vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

569 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, Sergios, tony1976, fotis3d

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος chris03

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Εμένα πάλι ο πρώτος δε δικαιολόγησε την τιμή του με βάση την απόδοση που είχε...βέβαια γούστα είναι όλα!ο δεύτερος μου φαίνεται πιο άσχημος και είναι και πιο ακριβος νομίζω;;;

Αποσυνδεδεμένος morpheas84

  • **
  • 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Digna Factis Recipimus
Πάντως στον πρώτο της copervape δεν πήρα ούτε εγώ γεύση ποτέ ότι και αν έκανα και προσπάθησα πραγματικά να τον εκτιμήσω γιατί είχε ωραία τζούρα με όλα τα πιν αέρα. Μου φαίνεται και ο δεύτερος αν και άλλαξε λίγο σχεδιαστικά ότι στα ίδια μονοπάτια βαδίζει. Ίσως να φταίει η διπλή καμπάνα που έχει μέσα;;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Ας τον δούμε & σε ένα σύντομο βιντεάκι...

χαχαχαχα με τον γνήσιο κάνουν προμόσιο :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος morpheas84

  • **
  • 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Digna Factis Recipimus
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Όντως είναι ο γνήσιος; Τους αριθμούς έτσι και αλλιώς πάντα τους θολώνουν

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 12, 2021, 23:16 από Buliwyf »

Αν η γευση του ειναι σαν τον κλωνο-Sky που έχω μάλλον θα ειναι ο τελευταίος ατμοποιητής που θα αγοράσω....Τίποτα δεν έχει καταφερει να ξεπεράσει τον πρωτο κλωνο-Sky για τα δικα μου γουστα.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
χαχαχαχα με τον γνήσιο κάνουν προμόσιο :)) :)) :))
Οχι βρε παραδόπιστε, δικός τους είναι. Απλά, ο κόσμος είναι πονηρός & φοβούνται μήπως τους τον αντιγράψουν. :lotpot::sfyrigma:

Αποσυνδεδεμένος thebull

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας

μόνο .....



Έχουνε στήσει ένα χορό οι κλωναράδες γύρω γύρω από τον skyline. .


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Της coopervape -εάν αξίζει- ο κλώνος, συμφέρει οικονομικά εάν προσθέσεις τα extraδάκια του.

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Άμα έχει όλο το λάδι της Motor Oil όπως ο πρώτος πάνω άστο...

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Εάν ο κλώνος δεν έχει αυτή τη μυρωδιά από το λάδι , Ε τότε δεν είναι κλώνος !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Από Ulton Yftk και sxk δεν είχα ποτέ πρόβλημα με λαδίλες,ένα πλύσιμο και ήταν κομπλέ.Ο πρώτος sky της coppervape στα πρώτα γεμίσματα (αν δεν τον έπλενες καμία 10ρια φορές) ήταν σαν τράβαγες τζούρα από εξάτμιση 

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Η αγορά ενός κλώνου για μένα προσωπικά έχει ιεροτελεστία ! Λύσιμο , βγαλσιμο ορινγκς τα οποία τα αφήνω μέσα σε pg για ώρες , πλύσιμο μεταλλικών μερών στο πλυντήριο πιάτων και τα πλαστικά μέρη τα βάζω σε ένα μπολ με χλιαρό νερό κ μια ταμπλέτα Correga !


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172216 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276558 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14045 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 433 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35744 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559307 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182696 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10649 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364