις μια φορά, δοκιμάζεις και απο κει και πέρα παραγγέλνεις ανάλογα.
Πολυ καλη ιδεα! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 10, 2009, 09:34 »
Πολυ ωραια :thumpup:
Απο τη δικη μου.... τραβηγμενη ιδεα  :sign_oa: .... βγηκε κατι καλο.
Οι αντιπροσωποι ας φτιαξουν λοιπον μικρα μπουκαλακια δειγματα των 7-8 σταγόνων απο καθε υγρο που εχουν και ας τα χρεωσουν αναλογα ;D
Ή μπορουν να τα ενσωματώσουν ως προσφορα σε νεες παραγγελιες, ή να τα στελνουν με απλο ΕΛΤΑ για μικροτερη χρεωση (αντικαταβολη) δεν βιαζομαστε, δειγματα ειναι ;) ή ή ή..... ο,τιδηποτε αλλο σκεφτουν :confused1:
Μόνο που ΑΝ..... κανει καποιος το βημα (και δεν θα χασει σιγουρα) ίσως πρεπει να βιαστεί λιγο (πριν ο Α-βρωμόπουλος  :))) μας κανει ολους παρανομους ;) και ανταλλασουμε υγρα στα στενακια της Ομονοιας :laugh1:
Αν ειναι να τα λεμε και να τα ακουμε μονοι μας ομως.... :nope:
Για να δουμε :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 13, 2009, 10:34 »
Ελα Αλεκοοο ;)
θα μας απαντησει καποιος αντιπροσωπος εαν θα κανει πραξη αυτα που γραψαμε, δλδ να φτιαξει πακετακια με διαφορετικες γευσεις ???
Προς το παρον δοκιμαζουμε και αγοραζουμε υγρα απο εδω και απο εκει εκτος Ελλαδος, διαβαζοντας γνωμες αλλων :(

Αποσυνδεδεμένος NJOY Hellas

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
    • ηλεκτρονικο τσιγαρο NJOY
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 13, 2009, 14:46 »
Ελα Αλεκοοο ;)
θα μας απαντησει καποιος αντιπροσωπος εαν θα κανει πραξη αυτα που γραψαμε, δλδ να φτιαξει πακετακια με διαφορετικες γευσεις ???
Προς το παρον δοκιμαζουμε και αγοραζουμε υγρα απο εδω και απο εκει εκτος Ελλαδος, διαβαζοντας γνωμες αλλων :(

Από τον Οκτώβριο θα υπάρχουν πακέτα φίλτρων με όλες τις γεύσεις της NJOY!

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
« Απάντηση #14 στις: Ιουλίου 13, 2009, 15:00 »
Πολύ καλή κίνηση! :respect_hat:

Ελπίζω να μην "ακουστεί" άσχημα, μια και εισαστε ο μονος που εχετε απαντησει έως τωρα, αλλά... πιο συντομα δεν γινεται? ???
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 13, 2009, 16:52 από atmistis »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 2 79 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:11
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8768 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181248 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34302 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537820 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60276 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238515 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 718 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16573 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085849 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35730 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro