vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

541 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, maprix, giorgos1999, Jorge, Doubt, Βασίλης1966, bloodlessz, JohnDag

Twitter

Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #405 στις: Μαρτίου 10, 2019, 11:51 »
Σήμερα που άλλαξα πάλι αντίσταση, δοκίμασα το cohiba των flavormonks στον μικρό.
Αποδίδει εξαιρετικά καλά την ξερή πουρίσια γεύση του, με ωραία ένταση αλλά και ομαλότητα στη τζούρα, στημένος με 0.32mm Ni80, 2.5mm διάμετρο, 0.85Ω στα 15W στο πρόβατο ή κάπου εκεί τριγύρω σε μηχανικό.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #406 στις: Μαρτίου 10, 2019, 13:25 »
Πρώτες εντυπώσεις:

1. Η τζούρα του είναι εξαιρετική. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με κάποια άλλη. Είναι δική του. Τέλος. Είναι αυτή που είναι, είναι Kayfun, και εδώ τελειώνει οποιοδήποτε debate.

2. Η απόδοση της γεύσης είναι άνω του ικανοποιητικού/τίμιου και κάτω του "Άγιου Δισκοπότηρου της γεύσης". Δεν αγοράζεις Kayfun για τη γεύση. Για άλλους λόγους τον αγοράζεις.

3. Ο θόρυβος της τζούρας είναι πάνω από την απόλυτη ησυχία στην έρημο Καλαχάρι και κάτω από τα όρια ασφαλούς διαβίωσης που θέτει η Ευρωπαϊκή Οδηγία 352/64+56√3≠111≈0,317. Σε αυτό συμφωνεί και ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας και 29 κατασκευαστές συρμάτων. Όποιοι ενοχλούνται να πάρουν Xanax.

4. Με κανθαλάκι 8 σπείρες κλειστές και 2,5 πυρήνα (περίπου 1,5Ω στα 14W) βγάνει αρκετά ζεστό αποτέλεσμα σε σημείο να ζεσταίνεται το fire drip tip το οποίο κάθεται πάνω στο fire bell. Χεστήκαμε. Και πάλι μας αρέσει.

5. Το μέγεθός του (μιλάμε για τον 22άρη) είναι τέτοιο που δίνει τέλειο αισθητικό αποτέλεσμα πάνω σε οποιοδήποτε mod. Σε όποιον δεν του αρέσει να ξέρετε ότι ψωνίζει χαλιά από την Μοιραράκη και του αρέσουν τα μπορντοροδοκόκκινα. Θα τον κρίνει η ιστορία και ο ύψιστος. Εγώ αδυνατώ.

6. Κατά την αποψάρα μου (που είναι και η μόνη σωστή) δεν είναι για ατμιστές του 2019. Είναι για αυτούς τους ρομαντικούς που δεν είχαν τίποτα να αγοράσουν το 2019.

7. Για να βρεις τις βίδες μέσα στο σακουλάκι, και κατόπιν για να τις βιδώσεις πάνω στο ντεκ, πρέπει να είσαι κάτω των 30 ετών, χωρίς ίχνος μυωπίας, πρεσβιωπίας και αλωπεκίας, και η όρασή σου να περνάει όλα τα τεστ των πιλότων της Royal Air Force.

8. Άπαξ και τα βρεις και τα βιδώσεις όλα τα ανωτέρω, του πετάς το σύρμα και το ναμβάκι και στήνεται μόνος του. Χωρίς εκπαίδευση. Άμα τον τον εκπαιδεύσεις σου φέρνει παντόφλες και εφημερίδα. Και δεν γκρινιάζει. Αξία ανεκτίμητη.

9. Διαρροές, μπουρμπουλήθρες, υγρασίες, βρύσες που στάζουν, σοβάδες που πέφτουν και άλλα τέτοια γλαφυρά, θα βρείτε σπίτι σας ίσως, όχι εδώ. Οι ριβγιούερζ ως γνωστόν είναι για τα μπάζα. Να ακούτε την καρδιά σας, όχι τους ριβγιούερζ. Αυτή σας έχει οδηγήσει σε όλες τις παπάντζες που έχετε κάνει ως τώρα, αυτή θα σας οδηγεί και στο μέλλον.

10. Η τιμή του είναι μια χαρά. Άμα θες να αγοράσεις και όλα τα εξτρά μπλιμπλίκια και το μισό μαγαζί μαζί, δεν σου φταίει ο Svoemesto. Η μαύρη σου η μοίρα σου φταίει που σε έκανε υπερκαταναλωτικό ον και δεν ακούς τέως και νυν προέδρους. Να το κοιτάξεις.

Υγειένετε  ;D

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #407 στις: Μαρτίου 10, 2019, 15:14 »
Κύριε e-spy. Αν σας πως πώς και πού είμαι τώρα. Τα σέβη μου!

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click


Πολύ κομψός και minimal o νεαρός. Πολύ μου άρεσε. Επίσης η τζούρα του δεν είναι τόσο σφιχτή όσο περίμενα. Για γεύση βέβαια τι να πω; Ένα RY (δε λέει να τελειώσει αυτός ο εφιάλτης με τα ατελείωτα RY...) είχε μέσα ο τύπος! Καλά, χάθηκε μια ωραία φραουλόκρεμα να βγάλουμε κι εμείς πόρισμα;  >:(

ΥΓ. Σταγόνα στον πόλο δεν είχε! Αλλά και να είχε σάμπως θα την έβλεπα;  :laugh1:
Ναι, είναι αρκετά αεράτος για τα γούστα μας. Αυτό είναι αλήθεια.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2019, 14:45 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #408 στις: Μαρτίου 10, 2019, 21:27 »
Μια πρώτη άποψη από εμένα μετά από σχεδόν 2 μέρες και περίπου 8ml Digby’s The King που το γνωρίζω πολύ καλά ως υγρό.

Εμφανισιακά είναι πανέμορφος και κατασκευαστικά ποιοτικότατος.

Η γεύση που μου έδωσε με το σύνηθές μου kanthal 26AWG 6 σπείρες, ήταν αξιοπρεπέστατη και Kayfunάτη. Κάτι συγκρίσεις που έγιναν με κινέζικους ατμοποιητές, κατά την άποψή μου, είναι το λιγότερο ατυχείς.

Η τζούρα του είναι εξαιρετικά smooth και ο ήχος της ευχάριστος, χωρίς σφυρίγματα κλπ. Ο αέρας του καθαρό παραδοσιακό MTL με ακριβή ρύθμιση.

Για το περιβόητο γουργουρητό, για το οποίο και σπαταλήσαμε αρκετά posts με δική μου ευθύνη, υπάρχει, αλλά περιορίζεται μόνο στο πολύ σφιχτό και έρχεται μόνο σαν ήχος και όχι και σαν αίσθηση τζούρας (όποιος έχει τον mini v3 καταλαβαίνει τι εννοώ). Ούτως ή άλλως σε αυτή την ρύθμιση είναι πολύ σφιχτός για εμένα και άρα το γεγονός δεν με προβληματιζει. Στην μέση περίπου της διαδρομής της βίδας που τον δουλεύω πάντως, είναι μια χαρά.

Υγρασία ακόμα στον πόλο δεν είδα, αλλά επιφυλάσσομαι γιατί είναι νωρίς. Δεν με προβλημάτισε το ξεβιδωμα της βάσης, αφού αν την αφήσω εκεί που απλά τερματίζει, ξεβιδωνει για πλάκα για αναπλήρωση.

Το γέμισμα από κάτω, που για κάποιους είναι αρνητικό και απαιτεί συνήθεια, εμένα που φαίνεται εύκολο, ακόμα και σε σύγκριση με top fill ατμοποιητές που απαιτούν να βγει το drip tip τους και το καπάκι τους για αναπλήρωση. Εδώ οι κινήσεις είναι λιγότερες.

Τέλος, επιβεβαιώνει τον κανόνα (μην με ρωτήσετε γιατί, ας το εξηγήσουν κάποιοι που γνωρίζουν την συγκεκριμένη τεχνολογία καλύτερα από εμένα) ότι ατμοποιητες χωρίς ρύθμιση υγρών, έχουν καλύτερη τροφοδοσία.

Συνολικά θεωρώ ότι είναι μια εξαιρετική πρόταση ακόμα και για το 2019 και για τα χρήματά του είναι steal, ειδικά στην εποχή μας που πολλοί ατμοποιητες (κάποιοι χειρότερα ποιοτικά), έχουν το διπλάσιο κόστος.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #409 στις: Μαρτίου 11, 2019, 18:43 »
Πέταξε μια χαρά ο καηφούνης!




Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Dumouriez

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #410 στις: Μαρτίου 11, 2019, 19:53 »
Στείλε την φωτό στον Σβοε να την βάλει site. 

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #411 στις: Μαρτίου 11, 2019, 21:45 »
Ποτές! Τζάμπα δεν δίνουμε τίποτα αν είναι να χρησιμοποιηθεί για εμπορικό σκοπό ( & σε είδος πάντως θα συμβιβαζόμουν εγώ). ;D

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #412 στις: Μαρτίου 13, 2019, 09:21 »
Επανέρχομαι για να συνεχίσω αυτό που άφησα στην μέση πιο πάνω. Πλέον στήθηκε και με Kanthal 28AWG, 5 σπείρες και δοκιμάστηκε και με μερικά ακόμα ml ElToro Cigarillos Reserve.

Υγρασία στον πόλο του mod εμφανίστηκε, αλλά όχι σε ανησυχητικά επίπεδα, απλά υγρασία, που αποκλείω να περνάει μέσα.

Από εκεί και πέρα, κάθε μέρα που περνάει, αντί ο ενθουσιασμός μου να χαλαρώνει, αντιθέτως αυξάνεται. Για τους ατμοποιητές που θα πέσουν στα χέρια μου, καποιοι πολύ γρήγορα θα μου δείξουν αν θέλουν "ψάξιμο" με σύρματα, με τον αέρα τους, κτλ. Κάποιοι άλλοι απλά θα παίξουν από την πρώτη ώρα και κάθε φορά που θα τραβάω τζούρα, θα λέω μέσα μου, "πω ρε π@υστη μου, τι ατμοποιητάρα είναι αυτή!". Το δεύτερο συμβαίνει με τον μικρό. Δεν χρειάστηκε να ψαχτώ για τίποτα, δεν χρειάστηκε καταψύξεις να ανοίξει, δεν μου εβγαλε ούτε δάκρυ και ο αέρας του είναι για MTL σεμινάριο. Είναι κακό που ψάχνομαι να πάρω και δεύτερο;

Η μοναδική ανησυχία μου πλέον είναι η συμπεριφορά του στον αέρα (ψηλά εννοω...), μια και πετάω 2-3 φορές τον μήνα. Εκεί πιστεύω ότι θα πρεπει να είναι άδειος, τουλάχιστον όσο θυμάμαι από την συμπεριφορά ατμοποιητών χωρίς κλείσιμο υγρών.

Παραγγέλθηκε και το dome kit για ολοήμερη χρήση χωρίς ανάγκη αναπλήρωσης.

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #413 στις: Μαρτίου 13, 2019, 10:13 »


Η μοναδική ανησυχία μου πλέον είναι η συμπεριφορά του στον αέρα (ψηλά εννοω...), μια και πετάω 2-3 φορές τον μήνα. Εκεί πιστεύω ότι θα πρεπει να είναι άδειος, τουλάχιστον όσο θυμάμαι από την συμπεριφορά ατμοποιητών χωρίς κλείσιμο υγρών.

Ανάποδα στην τσέπη και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα ;-) Ούτε άδειασμα θέλει, ούτε τίποτα.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #414 στις: Μαρτίου 13, 2019, 11:42 »
Υγρασία στον πόλο...ναι.
Δεν την λες και λίγη, αλλά διαρροή δεν είναι. Κάθεται εκεί πάνω, στην μέση του πόλου (μα τι λέω), ήσυχη, χωρίς τάσεις φυγής και περιμένει να την σκουπίσεις. Ξεβίδωσα προς τα έξω την πλαστική βίδα ρύθμισης του αέρα, μπας και αλλάξει κάτι.
Θα δω.

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #415 στις: Μαρτίου 13, 2019, 16:56 »
Τον ατμίζω από χθες.
Απλά υπέροχος! :love_hearts:
Τζούρα εξαιρετική, ευκολορούφηχτος :tongue_smilie: , ατμός πιο βελούδινος στο λεγόμενο mouthfeel που λένε κ στο χωριό μου, χτύπημα ωραιότατο, απροβλημάτιστος, αθόρυβος και γλύκας.
Το μόνο μικροπρόβλημα είναι το ξεβίδωμα για αναπλήρωση, δεν έχω βρει ακόμα τη ρέγουλα ώστε να μη μου ξεβιδώνεται το τανκ :tongue_smilie:.
Το μόνο μεγαλοπρόβλημα είναι ότι μου αρέσει μέσα στη μέρα να αλλάζω γεύσεις και μου είναι σχεδόν δυσάρεστη πια η όποια επιστροφή στον πρόγονό του (είπαμε vintage με 100% συνέπεια) άρα πρέπει να σπεύσω και για 2ο :)) (τουλάχιστον)
Υγρά σε πόλους κλπ μέχρι στιγμής δεν έχω δει.
Γενικώς, πολύ κούκλα η Μαρίτσα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #416 στις: Μαρτίου 13, 2019, 21:42 »
[justify][member=9846]zerom[/member], πάντα καλοάτμιστο να είναι! Αντιλαμβάνομαι πως γνωρίζεις καλύτερα τους lite, αρκετούς από εμάς που ήδη γράφουμε στο νήμα. Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου, και μάλιστα θα έλεγα και κάτι ακόμα. Δεν θα κρύψω κάτω απ’ το χαλάκι τις δικές μου πρόσφατες εντυπώσεις και στο καυτό θέμα ‘γεύση’. Σε κάποια υγρά, σε κάποιες επιλογές μου σε σύρμα, πήρα ξυρισμένο αποτέλεσμα, σε σχέση πάντα με άλλους επισκευάσιμους. Όμως πρόλαβα και είδα και το αντίθετο, πως δηλαδή ο μικρούλης πατάει επίσης κάμποσους, και φτασμένους. Θα εξακολουθήσω για λίγο ακόμανα μην λέω πιο συγκεκριμένα πράγματα, όμως πολύ πολύ πρόσφατα πάτησε έναν σοβαρό αντίπαλο (αν και πιο αεράτο Ελβετό). Υπέροχη έκπληξη για μένα. Αυτό μόνο.[/justify]

[justify][επίσης, για την αυθεντική mtl αίσθηση. Ναι ναι και ξανά ναι. Συμφωνώ και με τον iPant, είμαι από την πρώτη μέρα με σχεδόν 0 στη ρύθμιση αέρα. Όλα κλειστά μιλάμε. Απόλαυση ο μικρός πρίγκιπας] [/justify]

Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #417 στις: Μαρτίου 13, 2019, 22:35 »
Πάντως νομίζω ότι ήταν πολύ εύστοχο το σχόλιο του busardo, ότι θα έπρεπε να λεγόταν prime lite.
Μετά από τόσες μέρες μαζί του, και ατμίζοντας τον παράλληλα με τον lite plus, δεν βλέπω κοινά σημεία,και δε νομίζω ότι θα μπορούσα να πω ότι είναι η μετεξέλιξη του lite plus.

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #418 στις: Μαρτίου 14, 2019, 14:11 »
[member=16029]JoeBarTeam[/member] σε ευχαριστώ :)

Στο θέμα γεύση, αν και με λάιτ τόσον καιρό, δε μπορώ να είμαι 100% αξιόπιστη.
1ον γιατί όσο και να καλοπροσέχεις έναν ατμοποιητή, όταν τον χρησιμοποιείς μακροχρόνια, κάτι χάνει, το κατάλαβα έχοντας πχ έναν λάιτ για 2ετία σε σύγκριση με έναν πιο φρέσκο (λάιτ πάλι) που μου απέδωσε γεύση πολύ περισσότερο. Πάντα μιλάω για τους παλιούς έτσι;
2ον είμαι κανθαλού, οπότε πιθανό κι εκεί να έχω κάποια γευστικά μείον by default που επίσης λένε στο χωριό μου.
3ον με τον καινούριο...υπάρχει περίπτωση να ξυρίζει λίγο και όχι σε όλα τα υγρά. Ακόμα και σε σχέση με τον παλιό.
Σε κάθε περίπτωση, με τα αρώματα, προσωπικά, έχω "μαλώσει" και χρησιμοποιώ πολύ μικρότερη αναλογία από τις συνήθως συνιστώμενες. Αρα, δε με λες και μανιώδη κυνηγό της γεύσης.
Ομως το βελούδινο στο στόμα και τα λοιπά που έγραψα, ισχύουν ;)
Α και κάτι ακόμα που έχω παρατηρήσει.
Αν θέλει κανείς να το ψειρίσει τόσο, μπορεί να δει ότι όσο πιο αεράτο τον έχει, τόσο χάνει (ελαφρώς) από τη γεύση. Εμένα μου αρέσει η μεσαία προς αεράτη τζούρα (πάντα αναλογικά για έναν mtl και δη καυφούνη) και νομίζω ότι πιάνω και μια μέση κατάσταση απόδοσης.
Ο prime που είχα δοκιμάσει πχ δε μου έκατσε και μου φάνηκε πιο σφιχτός ακόμα κ στο τέρμα ανοιχτό του. Ούτε γευστικά με απογείωσε. Τούτος εδώ αγαπιέται ο άτιμος!!

Υγ: δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα με άλλους ατμό γιατί με τον καυφούνη κατάφερα να μην είμαι part time ατμιστρία αρα παράλληλα και καπνίστρια. Εμεινα στην πληρότητα του αρχικού σκοπού: να κόψω τελείως το ρημάδι. Ανά εποχές πάθαινα κοκομπλόκο με διάφορα υγρά και κλώνους που έπρεπε να αγοράσεις τα μισά αρώματα της tpa και της capella και δεν ξέρω και γω τι άλλο προκειμένου να προσεγγίσεις γευστικά διάφορες γκουρμεδιές. Με κούρασε. Και τα έβηξα και πολύ όλα αυτά :tongue_smilie: Για μένα όσο πιο απλά, τόσο πιο σταθερά, όπως και με το κάπνισμα. Δεν άλλαζα καπνό ή μάρκες κάθε λίγο. Τα πάντα είναι θέμα οπτικής, ανάγκης και επιθυμίας.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2019, 14:22 από zerom »

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #419 στις: Μαρτίου 15, 2019, 11:43 »
Καλημέρα σας. Πρώτη μου φορά με Kayfun (και γενικά με ατμοποιητή αυτής της κατηγορίας) οπότε έχω κάποιες απορίες.

Θα πρέπει να του κάνω καλό πλύσιμο ή είναι σχετικά καθαρός;
Για πρώτο στήσιμο σκέφτομαι Ni80 0,35mm, 6 σπείρες στα 12-13watt. Βαμβάκι DWS. Καλό γι' αρχή ή να δοκιμάσω κάτι άλλο;
Απ' ότι καταλαβαίνω είναι πιο κατάλληλος για καπνικά υγρά. Πρώτη δοκιμή θα γίνει με το Holy blend της VnV. Κάποια εναλλακτική πρόταση για αργότερα (καπνικό ή όχι); Κάποιος είχε πει για το La crema αν δεν κάνω λάθος.

Ευχαριστώ. :)
Κάθε άλλη πρόταση ή ιδέα ευπρόσδεκτη!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180408 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8282 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535223 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59720 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237260 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 559 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14636 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085207 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35329 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10151 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12