vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

503 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, dkostas, zalaros, white varadero, Sergios, maprix

Twitter

Αλλαγή (λάθος) ομάδας μέλους που προσδιορίζεται από τον αριθμό των μηνυμάτων

Αποσυνδεδεμένος pfso

  • **
  • 184

Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Αλλαγή ομάδας παρακαλώ, για κάποιο λόγο δεν έχω πρόσβαση στις αγγελίες

edit: Ολα κομπλέ νομίζω

Αποσυνδεδεμένος Ντάφυς

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Με βάση τα πόστ μου νομίζω οτι έχω μείνει πίσω στις ομαδες του πίνακα ! :-\

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
 ΑΚΥΡΟ. :bye:

Χθες είδα πως είμουν φουγαροκαραβάνα,
είπα να το postάρω εδώ σήμερα, αλλά
τώρα συνειδητoποίησα πως έχει φύγει.

Αποσυνδεδεμένος tenzeres

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Για να δούμε...

Αποσυνδεδεμένος Sentinel

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Τι εχει συμβει και δεν μπορω να στειλω pm και δεν βλεπω τα καταστηματα εξωτερικου?
Αυτη την στιγμη το προφιλ μου λεει οτι εχω 8 μυνηματα αλλα μονο στο κοματι των αγορων εχω αλλα τοσα
Υπαρχει πιθανοτητα να επανελθει η δυνατοτητα που ειχα πριν για pm & να βλεπω τις κατηγοριες στις οποιες σχολιαζα πριν τις αλλαγες του φορουμ?
Σας ευχαριστω πολυ
Edit
Ολα επαληλθαν
Απλα χρειαζοταν να γραψω ενα σχολιο
Ευχαριστω
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 28, 2016, 15:37 από Sentinel »

Αποσυνδεδεμένος Mad Robot

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Εμένα μου έχει τύχει να βρεθώ δύο φορές ως τώρα νέο μέλος και να με επαναφέρει μετά από ακόλουθο μήνυμα. Σήμερα βρέθηκα ξαφνικά φουγαροκαραβάνα. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τη χαρά μου, μέχρι και τη μάνα μου πήρα τηλέφωνο να της μεταφέρω τα μαντάτα.
Τι έχει συμβεί τελικά και έχει τρελαθεί έτσι το σύστημα; Έχει βρεθεί κάποια εξήγηση γι' αυτό; Φαντάζομαι ότι όλα ξεκίνησαν μετά από κάποιες αλλαγές που προκύψαν το καλοκαίρι. Επειδή απουσίαζα ένα διάστημα από το φόρουμ, δεν αντιλήφθηκα πότε ακριβός.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Διάβασε αυτό και θα μπεις στο κλίμα. ;)

ΑΑΑΑ το tapa κάνει διάφορα!!

Αποσυνδεδεμένος Mad Robot

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Έχω καταλάβει ότι το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά από κάποιες αλλαγές, άπλα αναρωτιόμουν αν βρέθηκε η αιτία. Αν παρατήρησες όταν απάντησες ήμουν πάλι Φουγαροκαραβάνα, ενώ είχε αλλάξει μετά το ποστ μου εδώ. Κάποια στιγμή μετά τα μεσάνυχτα επανήλθε με αυτό το ποστ. Το τελευταίο ποστ που είχα κάνει εχθές πριν γίνω φουγαροκαραβανα την πρώτη φορά ήταν αυτό.
Παρατηρώ ότι και οι δύο περιπτώσεις έχουν το έξης κοινό: Ήμουν συνδεμένος πριν τα μεσάνυχτα και έκανα ποστ μετά την αλλαγή ημερομηνίας. Ίσως να είναι και σύμπτωση, άπλα το αναφέρω μήπως το έχει παρατηρήσει και άλλος. Δεν χρησιμοποιώ Tapatalk, με Win7 και Firefox μπαίνω.

Αποσυνδεδεμένος reefdiver

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • Τρία πουλάκια καθονταν....ΚΑΝΑΒΕΡΑΛ γωνία...
    • santorini rooms
και νεο μελος καθομαι  χαχαχα     γεια χαρα σε ολους........2011 

Αποσυνδεδεμένος Ritsa M

  • *
  • 56
  • Φύλο: Γυναίκα

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Καλημέρα. Κάτι πάιζει και με τα δικά μου μυνήματα νομίζω... Αντί να μεγαλώνω, μικραίνω μου φαίνεται. Σε λίγο θα φοράω πάνα και θα έχω πιπίλα.  :)) Αν και πιπίλα έχω και τώρα...

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Ένα ακόμα και έγινες φουγάρο... 8)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Πάμε λοιπόν!  :angel:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172253 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276591 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15417 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43220 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559383 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182728 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 215 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10683 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364