vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 3 χρήστες
dkostas, Lazy Dog, Tem

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #60 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 13:57 »
Παράθεση από: aiwnios_foithths
(Image removed from quote.)
Αυτό που έλεγα παραπάνω:
Δεν έφτανε το μίνι και οι γόβες, βλέπω τώρα ότι κάποιος ανακάλυψε και ζαρτιέρες.  :)) :))
Ακόμα και με μισό μέτρο μουστάκι είναι δύσκολο να μην το παρεξηγήσει κανείς.  :laugh1:

Φίλε fotis67, πλάκα κάνουμε, έτσι; Ελπίζω να πιάνεις το νόημα.  8)

Δεν νομίζω να είναι ο μόνος που γράφει στο avatar του τα μοντέλα που προτιμά ή που έχει ατμίσει, αλλά να που αν αρχίσουν οι συνδυαστικές σκέψεις μπορεί να ενισχυθούν περισσότερο τα εύκολα συμπεράσματα.

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #61 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 14:12 »
Εχουν απόλυτο δίκιο Φώτη, έχεις κάνει μια μεγάλη παράλειψη δίπλα από το GGTS πρέπει να βάλεις  by Θανάσης.
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #62 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 14:23 »
Eγω ατμιζω  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: το brown vothrex  :respect: :respect: :respect: :respect: που πηρα απο το ο-αχορταγος.gr :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:. Τελειο χτυπημα, αστειρευτη γευση & αρωμα ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ δε θελει ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ :respect: :respect: :respect: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: Σκοτωνει μυγες, κουνουπια, ξεβουλωνει νεροχυτες,κανει καφε κ παει τα παιδια στο σχολειο.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2010, 14:33 από aiwnios_foithths »

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #63 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 14:36 »
Eγω ατμιζω  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: το brown vothrex  :respect: :respect: :respect: :respect: που πηρα απο το ο-αχορταγος.gr :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:. Τελειο χτυπημα, αστειρευτη γευση & αρωμα ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ δε θελει ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ :respect: :respect: :respect: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: Σκοτωνει μυγες, κουνουπια, ξεβουλωνει νεροχυτες,κανει καφε κ παει τα παιδια στο σχολειο.

εισαι off-topic

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #64 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 14:43 »
εισαι off-topic
Φιλε tripolitis δεν ειμαι κ τοσο πολυ off-topic.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 19, 2011, 16:47
Με αυτο το (χιουμοριστικο) σπαστικο κ ακυρο παραδειγμα μπορεις ανετα να καταλαβεις τι βλεπω συνεχεια μεσα στο forum κ ποσο ενοχλητικο μπορει να γινει.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 16:47 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #65 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 18:54 »
Αυτό που έλεγα παραπάνω:
Δεν έφτανε το μίνι και οι γόβες, βλέπω τώρα ότι κάποιος ανακάλυψε και ζαρτιέρες.  :)) :))
Ακόμα και με μισό μέτρο μουστάκι είναι δύσκολο να μην το παρεξηγήσει κανείς.  :laugh1:

Φίλε fotis67, πλάκα κάνουμε, έτσι; Ελπίζω να πιάνεις το νόημα.  8)

Δεν νομίζω να είναι ο μόνος που γράφει στο avatar του τα μοντέλα που προτιμά ή που έχει ατμίσει, αλλά να που αν αρχίσουν οι συνδυαστικές σκέψεις μπορεί να ενισχυθούν περισσότερο τα εύκολα συμπεράσματα.
Kαλησπέρα και βέβαια χιουμορ κάνουμε. Ο καλος φίλος aiwnios foithths παει σιγουρα για μεταγραφει στην ζουγκλα, και στον κιτρινο τυπο του Μακη τριανταφυλλόπουλου με την ανακάλυψη που έκανε :laugh1: :laugh1: :laugh1:. Πλάκα κάνω φίλε. Ειλικρινά παιδια δεν γνωρίζω αγγλικα και όλα αυτό το μακρυνάρη... the fog by funstore.gr νομιζα οτι ειναι το όνομα της συσκευή, που εξακολουθώ να λέω ότι για μένα ειναι μια καταπληκτική συσκευη. Οταν εμαθα τι συμενει ολο το μακρυνάρη, το αλλαξα και εβαλα αυτό το συνολο που κρατώ στα χέρια μου. Ακόμα-ακόμα    όμως και επειτηδες να το έκανα και να ηθελα να γραφω η να διαφιμίζω ενα μαγαζι που ειμαι ευχαριστημένος πιο ειναι τελικα το πρόβλημα??. Ενοχλώ κανέναν?? πιεζω κανέναν να το πάρει??? Δεν ειναι δικαιωμα του καθενος να γραφει ότι θέλει στο φορουμ που αφορα το η.τ. χωρις να βριζει να βλαπτει καποιον επι προσωπικού.
Εχω χαλάσει πολλά χρήματα ,φανταζομε όπως όλοι σας ,για να ατμιζω σημερα  σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο με το φογκ και με το τζιτζικι.. μου...!!! Πάντα δεν γραφω ότι ο εχθρός του καλού ειναι το καλύτερο...!!!
 Δεν πρεπει να υπαρχει προκαταληψη και δεν πρεπει να τα βλεπουμε ολα εκ του πονηρου. Δεν ειμαστε όλοι βρυκόλακες.......
Αυτους τους βλεπουμε στην τηλεόρασηη ΔΝΤ, Κυβέρνηση ανιπολήτευση,τροςκαν σπρεντ,ειδησεις ,στο λεφτα υπάρχουν........... εκει παει φίλοι μου το ΝΙΣΑΦΙ.............., και όχι στην χαρα μου για τα προιοντα που χαιρομαι και ατμίζω...και εκφράζω στο φορουμ ανοιχτα τα καλά μου λόγια...... ενταξει συμφωνώ με όλους σας για τα πολλά χρωματα, και τα πολλά καλά ανθρωπάκια που ειναι για μενα ο δικός μου τροπος (πες το συνηθεια) γραφης.
Φίλοι ατμιστες κάνω προταση  στον δημιουργο, συντονιστη διαχειριστη, στους φουγαροκαραβάνες, εν πασει περιπτωσει σε όλους που μπορουν  να κάνουμε μια έξοδο να πιουμε το κρασάκι μας, να ατμιζουμε ατελειωτα, να γνωριστουμε , να κανουμε την πλάκα μας, και να ανταλαξουμε απόψεις για το η.τ.

Με εκτίμιση
fotis67

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 19, 2011, 16:47
Eγω ατμιζω  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: το brown vothrex  :respect: :respect: :respect: :respect: που πηρα απο το ο-αχορταγος.gr :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:. Τελειο χτυπημα, αστειρευτη γευση & αρωμα ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ δε θελει ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ :respect: :respect: :respect: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: Σκοτωνει μυγες, κουνουπια, ξεβουλωνει νεροχυτες,κανει καφε κ παει τα παιδια στο σχολειο.
Αν τα εκανε όλα αυτά εγω θα εβαζα πιο πολλά χρωματα,καραγκιοζακια, και θα τόνιζα το τι πήρα και από που το πήρα :thumpup:
Για παραδειγμα.... Πήγα στον Αθανάσιο Διάκο(μουσουνίτσα) στην Φωκίδα , και πήγα στην ταβερνα- ξενώνα του Ραβάνη και έφαγα κατι παιδάκια μουρλια,προβατινα στα κάρβουνα, και μετα εφαγα γιαουρτι με δυο ποντους πετσα, με  μέλι τοποικο, και στο τέλος πηρα για την Αθηνα τοπικο παγωτο Ραβάνη με προβιο γαλα που ειναι τρομερο και λέω να το δοκιμάσετε...... Αυτο ειναι κοκκινη πρασινη μωβ διαφημιση??????
Αυτο δεν το κάνετε όλοι σας.....για αναρωτηθητε λιγο?????
Υπάρχει καποιο προβλημα δηλαδη................
Εγω όσο διαφημιση να πεφτει για ένα προιον....... αμα εμενα δεν μου κανει δεν το πέρνω.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 16:47 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #66 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 19:17 »
να κατεβω και εγω στην διαδηλωση με το FOGκαι την 1100 μπαταρια;η θα
το περασουν για οπλο;

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #67 στις: Δεκεμβρίου 11, 2010, 11:39 »
Εχουν απόλυτο δίκιο Φώτη, έχεις κάνει μια μεγάλη παράλειψη δίπλα από το GGTS πρέπει να βάλεις  by Θανάσης.
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Καλημέρα φίλε sokin, το gg ειναι κατασκευη του imeo και μπράβο του...!!! Εγώ συνεχεια γράφω και θα γραφω τα καλα μου λογια για τον imeo :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Αλλά τα ΤΗΕ GGTS,AVS,BAT 18650, φορτιστές, το FOG, τους 901,LR-HV... στο EGO με όλες τις παραλλαγές 510,LR....MEGA&LARGE, θήκες μεταφοράς ,επαναφορτιζόμενες ταμπακιέρες,JANTY STICK V3, EVO intellicig, janty passthrough,ego passthrough.......και πολλά άλλα καλούδια και την μεγάλη ποικιλια υγρών για να ατμίζω τα πηρα από το funstore. Κατασκευαστή Θανάση(GG) ξέρω....!!! και τον παραδέχομαι...!!! αλλά μαγαζί Θανάση να πουλά η.τ. δεν ξέρω.... Το μονο μαγαζί Θανάση που ξέρω.... ειναι στο Μοναστηράκι και φτιάχνει κάτι σουβλακια κεμπάπ :thumpup: :thumpup: :thumpup: Απίστευτα... :thumpup: :thumpup: :thumpup: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Καλημέρα καλημέρα.

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #68 στις: Δεκεμβρίου 11, 2010, 14:57 »
ΦΏΤΗ εκτος οτι έκανα πλάκα, το by στα αγγλικά σημαίνει πολλά πραγματα και όχι μόνο ποιος το πουλά. Παράδειγμα, πωλητης, συγραφέας, σκηνοθέτης, κατασκευαστής κλπ. Δηλαδή σημαίνει γενικά από τον τάδε. :)) ;D :)) ;D :)) ;D :)) ;D :)) ;D :)) ;D :))
8)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 11, 2010, 15:05 από sokin »

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #69 στις: Δεκεμβρίου 11, 2010, 15:12 »
ok καταλαβα. ;D :laugh1: :laugh1:......... στην γυναικα μου το by τις λέω δεν συμμενει... μπαι :bye:,,... χαχαχαχαχα και με κοιτουσε με μισο ματι.... :laugh1: :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 16:47 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #70 στις: Δεκεμβρίου 11, 2010, 16:19 »
Επιδη εχει ξεφυγει λιγο το θεμα κ φταιω κ γω σε αυτο θα πρεπει να το επαναφερουμε σε προτασεις για την βελτιωση της λειτουργιας.
Επισης καλο θα ητανε οι απλοι επισκεπτες να εχουν προσβαση μονο σε οτι εχει να κανει με τα e-cig κ να μην εχουν προσβαση σε καποια μερη του forum  π.χ.(οπως αυτο εδω, τα εν οικω, το θέμα ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΑΝΑΡΤΖΗ κτλ.)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 11, 2010, 19:32 από aiwnios_foithths »

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #71 στις: Δεκεμβρίου 11, 2010, 19:50 »
στα εν οικω κτλ οι επισκεπτες δεν εχουν προσβαση,απο οτι ξερω δηλαδη.Οσο για το αναζητηση φαναρτζη πχ,το αλλα τσατ ειναι για να γραφουμε οτι ΔΕΝ εχει σχεση με το Η.Τ.Κατι που αρκετοι,κυριως νεοι χρηστες,ΔΕΝ το κανουν  8)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 11, 2010, 19:56 από tripolitis »

Αποσυνδεδεμένος NikFrance

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
    • Τo φόρουμ του Έλληνα Drummer.
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #72 στις: Ιανουαρίου 07, 2011, 22:56 »
Θα ήθελα να τοποθετηθώ στο πως λειτουργεί το Forum, κατά πρώτον συγχαρητήρια σε όλο το Team έχετε κάνει καλή δουλειά θέματα θεματικά που καλύπτουν τα ΠΑΝΤΑ.

Και γενικά μεγάλη προσπάθεια να είναι όλα μαζεμένα εύχρηστα κτλ κτλ μπράβο και πάλι Mπράβο!

Στον αντίποδα τώρα, γνωρίζω πόσο χρόνο θέλει και κόπο να συντηρηθεί το forum σε ένα σωστό άξονα, είχα και έχω Forum σελίδες κτλ, αλλά είναι λογικό να γίνονται λάθη από τα μέλη, και αν συνεχίσετε να είσαστε αυστηροί (έτσι το βλέπω προσωπική άποψη) το μόνο που θα κερδίσετε να κάνουν τα μέλη όλο και λιγότερα topic και γενικά συμμετοχή προκειμένου να αποφύγουν το "λάθος"...

Φιλικά Νίκος


Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #73 στις: Ιανουαρίου 08, 2011, 01:18 »
Δεν μου αρέσει ιδιαίτερα το Παρακαλώ διαβάστε τους νέους κανονισμούς του φόρουμ ΕΔΩ που παρεμβάλεται  στον χώρο μεταξύ των μηνυμάτων. Πιστεύω ότι οπτικά κουράζει.

Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #74 στις: Ιανουαρίου 08, 2011, 02:36 »
Δεν μου αρέσει ιδιαίτερα το Παρακαλώ διαβάστε τους νέους κανονισμούς του φόρουμ ΕΔΩ που παρεμβάλεται  στον χώρο μεταξύ των μηνυμάτων. Πιστεύω ότι οπτικά κουράζει.

Θέλω να ελπίζω ότι είναι προσωρινό (π.χ. για μια εβδομάδα).
Τωρα όσον αφορά τους κανονες συμφωνώ. Αυτό που κάνει ενα κανόνα / νόμο / οδηγία επιτυχή ή όχι είναι κυρίως ο τρόπος με τον οποίο εφαρμόζεται (πολύ περισσότερο από το ίδιο το περιεχόμενό του) Τόσο ο admin όσο και οι moderators εχουν δειξει μέχρι σήμερα πως δεν κανουν κατάχρηση εξουσίας.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172069 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276465 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9395 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35526 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10512 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364