vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

501 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, Mimhsdr, camber

Twitter

Αναζητούνται 20 ατμιστές να λάβουν μέρος σε κλινική μελέτη (Σεπτ. 2014)

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Ζητώ συγγνώμη. Είχα λανθασμένη αντίληψη για την ημέρα συνάντησης ( κουρέλια οι νευρώνες... ). Αλλά, δυστυχώς, σήμερα είναι αδύνατο λόγω εργασίας.

Αποσυνδεδεμένος President

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα σε όλους και απο μένα!

Είμαι και γω μέσα! Αυτό που με δυσκολεύει είναι το ραντεβού της Κυριακής! Του Αγ.Δημητρίου γαρ και απο γιορτές άλλο τίποτα!

Εκτός και αν γίνει νωρίς...ή Δευτέρα για να κλείσει και το 3ήμερο άτμισμα!

Το βλέπετε και μου λέτε!  Παρών πάντως!  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Λοιπόν, επειδή βλέπω να μην μαζευόμαστε, θα το αλλάξω. Ραντεβού στο Ωνάσειο, το Σάββατο από τις 11 το πρωί και μετά.
Δεν είναι απαραίτητο να έρθετε όλοι στις 11, απλά από τις 11 και μετά μπορείτε να έρθετε να παραλάβετε τις συσκευές. Θα πρέπει να καταγράψουμε και μερικά στοιχεία (χρόνο καπνίσματος στο παρελθόν, αριθμό τσιγάρων κλπ)....


Παρακαλώ με  πμ ή email ([email protected]) να μου στείλετε ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο επικοινωνίας.


Η επιστροφή των συσκευών μπορεί να γίνει την Τρίτη, αλλά και κάποια άλλη μέρα αν δεν σας βολεύει...

Εχεις πμ απο μενα

Thanks

 :)

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Για το Σάββατο οκ από μένα.
Έχεις π.μ.!

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Μέχρι στιγμής έχουμε 5 άτομα. Για να μαζευόμαστε περισσότεροι....

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Γραψε και μενα Γιατρε
αν και δε μ αρεσει το μοντακι που μας δινεις (χαθηκε ενα κουτι 100w ; )  :))
θα κανω τη καρδια μου πετρα και θα κοιταω αλλου για χαρη της ερευνας
στελνω πι εμ

προταση προς τους υπολοιπους κατα τις 11μιση στο Ωνασειο και μετα για καφεδακι ;

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
εγω γυρω στις 12 θα πάω και μετά..βλέπουμε  ::)


Αντε μαζευτειτε ορε να ολοκλήρώσει την έρευνα ο γιατρός!  :fight_knuppel:
Μας αφορά όλους!  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
προταση προς τους υπολοιπους κατα τις 11μιση στο Ωνασειο και μετα για καφεδακι ;

Off topic

Πολύ καλή ιδέα. Εγώ είμαι μέσα.

Τέλος οφ τοπιτς που λέει και μια ψυχή!!

Αποσυνδεδεμένος djvolis

  • **
  • 263
  • Φύλο: Άντρας
    • vdental
δυστηχως εγω το βλεπω δυσκολο... αν δε μαζευτειτε ομως προτιθεμαι να επικοινωνησω με το γιατρο και να βρεθω καπου αλλου ωστε να συμετασχω

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Θα παρακαλουσα να ενημερωσετε οταν το δειγμα θα εχει ολοκληρωθει μιας κ το πρωτο 10ημερο του Νοέμβρη ειμαι αθηνα κ θα ηθελα με χαρα να συμετασχω ...
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2014, 14:39 από snowflake »

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Τώρα κάνουμε το πρώτο κύμα, και στη συνέχεια θα ακολουθήσει και 2ο (μιας και δεν φτάνουν οι συσκευές για το ένα κύμα μόνο).

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Γιατρε θα σε ζητησουμε στη ρεσεψιον αυριο ;
12 παρα τεταρτο με Τζαστ πιστευω πως θα φθασω , αν ισχυει ο καφες για μετα ειμαι μεσα
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2014, 22:36 από Lux »

Αν προλαβω μπορει να αραξω κι εγω για το καφεδακι. Θα το δω το πρωι.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά, έχω πάρει από Σάββατο, όπως και όσοι ήταν εκεί, το evic αλλά κάθε λίγο μου βγάζει overtemperature protection και όχι απλά νε ενοχλεί αλλά ούτε και θα καταγράφει αυτό που πρέπει αφού κάνω διαρκώς power off, power on και το αφήνω για λίγο. Καμμία ιδέα?

Τουλάχιστον με βάση το manual, λέει αστο να κρυώσει. Άλλα όλη την ώρα τα ίδια...

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 26, 2014, 19:25 από Aris-ProVape »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 140 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 137 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20570 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281047 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207871 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65555 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173996 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312654 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13876 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124716 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4164 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix