vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

eco vape e-liquids

Αποσυνδεδεμένος geoman

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 17, 2016, 20:33 »
Το milfs milk δεν υπάρχει γάλα με ξινή φράουλα και έναν αλμυρό τόνο. Πολύ καλά υγρά για την τιμή τους. Θέλω να δοκιμασω και άλλα υγρά της εταιρίας. Επίσης παιρνουν και κάποια αραίωση χωρίς να αλιωνεται ή γεύση.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 17, 2016, 20:40 από geoman »

Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 18, 2016, 13:03 »
Πόσο αραίωση αντέχουν ; για δώσε ένα παράδειγμα , άλλα 2 ml βάσης για παράδειγμα στα 10ml ;

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος geoman

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 18, 2016, 21:35 »
έβαλα γύρω στα 10 ml βάσης στα 30ml για τα δικά μου γούστα ήταν μια χαρά. Βέβαια είναι υποκειμενικό το πόσο θα βάλεις.

Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 18, 2016, 23:18 »
Έχεις βρει 30μελο ; εάν μπορείς κάνε ανάρτηση το λινκ

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος geoman

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας

Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 08:08 »
Σε ευχαριστώ

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
eco vape e-liquids
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 15:48 »
Μετα απο τοσο καλα λόγια για το milfsmilk το βάζω στον ατμόποιητή και νόμιζα οτι εχει κλείσει η ροη υγρού...αυτο ειναι ενα απο τα πιο ελαφριά υγρά λες και τελιωσε το υγρο και έβαλα σκέτη βαςη στον ατμόποιητή!!! Μάπα το καρπούζι!! αφού το ξέρω οτι δεν τα γουστάρω τα αγγλικά υγρά τι το παλεύω!!



Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2016, 16:05 από steve35 »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 16:10 »
Εγώ να αναφέρω κάτι που μου έκανε τρελή εντύπωση προ λίγου. Άνοιξα τον φαινόμενο μετά από τέσσερεις μέρες με το ίδιο στήσιμο και με milkshake vanilla στο τανκ του για να αλλάξω βαμβάκι, κι εκεί που περίμενα πως θα τα βρω όλα "μαύρη μαυρίλα πλάκωσε", μέσα ήταν όλα πεντακάθαρα σαν να είχα καταναλώσει μισό τανκ απ'οποιοδήποτε άλλο υγρό έχω κάνει μέχρι σήμερα σε επισκευάσιμο ατμοποιητή! Τρελάθηκα όμως, το υγρό αν και ανοιχτόχρωμο, λόγω της vg αλλά και της έντονης γλύκας του νομίζεις ότι θα τα κάνει όλα κάρβουνο μέσα στο deck σου κι όμως, αντί αυτού όλα βγαίνουν σαν να τα έστησες πριν λίγη ώρα μόλις. Εξαιρώ το ελαφρό μαύρισμα του σύρματος (kanthal 0.25mm ) το οποίο φαίνεται να έγινε λόγω της επαφής του με το υγρό στοιχείο κι όχι λόγω της καύσης του πάνω του. Υπόθεση.
Κατά τ'άλλα το βαμβάκι ακόμα και ανάμεσα απ'τις σπείρες λαμπίκο! Κατακίτρινο σαν το χρώμα του υγρού!

Έχω δοκιμάσει και με πιο ανοιχτόχρωμα υγρά, τέτοια καθαρότητα δεν είδα ξανά παιδιά. Τι να πω, δηλώνω άκρως εντυπωσιασμένος από αυτήν την εταιρία με την μέχρι τώρα εμπειρία μου μαζί της.. σκέφτηκα να μην το αλλάξω καν να φανταστείτε αλλά αφού μπήκα στη διαδικασία.. θα έχανε και την απορροφητικότητά του σύντομα, έτσι κι αλλιώς.. :)

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 16:22 »
Αφού εχει ελάχιστο άρωμα μέσα το υγρο βρε Μάκη τι να πάθει η αντίσταση :)


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 16:31 »
Δεν μιλάω για το milfsmilk αυτή τη στιγμή, για το milkshake banana έγραψα που -τουλάχιστον στον "φαινόμενο"- αποδίδει σαν να έχει άρωμα ποσοστού άνω του 10%, πάντα σε δική μου αίσθηση χωρίς να έχω παρατηρήσει κάποιες αναλύσεις ή συνταγές για το συγκεκριμένο υγρό. Σκέτη βάση δεν το λες με τίποτα πάντως με τόση μπανανίλα σε γάλα που βγάζει! :D

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
eco vape e-liquids
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 16:46 »
Η μπανάνα ιςως ειναι πιο έντονη απο το μαγαζί που το δοκιμαςα. Εγω πηρα το milfs, θέμα στησίματος δεν παίζει ισα ισα με ni200 μου φένονται μια χαρα έντονα τα υγρά που κάνω και πριν αλλάξω βαμβάκι και βάλω το milfsmilk έκανα το strawberri σε diy της TJuice που δεν το λες έντονο. Ε το milfs αισθητά πιο ελαφρύ απο αυτο. Το μόνο που σκέφτομαι μήπως δεν αποδίδει καλα στον expromizer οποτε επιφυλάσσομαι να το βάλω στον εβιβα. Αν και δεν το πιστεύω γιατι με το στήσιμο που κάνω έδω και ενα μήνα μια χαρα ειναι τα υγρά στον expromizer για να μην σου πω οτι τον χρισοιμοποιω περισοτερο απο τον εβιβα του Πάει πολυ το ni200.
Edit πιο έντονο λιγο στον eviva αλλα η συμβουλή μου ειναι όσοι πάτε να το αγοράσετε δοκιμάστε το πρώτα γιατι δεν ειναι και το super υγρο. Δεν ειναι χάλια θα το ατμισω αλλα σίγουρα δεν θα το ξανά αγοράσω

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 20, 2016, 00:07 από steve35 »

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 15:42 »
Παρασυρθηκα κι εγω απο τις περιγραφες και παρηγγειλα προχθες το milfs milk. Σημερα το μεσημερακι ηρθε στα χερια μου κι εστησα κατευθειαν τον phenomenon. Ενα εχω να πω το υγρο δινει αυτο που υποσχεται.
Milkshake φραουλας. Εντονη κρεμωδης γευση ζαχαρουχου γαλακτος με ολιγη απο φραουλα. Υπαρχει και το μπισκοτο ως ζυμη πιο πολυ για να στρογγυλευσει την εντονη γευση του γαλακτος. Θυμιζει αυτο που ειπε ο Μακης πιο πανω για το γαλα απο το μπρικι αλλα θα το καταλαβουν μονο οσοι εχουν πιει γαλα κατευθειαν απο την αγελαδα στο μπρικι. Η φραουλα δεν ειναι εντονη, αν και θα την ηθελα περισσοτερη για να σπαει καπως τη γαλατιλα. Φοβερο ντουμανι, 90% vg ειναι αυτο και το χτυπημα πολυ καλο παρα το 10% pg. Οσοι αρεσκονται στα γαλακτοκομικα θα το λατρεψουν. Οσοι το παρουν για τη φραουλα θα απογοητευτουν.
Δεν ξερω αν κανει για ολη μερα... αλλα εστω και για λιγο ειναι απολαυση.

Στάλθηκε από το GT-S7582 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 30, 2016, 21:20 »
Μετα απο τοσο καλα λόγια για το milfsmilk το βάζω στον ατμόποιητή και νόμιζα οτι εχει κλείσει η ροη υγρού...αυτο ειναι ενα απο τα πιο ελαφριά υγρά λες και τελιωσε το υγρο και έβαλα σκέτη βαςη στον ατμόποιητή!!! Μάπα το καρπούζι!! αφού το ξέρω οτι δεν τα γουστάρω τα αγγλικά υγρά τι το παλεύω!!



Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Με ποιον ατμοποιητη το δοκίμασες ;

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 30, 2016, 21:37 »
Με τον expromizer αλλα φαντάζομαι αν το βάλω στο φαινόμενο τωρα και ειδικα με ss παίζει να μου φανεί και έντονο


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 30, 2016, 21:40 »
Εγώ το δοκίμασα με ss στον Τηλέμαχο v1 και στον v2 και ήταν...... αποθέωση ☺

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180448 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8288 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33910 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535646 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59732 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 567 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15123 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085237 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35351 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10179 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12