vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

523 επισκέπτες, 7 χρήστες
giorgoscr, th3ofilos, Doubt, Ηρακλης, 2Fdeal, bloodlessz, Jorge

Twitter

ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!
« στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 08:46 »
ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ, σε νέο θέμα και για να φαίνεται καλύτερα, την πρότασή μου, να υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγουμε από το πλήθος των ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΣΜΕΝΩΝ μηνυμάτων κάθε φορά, όσα εμείς θέλουμε να τα χαρακτηρίσουμε ως ΑΝΑΓΝΩΣΜΕΝΑ.
Έχουμε χάσει τη μπάλα πλέον.
Υπάρχουν μηνύματα άνευ περιεχομένου και γράφονται έτσι, μόνο για να γραφτούν.
Δεν θα δώσω διευκρινήσεις, ξέρουν και αυτοί που τα γράφουν και οι... δύστυχοι που ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ τα διαβάζουν  ;)
Απλά ρωτάω αν γίνεται...
Έτσι και εκείνοι που επιλέγουν τη .... μπουρδολογία (γνώμη μου) θα είναι ελεύθεροι να συνεχίσουν και οι υπόλοιποι που δεν θέλουν να διαβάζουν κάποιες στιγμές τα... πάντα, θα έχουν την επιλογή να την προσπεράσουν ;)
Κατά τα άλλα, σε λίγο θα γεμίσουμε με "φουγαροκαραβάνες" από το πρώτο τους... φιλτράκι  :tongue_smilie:

Edit: Επίσης προς τους νεότερους: Παιδιά, υπάρχουν θέματα, ΕΙΔΙΚΑ για ατμ και τις βλάβες που παρουσιάζουν, τα οποία έχουν ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ και 1000ειπωθεί εδώ μέσα και επιπλέον η δουλειά που έχει κάνει ο Λευτέρης και οι συντονιστές που τα έχουν συγκεντρώσει σε ένα σημείο για τους νέους, πάει στράφι...
Το λέω γιατί και οι παλαιότεροι μπαίνουν στον πειρασμό και απαντούν πάλι και πάλι, για τα ίδια προβλήματα. Μία παράθεση με τις απαντήσεις αρκεί  ;)
Για να προλάβω και τους... πονηρούς, δεν μου έχει προταθεί ποτέ (ούτε θα ήθελα) να γίνω συντονιστής ή ό,τι άλλο  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 15, 2010, 12:38 από atmistis »

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 09:20 »
Edit: Επίσης προς τους νεότερους: Παιδιά, υπάρχουν θέματα, ΕΙΔΙΚΑ για ατμ και τις βλάβες που παρουσιάζουν, τα οποία έχουν ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ και 1000ειπωθεί εδώ μέσα και επιπλέον η δουλειά που έχει κάνει ο Λευτέρης και οι συντονιστές που τα έχουν συγκεντρώσει σε ένα σημείο για τους νέους, πάει στράφι...
Το λέω γιατί και οι παλαιότεροι μπαίνουν στον πειρασμό και απαντούν πάλι και πάλι, για τα ίδια προβλήματα. Μία παράθεση με τις απαντήσεις αρκεί  ;)
Δεν ξερω για το προηγουμενο που ειπες αλλα γι'αυτο σιγουρα για μενα χτυπαει η καμπανα.καθησα εψαξα τα νηματα και βρηκα οτι σ'αυτο το νημα επρεπε να βαλω και τη δικια μου ερωτηση γιατι αντιμετωπιζα το ιδιο προβλημα.δεν ανοιξα καινουριο εψαξα το forum και δε βρηκα απαντηση στο προβλημα μου.τωρα αν υπαρχει συγκεκριμενη απαντηση σε συγκεκριμενη ερωτηση ζητω συγνωμη.

ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ,σε νέο θέμα και για να φαίνεται καλύτερα, την πρότασή μου, να υπάρχει ηδυνατότητα να επιλέγουμε από το πλήθος των ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΣΜΕΝΩΝ μηνυμάτωνκάθε φορά, όσα εμείς θέλουμε να τα χαρακτηρίσουμε ως ΑΝΑΓΝΩΣΜΕΝΑ.

εγω παταω εκει που λεει αδιαβαστα ανοιγω τα νηματα που μ'ενδιαφερουν σε νεα καρτελα και μετα παταω ''συμανση ΟΛΩΝ των μηνυματων ως αναγνωσμενα''
δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 15, 2010, 17:02 από mouzak »

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 09:47 »
Δεν ξερω για το προηγουμενο που ειπες αλλα γι'αυτο σιγουρα για μενα χτυπαει η καμπανα.καθησα εψαξα τα νηματα και βρηκα οτι σ'αυτο το νημα επρεπε να βαλω και τη δικια μου ερωτηση γιατι αντιμετωπιζα το ιδιο προβλημα.δεν ανοιξα καινουριο εψαξα το forum και δε βρηκα απαντηση στο προβλημα μου.τωρα αν υπαρχει συγκεκριμενη απαντηση σε συγκεκριμενη ερωτηση ζητω συγνωμη.
Λάθος κατάλαβες  ;)
Γενικότερα μιλούσα...

εγωπαταω εκει που λεει αδιαβαστα ανοιγω τα νηματα που μ'ενδιαφερουν σε νεακαρτελα και μετα παταω ''συμανση ΟΛΩΝ των μηνυματων ως αναγνωσμενα''
δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα.
Ότανέχεις 3 και 4 σελίδες με αδιάβαστα μνμτα, τότε είναι αναγκαίο να έχειςένα tick box δίπλα που να επιλέγεις ΑΜΕΣΑ αυτά που θέλεις ναπροσπεράσεις  ;)
Επίσηςαν συμβαίνει αυτό (με τις πολλές σελίδες με αδιάβαστα) τώρα που μπαίνεικάποιος σχεδόν καθημερινά, φαντάσου τι θα γίνει αμα λείψει για μίαεβδομάδα ή στις διακοπές και μάλιστα όταν φτάσουμε τα 500 ή 1000+ μέλη  8)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 15, 2010, 14:02 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:04 »
Αυτός είναι ο τρόπος που ξέρω κι εγώ.
Πάντως:
Φουγαροκαραβάνες με χαζά μηνύματα κενά περιεχομένου δεν λαμβάνονται υπόψιν ως τέτοιες. Όποιος μετράει τα μηνύματά του και ποστάρει άσκοπα με σκοπό να βρεθεί στην κορυφή για πιθανές δοκιμές προϊόντων ή οτιδήποτε άλλο έχει βάλει με το μυαλό του, κάνει τζάμπα κόπο. Όσο πιο πολλά είναι αυτά τα μηνύματα, τόσο θα μειώνονται οι πιθανότητες για οποιαδήποτε ωφέλη (αν ποτέ υπάρξουν).

Μπορεί ο αριθμός των μηνυμάτων να λαμβάνεται υπόψιν ως αφετηρία αλλά δεν αποτελεί το απόλυτο μέτρο σύγκρισης (όπου αυτό χρειαστεί). Αφήσαμε την εποχή της ποσότητας και πάμε στην εποχή της ποιότητας.

Παλιότερα, όταν έσβηνα το μήνυμα κάποιου (σπάνια περίπτωση) έστελνα συνήθως και ένα ΠΜ και εξηγούσα το λόγο. Δεν νομίζω να συνεχίσω να το κάνω σε ανούσια μηνύματα.
Όποιος δει κάποια μηνύματατά του να φεύγουν, ας μην το πάρει προσωπικά ή μάλλον ας τα θεωρήσει ως προσωρινά που έζησαν για λίγο. Για ένα διάστημα δεν πρόκειται να δει το "κοντέρ" του να κατεβαίνει αλλά με το που θα γίνει εκ νέου καταμέτρηση από το φόρουμ, αν αυτά τα μηνύματα ήταν πολλά, θα βρεθεί στον πάτο. Όχι ότι σημαίνει και κάτι δηλαδή αλλά υπάρχουν μερικοί που κολλάνε με τα νούμερα.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:16 »
Όποιος δει κάποια μηνύματατά του να φεύγουν, ας μην το πάρει προσωπικά ή μάλλον ας τα θεωρήσει ως προσωρινά που έζησαν για λίγο. Για ένα διάστημα δεν πρόκειται να δει το "κοντέρ" του να κατεβαίνει αλλά με το που θα γίνει εκ νέου καταμέτρηση από το φόρουμ, αν αυτά τα μηνύματα ήταν πολλά, θα βρεθεί στον πάτο. Όχι ότι σημαίνει και κάτι δηλαδή αλλά υπάρχουν μερικοί που κολλάνε με τα νούμερα.
Εγώ σε προκαλώ Λευτέρη, γιατί δεν το κάνεις τώρα  ??? και ας είμαι κι εγώ στους .. θιγμένους
Θα πέσει πολύ γέλιο (και θα δούμε τα πραγματικά μνμτα που.... μετράνε στον καθένα και ποιος το... έχει  :respect:) :laugh1:
Θα μπει μία "τάξη" και ένας μπούσουλας για κοινή (αν υπάρχει) λογική στη δημοσιευση.
Εγώ θα σου πρότεινα απλά, να ..... μηδενίσεις τα μνμτα στα ανένταχτα και στο "αλα chat".
Αντε ντε...  :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:23 από atmistis »

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:33 »

Εγώ θα σου πρότεινα απλά, να ..... μηδενίσεις τα μνμτα στα ανένταχτα και στο "αλα chat".
Αντε ντε...  :respect:
Συγνωμη ρε Κωστα γιατι να μην διαγραφουν ολα τα μηνυματα και στην θεση του καθενος εκει που αναγραφοταν ο αριθμος μηνυματων να αναγραφεται η ημερομηνια εγραφης του καθε μελους.Αυτοματος φαινεται η παλαιοτητα του καθε μελους και εμπειρια του σε οτι αφορα το ητ.
Λεω μια ιδεα δεν ξερω,αλλα κατι πρεπει να γινει αυτο ειναι σιγουρο. :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:40 »
Όχι Βαγγέλη φίλε, δεν φαίνεται η παλαιότητα ούτε έτσι (μπορεί κάποιος να έχει γραφτεί το .... 1908  :laugh1:  ;) ) και να μην έχει ασχοληθεί καθόλου με το θέμα, ούτε αλλιώς (να έχει γραφτεί.... προχθές και να έχει... 15890 μνμτα).
Ο συνδυασμός παλαιότητας και ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ κάποιων μνμτων από ένα μέλος, προσδιορίζει την ποιότητα (π είναι και το ζητούμενο τελικα) του χρήστη  :)
Πρότεινα να διαγραφούν τα ανένταχτα και τα "τσατ" για το λόγο οτι δεν συμβάλλουν κατά κάποιο τρόπο στο θέμα Η.Τ. ουσιαστικά... Απλά είπα τη γνώμη μου και....
ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ (με νηστεία και στα περιττά μνμτα)  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:49 »
Πιστευω πως αυτο που προτείνεις φίλε atmistis μπορει να μας οδηγήσει σε χειρότερα αποτελέσματα.
Στο κυνήγι της δόξας, θα μεταφερθει όλη η μπουρδολογία στα σοβαρα μέρη του forum.

Προσωπικα δεν με νοιάζει καθόλου ο αριθμός των μηνυμάτων. Ούτε ο δικός μου ούτε των άλλων.
Αυτο που με νοιάζει είναι να υπάρχει ένα μέρος του forum καθαρό και ευανάγνωστο για όποιον θέλει να αντλησει πληροφορίες.
Ισως μια πιο αυστηρη εποπτεία στα θέματα που ενδιαφέρουν και που είναι προς ενημέρωση των επισκεπτών.

Για να προλάβω τυχόν απαντήσεις, αν ημουν επισκέπτης θα προτιμούσα να διαβάσω "ζωντανα" νηματα και όχι τυποποιημένα για τις επιλογές μου. Τα τυποποιημένα είναι καλά για τις βασικές γνώσεις.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:51 »
Όχι Βαγγέλη φίλε, δεν φαίνεται η παλαιότητα ούτε έτσι (μπορεί κάποιος να έχει γραφτεί το .... 1908  :laugh1:  ;) ) και να μην έχει ασχοληθεί καθόλου με το θέμα, ούτε αλλιώς (να έχει γραφτεί.... προχθές και να έχει... 15890 μνμτα).
Ο συνδυασμός παλαιότητας και ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ κάποιων μνμτων από ένα μέλος, προσδιορίζει την ποιότητα (π είναι και το ζητούμενο τελικα) του χρήστη  :)
Πρότεινα να διαγραφούν τα ανένταχτα και τα "τσατ" για το λόγο οτι δεν συμβάλλουν κατά κάποιο τρόπο στο θέμα Η.Τ. ουσιαστικά... Απλά είπα τη γνώμη μου και....
ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ (με νηστεία και στα περιττά μνμτα)  :laugh1:
Εν μερει εχεις δικιο ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ σε ολα φιλε και με ολο αυτο το θεμα σκεφτομαι να κανω καινουργιο θεμα:(Δημοπρασιες μηνυματων (πρωτο κομματι SEB 366 μην. τιμη εκινησης =50 ατμ, 1500 ml υγρα,100 μπαταριες.20 φορτιστες) :lotpot: :lotpot: :yahoo: :laugh1: :laugh1: :idiot1: :idiot1:
Προσεξτε παω βολτα ΕΔΕΣΣΑ μην γυρισω και βρω κλειστο το φορουμ
χαλλλαραααα οπως λεμε εδω στην Θεσσαλονικη για. :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 10:54 »
 @SEB: :laugh1: :laugh1: :laugh1:  :yes: :yes:  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

@koalex : ναι συμφωνώ στα ζωντανά αλλά όχι από ζωντανά  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 11:28 »
παλι δεν παιζει ρολο τα αναγνωσμενα και η ημερομηνια εγραφης.πιο πολυ ρολο παιζει πιστευω να ξερεις καλα τα προιοντα,εγω μπορει να εχω το εβο 2 χρονια και να μπηκα τωρα στο forum και εσυ να το εχεις 1 χρονο και να γραφτηκες απο τοτε.

Γιατι να σβηστουν τα μυνηματα του chat ρε παιδια αφου ο ατμιν το ειπε καθαρα οτι δεν μετρανε.
και εγω θελω να σβησω αρκετα μου μυνηματα γιατι οι περισοτερες χαζες ερωτησεις εγιναν την περιοδο που δεν ειχα στα χερια μου η.τ και δεν ηξερα καν πως ειναι.
αλλα δεν ξερω πως γινεται.

Μερικα μυνηματα μπορει να ειναι μπουρδολογιες ρε παιδια αλλα μερικα αν και off topic εχουν πολυ ωραιες ατακες και γελαω ακομα και τωρα οποτε τα διαβαζω,καλο ειναι να εχει και λιγο χιουμορ ενα θεμα παρα να ειναι ενα γεματο πληροφοριες-coldass θεμα

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 12:10 »
παλι δεν παιζει ρολο τα αναγνωσμενα και η ημερομηνια εγραφης.πιο πολυ ρολο παιζει πιστευω να ξερεις καλα τα προιοντα,εγω μπορει να εχω το εβο 2 χρονια και να μπηκα τωρα στο forum και εσυ να το εχεις 1 χρονο και να γραφτηκες απο τοτε.

Γιατι να σβηστουν τα μυνηματα του chat ρε παιδια αφου ο ατμιν το ειπε καθαρα οτι δεν μετρανε.
και εγω θελω να σβησω αρκετα μου μυνηματα γιατι οι περισοτερες χαζες ερωτησεις εγιναν την περιοδο που δεν ειχα στα χερια μου η.τ και δεν ηξερα καν πως ειναι.
αλλα δεν ξερω πως γινεται.

Μερικα μυνηματα μπορει να ειναι μπουρδολογιες ρε παιδια αλλα μερικα αν και off topic εχουν πολυ ωραιες ατακες και γελαω ακομα και τωρα οποτε τα διαβαζω,καλο ειναι να εχει και λιγο χιουμορ ενα θεμα παρα να ειναι ενα γεματο πληροφοριες-coldass θεμα
- Δεν είναι σύνηθες αυτό που λες... συνήθως ΠΡΩΤΑ γράφονται εδώ και έπειτα αγοράζουν Η.Τ. Αυτό που αναφέρεις είναι η ΕΞΑΙΡΕΣΗ του κανόνα, και ως γνωστόν ΔΕΝ στηρίζεται κανείς στις εξαιρέσεις, αλλά στον κανόνα (συνήθως πάλι).
-Σωστά, λάθος μου, στο chat δεν μετράνε ....
Οπότε ή θα υπάρχει "ξεσκαρτάρισμα" ή συνεχίζουμε έτσι (ως πότε)  :tongue_smilie:
- Να επισημάνω ότι ΠΟΛΛΑ μηνύματα τελευταία είναι μπουρδολογίες και φοβάμαι μην γίνουν ο ΚΑΝΟΝΑΣ. Δεν διαφωνώ οτι κάποια έχουν φοβερή πλάκα...
Τέσπα, κλειδώστε το  :sleep35:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 13:58 »
Έγινε μια δοκιμή σε ένα θέμα:
http://vaping.gr/index.php/topic,969.0.html
Σβήστηκαν πολλά μηνύματα αλλά όχι το περιεχόμενό τους που συγχωνεύτηκε σε ένα, όπου υπήρχαν αρκετά απανωτά από τον ίδιο χρήστη (όχι μόνο τον Αχιλλέα αλλά και άλλους). Το αποτέλεσμα μπορείτε να το κρίνετε και μόνοι σας. Το θέμα αδυνάτισε κατά μιάμιση σελίδα περίπου!
Ήταν και κάτι λίγα που έφυγαν τελείως ως of topic

Γενικά στο μέλλον άμα πέφτω πάνω σε απανωτά μηνύματα θα το κάνω κατευθείαν. Υποθέτω ότι ο λόγος της παρέμβασης θα είναι αυτονόητος για τον αποστολέα μόλις δει το διορθωμένο - ενσωματωμένο μήνυμα.

EDIT: Το ίδιο έκανα μόλις και σε δυο διπλά δικά σας παραπάνω.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2022, 07:46 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 16:21 »
Λευτέρη,  :respect:
φοβάμαι όμως οτι θα έχετε πολύ δουλειά πλέον, αλλά αξίζει τον κόπο σίγουρα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 15, 2010, 16:37 »
Ελπίζω να μας λυπηθούν μερικοί και να είναι πιο προσεκτικοί.
Πάντως δεν το γλιτώνεις το "spam" πάλι γιατί στην πρώτη ανάγνωση θα είναι απίθανο να σε προλάβει το διαχειριστικό - συντονιστικό team.
Σε μια δεύτερη ανάγνωση ελπίζουμε τα πράγματα να είναι πιο συμμαζεμένα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8404 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180795 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34060 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536863 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59925 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237841 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16027 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136209 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085446 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35511 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12