vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

502 επισκέπτες, 3 χρήστες
pngtszs1976, Lazy Dog, Panokali

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Τον εχω εγω. Εκδοση απο φτ. Το μονο θεμα ειναι οτι δεν εχει το 510 πιν μονο το hybrid και κανεις πατεντα για να παιξει σωστα. Τον ειδα και στο 3fvape και με τα 2 πιν. Κοντα στον ερλ καλύτερα απο κ4.Ολα κλωνοι.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mamutsis

  • **
  • 309
  • Φύλο: Άντρας
Γνωρίζεις μηπως τι διαστάσεις εχουν οι βιδες απο το ντεκ?

Νοπ

Sent from my JY-S3 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Nextiny cloned (και με 316 παρακαλώ), who's next?  :)) :)) :)) :))


https://www.fasttech.com/products/4043300

Μπορείτε να μου προτείνετε εναν ατμο μόνο για ντουμάνια; Αυτη τη στιγμή έχω kayfun v4. Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος shamfisher

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σας παιδια...Καινουργιος στο Φορουμ...Πρωτο μηνυμα  :)  Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις καποιον ατμοποιητη με κεραμικο.τανκακι(διαφανες).Ειμαι και αρχαριος και εχω ασχοληθει μονο με τον Ego One με την clr κεφαλι οποτε καταλαβαινετε

Εστια και tube rta στο 3fvape

Sent from my JY-S3 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Γεια σας παιδια...Καινουργιος στο Φορουμ...Πρωτο μηνυμα  :)  Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις καποιον ατμοποιητη με κεραμικο.τανκακι(διαφανες).Ειμαι και αρχαριος και εχω ασχοληθει μονο με τον Ego One με την clr κεφαλι οποτε καταλαβαινετε

https://www.fasttech.com/products/0/10015058/2741900-eviva-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε

Αποσυνδεδεμένος polygrafos

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Στέλιος Νιάπος
    • Προσκλητήρια Γάμου Βάπτισης
Καλησπέρα :)
Γνωρίζει κανείς για τον κλώνο Squape από FT αν είναι καλός?
Έχει σφικτή τζούρα όπως ο Kayfun ή έχει πολύ αεράτη?

Αποσυνδεδεμένος john 7

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά έχει πάρει κανείς τον κλώνο του calix από φαστεκ

Αποσυνδεδεμένος polygrafos

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Στέλιος Νιάπος
    • Προσκλητήρια Γάμου Βάπτισης
Καλημέρα :)
Έχετε να προτείνετε κάποιον κλώνο από FT που να είναι περίπου όπως ο KFL+ ?

Αποσυνδεδεμένος psvag

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά έχει πάρει κανείς τον κλώνο του calix από φαστεκ

Τον πήρα εγώ εδώ και 5 μέρες, ζεσταίνεται πολύ χωρίς να βγάζει καλό ντουμάνι ... ακόμα προσπαθώ να του δώσω ντουμάνια, λίγο ντουμάνι γμτ ... μέχρι στιγμής δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο σε μεγάλη γκάμα ατμοποιητών ... αν κάποιος γνωρίζει ας μας πει ...

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Καλημέρα :)
Έχετε να προτείνετε κάποιον κλώνο από FT που να είναι περίπου όπως ο KFL+ ?

Φίλε μου στην ίδια "φιλοσοφία" με το καιφούν υπάρχουν διάφοροι κλώνοι, αλλά είναι πιο αεράτοι ... στην τσιγαρίσια τζούρα του, δεν νομίζω ότι θα βρεις κάτι άλλο...
Υποθέτω (δεν μου ήρθε ακόμα) πως ο phenomenon της fasttech ίσως να είναι πιο κοντά...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 15, 2016, 10:23 από psvag »

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450

psvag πως σου φανηκε δηλαδη ο calix?δεν καταλαβα τι εννοεις με το οτι ζεσταινεται?
για τσιγαρισια τζουρα που τον θελω εγω κανει?
σαν γευση και και ειδικα η  τζουρα του πως ειναι?
κανει θορυβο?εχει καθολου smooth ατμισμα?

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Καλημέρα :)
Έχετε να προτείνετε κάποιον κλώνο από FT που να είναι περίπου όπως ο KFL+ ?
Αυτός https://www.fasttech.com/products/1700500


Βάζεις και το κουπόνι "RMBBUST"   και έρχετε ~23$ (-10%)




edit: Άκυρο το παραπάνω, νόμιζα ότι έψαχνες για κλώνο του KFL+


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172051 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276448 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43062 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558888 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182537 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10488 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364