vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

517 επισκέπτες, 4 χρήστες
vasim, Lazy Dog, camber, tasos1976

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
... έχετε ξεχωρίσει κάποιον γενικά που να σας έχει ενθουσιάσει απο θέμα γευσης?...

Έχω πέντε μοντάκια. Τα τρία φοράνε unfollow v2, το ένα hussar και στο πέμπτο εναλλάσσονται φαινόμενα, vario, doggy και drippers. Αν είχα πέντε unfollow, και τα πέντε μου μοντάκια unfollow θα φόραγαν!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος billos

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ παιδιά, η αλήθεια ειναι ότι για τον unfollow δεν είχα ακούσει αλλά θα το ψάξω!

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Μπραβο Κωστα! Τον εβαλες να ψαχνει ακομα έναν... :laugh1:
+1 για unfollow παντως

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Ο Unfollow ειναι must have. Ειναι εργαλείο που πρέπει να υπάρχει σε καθε ατμιστικό "οπλοστάσιο", ειναι αδίκημα να ρωτά κάποιος αν υπάρχει καλύτερος του.
Και για να βοηθήσω τον αγαπητό Billo: Με τους Unfollow, GT ΙII, Doggy, εισαι κατά 90% καλυμμένος. Μετά πάς για ιδιαίτερες καταστάσεις, είτε για πολύ σφιχτούς είτε για πολύ ανοιχτούς.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2017, 00:58 από mimis »

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Επειδή μάλλον θα πρέπει να ψάξω καμία 20 σελίδες πίσω κανένα λινκ για unfollow έχουμε;
Και 2ο nextasis σε κλώνο έχει δοκιμάσει κανείς και αν ναι λέει τίποτα. (Όχι ο nextasis αλλά ο κλώνος)


Sent from my siPhone

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα

Αποσυνδεδεμένος billos

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά με ψήσατε θα τον παραγγείλω τον unfollow! να πάρω άφοβα αυτόν απο fasttech ή υπάρχει και κάπου αλλού ?

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
εγώ θα σου πρότεινα (αν βέβαια σε παίρνει οικονομικά) να έπαιρνες και ντογκι και ανφόλλοου.

Αποσυνδεδεμένος billos

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Νικο τον έχω ήδη τον doggystyle! Ωραίος ο 'σκύλος'. Πιστεύω ο unfollow να δώσει αυτό το κάτι παραπάνω...

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Εγω θα σου πρότεινα να πάρεις και τον GT III μαζί με τον unfollow και τον doggy αν μπορεις να δώσεις τα 45 ευρώ, και να ξεμπερδευεις.
Αν όχι, πάρε unfollow και doggy,πάρε και 2-3 tank για τον doggy με 30 ευρω και θα σου λείπει κάτι σαν τον GT III ή τον Hurricane, ανάλογα τα γουστα σου.
Α, εχεις τον Doggy... Κανε ζευγάρι τότε τον unfollow με τον GT III ή τον hurricane.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Εγώ πάλι λεω 1ον να κάνει η μάνα, 2ον να πάρει και ενα squonker και εναν καλο rda και να ξεμπερδέυει. Ενταξει θα δωσει τωρα κανα 100αρικο αλλα θα τα πάρει μια και καλή.

Εχετε καταλάβει οτι ο ανθρωπος είπε να πάρει εναν unfollow με 10-12 ευρω και του εχουμε βγαλει κατι 50αρικα 100αρικα κλπ

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
εφόσον έχει τον ντόγκι... ο ανφολλοου σε αυτή την φάση νομίζω θα καλύψει τισ όποιες ατμιστικές διαφορές.
αργότερα βλέπεις αν χρειαστείς κάτι άλλο.

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Ποια 50άρικα; 
30 ευρω έχουν δυο οι ατμοποιητές και το επιπλέον που προτείνεται ειναι 15-17 ευρώ για να καλύψει και τις πνευμονικές που δεν τις έχει με doggy & unfollow.
 Στο ύστερο αν έχει τα δίνει, αν όχι δεν. Ο ίδιος θα ξέρει καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος billos

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Kαλά τα λέτε, αλλα αν παρασυρθώ θα τα πάρω όλα! ;D και ατμο και μοντ και drippers και απ'ολα(...ακομα δεν έχω πάρει dripper και η αλήθεια είναι ότι ψήνομαι να πάρω εναν!)
Οπότε λέω να αρκεστώ στον unfollow για τώρα και όπως είπες Mimis ίσως κανα tank για doggy.
Η επόμενη αγορά θα είναι taifun gt3 η hurricane(γι αυτον δεν εχω διαβάσει ακόμα) ή κάποιον στα ίδια επίπεδα με αυτους, για πιο πνευμονικές απ'οτ κατάλαβα.
Για πιο αεράτο τώρα χρησιμοποιώ τον merlin mini ο οποίος δεν ξερω απο γευση πως ειναι σε συγκριση με αυτους που αναφέραμε πιο πριν. Θέλω να πιστεύω οτι υπάρχουν πολυ καλύτεροι παντως απο τον merlin mini εκει έξω...



Αποσυνδεδεμένος Deimos

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Merlin mini ίσον δύναμη.
Τώρα για τα υπόλοιπα τι το ψάχνεις μήπως δεν θα έχεις πάρει άλλους πέντε κλώνους μέχρι τέλους του έτους, απλά βάλε τους σε σειρά αγοράς.




   Unfollow        skyline       Hurricane Junior    pulse rda     siren 22     merlin 22?     serpent smm ...............

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172075 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43084 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558954 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182564 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10519 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364