vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

442 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, panoskapa, camber

Twitter

Υγρά e-liquid από Janty

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Υγρά e-liquid από Janty
« στις: Ιουνίου 18, 2009, 14:07 »
Χα χα! Ωραία η ιστορία με την πεθερά, Ατμιστή!  :laugh1:
Για υγρά, στο ανάλογο θέμα. Αλλά στα γρήγορα θα σου σύστηνα Janty RY3.
Το ψαχνω απο smokejuice αλλα ειναι τελειωμενο! Δε λεει να δωσεις αλλου 10 λιρες για αποστολη! Οι 5 του s.j. ειναι ΟΚ να δω ποτε θα το φερει :angry_orange:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 18, 2009, 14:17 από atmistis »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 18, 2009, 14:53 »
Προχτές παράγγειλα από Janty. (RY3 liquid)
Έχουν αλλάξει πολιτική. Τα μεταφορικά ήταν 5,52 ευρώ μόνο (ευρώ, όχι λίρες). Και επίσης έκοψαν και το PayPal Fee που είχαν παλιά.

Για να μην καθυστερήσουν στην εκτέλεση της παραγγελίας, μην ξεχάσεις να βάλεις το Order Number στο "Description" του PayPal όταν θα στείλεις τα χρήματα (εγώ τα ξεχνάω συνέχεια).  :tongue_smilie:

Διάβασε προσεκτικά το e-mail που θα σου έρθει και ακολούθησε τις οδηγίες.

Δυστυχώς δεν έχουν αυτόματη χρέωση. Τα στέλνεις σε ένα e-mail που σου υποδεικνύεται στο μήνυμα που θα λάβεις.
Για να έχεις εικόνα και ιστορικό στις παραγγελίες σου, εγγράψου κανονικά στο site τους.
 

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 18, 2009, 15:25 »
Προχτές παράγγειλα από Janty. (RY3 liquid)
Έχουν αλλάξει πολιτική. Τα μεταφορικά ήταν 5,52 ευρώ μόνο (ευρώ, όχι λίρες). Και επίσης έκοψαν και το PayPal Fee που είχαν παλιά.

Για να μην καθυστερήσουν στην εκτέλεση της παραγγελίας, μην ξεχάσεις να βάλεις το Order Number στο "Description" του PayPal όταν θα στείλεις τα χρήματα (εγώ τα ξεχνάω συνέχεια).  :tongue_smilie:

Διάβασε προσεκτικά το e-mail που θα σου έρθει και ακολούθησε τις οδηγίες.

Δυστυχώς δεν έχουν αυτόματη χρέωση. Τα στέλνεις σε ένα e-mail που σου υποδεικνύεται στο μήνυμα που θα λάβεις.
Για να έχεις εικόνα και ιστορικό στις παραγγελίες σου, εγγράψου κανονικά στο site τους.
Ευχαριστώ πολύ :D

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 18, 2009, 16:14 »
Πέρα απο την πλακα, εγω τουλαχιστον για να ειμαι ευχαριστημενος απολυτα, θα ηθελα ενα υγρο (η φιλτρο) το οποιο να εχει μια ευχαριστη γευση οταν το κατεβαζεις. Το tobacco medium που πηρα, μου ειναι αδιαφορο. Καμία προταση?
Οπως εχουμε ξαναπει το RY3 ειναι μια πολυ καλη επιλογη.Ωστοσο εγω θα σου προτεινα να δοκιμασεις κ αλλες γευσεις κ να πειραματιστεις για να βρεις αυτο που σου αρεσει,ειδικα η Janty εχει πληθωρα γευσεων.Εμενα παντως η stantard παραγγελια μου απο τη Janty ειναι 2 RY3 1 Camel και μια νεα γευση για να τη δοκιμασω

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 18, 2009, 16:44 »
Οπως εχουμε ξαναπει το RY3 ειναι μια πολυ καλη επιλογη.Ωστοσο εγω θα σου προτεινα να δοκιμασεις κ αλλες γευσεις κ να πειραματιστεις για να βρεις αυτο που σου αρεσει,ειδικα η Janty εχει πληθωρα γευσεων.Εμενα παντως η stantard παραγγελια μου απο τη Janty ειναι 2 RY3 1 Camel και μια νεα γευση για να τη δοκιμασω
:sign_oraios:

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 18, 2009, 21:22 »
Εγω ακομα περιμενω παντως. Εκανα καταθεση μεσω e-banking την Τριτη αλλα ακομα δεν εχει αλλαξει η κατασταση της παραγγελιας απο prossesing. Εχουν ενα θεματακι... ;)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 18, 2009, 21:56 »
τι είναι  το  < janty >?εταιρία μόνο με υγρά.?  της  Εvo δεν είναι καλά? η εταιρία αυτή έχει και τσιγάρα ? είναι πιο οικονομικό να γεμίζεις τα φίλτρα  ή  να αγοράζεις καινούρια? όλα τα φίλτρα γεμίζονται ξανά  ή εχει ειδικά που ξαναγεμίζουν και άλλα μιας χρήσεως.? διαφωτίστε τον αμορφωτο please.

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 18, 2009, 22:10 »
Ειναι μαρκα με... απ'ολα. Αν εχεις ξεκινησει με evo, μεινε ακομα με αυτα και το ψαχνεις αργοτερα οταν εχεις συνηθισει πια το ητ. Εγω τα πηρα απο περιεργεια να δοκιμασω και κατι διαφορετικο.

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #8 στις: Ιουνίου 18, 2009, 22:58 »
είναι πιο οικονομικό να γεμίζεις τα φίλτρα  ή  να αγοράζεις καινούρια? όλα τα φίλτρα γεμίζονται ξανά  ή εχει ειδικά που ξαναγεμίζουν και άλλα μιας χρήσεως.? διαφωτίστε τον αμορφωτο please.
Ναι ειναι πιο οικονομικο να τα γεμιζεις,αλλα πρεπει να τα γεμιζεις σωστα γιατι αν τα παραγεμισεις θα σουρθει το μισο υγρο που εβαλες στο στομα   :D
Ολα τα φιλτρα γεμιζονται ξανά
Σαν υγρα της janty ειναι σαφως ανωτερα απο της Evo μονο και μονο απο την ποικιλια γευσεων που σου προσφερει  :)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #9 στις: Ιουνίου 18, 2009, 23:10 »
ευχαριστώ για την βοήθεια.απο ποιά άλλη εταιρία παραγγέλνετε 'υγρά"?

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #10 στις: Ιουνίου 18, 2009, 23:18 »
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 28, 2022, 11:23 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #11 στις: Ιουνίου 21, 2009, 02:07 »
Εγω ακομα περιμενω παντως. Εκανα καταθεση μεσω e-banking την Τριτη αλλα ακομα δεν εχει αλλαξει η κατασταση της παραγγελιας απο prossesing. Εχουν ενα θεματακι... ;)

Κι ακοοοοομα περιμενω... Φαντασου να τα βιαζεσαι κιολας.

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #12 στις: Ιουνίου 22, 2009, 14:42 »
Εμενα παντως καθε φορα που παρηγγειλα απο Janty τους πηρε 2 βδομαδες ακριβως για να μου τα φερουν....οποτε υπομονη φιλε cyan  :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #13 στις: Ιουνίου 23, 2009, 12:44 »
Κι εγώ μόλις παρέλαβα αλλά αντί για RY3 μου έστειλαν RY4 !  :angry_orange:
 Ευτυχώς πέτυχαν το Cappuccino τουλάχιστον.
 Θα στείλω e-mail να δω τι θα γίνει.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #14 στις: Ιουνίου 23, 2009, 13:40 »
ΟΧΙ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!  :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

Και το Cappuccino λάθος είναι! Απ' έξω γράφει Cappuccino NON και το υγρό μόνο Καπουτσίνο δεν είναι. Δεν ξέρω τι είναι. Εντάξει, δεν είναι και για πέταμα, έχει μια ουδέτερη γεύση, ίσως να είναι MLB (είχα ξαναπάρει παλιά) αλλά δεν είναι Καπουτσίνο που ήθελα. Και το περίμενα με τόση όρεξη!

Έστειλα e-mail αλλά τζίφος.
Τώρα το είδα στην ανακοίνωση (όλο το site είναι down) :

NOTE: [email protected] [email protected] and [email protected] mail address will not work anymore.

Καλά κρασιά! Ούτε σε 20 μέρες δεν πρόκειται να ξεμπερδέψω.  :'(
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2009, 13:53 από Atmos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277235 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15447 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14091 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43442 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 441 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36070 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559865 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182889 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 11003 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364