vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

539 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, maprix, giorgos1999, giorgosp, Jorge, djfloor, bloodlessz

Twitter

Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 14, 2012, 16:02 »
Τριτη μερα δοκιμων των τεσσαρων ατμιστικων υγρων παρασκευης της : atmistis

Οι Δοκιμες εγιναν με τους εξης ατμοποιητες :
1)Cisco 306
2)Cisco HH.357
3)A7 Drip
Οι ανωτερω ατμοποιητες με την ευγενικη χορηγια του φιλτατου Ωμέγα
4)F.A.T.

Η μπαταρια σε ολες τις δοκιμες : Ego C-Twist ρυθμισμενη 4.0ν-4.2ν

Γενικα Συμπερασματα

Καλη ποιοτητα κατασκευης των αρωματων
παρατηρησα ως κοινο στοιχειο σε ολα, το μελι.

City  8/10

Πολλα κοινα στοιχεια, αλλα....ΔΕΝ ειναι tribeca.Πιο απαλο, πραγμα που το κανει να ατμιζεται ανετα ολη μερα, διαφερει κατα πολυ ειδικοτερα στο οτι αφηνει μαι επιγευση μελιου,σε αντιθεση με το tribeca που αφηνει επιγευση ''καμμενης'' καραμελας ή μαλλι της γριας που το ακουω διαρκως.
Παρ'ολα αυτα ειναι ενα υγρο που θα το χρησιμοποιουσα πολυ ανετα για καθημερινο μου ειδικοτερα με συνοδεια αλκοολ.

Kentucky 8/10

Ισως το πιο ''καθαροαιμο'' ''καπνικο'' της ολης σειρας.Γεματο, πιπερατο αρωμα, πιο βαρυ απο ολα. Αισθητη η γευση μελιου κι εδω. Οχι για ολοημερη χρηση.

π mix 7/10

Δυνατο αρωμα.Θα το χαρακτηριζα ''καλοκαιρινο'' λογω των της εντονης επιγευσης μελιου που μου αφησε.Μια βαθμιδα ελαφροτερο απο το Kentucky.

Maxx 6/10

Ελαφρυ ''καπνικο'',χωρις καποιο σημαντικο χαρακτηριστικο. Ισως αν ηταν λιγοτερο γλυκο θα μπορουσε να γινει ολοημερης χρησης.


Συγχαρητηρια για την προσπαθεια σας, την δυνατοτητα που μας δοθηκε για τις δοκιμες και πιο πολυ για το City, για το οποιο αν δεν το συγκριναμε με το -ισως υπερτιμημενο- tribeca θα ειχε πολυ καλυτερες κριτικες  :yes:


Οι δοκιμες συνεχιζονται..... ;)

Αποσυνδεδεμένος ilias.2008

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Εργαστήρι Αγιογραφίας - Ζωγραφικής
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 15, 2012, 17:46 »
Να γραψω κι εγω με τη σειρά μου τις εντυπώσεις για τα 4 υγρά, προσφορά του ''Atmistis''


Καταρχήν να πώ οτι είναι συσκευασμένα σε πολύ καλά μπουκαλάκια με κάλλιστη μύτη για γέμισμα!!


CITY (7)
Θυμίζει λίγο στο άρωμα το Tribeca, αλλά μονο εκεί! στη γεύση, όχι...
Άν το θέμα ήταν η αντιγραφή του Tribeca, νομίζω είναι αποτυχημένη, χωρίς να σημαίνει οτι δεν ειναι καλό υγρό!! και μάλλον το tribeca είναι υπερεκτιμημένο.....
Είναι αρκετά καλό υγρό με έντονη γλυκάδα, και μπορεί άνετα να γίνει αποκλειστικό και για όλη τη μέρα!
Για τα γούστα μου έχει πάρα πολύ άτονη γεύση... το ήθελα πιό έντονο το άρωμα!


MAXX (6)
Αρκετά δροσερό στη γεύση (κατι σά δυόσμο)
πολύ καλή η ένταση του αρώματος και δυνατό χτύπημα (μάλλον το δυνατότερο απ' όλα)
Στο τέλος αφήνει μια ελαφριά πικράδα και θεωρώ οτι δέν ειναι για όλη τη μέρα γιατί μετα απο κάποια ώρα κουράζει...


KENTUCKY (9)
Καθαρό καπνικό το οποίο θα συνιστούσα σε καποιον που μόλις έκοψε το κ.τ και άρχισε το η.τ.
Είναι ξηρό με ελαφριά γλυκάδα και αφήνει καλό άρωμα στο χώρο.
Άνετα για όλη τη μέρα


Π mix (8 )
έχει αρκετά δυνατό άρωμα και χτύπημα με αρκετά έντονη γλυκύτητα
Είναι ευχάριστο για άτμισμα για όλη τη μέρα και εξίσου ευχάριστο στο χώρο


ΓΕΝΙΚΑ η εντύπωσή μου απο όλα τα υγρά είναι θετικότατη, θα συνιστούσα σε φίλους και γνωστούς όλα τα υγρα, χωρίς εξαίρεση!


Συνεχίστε  στο ίδιο μοτίβο γιατί ειναι πάρα πολύ καλή η προσπάθεια που έγινε!!

Edit:  Ευχαριστώ πολύ για την τιμή που μου έγινε να είμαι κι εγω ανάμεσα στους δοκιμαστες!!



ΥΓ. Τον ατμοποιητή δεν τον δοκίμασα ακόμη, ήθελα να δοκιμάσω όλα τα υγρά προτού αποφασίσω ποιό απ όλα θα του βάλω ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 15, 2012, 19:39 από ilias.2008 »

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 15, 2012, 17:47 »
Οι δοκιμές έγιναν με ένα Cisco 306 και με τον επισκευάσιμο The dripper.
Και οι δύο 1.8 αντίσταση, καινουργή και πάνω στο Vmax στα 4,0 και 4,2V αντίστοιχα.
Από το κάθε υγρό έχω ατμίσει πάνω από 5ml dripπατα.

Ξεκίνησα όπως προανέφερα με το city, καπνικό, αλλά υπερβολικά απαλό, καμία σχέση με τριμπέκα και ειδικά στην εκπνοή. Απογοητεύτηκα, γιατί ξεκίνησα την δοκιμή με σύγκριση το τριμπέκα. Άλλαξα όμως πλεύση και το είδα με άλλο μάτι. Έτσι διαπίστωσα ότι είναι απαλό και κάνει άνετα για all day. Πάντα όμως να θυμίζει κάτι στο πίσω μέρος του κεφαλιού. Καλό και σίγουρα all day.

Βαθμός : 5/10 και 9/10

Εξίσου απαλό και καθόλου γεμάτο το maxx, που αν και αυτό καπνικό, δεν έχει καμία σχέση με το συνονόματό του που οι περισσότεροι γνωρίζουμε. Πολύ απαλό, πολύ ελαφρύ, σε σημείο  που πολλές φορές με μπέρδευε στο τι γεύση ατμίζω. Μου έφερνε πολλές γεύσεις στο μυαλό, αλλά καμία συγκεκριμένα.
Δεν είναι γλυκό σαν το city, δεν είναι πικάντικο σαν το επόμενο. Είναι ένα ιδιαίτερο καπνικό που θα βρει σίγουρα τους οπαδούς του. Δεν κέρδισε όμως εμένα.

Βαθμός : 6/10

Τα δύο επόμενα, τα άφησα επίτηδες για το τέλος. Είναι αυτά που σίγουρα θα κερδίσουν πολύ κόσμο γιατί έχουν επίγευση μελιού.

Αρχίζω με το Kentucky για να έχω ακολουθία με αυτό που έγραψα στο maxx.
Ξηρό καπνικό όπως τα δύο προηγούμενα, με επίγευση μελιού, έντονη γεύση και μια πικάντικη νότα. Είναι γεμάτο, δίνει μια ξεχωριστή γεύση στην εισπνοή και μια ακόμα πιο διαφορετική στην εκπνοή-επίγευση, που μπερδεύει ευχάριστα. Ας είναι καλά η πικάντικη νότα. Σε όσους δεν αρέσουν οι έντονες γεύσεις, θα κουράσει. Εγώ το ευχαριστήθηκα.

Βαθμός : 8.5/10

Και ο τελευταίος της τετράδας, το ΤΤ mix ή Π mix. (Μπερδεύει η ετικέτα :)) )
Ξηρό καπνικό και αυτό με πολύ πιο καθαρή επίγευση μελιού, ωραία έντονη γεύση που σε ταξιδεύει σε γνώριμους τόπους. Το υγρό που με κέρδισε. Υγρό με έντονη προσωπικότητα, αλλά όχι με έντονη γεύση, δεν θα κουράσει κανένα. Το κατατάσσω και αυτό στα δικά μου all day υγρά άτμισης.

Βαθμός : 9.5/10

Όλα τα παραπάνω, είναι αποτελέσματα των δικών μου γευστικών καλύκων και των δικών μου αισθήσεων.

Πάμε τώρα στο συνολικό πακέτο. Πολύ καλή συσκευασία αλλά καθόλου καλή ετικέτα. Πράγμα που σύμφωνα με τον κατασκευαστή διορθώθηκε. Τα 2 από τα 4 μπουκαλάκια ήταν ανοιχτά, δλδ σπασμένες οι ασφάλειες.

Αυτά από εμένα!

Να ευχαριστήσω ξανά το Μιχάλη για την τιμή που μου έκανε να γίνω δοκιμαστής των νέων υγρών αναπλήρωσης που ετοίμασε και ελπίζω τόσο οι δικές μου επισημάνσεις, όσο και των άλλων δοκιμαστών, να του δώσουν βήμα για να κάνει ακόμα καλύτερα τα προϊόντα του, για τους υπόλοιπους συνατμισμές μας.

Γιάννης.


Υ.Γ. Το κάρτο δεν ξέρω εάν θα το τιμήσω, εάν γίνει αυτό θα πρέπει να έρθω από το κατάστημα να πάρω το υγρό που με κέρδισε. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #18 στις: Οκτωβρίου 15, 2012, 18:23 »
Γιαννη μολις τελειωσα κι εγω την τελικη δοκιμη κ των 4 υγρων κ ετοιμαζομουν να γραψω οταν ειδα οτι μου εκλεψες το κειμενο.
100% ιδιο γουστο 1000% ιδια κριση για τα υγρα.
εγραψα για την αρχικημου εκτιμηση τη δευτερη μερα, η οποια δεν αλλαξε στην πορεια

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 15, 2012, 18:26 »
Πες μου ότι και εσύ είσαι στο Π mix!!!
Γιατί τελικά αυτό είναι για μένα το καλύτερο από τα τέσσερα.

Αποσυνδεδεμένος nightdream

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 15, 2012, 22:01 »
Μετά από δοκιμές και των 4 υγρών έχουμε και λέμε:

CITY:
Για μένα προσεγγίζει το tribeca και το RY4 της F.A.
Σίγουρα όμως δεν μπορεί να ταυτιστει με τα 2 παραπάνω.
Πολύ ευχάριστο, αλλά του λείπει ένταση.  Ατμίζεται άνετα
όλη την  ημέρα και δεν κουράζει. Θα ήθελα να είχε
περισσότερη ένταση  σαν άρωμα και μεγαλύτερη
διάρκεια στην εκπνοή.

MAXX:
Καπνικό υγρό με απαλή γεύση και αρκετά γλυκό ταυτόχρονα.
Η ακριβής γεύση για μένα είναι απροσδιόριστη.
Τα άτμισα για αρκετές ώρες χωρίς πρόβλημα αλλά στο τέλος
με κούρασε. Δεν θα το πρότεινα ως υγρό για όλη την ημέρα.

Π MIX:
Καπνικό υγρό με ιδιαίτερη γεύση που αφήνει μια αίσθηση
από μέλι. Μοιάζει σαν να είναι ανάμιξη άλλων αρωμάτων (εξού
και το όνομα). Πολλές γευστικές νότες μαζί που φτιάχνουν ένα
ωραίο σύνολο. Το άτμισα ευχάριστα χωρίς να με κουράσει.

KENTUCKY:
Δυνατό, καπνικό ατμιστικό υγρό ιδανικό για να ικανοποιήσει
αυτούς που διέκοψαν πρόσφατα το κ.τ.
Αφήνει μία γλυκάδα και κάτι πικάντικο κατά την εκπνοή.
Δυστυχώς πολύ έντονη γεύση για τα γούστα μου.
Μετά από αρκετές ώρες ατμίσματος με μπούχτισε.

Κλείνοντας λοιπόν μπορώ να πω ότι η ποιότητα και των 4
υγρών μου φάνηκε πολύ καλή. Αυτό που με κέρδισε θεωρώ πως
είναι το CITY αν και ήταν λίγο ασθενής η γεύση . Με λίγη περισσότερο
προσθήκη αρώματος πιστεύω θα γίνει τούμπανο!
Έξυπνη επίσης η χρήση , μπουκαλιών με μύτη για εύκολο γέμισμα.

Ευχαριστούμε και πάλι το κατάστημα για αυτή την κίνηση και
ελπίζω να βοηθάμε στην περεταίρω βελτίωση των υγρών με
τις αξιολογήσεις μας!  :)

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 16, 2012, 19:55 »
Μετά από κάποιες μέρες ωρίμανσης δοκίμασα με ιαττυ και α2
Kentucky και maxx
Tο kentucky μου αφήνει μια γλυκό ξινή γεύση με νότες μελιού και  λεμονιού και θα μπορούσα να πω πως ατμίζετε όλοι μέρα άλλα δεν θα μπορούσα να το πω καπνικό
Το maxx μου αφήνει κάποια πικρό ξινή γεύση λίγο βαρύ και μου έρχεται ποιο πολύ σαν καπνικό και ατμίζετε ευχάριστα άλλα όχι για όλοι την μέρα
Συνεχίζονται οι δοκιμές με τα άλλα 2
Βεβαία εδώ και κάποιους μήνες κάνω κατά κύριο λόγο σκέτη βάση!!

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 16, 2012, 23:24 »
Αύριο θα έχω τα τελικά συμπεράσματα γιατί συνέπεσε με άλλες δοκιμές .
Πάντως σε γενικές γραμμές είναι πάρα πολύ καλά τουλάχιστον τα 2 από τα 4 της δοκιμής. :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 16, 2012, 23:34 »
KOSTAS1979R με πρόλαβες, άρχισα kentucky σε πηνελόπη με 4πλα φιτίλια και άκουσα κι εγώ λεμόνι  :thumpup:
Καλύτερο που φάνηκε από τις πρώτες δοκιμές

Σήμερα ξεκίνησα π mix, πρέπει να είναι και από τα πιο βαριά της τετράδας
Μέχρι στιγμής μου δίνει πολύ καλές εντυπώσεις, καπνικότατο, δεν μου βγάζει ξυρότητα, μου έδωσε μια καλή τουφεκιά από μέλι στην πρώτη τζούρα αλλά μετά ισορρόπησε.
Θα το έχω μαζί μου αύριο όλη μέρα και θα σας γράψω τις εντυπώσεις μου

Γενικά, πρόκειται για ποιοτικά υγρά και όλα μου βγάζουν θετικά στοιχεία, άνετες γεύσεις για καθημερινή χρήση.  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 16, 2012, 23:53 »
 :) Φίλε μου ArXoS με ιαττυ και καινούρια αντίσταση 3χ1,5 με 0,20 το λεμονάκι ήτανε αρκετά έντονο θα έλεγα :thumpup:
Αύριο θα δοκιμάσω τα άλλα 2 και βλέπουμε!!

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 17, 2012, 16:41 »
 :) Από το πρωί δοκιμάζω με ιαττυ το π mix και έχω να πω πως είναι ένα πάρα πολύ ωραίο γευστικά υγρό ατμισης με μια γλυκόξινη αίσθηση στο στόμα και με φέρνει σαν γεύση τον ανανά
Είναι ευχάριστο με υπέροχη γεύση ούτε έντονη ούτε άτονη δηλαδή όπως πρέπει και ατμίζετε άνετα όλη μέρα και τα το έλεγα καλοκαιρινό υγρό λόγου τις γεύσης του!!

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 17, 2012, 23:35 »
                                                               ATMISTIS.GR
                      Εντυπώσεις υγρών ατμίσματος ( Kentucky - TT mix – City – Maxx ).

     Το πρώτο πράγμα που είδα και μου άρεσε ήταν το μπουκαλάκι , καλής ποιότητας μαλακό με πώμα ασφαλείας         και χάρη στην πολύ πρακτική μύτη η αναπλήρωση γίνετε χωρίς προβλήματα και με ακρίβεια.

Kentucky:
        Το καλύτερο από τα 4 της δοκιμής χωρίς να αδικώ τα άλλα 3 γιατί το κάθε ένα έχει τις δικές του ιδιαιτερότητες.   
Πρόκειται για καθαρά καπνικό υγρό έχει αρκετά έντονο άρωμα που ίσος κουράσει κάποιους , συνηθίζετε εύκολα από ατμιστές καπνικών και θα ενθουσιάσει τους νέους ατμιστές. Κατά την εκπνοή έχει έντονη επίγευση ειδικά όταν εκπνέεται από την μύτη πού όμως τελειώνει ομαλά. Ο δε ατμός πού παράγετε είναι αρκετά πλούσιος δεδομένου πως είναι Traditional . Συνιστάτε σε νέους και παλιούς ατμιστές . Χτύπημα γερό , κάποιος θα έλεγε πώς είναι παραπάνω από 12mgr νικοτίνης. Βαθμολογία: 9 .

TT Mix:    
        Το δεύτερο καλύτερο της δοκιμής το οποίο με ενθουσίασε στο θέμα της επίγευσης και αυτό επειδή κατά την εκπνοή  μου αλλάζει 2-3 διαφορετικά αρώματα .  Δεν μου άρεσε η έντονη γλυκάδα που ίσος σε άλλους να είναι νορμάλ. Δεν είναι έντονα τα αρώματα , μέτρια θα έλεγα και δεν με κούρασε καθόλου παρόλο που το άτμιζα όλη μέρα . Ο ατμός αρκετά πλούσιος όπως σε όλα άλλωστε. Το χτύπημα αρκετό και δικαιολογεί απόλυτα τα 12mgr νικοτίνης . Βαθμολογία: 8,8 .

City:   
        Από ότι κατάλαβα το φτιάξατε έτσι ώστε να φέρνει – μοιάζει με Tribeca . Πιστεύω πως δεν τα καταφέρνει και πολύ , υπάρχει βέβαια μία ιδέα αλλά αυτός που γνωρίζει το εν λόγο άρωμα δεν θα πει πώς μοιάζει. Έχει όμως μία δική του μοναδική γεύση και δεν μπορώ να πω με ποιο μοιάζει από αυτά πού γνωρίζω. Η επίγευση πού αφήνει αν και έντονη θα έλεγα φεύγει γρήγορα όπως και στον χώρο για τους άλλους. Για εμένα πάντα πρόκειται για μία γεύση που ξεχωρίζει , ατμίζετε άνετα όλη μέρα και θα ενθουσιάσει παλιούς και νέους ατμιστές . Θα έπαιρνε καλύτερη βαθμολογία αν δεν προσπαθούσε να μιμηθεί το Tribeca , έτσι αν παρουσιαζόταν σαν νέο καπνικό οι περισσότεροι θα ανέβαζαν την εκτίμησή τους. Χτύπημα δυνατό και δικαιολογεί τα 12 mgr. Βαθμολογία: 8,6 .

Maxx:      
        Οπός οι προλαλήσαντες έτσι και εγώ θα πω πώς δεν θυμίζει τα γνωστά Maxx  .
Και αυτό κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να έχει άλλο δικό του όνομα. Είναι υποτονικό και ίσος με 2 σταγόνες παραπάνω άρωμα στα 10 ml να έβγαζε τα απωθημένα του , πράγμα το οποίο θα ήθελα να γευτώ. Πιστεύω ότι έτσι όπως είναι θα ικανοποιήσει αυτούς που κάνουν χαμηλή νικοτίνη η και καθόλου και απλά θέλουν ένα άρωμα καθαρά καπνικό. Η επίγευση πού αφήνει είναι δροσερή και ευχάριστη ειδικά όταν εκπνέετε από την μύτη. Ατμίζεται όλη την ημέρα και ίσα που δικαιολογεί τα 12mgr , πιθανόν λόγο χαμηλής έντασης αρώματος.  Βαθμολογία: 8 .

Ο ατμοποιητής που περιείχε το πακέτο δοκιμάσθηκε με το TT mix και είχα καλά αποτελέσματα .

Οι δοκιμές έγιναν με Vivi Nova 2 om πλυμένο καθαρισμένο με νέο σετάρισμα ξεχωριστά σε κάθε υγρό .

Το κείμενο γράφτηκε στο Word καθώς άτμιζα το εκάστοτε άρωμα ώστε να έχω την αμεσότητα παρατήρησης και γραπτού .

Το κάθε άρωμα δοκιμάσθηκε για τουλάχιστον 4 ώρες με διακοπή 2 ωρών μεσημεριανού ύπνου εκτός του TT mix που λόγο εξωτερικής δουλειάς το άτμιζα όλη μέρα.

Ευχαριστώ πολύ για την προτίμηση σαν δοκιμαστής σας και θέλω να πιστεύω ότι έβαλα ένα χέρι βοηθείας .

Συγχαρητήρια για την προσπάθειά σας αυτή.   
                                                                                                                                 

                                                                                                                                                    Kritikos727

Υ.Γ.  Παρεμπιπτόντως αν θέλετε αυτούσιο το Word πολύ ευχαρίστως να σας το στείλω.




Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 18, 2012, 22:37 »
Σήμερα από το πρωί δοκίμασα το city με ιαττυ και Α2 Ce4 και οι εντυπώσεις μου είναι πως αρωματικός όταν το μύρισα στο μπουκαλάκι είναι ωραίο άλλα ύστερη αρκετά σε γεύση και θα το προτιμούσα αρκετά πολυ ποιο γευστικό.Δεν μπόρεσα να βγάλω κάποιο συμπέρασμα αν είναι καπνικό η φρουτώδες και γι αυτό θα το αφήσω να ωρίμαση ακόμη περισσότερο
Με έχει κερδίσει από όλα μέχρι στιγμής το centucky

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Atmistis.gr e-liquids. Δοκιμές, εντυπώσεις
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 20, 2012, 21:42 »
Καλησπέρα σας .
Σήμερα έδωσα σε φίλο που έχει ατμίσει σχεδόν ότι έχει κυκλοφορήσει στον πλανήτη το Kentucky και τού άρεσε αρκετά παρόλο που έχει κατασταλάξει σε φρουτένια μόνον και σε συνταγές αυτών.
Πριν από λίγο το τελείωσα και σίγουρα θα μου λείψει πολύ. :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180419 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8285 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535382 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59725 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237267 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 560 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14834 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085216 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35333 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10160 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12