vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης
« στις: Ιανουαρίου 28, 2016, 20:17 »
Μια παρουσίαση των γαλλικών υγρών αναπλήρωσης BARIL OIL  ... σε γενικές γραμμές τα υγρά αυτά είναι νόστιμα και πιάνουν μια μεγάλη γκάμα ατμιστών ... θα τα βρειτε εδώ
BARIL OIL ELIQUIDS- Παρουσίαση γαλλικών υγρών άτμισης

Δείτε την εδώ




Και μια μικρή περιγραφή εδώ για τα υγρά αυτα:





Είναι γλυκό υγρό και όχι κουραστικό σε βαθμό να σταματήσεις να το ατμιζεις , δεν έχει να κάνει με τίποτα με πολύπλοκο υγρό , αλλά ένα απλό ισορροπημένο και ευκολοατμιστο υγρό για όλους , ίσως σε αυτούς που κάνουν καπνικά θα τους ξενίσει αλλά επειδή σαν βάση σε αυτό το υγρό διακρίνω μια ελαφριά καπνική υπόσταση με γλυκούς και όξινους τόνους αυτό ίσως τους βάλει στην φάση να το δοκιμάσουν και να αποφασίσουν αν τους αρέσει ή όχι . ( στο βίντεο έχω και αναλυτική περιγραφή)



Αν σας αρέσουν αυτά τα υγρά τότε ορμήστε , αν πάλι δεν σας αρέσουν καλυτέρα να μην τολμήσετε να το κάνετε , δεν σας το συνιστώ ούτε για δόκιμη.
( στο βίντεο έχω και αναλυτική περιγραφή)



 Είναι ένα πολύ δροσιστικο υγρο όχι επειδη εχει και μεντα μεσα αλλα και τα φρουτα που εχει δινουν μια πολύ ωραια φρεσκια γευση στο ατμισμα . δεν είναι οξινο υγρο με την ενοια ότι επειδη εχει κερασια θα το παρεις , αντιθετα παιρνω μια ωραια και ζουμερη γλυκια γευση από αυτά και μαλιστα με την βοηθεια της μεντας δυναμωνει αυτό το αισθημα. Είναι για αυτους που αγαπουν τα φρουτα υγρο και ιδαιτερα σε αυτους που εχουν στην γκαμα τους μενθολες μεντες κτλ. Στο προσωπικο ατμισμα μου δεν θα με κανει να το εχω για κάθε μερα αλλα για μερικες ωρες γιατι όχι .
( στο βίντεο έχω και αναλυτική περιγραφή)



 Καπνικό , δεν το λες ελαφρύ αλλά ούτε κουραστικό. Δεν ξέρω πως το κατάφεραν αυτό σαν εταιρεία αλλά δεν μπορείς να το πεις ελαφρύ και διακριτικό. Είναι για αυτούς που ζητούν ένα καλό καπνικό και χωρίς την επίδραση κάποιου άλλου αρώματος που να είναι φρούτο ή γλυκού. Δεν είναι τασάκι αλλά είναι ένα καθαρόαιμο καπνικό που θα γίνει σε πολλούς αγαπημένο.
( στο βίντεο έχω και αναλυτική περιγραφή)



 Είναι γλυκό υγρό και όχι κουραστικό σε βαθμό να σταματήσεις να το ατμιζεις , δεν έχει να κάνει με τίποτα με πολύπλοκο υγρό , αλλά ένα απλό ισορροπημένο και ευκολοατμιστο υγρό για όλους . Στο συγκεκριμένο υγρό η καραμέλα και η βανίλια με την ένταση που έχουν  φέρνουν μια ωραία ισορροπία στο υγρό  και το κάνει για όλα τα γούστα.
( στο βίντεο έχω και αναλυτική περιγραφή)
 
καλά ατμισματα !!!!!


 

Αποσυνδεδεμένος Doulke

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 29, 2016, 18:35 »
Δεν ξέρω αν θα μαρέσουν η όχι αλλα θα φύγει η παραγγελία μόνο και μόνο για τις συσκευασίες!! :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος alexS3

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 29, 2016, 20:19 »
Και εγω για τις συσκευασιες τα πηρα...αλλα μεχρι εκει! :thumpdown:


Φροντιστε να τα δοκιμασετε πριν τα παρετε!

Αποσυνδεδεμένος Doulke

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 31, 2016, 14:03 »
Τοσο χαλια??

Ξερουμε κανα μαγαζι Αθηνα να τα χει?

Αποσυνδεδεμένος Brian Clough

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 16, 2016, 20:25 »
Εγω δοκιμασα το 01 το οποιο θα το χαρακτηριζα τουλαχιστον πολυ καλο. Για τους λατρεις των καπνικων. Η συσκευασια οντως ολα τα λεφτα, πολυ καινοτομο design.

Αποσυνδεδεμένος prevezano

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 16, 2016, 22:17 »
Παρέλαβα σήμερα τα υγρά που κέρδισα εδώ από fabvape και φυσικά τα δοκιμασα όλα.
Προσωπικά ξεχωρίζω το 40 και το 44 χωρίς να χυνω τα υπόλοιπα στον νεροχύτη.
Το καπνικο είναι πολύ καλό για αυτούς που τους αρέσουν τα κανονικά και βλέπω να το χαίρεται ένα φιλαρακι που κάνει μόνο καπνικα!
Ή μέντα είναι αλλού... Καλή για κρυολόγημα, ανοίγει όλο το διάφραγμα με μισή τζούρα...
Ή φράουλα τώρα είναι πολύ ωραίο καλοκαιρινό υγρο, μιας και η σωστή δόση μέντας, σου φέρνει μια παγωμένη φράουλα που δεν περνάει απαρατήρητη.
Το μπισκότο είναι το κορυφαίο για τα γούστα μου, ελαφρώς γλυκό υπάρχει κίνδυνος να το κανείς πιπιλα.
Τέλος η βανίλια,δεν είμαι τις βανίλιας αλλά για το κοινό της σίγουρα αξίζει.
Γενικά τα υγρά αν και είναι προσιτά ,σου βγάζουν κάτι το "γκουρμέ" και το μελετημένο και όχι μια αποτυχία.
Μεγάλο μειονεκτήματα για μένα τα πλαστικά δεκαμελα μπουκαλακια .Αν ανοίγει το πολύ ωραίο κουτί και έβλεπες μέσα ενα γυάλινο με πιπέττα θα άξιζε να πληρώσει μερικά ευρο παραπάνω


Αποσυνδεδεμένος SpyroT

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BARIL OIL | Γαλλικά Υγρά αναπλήρωσης
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 03:19 »
To 40 Ferrari πιπιλα :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180444 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8288 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33910 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535615 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59731 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237276 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 565 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085236 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12