vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, Lazy Dog, kurtz, kyrgiannis

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
dripper δεν έχω ο καημένος  :'(
να μην πάρω έναν?
..κιλο ε?  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness

Αποσυνδεδεμένος Superuser

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Ψάχνω έναν τσιγαρίσιο και είναι είμαι ανάμεσα σε cloudOne,unfollow και phenomenon ποιον προτείνετε;;
Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Και οι τρεις ειναι πολύ καλές επιλογές. Θα πρoτείνω τον unfollow γιατί εχει λίγο περισσότερο αέρα από τον Phanomenon, και ειναι πιο διακριτικός από τον Cloudone. Μειονέκτημα του ειναι το tank που δεν πρέπει να αφιδευτείς να τον κρατάς από αυτό. Διαφορετικά οι άλλοι δύο ειναι τι σε βολευει, σου αρέσει. Θα έλεγα για δευτερη επιλογή τον Cloud, αν και τους χρησιμοποιώ και τους τρείς για τα καπνικά μου.

Αποσυνδεδεμένος Dhmfot

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Στους βαζω στη σειρα, απο τον ποιο σφιχτο ως το ποιο αερατο.

Phenomenon Zest (Nautilus τζουρα)
Phenomenon Lite
Cloud one
Unfollow

Τον τελευταιο δεν τον εχω, αλλα κρινοντας απο το ντεκ (ειναι παραλαγη του phenomenon) με τις μεγαλυτερες εισαγωγες, θα ειναι λογικα και ο ποιο αερατος.

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Παιδιά κι εγώ την ίδια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Στους παραπάνω να προσθέσω και Hussar και Skyline.
Για να καταλάβετε την τζούρα του γούστου μου σε Cthulu MTL με το ανταπτορακι των 1.6mm την εισαγωγή του αέρα την έχω περίπου στο 1/4 ( όπως και στον Doggy SJMY) ενώ στον Merlin τον μεγάλο με το ανταπτορακι των 2.4mm τον έχω τελείως κλειστό.

Ποιος λοιπόν δίνει κατά τη γνώμη σας την καλλίτερη γεύση σ' αυτή περίπου την τζούρα;
Υπενθιμιζω τους υποψηφιους

Phenomenon Zest
Phenomenon Lite
Cloud one
Unfollow

Hussar 
Skyline

Ευχαριστώ και σορρυ αν σας έπρηξα

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Για τόσο σφιχτή τζούρα, υποθέτω ο ζεστ είναι και το ζητούμενό σου....

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απο γευση ποιον θα προτεινες εσυ;;;;

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Phenomenon Zest
Phenomenon Lite
Cloud one
Unfollow

Hussar
Skyline

Hussar coppervape θα πήγαινα στην θέση σου με extra το μικρότερο pin που έχουν βγάλει.Οι υπόλοιποι δεν κάνουν γι αυτό που ζητάς και η ποιότητα των κλώνων όχι η καλύτερη

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Ευχαριστω αδερφε. Αν και αλλοι εχετε προτασεις, ευπροσδεκτες

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Unfollow με κλειστά μάτια. 
Τωρα για τον Hussar, σχεδόν όλοι λένε για την ουάου γευση του, αλλά εγω δεν είδα πουθενά να κοντράρει κανέναν τσιγαρίσιο. Για αεράτο ας μην κάνουμε κουβέντα, δεν ειναι και το ζητούμενο εδω άλλωστε.

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Ευχαριστω. Ισως τους παρω και τους 2 και πουλησω μετα αυτον που μου φαινεται λιγοτερο καλος. Αληθεια...θα μπορεσουν να μεταπωληθουν οι κλωνοι;

ΥΓ. Μου κανει εντυπωση που κανεις δεν εχει πει τον skyline

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Αν πάρεις unfollow και δεν σου κάνει, με μεγάλη ευχαρίστηση θα σε απαλλάξω εγώ. Για τον skyline τον κλώνο δεν διαβάζεις πολλά γιατί τώρα έχει αρχίσει να καταφτάνει στους ανυπόμονους ιδιοκτήτες του και φαίνεται να έχει κάποια θεματάκια. Νομίζω πως τις επόμενες μέρες θα πάρει φωτιά το νήμα του... :)

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Τώρα να με συγχωρείτε...αλλά αν στον unfollow πας στην μια τρύπα εισαγωγής αέρα...η γεύση πάει περίπατο (τουλάχιστον στον δικό μου (και δεν τον καναν customized)
O σκύλος στο 1/4 του αέρα του είναι πιο κλειστός απο την μιατου unfollow.....
και ναι δεν έχω πάθει ταράκουλο....ακριβώς μπροστά μου τους έχω και τους δύο τώρα και ατμίζω....
Αν θέλει λίγο πιο αεράτο και γέυση ...τότε ναι...unfollow.. αλλιώς zest  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172059 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9395 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43070 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35524 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558918 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10503 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364