vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 7 χρήστες
athmichalop, dkostas, Lazy Dog, ZoeM, memostrikas, kyrgiannis, Milarepa

Twitter

Γιατι κολλησα στο φορουμ

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #120 στις: Μαρτίου 02, 2016, 19:35 »
Εχω μια αλλη οπτικη παρολο οτι ειμαι πολυ νεος για να πω οτι κολλησα.Μαλλον κολλαω και πολυ θα ελεγα σιγα σιγα.
Ζουμε σε πολυ δυσκολες εποχες.Δεν παμε κατα διαολου,θα ελεγα οτι εχουμε φτασει.Χρειαζομαι λοιπον κατι αλλο,κατι διαφορετικο για να απασχολειται το μυαλο με ολα αυτα που συμβαινουν γυρω μας.Το κυριως χομπι μου ειναι το wet shaving.Επειδη ομως ασχολουμαι χρονια νομιζω οτι εκει εχει ερθει καποιος κορεσμος,αν και ακομα το ακολουθω το sport συχνα.
Στο forum το συγκεκριμενο βρηκα μια πολυ ομορφη παρεα,που εχει το ιδιο χομπι με εμενα.Το η.τ ειναι κατι πολυ καινουργιο και εκτος απο την βελτιωση της υγειας μου ανακαλυπτω και καινουργιους φιλους με την ιδια ''τρελλα''.
Tαυτοχρονα εχει και μια γενικη θεματολογια ακρως ενδιαφερουσα για θεματα και εκτος η.τ.Επισεις ενα μεγαλο ατου του ειναι και η υπομονη που δειχνουν και οι διαχειριστες και οι παλιοι σε εμας τους νεους οσο κουραστικο και να ειναι αυτο.Κατι που σπανια το βρισκεις αλλου.
Δεν θελω να γραψω αλλα  για να μην γινω κουραστικος αν και εχω πολλα στο νου μου.Απλα ενα ευχαριστω σε ολη την παρεα.


Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #121 στις: Μαρτίου 02, 2016, 19:40 »
Είναι μια κοινότητα το φόρουμ αλληλοστήριξης,βοήθειας,ενημέρωσης.Είναι μια παρέα που υπάρχουν όλες οι απόψεις και νομίζω τουλάχιστον εμένα με βοηθάει ώστε να βρώ λύσεις σε θέματα που με απασχολούν για το η.τ και όχι μόνο.Με λίγα λόγια είναι μεταλαμπάδευση γνώσης.Γι`αυτό κόλλησα
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 02, 2016, 21:24 από alldaynews »

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #122 στις: Μαρτίου 02, 2016, 20:22 »
κολλησα  ...γιατι οταν αρχισα το ητ δεν ειμουν ικανοποιημενος  με την αποδοση του εξοπλισμου μου και οταν ρωταγα τα μαγαζια ητ για αναβαθμιση αυτου μου λεγανε ....δεν ειναι αυτα για σενα....λογω οτι δεν ξερανε καλα αυτα που πουλαγαν
κολλησα ..γιατι εδω ολοι μου συμπεριφερθικαν σαν φιλο και οχι σαν...... νεοσυλεκτο
και επιτελους αναβαθμιστικα ατμιστικα χωρις την αναγκη των ....παραπανω ασχετων
ευχαριστω για την μεχρι τωρα βοηθεια

Αποσυνδεδεμένος Tasosp

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #123 στις: Μαρτίου 19, 2016, 12:08 »
Ενημερωση , ενδιαφερον θεματα , διαφορετικες αποψεις - εμπειριες , επικοινωνια , σεβασμος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kurtz

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #124 στις: Μαρτίου 19, 2016, 12:15 »
Κόλλησα γιατί χωρίς το φόρουμ θα ήταν πολύ πιο εύκολο να γυρίσω στο κ.τ. Η διαφορά με άλλα φόρουμ πιστεύω πως είναι ότι εκτός από συμβουλές μας προσφέρει και ένα είδος ψυχολογικής υποστήριξης για να το κόψουμε οριστικά το ρημάδι.  

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #125 στις: Μαρτίου 19, 2016, 12:48 »
Aγαπάμε φόρουμς αλλά εδώ συμβαίνει κάτι μοναδικό, και αυτό είναι ότι συνυπάρχουν όλες οι ηλικίες, άντρες γυναίκες νέοι
 όλες οι κοινωνικές ομάδες και τάσεις
με κοινό παρανομαστή την επιθυμία μας για μια καλύτερη ποιότητα ζωής, μακριά από την πιο σιχαμενη βλαβερή συνήθεια που γνωρισε ποτέ η ανθρωπότητα.  

Επίσης σημαντικό η ποιότητα και το επίπεδο των συντονιστών και κατ επέκταση των περισσοτέρων που συμετέχουν στις συζητήσεις, κάνουν την καθημερινή μας επισκεψη στα νήματα ακόμα πιο όμορφη!

Νομίζω ότι χωράει βελτιώσεις το φόρουμ και πρακτικές και αισθητικές, αλλά ειμαι σίγουρος ότι όλη η  διαχείρηση που είναι κορυφαίου επιπέδου το γνωρίζει καλά αυτό.

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #126 στις: Μαρτίου 19, 2016, 13:09 »
"με κοινό παρανομαστή την επιθυμία μας για μια καλύτερη ποιότητα ζωής, μακριά από την πιο σιχαμενη βλαβερή συνήθεια που γνωρισε ποτέ η ανθρωπότητα.  "

Συμφωνώ με τη λογική, αλλά υπάρχουν πολύ χειρότερες συνήθειες. 
Θυμήσου όταν κάπνιζες που έλεγες "ε, δεν είναι και πρέζα, τζόγος κλπ κλπ..."

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #127 στις: Μαρτίου 19, 2016, 13:34 »
Domaze δεν θυμάμαι να το έλεγα φίλε αυτό για την πρέζα και τον τζόγο, και βασικά δεν μου ερχεται κάτι στο μυαλό,αν μιλάμε για καθημερινή συνήθεια,  χειρότερο απ το κάπνισμα.
Όταν όλα τα κακά σε εισαγωγικά μπόρεσα να τα κοντρολάρω με επιτυχία χωρίς καμία είδους εξάρτηση μαζί τους, και στο μόνο που έκανα τα στραβά μάτια λόγω ντροπής και ανικανότητας να του επιβληθώ  ήταν το τσιγάρο!  Αλλά το νήμα εδώ είναι για το κόλημα στο φόρουμ :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος jas09

  • **
  • 143
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #128 στις: Μαρτίου 19, 2016, 13:37 »
Καινούριες ιδέες, αναζήτηση γνώσης γύρω από το η/τ, αναζήτηση λύσεων σε προβλήματα σχετικά με το η/τ. Με άλλα λόγια... για την πληροφορία που υπάρχει εδώ μέσα, είτε ορθή είτε λανθασμένη. Αυτα προς το παρόν. Με τον καιρό είμαι σίγουρος θα μου δημιουργηθούν περισσότεροι λόγοι.

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #129 στις: Μαρτίου 19, 2016, 16:27 »
Για το χομπι που συνδυαζει και την παρεα και το αντιστροφο.

Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #130 στις: Μαρτίου 19, 2016, 19:10 »
Γιατί  δεν υπάρχει καλύτερη  πηγή  πληροφορισης απο μια ζωντανή  κοινότητα

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος johnM

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • DIY or DIE
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #131 στις: Απριλίου 26, 2016, 22:50 »
Γιατί σου αλλάζει την ζωή προς το καλύτερο

Αποσυνδεδεμένος ggiassas

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #132 στις: Απριλίου 27, 2016, 00:22 »
κόλλησα γιατί μαθαίνω ότι νέο βγαίνει, γιατι έχω άμεση ενημέρωση και λύσεις για τυχόν προβλήματα, γιατί από εδώ έμαθα να ατμίζω και έχω να βάλω ΚΤ 3 μήνες στο στόμα μου, γιατί αισθάνομαι ότι έχω πολλούς φίλους έτοιμους να με βοηθήσουν,γιατί από εδω κατάλαβα πόσοι άσχετοι τυχοδιώκτες υπάρχουν στον χώρο (επαγγελματίες και μη) και τέλος γιατί έτσι ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ.... :thumpup: :thumpup: :thumpup:
πολύ ξενύχτι ρε φίλε όμως... :laugh1:  το πρωί   :wall:

Τέτοιο διάβασμα δεν έχω ρίξει ούτε για το πτυχίο μου...

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #133 στις: Απριλίου 27, 2016, 00:45 »
Κολλησα γιατι μαθαινω το τι εχει βγει στην αγορα του η.τ (καινουργιο και μη),γιατι διαφοροι συνατμιστες μπορουν να μου λυσουν την οποια απορια με τεραστια προθημια,γιατι εμαθα παρα πολλα σχετικα με το η.τ και με εχει κανει να μεινω σταθερος ατμιστης και να μην εχω ξαναπιασει κ.τ στα χερια μου.....
Αλληλοστηριξη,ενημερωση,συμβουλες...
Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας

Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #134 στις: Μαΐου 01, 2016, 22:02 »
Κόλλησα γιατί πέραν όλων των δεδομένων περι πληροφόρησης, είναι ένας ακόμα λόγος να παραμείνω ατμιστής. Μεγάλη κοινότητα συνεχής ενημέρωση , ωραία θέματα , διαγωνισμοί , προσφορές . Κάθε μέρα θα μπω να τσεκάρω το forum ατμίζοντας.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278552 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12843 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123726 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63924 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206564 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9648 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos