vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

309 επισκέπτες, 6 χρήστες
Mimhsdr, dkostas, kostas..., Jorge, Ducati.Jimakos, manoslykos

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος THANOSJ3

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3045 στις: Απριλίου 25, 2016, 20:24 »
Καλησπέρα σε όλους..καινουργιος στο φόρουμ και στο θέμα του ηλεκτρονικού και θέλω τα φώτα σας..από το λίγο διάβασμα που έριξα κατέληξα για πρώτη αγορά σε ένα από τα παρακάτω.
1) Joyetech eGo AIO Start Kit

2) alter eGo A1
Μου φαίνονται ότι είναι πάνω κάτω τα ίδια χαρακτηριστικά όσο αφορά την μπαταρία,διάμετρο,ατμοποιητή και στις κεφαλές που δίνει μαζί το αρχικό πακέτο.
Εχετε να προτείνετε κάποιο άλλο καλύτερο από τα παραπάνω?
Σκέφτηκα να ξεκινήσω με κάτι απλό και μετά να περάσω σε κάτι custom-mod.


Θάνος
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 25, 2016, 20:34 από THANOSJ3 »

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3046 στις: Απριλίου 25, 2016, 21:01 »
Το πρώτο  η joyetech to διαθέτει εδώ, σε καλύτερη τιμη.
Κατά την γνώμη μου, σωστά σκέφτεσαι να ενεργήσεις

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3047 στις: Απριλίου 26, 2016, 13:17 »
Καλησπέρα σε όλους..καινουργιος στο φόρουμ και στο θέμα του ηλεκτρονικού και θέλω τα φώτα σας..από το λίγο διάβασμα που έριξα κατέληξα για πρώτη αγορά σε ένα από τα παρακάτω.
1) Joyetech eGo AIO Start Kit

2) alter eGo A1
Μου φαίνονται ότι είναι πάνω κάτω τα ίδια χαρακτηριστικά όσο αφορά την μπαταρία,διάμετρο,ατμοποιητή και στις κεφαλές που δίνει μαζί το αρχικό πακέτο
Είναι ακριβώς τα ίδια, με άλλο brand name, όπως και το nobacco hybrid.

Αποσυνδεδεμένος alkistis83

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Fight Or Flight!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3048 στις: Απριλίου 26, 2016, 17:16 »
Λοιπον μολις εγινε η παραγγελια..Ενα mix αναμεσα σ αυτα που προτεινε ο karmakoma και ο e-spy. Mini volt 40W λευκο με Triton mini μαυρο. Ελπιζω να μου αρεσει σαν πρωτη αγορα..Το πρωτο δωρακι στον εαυτο μου μετα απο 1 μηνα ακριβως χωρις κ.τ. Πηρα κ κατι υγρα liqua κ liqua Q..Θα δειξει!Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια και θα επιστρεψω με εντυπωσεις..!

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3049 στις: Απριλίου 26, 2016, 17:19 »
καλοάτμιστο και καλή πορεία :-)

Αποσυνδεδεμένος kotsarilas

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα παιδια 
ψαχνω ηλεκτρονικο τσιγαρο για καποιον φιλο ο οποιος θελει να παρει κατι σε στυλ κλαρινετου αλλα να μπορει να κανει καποιες ρυθμισεις(με κουμπια και οθονη) αν εκεινος το επιθυμει.
Το κακο ειναι οτι δεν εχω βρει καποιο που εχει αυτες τις προδιαγραφες , σημερα πετυχα αυτο και φαινεται να του αρεσει επειδη δεν ξεφευγει αρκετα απο το στυλ του κλαρινετου.
Πιστευετε οτι αξιζει?
Εχετε καποια αλλη προταση?

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Ο ατμοποιητής είναι επιχρυσωμένος χαλκος >:(

Άλλη πρόταση:
http://www.3fvape.com/mod-kit/8534-authentic-aspire-k3-quick-start-kit-1200mah-battery-clearomizer-starter-kit-black-2ml-18-ohm.html#.VzSFDuRJlPY

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Καλησπερα παιδια
ψαχνω ηλεκτρονικο τσιγαρο για καποιον φιλο ο οποιος θελει να παρει κατι σε στυλ κλαρινετου....

Στο Νακα εψαξες;    

.....συγνωμη δεν αντεξα  :D

 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
κλαιω  .....

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
@kotsarilas δεν έχω αποψη για το αν είναι καλό ή κακό αυτό που άρεσε στον φίλο σου, αλλά βρίσκω πολύ μικρή την μπαταρία με 900mah και στα 40 ευρώ.
Αν αφήσει την ιδέα της οθόνης στην άκρη, μπορεί να πάει στο δοκιμασμένο απο πολλούς και με καλές εντυπώσεις ego AIO  

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Αν θέλει ρυθμίσεις στο mod του μια περίπτωση είναι να πάρει istick 60 που ενώ δεν ειναι σωληνα φαιρνει λίγο σε κλαρινέτο γιατι έχει τον πολο στο κέντρο του και σαφώς ειναι πολύ καλύτερο απο τα παραπάνω. Βέβαια θέλει μπαταρία αλλά καλύτερα ένα καλο mid για αρχή παρα ένα υποδεεστερο που στο 2μηνο θα θές να αλλάξεις. Τώρα από ατμοποιητή ότι γουστάρεις αλλα και ο mello 2 που υπάρχει σαν kit ειναι σουπερ. Και από τιμή σετ νομίζω το βρίσκεις γυρω 60 με 70 ευρώ

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kotsarilas

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Και εμενα αστεια μου φαινεται η λεξη κλαρινετο :)
Ευχαριστω για τις προτασεις σας παιδια!

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
@kotsarilas δεν έχω αποψη για το αν είναι καλό ή κακό αυτό που άρεσε στον φίλο σου, αλλά βρίσκω πολύ μικρή την μπαταρία με 900mah και στα 40 ευρώ.
Αν αφήσει την ιδέα της οθόνης στην άκρη, μπορεί να πάει στο δοκιμασμένο απο πολλούς και με καλές εντυπώσεις ego AIO  

Το ΑΙΟ μοιάζε περισσότερο με φλογέρα.... δεν ξέρω αν θα ήθελε να αλλάξει όργανο...
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Πνευστά και τα δύο, δεν θα χει πρόβλημα.

Στάλθηκε από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Με ένα ζευγάρι μαυρα γιαλιά και ένα πιατάκι, θα βγαίνει μεροκάματο :D
Παλαιότερα τα λέγαμε <<γκουμουτσα>>.Τέτοιο ήταν το evic supreme , vamo κ.λπ
 Το σκέφτομαι και μου κανει εντύπωση, πως δεν ντρεπόμουνα να κυκλοφορώ με αυτά τα κλαρίνα :D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 2 80 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:11
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8768 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181249 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34305 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537829 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238524 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 718 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138269 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085854 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35731 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro