vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #645 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 16:33 »
Συμφωνώ,με τους παραπάνω. :thumpup:
Ψηφοφορία με περιορισμό(χωρίς posts).Και μετά το κλείσιμο της ψηφοφορίας άνοιγμα για τυχών συζητήσεις. ;)

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #646 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 16:44 »
ενταξει τωρα αν καποιος θελει να κανει σχολια,
μπορει να ανοιξει θεμα δεν βλεπω κατι καλο... αντιθετα αν εισαι εντος πλαισιου βοηθαει.

Αλλα παντα μια σφυγμομετρηση (και σε ετησια βαση) παντα δινει ενα κυρος.....

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #647 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 09:43 »
Ενα πραγμα που θα ηθελα να υπαρχει,ή καλυτερα να μην υπαρχει στο φορουμ,ειναι η καταργηση της τροποποιησης.
Επειδη τα γραπτα μενουν και πριν γραψουμε κατι το σκεφτομαστε κατα την γνωμη μου δεν χρειαζεται να υπαρχει η τροποποιηση.
Να ειναι απαντηση χωρις επιστροφη,χωρις πισωγυρισματα.
 
Και στην καλυτερη των περιπτωσεων η συνενωση των μηνυματων να γινεται απο τους διαχειριστες οπου χρειαστει.

ΥΓ:Μαλλον δεν θα εχει αποδοχη αυτο που προτεινω αλλα το καταθετω για προβληματισμο  ;)

Αποσυνδεδεμένος kalex

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπατμιστής
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #648 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 10:51 »
Συμφωνώ. Να υπάρχει όμως ένα μικρό χρονικό περιθώριο πχ. 15 λεπτών
για μια δεύτερη ματιά, άνθρωποι είμαστε  :)

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #649 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 10:54 »
μερικοι οπως κ εγω πολλες φορες γραφουμε βιαστικα με συνεπεια ορθογραφικα και τυπογραφικα λαθη
πολλες φορες εχω τροποποιησει ωστε να μη δωθει λαθος ερμηνια αλλα και να μη στραβωθει ο επομενος
αναγνωστης απ τα ορθογραφικα !!!

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #650 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 10:57 »
Και στην καλυτερη των περιπτωσεων η συνενωση των μηνυματων να γινεται απο τους διαχειριστες οπου χρειαστει.

Υπάρχει και η δυνατότητα του auto-merge http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1523 για απανωτά μηνύματα

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #651 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 10:59 »
παιδια εγω το ενα τριτο των ποστ τα γραφω σε αγγλικο πληκτρολογιο με plugin του firefox για μετατροπη greeklish σε αγγλικα... δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσα λαθη σε γραμματα γινονται που πρεπει να τα διορθωσω μετα γιατι δεν βγαινει νοημα..
Ενα τριτο των ποστς τα γραφω σε tapatalk και εκει συχνα παταω λαθος γραμμα που σε ενα μεγαλο ποστ το βλεπω μετα..

και το αλλο τριτο στο λαπτοπακι που μπορω να εχω καλο ελεγχο του τι γραφεται....

το κουμπι τροποποιηση ειναι βασικο για καποιους σαν και εμενα...
δεν γινεται αλλιως...

Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #652 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 11:00 »
σιγα βρε παιδια μην βαζουμε και αριθμο πρωτοκολλου  :)

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #653 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 11:27 »
μερικοι οπως κ εγω πολλες φορες γραφουμε βιαστικα με συνεπεια ορθογραφικα και τυπογραφικα λαθη
πολλες φορες εχω τροποποιησει ωστε να μη δωθει λαθος ερμηνια αλλα και να μη στραβωθει ο επομενος
αναγνωστης απ τα ορθογραφικα !!!

Dio αυτό είναι το πιο εύκολο.. εάν έχεις firefox μπορείς να βάλεις το λεξικό : https://addons.mozilla.org/el/firefox/language-tools/  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #654 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 11:31 »
και αν γραφεις απο το κινητο...?
δεν γινεται ρε συ... ειναι μεγαλη ευκολια το τροποποιηση...
και στην τελικη και να εχει αλλαξει καποιος το ποστ του τι εγινε....? χαρας το πραγμα,να χαλασουμε τοσο συχνα χρησιμοπιουμενη λειτουργια...

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #655 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 12:24 »
χαλαρωστε βρε παιδες,
σε ολα τα φορουμ υπαρχει η δυνατοτητα σε λογικο χρονο παντα του να διορθωνεις κατι.... οχι να αλλαζεις το νοημα βεβαια αλλα πχ να προσθεσεις κατι που ξεχασες....
Μιση με μια ωρα φτανουν αλλα οχι και καθολου!

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #656 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 12:48 »
η επεξεργασία ενός μηνύματος δεν είναι κατακριτέα, αν είναι δυνατόν.. τώρα για περιπτώσεις καχυποψίας, αμφιβολιών, κλπ(αν και τι έχουμε να χωρίσουμε εδώ μέσα  :confused1:), θα μπορούσαν ίσως τα αρχικά μηνύματα να υπάρχουν στον κάδο ανακύκλωσης μετά την τροποποίησή τους...

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #657 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 13:32 »
Ισως μια μεση λυση...Το αρχικο να φαινεται στους διαχειριστες μονο ,ή στην χειροτερη αν υπαρχει προβλημα να φαινεται διεγγραμμενη η αλλαγη ή με αλλο χρωμα αν κ ειναι ασχημο.

Και εγω τη χρησιμοποιω ειτε λόγω καποιου ορθογραφικού εκ παραδρομής-γιατί έχω κόλλημα με αυτό!-είτε για να μην γραψω κάτι ακριβώς από κάτω και γεμίσει ο τόπος συνεχόμενα μηνύματα -μιας που πρόσφατα καταργήθηκε η συγχώνευση..

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #658 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 13:43 »
Εγώ είμαι τελείως της αντίθετης άποψης. Γιατί να μην μπορεί κάποιος να κάνει edit το post του ΟΠΟΤΕ του έρθει μέχρι και 5 χρόνια μετά, να μην μπορεί μάλιστα να κλειδώσει ένα δικό του thread έστω πχ στις αγγελίες κτλ?

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #659 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 13:48 »
Θελουμε και αλλες φατσουλες.
Δεν εχει καμμια κυρια πχ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63584 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92795 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172771 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14201 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 493 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36582 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex