vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

222 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, Lazy Dog, maprix, bloodlessz, matkarap, Milarepa, ZoeM

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Αν μπεις στην αρχική σελίδα του forum θα βρεις εδώ πολλές περιγραφές.

Δύσκολα μπορεί να σου συστήσει κανεις κάποιο Shake & Vape, αφού οι απόψεις και οι γευστικοί κάλυκες διαφέρουν.

Εγώ θα σου πρότεινα να επισκεφτείς ένα μεγάλο κατάστημα που να έχει ποικιλία από S&V και να δοκιμάσεις.

Ρώτα για τις τιμές από την αρχή για να σε καθοδηγήσουν ανάλογα.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Φτηνά, καλά και γλυκά; για ρίξε μια δοκιμή σε όλη τη σειρά saints and sinners.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ΤΖΙΒΑΣ35

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Καταρχας ευχαριστω για την αμεση απαντηση.Κατα δευτερον που τη βρισκω τη συγκεκριμενη σειρα? Γιατι εψαξα montechristo atmology esmokers και skroutz και δεν βρηκα τπτ.


διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 03, 2018, 20:20 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
 Zerobacco που την φτιάχνει και σε πολλά ατμομαγαζα ανά την επικράτεια.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος dennisgr

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Ειμαι νεος ατμιστης , ως τωρα εχω δοκιμασει διαφορες γευσεις καπνικων υγρων αλλα κανενα ως τωρα δεν με εχει ικανοποίησή ως μίμηση τσιγάρου ,ίσος επειδη ψαχνω λιγο στην τύχη στα μαγαζια που επισκέπτομαι..Ψάχνοντας με την ησυχία μου στο net επεσα στο υγρο virginia (που λεει πως ειναι κοντα στον καπνο virginia ) η τιμη ηταν απαγορευτική (κανω 15-20 ml την ήμερα περίπου) και γενικα δεν βρηκα ετοιμα οικονομικα υγρα . Ειπαμε να κοψουμε το τσιγάρο για την υγεία μας και την τσεπη μας οχι να μπουμε μεσα !Μηπως ψαχνω λαθος ?

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Αγόρι, πλήρως τσιγάρο στο η.τ. είναι μόνο τα νετ. Αλλά για να μην δίνεις μια περιουσία σε αντιστάσεις, πρέπει να δεις επισκευασιμους. Όλα τα άλλα είναι απομιμήσεις καλές ή κακές ανάλογα τα γούστα σου.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα
Ριξε μια ματια εδω> Ιδιοκατασκευές υγρών

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Παιδιά? Δεν ξέρω αν κάπου έχει αναφερθεί ναι? :-[ :-[
Θα ήθελα αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο υγρό με γεύση κανέλα ναι?

Έπαιρνα πιο παλιά της Natura  το Cinnamon κ έριχνα λίγες σταγόνες στην βάση για άρωμα όμως
νομίζω ότι το έχει σταματήσει? Δεν μπορώ να το βρω αν κ έχω ψάξει. Υπάρχει κάτι παρόμοιο?

Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ πολύ ας μου πει ναι? Ευχαριστώ πολύ.  :)
Κοίταξα κ στο νήμα της Natura όμως δεν βρήκα κάτι.  
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2019, 02:00 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Αγγελική, θα σου προτείνω το Bellerephontes από Lamda αν θες μπόλικη κανέλα ή το Disco Biscuits Eat my Coco (Shake n Vape) για κάπως λιγότερη...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Χίλια ευχαριστώ!!!!!
Ψάχνω κάτι με πολύ  έντονη την κανέλα!!!  :yes: :yes:

Θα παραγγείλω το πρώτο που μου είπες Τρύφωνα.
Να είσαι καλά γιατί την αγαπώ πολύ την κανέλα κ έχω μείνει με δυο σταγόνες μόνο!!

Μπήκα τώρα μόλις στο σαιτ κ θα το παραγγείλω!!
Πολύ ενδιαφέρον μου φαίνεται το υγρό που μου πρότεινες!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2019, 03:10 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Αγγελική μια πολύ καλή και έντονη κανέλα είναι το cinnamon της Baker White. Την είχα δοκιμάσει προ ετών και μπορώ να πώ με βεβαιότητα ότι ήταν η απόλυτη γεύση κανέλας. Δεν γνωρίζω  αν έχει αλλάξει κάτι από τότε.
https://www.vaporsolutions.gr/bw-white/74-cinnamon-baker-white-10ml.html
https://www.alterego.gr/e-shop/e-liquid/baker-white-white/cinnamon.html

Της Baker White είναι επίσης το cinnamon roll, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει για να σου πώ την άποψή μου.
https://www.alterego.gr/e-shop/e-liquid/baker-white-tan/cinnamon-roll.html

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Θέμη, σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!
Εκείνη που είχα ήταν πραγματικά πολΥ έντονη κανέλα!!!!!!!! Κ την λάτρευα!!!

Ξέρεις τι θα κάνω ναι?
Θα παραγγείλω κ τις δυο που μου προτείνεις κ έτσι θα δοκιμάσω κ κάτι νέο! Γιατί όχι?
Αγαπώ πολύ την γεύση κ  από cinnamon roll !!!!!

Κ πάλι σε ευχαριστώ πολύ, πολύ!!!  :) :)
Πάω για παραγγελία....Θα λένε οι άνθρωποι ότι τους έβλεπα στον ύπνο μου τέτοια ώρα .... ::) ::)

Όμως δεν έχουν στο ίδιο σαιτ την τρίτη που μου πρότεινες ναι?
Την βρήκα!!  :laugh1: Σε ευχαριστώ ξανά! Γιατί κάτι μου λέει ότι θα είναι τέλεια αυτά τα υγρά  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2019, 03:49 από DARK ANGEL »

Καλημέρα! Το τελευταίο που πήρε με κανέλα  η γυναίκα μου, στην οποία αρέσει επίσης, ήταν αυτό:
https://vapecraft.gr/product/kilo-cinnamon-roll-60ml/
απο αυτό το λίγο που μου μου έδωσε να δοκιμάσω, γιατί δεν το έβγαζες απο το χέρι της, ήταν ένα υπέροχο cinnamon roll όπως ακριβώς και ο τίτλος του. Η ένταση της κανέλας ήταν όσο πρέπει, ούτε πολύ ούτε λίγο.
Αν βρίσκεσαι κοντά στο κατάστημα ή έχεις την δυνατότητα να πας απο εκεί, έχει πάνω απο 5 γεύσεις κανέλας έτοιμες προς δοκιμή. Μέσα απο αυτές διάλεξα και το cinanamon roll ;).

Εναλλακτικά αν θές να ρίχνεις 2 σταγόνες αυστηρά στα 60μλ της βάσης σου θα πάρεις σε άρωμα αυτό http://www.zerobacco.gr/aromata/flavorah-flavors-10ml-rebottled/flavorah-rich-cinnamon-10ml-flavor-rebottled.html
και μάλλον δεν θα ξαναπάρεις για το υπόλοιοπο της ζωής απο την στιγμή που είναι δυναμίτης. Είναι η καλύτερη κανέλα που υπάρχει.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2019, 09:35 από armadoran »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
ΚαλησπΕρα, σε ευχαριστώ πάρα πολύ.
Έχω ήδη παραγγείλει τα υγρά που μου πρότεινε ο Tem κ περιμένω με μεγάλη αγωνία να τα δοκιμάσω  :)
Σίγουρα αργότερα θα παραγγείλω κ το άρωμα που λες γιατί εγώ με την κανέλα έχω αθεράπευτη τρέλα.

Είναι η γεύση τέτοια που δεν με κούρασε ποτέ κ φαντάζομαι πόσο καλό υγρό είναι κ το cinnamon roll αφού κάποτε τα έτρωγα σαν τρελή  :laugh1: Τώρα μόνο  σε ατμό.....Για να μην κλαίω.... :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Χίλια ευχαριστώ!!!!!
Ψάχνω κάτι με πολύ  έντονη την κανέλα!!!  :yes: :yes:

Θα παραγγείλω το πρώτο που μου είπες Τρύφωνα.
Να είσαι καλά γιατί την αγαπώ πολύ την κανέλα κ έχω μείνει με δυο σταγόνες μόνο!!

Μπήκα τώρα μόλις στο σαιτ κ θα το παραγγείλω!!
Πολύ ενδιαφέρον μου φαίνεται το υγρό που μου πρότεινες!!
Ελπίζω να σου αρέσει.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123581 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12739 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278459 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92917 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14271 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9634 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos