vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

535 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

Υγρά ατμίσματος, που αφήνουν όμορφη μυρωδιά στον χώρο..

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Colonel Custard απο T-Juice.
Γενικα η μυρωδια της βανιλιας εχω παρατηρησει οτι τραβαει τον κοσμο σαν τις μυγες. :D

Αποσυνδεδεμένος -Theo91-

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Θα πω γενικα ολη τη σειρα frosty της Umami, ποτε δεν ειχα παραπονο απο καποιον.
Θα προσθεσω:
After 8 - Bite me, Lemango
T-Juice: - Jack the Ripple, Vamp Vape, Red Astaire
Liqua - Green Apple
Atmos lab: Cin Cookies

@ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ: Ειχα παει σε ενα σπιτι φιλων μια φορα και καθως γεμιζα το τανκακι με bebeca μου επεσε μια σταγονα στο ενα τραπεζι. Απ' οτι μου ειπε ο φιλος μου εκανε 3 μερες να φυγει η μυρωδια και με στολισε κανονικα :P

Αποσυνδεδεμένος nickrodos

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ
γενικά έχω παρατηρήσει ότι τα γλυκά αρώματα αφήνουν μια πιο ευχάριστη αίσθηση στον χώρο από κάτι πιο ξερό (φρουτένια ή καπνικό) έτσι έχω παρατηρήσει από τους γύρω μου....δεν ισχύει το ίδιο όμως και στο άτμισμα που μας κάθεται διαφορετικά βέβαια....

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Υπαρχουν κι εξαιρεσεις στα γλυκα αρωματα. Παραδειγμα, το caramel original της tpa.. δυστυχως δε γλιτωσε απο την οικογενεια του παστουρμα! Ναι...εχω ακουσει παραπονα για αυτο :-\

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Hooligan [Digby's]
Cinnamon Cookies [AtmosLab]

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Creamy strawberry pancakes της After 8... κανενας δεν παραπονεθηκε για την φραουλα στον χωρο..

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Είναι και άλλο ένα, το οποίο οι περισσότεροι λέτε ότι αφήνει άρωμα παστουρμά στο χώρο αλλά εγώ όταν το μυρίσω αρχίζω να αιωρούμαι: The Grandmaster!!!

Τυχαίο γεγονός, μόνο δυο φορές έχει συμβεί!  :laugh1:

Και νόμιζα οτι ήμουν τρελός αλλα δεν είμαι. Η μυρωδιά του Grandmaster είναι καταπληκτική, μια μίξη ξηρών καρπών και κάτι καπνιστού. Βέβαια, δεν μπορώ να πω οτι την έχουν εκτιμήσει οι γύρω μου. Είναι το μοναδικό υγρό που με στέλνουν στο παράθυρο να το ατμίσω :(

Επειδή όλη η παρέα ήταν μη καπνιστές αυτά που δεν έχουν παράπονο από μυρωδιά είναι dea energy liqua turkish tobacco.
Αυτό που δεν μπορούν και με τίποτα το liqua capuccino. 

Αποσυνδεδεμένος IliasTh

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
1)Colonel Custard από T-juice,το οποίο μου είπαν ό,τι θυμίζει μπισκότο στην μυρωδιά και σε άλλες φάσεις σοκολάτα :hmmm:


2)Forest Affair επίσης από T-juice




3)Apricot Cream από VIPS,που αφήνει μια εξαιρετική μυρωδιά που θυμίζει πάστα-φλώρα.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Ωραια σχόλια περί μυρωδιά στο χώρο έχω ακούσει για τα :


castle long,
danlucas spitirs(σε αυτό η σύζυγος είπε οτι μυρίζει ομορφότερα από όλα τα άλλα),
ένα κλώνο bobas bounty.

Αποσυνδεδεμένος pilotos

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑτΜήτσος
Μεχρι τώρα, καλά λόγια έχω ακούσει για το RY4 της Liqua και το vamp vape της T-juice. Ειδικά για το RY4, δεν το περίμενα. Πέρασμα απο τον χώρο μου και σχόλιο (καλό ασφαλώς) !

Αποσυνδεδεμένος Ritsa M

  • *
  • 56
  • Φύλο: Γυναίκα
LEMONCELLO από HOLY JUICE και FROSΤY TART δεν ενοχλούν και αρέσουν.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Ωραια σχόλια περί μυρωδιά στο χώρο έχω ακούσει για τα :
castle long,
danlucas spitirs(σε αυτό η σύζυγος είπε οτι μυρίζει ομορφότερα από όλα τα άλλα),
ένα κλώνο bobas bounty.
Κλώνο bobas bounty??? Πως, τι, που ποιός??? Διαφώτισέ με σε παρακαλώ.
 

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Δες στο νήμα με τις συνταγές για κλώνους :)

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Κλωνος θεωρειται το Babas Bounty απο Νατουρα.
Το εχω δοκιμασει αλλα δεν εχω δοκιμασει το οριτζιναλ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 359 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21866 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283579 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209296 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68027 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176080 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314897 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15099 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126253 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94997 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix