vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 6 χρήστες
Ribot, kurtz, dkostas, Jorge, camber, manoslykos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Makis Mousa

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Δοκίμασα το Master το οποίο είναι αντιγραφάρα του black note Sonata με λίγες νότες από Legato, δεν έχει καμία σχέση με αποχρώσεις καραμέλας, ζάχαρης, βανίλιας πόσο μάλλον με αίσθηση κρέμας custard.  :thumpdown: :angry_orange: :tanevramou:

Αποσυνδεδεμένος elr4cs

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Έχετε αναμείξει ποτέ ΕΤΟΙΜΑ υγρά προκειμένου να πετύχετε κάποια γεύση; Ποιά είναι η άποψή σας και ποιά η εμπειρία σας;

Τα παλιά τα χρόνια με τα 30μελα, όποτε βαριόμουν τη γεύση του Smoke της After8, έριχνα μέσα στο tank και μερικές σταγόνες από κάτι άλλο, συνήθως φραουλένιο. Μια χαρά το άτιμο ταίριαζε με όλα.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Έχετε αναμείξει ποτέ ΕΤΟΙΜΑ υγρά προκειμένου να πετύχετε κάποια γεύση; Ποιά είναι η άποψή σας και ποιά η εμπειρία σας;
Δες εδώ, παλιό νήμα αλλά θα πιάσεις την ουσία.
Ισχύει βεβαίως και τώρα, για παράδειγμα ο κατασκευαστής του vnv la crema προτεινε πρόσφατα να φτιάξουμε με 10% la crema & 8% Bahamas της azhads elixirs.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Έχετε αναμείξει ποτέ ΕΤΟΙΜΑ υγρά προκειμένου να πετύχετε κάποια γεύση; Ποιά είναι η άποψή σας και ποιά η εμπειρία σας;
Μερικές φορές αναμειγνύω υγρά ακόμη και μέσα στο τανκάκι, αν μου λείπει κάτι στη γεύση.
Αν ταιριάξουν τα υγρά μπορεί να έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα με λίγο ανακάτεμα (δεν είναι απαραίτητη η ωρίμανση).  :)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Παρόμοια θέματα (παλιά κι αυτά)
1
2

Αποσυνδεδεμένος ivris

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Χαιρετω το team!

Γνωριζετε καποιο υγρο που να φερνει λίγο ή πολύ το υγρο της Element, Honey Roasted?
Καταργήθηκε ή μπορεί και να σταματήσαν να το φέρνουν σε μια αλυσίδα.

Καπνα,βανιλια,καραμέλα,ξηροι καρποι.

Δεν το έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο, αλλά από αυτά που γράφεις κάτω είναι RY4ειδές. Μπορείς να δοκιμάσεις το TY-4 της T-Juice, το οποίο αντί για καραμέλα έχει καμμένη ζάχαρη, αλλά γενικά βγάζει αυτό το προφίλ.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Ξέρει κανείς από που κρατάει η σκούφια του; 


Αποσυνδεδεμένος no_O2

Κυριοι, ασχετος εδω και εχω ερωτηση!

Σε μια προσπαθεια να ξαναεπανελθω στο ηλεκτρονικο τσιγαρο παρηγγειλα τις προαλλες αρκετα και διαφορετικα καπνικα υγρα απο ενα καταστημα, για δοκιμη, μηπως και βρω καποιο που μου αρεσει.

Το πρωτο που ανοιξα, μου αρεσε. Το δευτερο που ανοιξα κ εβαλα σε ενα δευτερο μοντακι, μου αρεσε πολυ! Το θεμα μου ομως ειναι οτι δυστηχως το συγκεκριμενο υπηρχε μονο σε 3mg νικοτινης, παρολα αυτα το πηρα να το δοκιμασω. Κανονικα κανω 12αρα. Ε λοιπον το γουσταρα πολυ αυτο το υγρο.

Αν αφησουμε το ηδη ανοιχτο (και περιπου μισο) μπουκαλακι στην ακρη, μπορω να κανω κατι με τα αλλα δυο να ανεβασω την νικοτινη; Υπαρχουν σταγονες σκετης νικοτινης να ριξω στα μπουκαλακια να την ανεβασω; Αν ναι πως το ψαχνω ακριβως; Και ποσο πρεπει να ριξω σε καθε μπουκαλακι ωστε να φτασει καπου στα 12; Αν βολευει καλυτερα, μπορω να αδειασω κ τα δυο μπουκαλακια σε ενα 30μελο αδειο μπουκαλακι και να προσθεσω εκει την νικοτινη.

Το υγρο, αν παιζει καποιο ρολο, ειναι αυτο:


Αποσυνδεδεμένος longjohn

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
  • One day or day one. You decide
Αφου είναι ετοιμο υγρο τοτε κοιτα να τα βρεις σε 12mg, αυτά που εχεις ηδη μπορεις να τα αραιώσεις με μπουστερακια αλλα θα χασεις πολύ σε αποδοση γευσης, θα γινουν πιο ατονα

Αποσυνδεδεμένος no_O2

Ετοιμο ειναι το υγρο ναι. Δεν πειραζει, ας χασει κ λιγο απο την αποδοση, κριμα ειναι να πανε χαμενα αφου μου αρεσουν. Εχω πεταξει και εχω χαρισει σε φιλους πολλα υγρα που τα δοκιμαζα κ δεν μου αρεσαν, κριμα ειναι να πεταξω κ αυτα που μου αρεσουν.

Εννοειται φυσικα οτι θα τα ψαξω σε 12αρα νικοτινη να αγορασω.

Αποσυνδεδεμένος longjohn

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
  • One day or day one. You decide
Ε τοτε παρε δυο 10μελα μπουστερακια 20mg/ml ( ενα για καθε 10μελο που εχεις) και βαλτα ολα μαζι σε ενα μπουκαλακι, θα εχεις στο τελος 40ml υγρου με περιπου 12mg/ml (11.5 για την ακριβεια) και αστο καμια μερα να ομογενοποιηθει πριν το ατμισεις

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος no_O2

Κατι τετοιο θα κανω τοτε. Θα παρω ενα 20αρι μπουστερακι κ θα το ριξω σιγα σιγα να δω πως θα βγει. Ας μην παει κ στα 12 η νικοτινη, ας ειναι κ αρκετα λιγοτερη. Απλα στο 3 ειναι πολυ ελαφρυ το υγρο. Αλλα σαν γευση μου αρεσε πολυ το ατιμο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8484 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180910 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34126 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537359 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60027 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238084 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 624 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16326 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136264 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085544 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35567 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10436 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12