vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 2 χρήστες
pngtszs1976, Lazy Dog

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Ειναι 2 μερες τώρα στο Κρυονέρι. Μαλλον τον πλένουν για να μου τον φέρουν έτοιμο.

Δευτέρα λογικά παραλαμβάνω

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 03, 2017, 14:43 από Dimitrisbo »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Κι εγώ αυτόν ψάχνω να βρω γιατί ο άλλος με το διπλό ντεκ δεν... :nope:


και ένας τρίτος εγώ , παιδιά μην σπρώχνετε  >:(

σήμερα και χτες μου ήρθε μπόλικο πράγμα μαζεμένο

little
exo rta
engine nano
nolegal
notoy
Drifter
cthoulou v3
unfollow v2


Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ φιτιλιές για τους υπόλοιπους πετάω   :)) .


Αποσυνδεδεμένος docnot

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
τί σύρμα, τί βαμβάκι , τί υγρό?.. δώσε κάποια στοιχεία...
jim απο οτι καταλαβα εμενα ρωτας οποτε να σου απαντησω :
συρμα :clapton 24 ρι μονη αφου ουτως ή αλλως δεν παιρνει διπλη με 5 σπίρες στα 0.42- το  χω δοκιμασει και με απλο συρμα λεπτο 
βαμβακι cotton bacon v2 . ολα τα υγρα μου ειναι 50/50 . 
Μου φαινεται σαν να μην εχει καλη τροφοδοσια ενω οπως εχω δει και στα βιντεο οταν τον στεινω οι τρυπες εισαγωγης βγάζουν μπουρμπουλίθρες. 

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Clapton δεν του χω βάλει. Στήνω kanthal 27ga,7 σπείρες σε 3mm πυρήνα,λίγο πανω απο 1ohm,13-14 watts,κομπλέ. Ρύθμιση υγρών,πόσες περιστροφές κάνεις? Εγώ σε 50-50,με μια πλήρη είμαι οκ
Αν μπορείς βάλε φωτό

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Ρε παιδιά προσπάθησα να κάνω αγορά από alibaba και δεν τα καταφέρνω.Θελω να πάρω τον armed(λόγο του logo που έχει)και τον hussar (λόγο του μονου ντεκ)αλλά δεν βγάζω άκρη.Ξερει κάνεις να μου πεί; Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Η coppervape στο link μου πιο πάνω έχει και τους 2,πατάς contact supplier και στέλνεις μύνημα για να συννενοηθεις πως θα τα στείλουν πως θα τους πληρώσεις κτλ

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
και ένας τρίτος εγώ , παιδιά μην σπρώχνετε  >:(

σήμερα και χτες μου ήρθε μπόλικο πράγμα μαζεμένο

little
exo rta
engine nano
nolegal
notoy
Drifter
cthoulou v3
unfollow v2
Μέσα,σου έστειλα

Αποσυνδεδεμένος phoenix

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
σόρι αλλά δεν ξέρω που να το ρωτήσω..
επειδή το έχω δεί σε 2 κλώνους μου, το ποστάρω εδώ
έχουν ενα ελαφρύ ιριδίζον χρώμα όταν αντανακλά το φώς πάνω τους
αυτό που οφείλεται; στην ποιότητα του μετάλου; και γτφ ιζ δις;

α, (άλλο αυτό, τώρα που το θυμήθηκα) επίσης το έχω δεί και σε 2 πλαστικά τανκάκια και νόμιζα ότι είχε μείνει σαπουνάδα... :))

έτσι να 'χαμε να λέγαμε δηλαδή... και να μάθουμε 2 πράγματα παραπάνω απο κανέναν άνθρωπα που ξέρει


;D

σε ποιους κλώνους αναφέρεσαι , γιατί τσέκαρα τους δικούς μου και δεν ιριδίζει κανένας , ούτε κάποιο τζαμάκι.

Αποσυνδεδεμένος phoenix

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Καταρχήν ξέχασα να το γράψω πριν απο την βιασύνη μου (; ) ότι στο πλαστικό ήμουν μπροστά απο την οθόνη του υπολογιστή οπότε... άκυρο πήδημα..
Και ΟΚ, αυτό το "εφέ" στους ατμοποιητές, το βλέπω κυρίως κάτω απο άσπρο φώς.
Η απορία μου είναι βασικά γιατί διαφέρουν απο τόσους άλλους που έχω.. όταν 2 στους 15 είναι διαφορετικοί, ε γι' αυτό ρωτάω.. απλή απορία.
Αν τυχών είναι άλλο μέταλο ή επικαλυμμένο με κάτι δεν έχω ιδέα.
Το ποιοί κλώνοι είναι δεν νομίζω ότι έχει καμία σημασία, φορ δε ρεκορντ πάντως ενας kayfun (οι άλλοι kayfun που έχω είναι οκ) και ο hurricane sjmy (σε αυτόν πολύ πολύ ελαφρύ δεν το καταλαβαίνεις σχεδόν καθόλου)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 08, 2017, 16:20 από phoenix »

Αν λες αυτόν 
https://www.fasttech.com/p/5992400
τον έχω και δεν ιριδίζει.
Επίσης έχω τον kayfun v5 και σε sxk και σε tobeco και δεν ιριδίζουν.
Ομολογώ όμως ότι προς στιγμήν πήγα να την πατήσω , γιατί όπως τους κρατούσα στο φως της οθόνης και τους κουνούσα να δω αν ιριδίζουν , τα διάφορα χρώματα από τα διάφορα πράγματα που έδειχνε η οθόνη , αντικατοπριζόντουσαν ελαφρά και εναλλάξ , στο φωτεινότερο σημείο των ατμοποιητών όπως τους κουνούσα και δίνανε την αίσθηση του ιριδίσματος. Μετά δοκίμασα σε sxk και δεν γινόταν γιατί το σατινάρισμα του ss είναι πιο θαμπό.
Μήπως αυτό έπαθες και εσύ?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276448 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43062 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10488 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364