vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

271 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, camber, dkostas, Lazy Dog, tsiv

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος dimgoua

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα και από έμενα και καλός σας βρήκα  :thumpup:
Έχουμε γνώμη για τα Hangda από την fasttech ;

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Παιδιά υπάρχει κάποια συνταγή για μηλόπιτα σε έτοιμο άρωμα ή συνδυασμό αρωμάτων??

Σε άλλο νήμα έκανες την ερώτηση, αλλά την παραθέτω εδώ για να μην γεμίσει εκείνο με προτάσεις σε έτοιμα υγρά.

Από έτοιμα, θα σου πω να δοκιμάσεις το Gamble it από Follow the White Rabbit. Το βρίσκεις στη Vapesin. Επίσης, μια πιο ακριβή και High Vg επιλογή, είναι το Muffin Man από One Hit Wonder. Τέλος, άλλο ένα που μοιάζει αλλά έχει και άλλα πράματα μέσα, είναι το Sin Cookie από Umami. Πολλή μάκα όμως!

Yπαρχουν υγρα με 70-80% vg?Θελω να δω αν ο πονοκεφαλος που εχω ειναι απο την pg 

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Δύο που μου έρχονται στο μυαλό... supreme και relax από eliquid France. Τώρα τελευταία τα κυκλοφόρησαν σε 70 η 80 vg.
Σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλα 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος perelevas

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Yπαρχουν υγρα με 70-80% vg?Θελω να δω αν ο πονοκεφαλος που εχω ειναι απο την pg

Και όλα τα natura.

παιδιΑ αραδιαστε μου οτι φρουτενιο καλο υγρο ξερετε.. εχω μπερδευτει, δεν ξερω τι μ αρεσει. Λαβετε σαν κριτηριο οτι δοκιμασα το kryptonite της cosmic fog και μου αρεσε. Δοκιμασα και το nutz που λενε για φραουλα, αλλα μου φανηκε πιο βαρυ..

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Να σου πω τα νούμερα του τζόκερ καλύτερα?

ναι,αντε πεστα

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας

ενταξει,? γελασες? 

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Πολύ. Εσύ όχι?  :sad_eyes:

προσπερναω τον χωρατατζη απο πανω και ξαναρωταω : Εχει καποιος να μου προτεινει καποιο καλο φρουτενιο υγρο? Σαν το cryptonite της cosmig fog ας πουμε?

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Να σου ξαναπώ τα νούμερα του τζόκερ? Ψήσου.

Αυτό που προσπαθώ να πω από την αρχή και το παίζεις βαρύ πεπόνι, είναι ότι δεν γίνεται να σου αραδιάσουμε όσα φρουτένια υγρά ξέρουμε και να βρούμε τι σου αρέσει από ένα που δοκίμασες.

Πήγαινε στα μαγαζιά και δοκίμασε μόνος σου. Μόνο εσύ ξέρεις τι σου αρέσει. Το να σου πω εγώ ή οποιοσδήποτε τι μας αρέσει, δεν σημαίνει απολύτως τίποτα.

Το είπες και μόνος σου. Δοκίμασες αυτό που σου είπαν ότι είναι καλό και δεν σου άρεσε. Αν σου πούμε ένα άλλο για καλό, τι σε κάνει να πιστεύεις πως αυτή τη φορά θα σου αρέσει?
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 04, 2016, 01:44 από modivin »

Ενταξει, μην κολλας στις λεξεις (αραδιασμα).., απλα θα μπορουσες να μου πεις αν εχεισ κανει κατι καλο και μου το προτεινεις. Και για να στο λεω, εχω λογο. Το μαγαζι που εχουμε στα τρικαλα, δεν εχει πολυ καλα υγρα(μαρκες εννοω) και οτι δοκιμασα δεν μ αρεσε. Γι συτο και σκεφτομαι να παραγγειλω

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Aν ότι δοκίμασες δεν σου άρεσε, μήπως δεν σου αρέσουν τα φρουτένια τελικά?

Το μόνο που βρήκα στα Τρίκαλα με εταιρίες της ανθρωπιάς είναι το AlterEgo.

Ρώτα και εδώ.

(Κολλάω στις λέξεις γιατί ρωτάς ανθρώπους που δεν έχουν καμία υποχρέωση να σου απαντήσουν και αν το κάνουν θα είναι στον προσωπικό τους χρόνο και καθαρά επειδή θέλουν να βοηθήσουν. Το πώς ρωτάμε σε τέτοιες περιπτώσεις, έχει σημασία.)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123612 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12752 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278477 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63880 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206486 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172997 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15563 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos