vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος gPal

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2835 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 23:22 »
Ακολουθείς τον οδηγό εδώ και ελπίζεις να περάσουν τα χρήματα. Με τη δική μου κάρτα πάντα περνάνε. Σε φίλου δε πέρασαν ποτέ.


EDIT: Επειδή ξαναδιαβάζοντας το μήνυμα μου φάνηκα λίγο επιθετικός, καμία σχέση ε! Sorry αν βγήκε κάτι τέτοιο...συζήτηση κάνουμε και απλά πρόσθεσα κάποιες δικές μου παρατηρήσεις!

Δε κατάλαβα τίποτα τέτοιο καθώς το διάβαζα.   :))

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2836 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 22:42 »
Καλησπέρα θέλω να κόψω το κάπνισμα απλα δεν ξερω τιποτα για το ποιο ηλεκτρονικο τσιγαρο να αγοράσω και ουτε εχω γνωση για το ηλεκτρονικο ωστε να αρχιζω να ψάχνω!
καπνιζω κανονικα camel σκληρο.
παιρνω ενα συναρμολογημενο ηλεκτρονικο η φτιαχνω μόνος μου?
μπορειτε να με βοηθησετε?μπορω να παραγγειλω και απο το εξωτερικο αν υπάρχει κατι καλο και οικονομικο.ευχαριστω πολυ!!


να εχει και καλη αυτονομια αν γινεται!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2016, 22:57 από Rocket »

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2837 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 23:53 »
Καταρχήν φιλαράκο καλό θα είναι να πας σε ένα κατάστημα να δοκιμάσεις να δεις αν σου αρέσει. Εκεί θα σου εξηγήσουν τα πάντα για τις βασικές λειτουργίες του. Καταλαβαίνεις πως για να σου εξηγήσει κάποιος εδώ γραπτώς τα πάντα σε μια απάντηση, θα χρειαστεί άπειρη ώρα. Καλύτερα να στα πει ο πωλητής να τα βλέπεις κι όλας να τα καταλάβεις. Επίσης θα σου δείξει το βασικό troubleshooting.

Σου προτείνω να πάρεις ένα βασικό πακέτο. Έναν απλό ατμοποιητή και ή μια απλή μπαταρία, ή μια μπαταρία μεταβαλλόμενης τάσης που είναι και καλύτερες (θα στα εξηγήσουν όλα). Η εξέλιξη έχει προχωρήσει πολύ και τα απλά ητ λειτουργούν επαρκώς για να σε κρατήσουν μακριά από το κάπνισμα. Αν μετά έχεις κι άλλες απορίες (που θα έχεις) είτε σε θέματα αναβάθμισης εξοπλισμου αν θες, είτε troubleshooting, εδώ είμαστε. Καλή αρχή

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2838 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 00:14 »
Συμφωνώ απόλυτα με ότι είπε ο altan678. Να προσθέσω μόνο κάτι σχετικό με τους επίδοξους ατμιστές και τις αγορές από το εξωτερικό. Πριν από καιρό είχα διαβάσει μια απάντηση νομίζω της Petra (sorry, δεν μπορώ να βρω το σχετικό ποστ) που ήταν απλή και συγχρόνως πολύ ευφυής. Έλεγε με λίγα λόγια πως αν μόλις αποφάσισες να μπεις στο χώρο του η.τ. και φυσικά δεν έχεις ακόμα εξοπλισμό, πήγαινε και αγόρασε ότι χρειάζεσαι από ένα φυσικό κατάστημα της περιοχής σου. Και μάλιστα ΧΘΕΣ! Αν επιλέξεις να ψωνίσεις από το εξωτερικό, την όποια υπέρ σου διαφορά στη τιμή θα στην φάνε (μάλλον στο πολλαπλάσιο) τα τσιγάρα που θα καπνίσεις μέχρι να έρθει η παραγγελία σου...

Αποσυνδεδεμένος Sotos1480

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2839 στις: Φεβρουαρίου 01, 2016, 16:13 »

Αυτό θα πρότεινα και εγώ,καταρχάς ένα starter kit είναι ότι πρέπει για κάποιον που δοκιμάζει ηλ.τ πρώτη φορα.Τα starter kits είναι ούτος η άλλος ειναι φτηνά άρα για πολύ λίγα euro διαφορα με το εξωτερικό δεν αξίζει η αναμονή πιστεύω.


Εάν δεις ότι σου αρέσει,λίγο αργότερα κανεις μια αναβάθμιση και αφού θα έχεις ήδη ένα μηχανιμα να κανεις την δουλειά σου παραγγέλνεις και από εξωτερικό αν θες.Εμενα πάντως με έχει βολέψει που κάπου στο συρτάρι έχω 2 Ego-T μπαταρίες από το starter kit που είχα πάρει στην αρχή.Επίσης αν κανεις αναβάθμιση μπορείς να το δώσεις σε κάποιον φίλο σου που θέλει και αυτός να δοκιμάσει.

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2840 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 07:26 »
Για επισκευάσιμο RBA χαμηλού κόστους και μεγέθους απο Ελλάδα ποιές είναι οι επιλογές μου?

Αποσυνδεδεμένος kostas.7

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2841 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 22:17 »
Καλησπέρα,γράφτηκα πριν λίγο στο φόρουμ αν και έχω διαβάσει αρκετά εδώ και καιρό απλά δεν είχα γίνει μέλος. Αρχικά θέλω να πω πως ατμιζα παλαιότερα με ενα icube slim χωρίς να εχω ψαχτεί ιδιαίτερα διότι μου το έδωσαν δεν ήταν οτι δεν μου άρεσε αλλα μετά μπήκα στρατό και μ έσπασε και το τζαμακι του ατμοποιητή και ξανά γύρισα στο κ.τ,τωρα που τελειώνω και είμαι και κοντά στο σπίτι μου αποφάσισα να ξανά γυρίσω στο η.τ. γιατί κάπνισα πολύ τους τελευταίους μήνες και το σκέφτομαι καιρό.Για να μην πολυλογώ  οσο εψαχα και διάβασα κατέληξα στο evic vtc mini λογικά απο fasttech και είμαι έτοιμος για παραγγελία  το θέμα ειναι οτι δεν μπορώ να αποφασίσω τι ατμοποιήτη  και μπαταρίες , φορτιστή λεω τον xstar vc2.Για ατμοποιητη σκεφτόμουν μήπως επερνα το σετ που εχει μαζι με το  evic(τον ego one mega) αλλιως ειχα δει και τον kanger subox mini  με προοπτική να ασχοληθώ και αργότερα με επισκευασιμες αντιστάσεις . Τωρα επειδη εχω αρχίσει και μπερδεύομαι απο το πολυ διάβασμα θα ήθελα τα φώτα σας και οποια πρόταση δεχτή μιας και δεν γνωρίζω και πάρα πολλά και ακομα το ψάχνω,ευχαριστώ προκαταβολικά !

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2842 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 22:24 »
Το μοντάκι που έχεις διαλέξει είναι πολύ καλή επιλογή να πάρεις όμως και καλές μπαταρίες (πχ lg hg2, samsung 30q) ο φορτιστής μια χαρά είναι, όσο για τους ατμοποιητές που λές δεν μπορώ να βοηθήσω (δεν τους έχω χρησιμοποιήσει) πέρα από το να πώ ότι κι ο ego one έχει επισκευάσιμη κεφαλή (όχι ντέκ) αυτήν εδώ:
http://www.replacesmoke.com/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/joyetech-evic/joyetech-ego-one-clr-coils-detail.html

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2843 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 22:46 »
Καλησπέρα και σε εσένα και καλώς ήρθες.  :thumpup:

Απο μπαταρίες εκείνες που παίζουν περισσότερο είναι οι LG HG2, με λίγο προσοχή γιατί ακούγονται διάφορα για μαϊμού, οι Samsung 30Q και οι Sony VTC5 με τις τελευταίες λίγο μικρότερης χωρητικότητας. Οποιαδήποτε απο τις τρείς είναι πολύ καλή επιλογή.

Απο φορτιστή οι xtar είναι απο τους καλύτερους στη λίστα μαζί με τους nitecore και τους opus, αλλά αν πας σε vc2 καλύτερα να προτιμήσεις τον plus.

Απο ατμοποιητή, επειδή ο Kanger Subtank mini (και όχι subox mini που είναι το kit μαζί με το mod) είναι πολύ αεράτος, ίσως να μην σε βολέψει, ειδικά για αρχή. Συνήθως σε αρχάριους προτείνονται ατμοποιητές τύπου aspire nautilus, eleaf gs και gs air...με τους πρώτους να προτιμούνται περισσότερο. Το να πας σε επισκευάσιμο είναι ένα βήμα παραπέρα και αν δεν είσαι σίγουρος καλύτερα να το ψάξεις λίγο ακόμα και ακόμα καλύτερα να δεις απο κοντά μερικούς για να καταλάβεις και περισσότερο πως είναι. Για τον ego one mega αλλά και για τον tron που πάνε πακέτο με το VTC ακούγονται καλά λόγια. Οι επισκευάσιμες κεφαλές που έχουν θεωρώ οτι είναι πολύ στριμωγμένες για να ξεκινήσεις με αυτούς στο θέμα επισκευάσιμου.

Το mod όπως είπε και ο bono είναι μια πολύ καλή επιλογή που αν αποφασίσεις να εμβαθύνεις αργότερα θα σε καλύψει σε όλα.

Επειδή οι επιλογές που τείνεις να κάνεις είναι λίγο "προχωρημένες", καλό είναι να διαβάσεις λίγο ακόμα κάποια πράγματα, να δεις video και να πάρεις απαντήσεις για τις απορίες σου εδώ πριν προχωρήσεις σε κάποια αγορά που ίσως τελικά δεν σε καλύψει. Υπάρχουν νήματα για τα πάντα! Παρόλα αυτά η επιλογή είναι καθαρά δική σου και κανείς δε θα σου πει τι θα κάνεις!  ;)

Καλές αναζητήσεις και καλό "κάψιμο"  ;D

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2844 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 23:59 »
Καλησπέρα,γράφτηκα πριν λίγο στο φόρουμ αν και έχω διαβάσει αρκετά εδώ και καιρό απλά δεν είχα γίνει μέλος. Αρχικά θέλω να πω πως ατμιζα παλαιότερα με ενα icube slim χωρίς να εχω ψαχτεί ιδιαίτερα διότι μου το έδωσαν δεν ήταν οτι δεν μου άρεσε αλλα μετά μπήκα στρατό και μ έσπασε και το τζαμακι του ατμοποιητή και ξανά γύρισα στο κ.τ,τωρα που τελειώνω και είμαι και κοντά στο σπίτι μου αποφάσισα να ξανά γυρίσω στο η.τ. γιατί κάπνισα πολύ τους τελευταίους μήνες και το σκέφτομαι καιρό.Για να μην πολυλογώ  οσο εψαχα και διάβασα κατέληξα στο evic vtc mini λογικά απο fasttech και είμαι έτοιμος για παραγγελία  το θέμα ειναι οτι δεν μπορώ να αποφασίσω τι ατμοποιήτη  και μπαταρίες , φορτιστή λεω τον xstar vc2.Για ατμοποιητη σκεφτόμουν μήπως επερνα το σετ που εχει μαζι με το  evic(τον ego one mega) αλλιως ειχα δει και τον kanger subox mini  με προοπτική να ασχοληθώ και αργότερα με επισκευασιμες αντιστάσεις . Τωρα επειδη εχω αρχίσει και μπερδεύομαι απο το πολυ διάβασμα θα ήθελα τα φώτα σας και οποια πρόταση δεχτή μιας και δεν γνωρίζω και πάρα πολλά και ακομα το ψάχνω,ευχαριστώ προκαταβολικά !

Μια χαρά στα είπαν τα παιδιά από πάνω και δεν έχω τίποτα να προσθέσω. Θέλω μόνο να σκεφτείς ξανά αυτό που λες για την fasttech. Αν κατάλαβα καλά δεν έχεις άλλη συσκευή η.τ., άρα μέχρι να έρθει η παραγγελία σου θα συνεχίσεις να πηγαίνεις στο περίπτερο. Ας πούμε λοιπόν πως καταλήγεις στο σετάκι vtc mini και ego one mega. Εδώ κάνει €87 και στην fasttech €48 (περίπου), δηλαδή διαφορά €39. Αν παραγγείλεις τώρα θα περιμένεις τουλάχιστον 20 ημέρες και λίγο λέω. Ας πούμε λοιπόν πως καπνίζεις 1 πακέτο την ημέρα, προς €4 το πακέτο, επί 20 ημέρες. €80! Δηλαδή θα κερδίσεις €39 στην αγορά σου αλλά θα ξοδέψεις €80 σε τσιγάρα.
Σε διαβεβαιώ οι περισσότεροι κόψαμε το τσιγάρο μέσα σ' αυτές τις πρώτες 20 μέρες. Γι' αυτό κάνε στον εαυτό σου την χάρη και πήγαινε να αγοράσεις τον εξοπλισμό στον οποίο κατέληξες από ένα κατάστημα της περιοχής σου και σε δεύτερη φάση αγοράζεις ότι θες από την fasttech. Ε, ακόμα εδώ είσαι;  ;)


Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2845 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 11:39 »
Καλησπέρα,γράφτηκα πριν λίγο στο φόρουμ αν και έχω διαβάσει αρκετά εδώ και καιρό απλά δεν είχα γίνει μέλος. Αρχικά θέλω να πω πως ατμιζα παλαιότερα με ενα icube slim χωρίς να εχω ψαχτεί ιδιαίτερα διότι μου το έδωσαν δεν ήταν οτι δεν μου άρεσε αλλα μετά μπήκα στρατό και μ έσπασε και το τζαμακι του ατμοποιητή και ξανά γύρισα στο κ.τ,τωρα που τελειώνω και είμαι και κοντά στο σπίτι μου αποφάσισα να ξανά γυρίσω στο η.τ. γιατί κάπνισα πολύ τους τελευταίους μήνες και το σκέφτομαι καιρό.Για να μην πολυλογώ  οσο εψαχα και διάβασα κατέληξα στο evic vtc mini λογικά απο fasttech και είμαι έτοιμος για παραγγελία  το θέμα ειναι οτι δεν μπορώ να αποφασίσω τι ατμοποιήτη  και μπαταρίες , φορτιστή λεω τον xstar vc2.Για ατμοποιητη σκεφτόμουν μήπως επερνα το σετ που εχει μαζι με το  evic(τον ego one mega) αλλιως ειχα δει και τον kanger subox mini  με προοπτική να ασχοληθώ και αργότερα με επισκευασιμες αντιστάσεις . Τωρα επειδη εχω αρχίσει και μπερδεύομαι απο το πολυ διάβασμα θα ήθελα τα φώτα σας και οποια πρόταση δεχτή μιας και δεν γνωρίζω και πάρα πολλά και ακομα το ψάχνω,ευχαριστώ προκαταβολικά !
Πάρε tron ατμοποιητή καλύτερα. Ο ego one mega χάνει υγρό από τη βάση του μετά από λίγο καιρό χρήσης.

Μη σου πω cubis και ξεχνάς τελείως τη λέξη "διαρροή"

Αποσυνδεδεμένος kostas.7

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2846 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 14:21 »
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις και για την βοήθεια


Μια χαρά στα είπαν τα παιδιά από πάνω και δεν έχω τίποτα να προσθέσω. Θέλω μόνο να σκεφτείς ξανά αυτό που λες για την fasttech. Αν κατάλαβα καλά δεν έχεις άλλη συσκευή η.τ., άρα μέχρι να έρθει η παραγγελία σου θα συνεχίσεις να πηγαίνεις στο περίπτερο. Ας πούμε λοιπόν πως καταλήγεις στο σετάκι vtc mini και ego one mega. Εδώ κάνει €87 και στην fasttech €48 (περίπου), δηλαδή διαφορά €39. Αν παραγγείλεις τώρα θα περιμένεις τουλάχιστον 20 ημέρες και λίγο λέω. Ας πούμε λοιπόν πως καπνίζεις 1 πακέτο την ημέρα, προς €4 το πακέτο, επί 20 ημέρες. €80! Δηλαδή θα κερδίσεις €39 στην αγορά σου αλλά θα ξοδέψεις €80 σε τσιγάρα.
Σε διαβεβαιώ οι περισσότεροι κόψαμε το τσιγάρο μέσα σ' αυτές τις πρώτες 20 μέρες. Γι' αυτό κάνε στον εαυτό σου την χάρη και πήγαινε να αγοράσεις τον εξοπλισμό στον οποίο κατέληξες από ένα κατάστημα της περιοχής σου και σε δεύτερη φάση αγοράζεις ότι θες από την fasttech. Ε, ακόμα εδώ είσαι;  ;) 

.

Για την ακρίβεια κανω καπνο με ενα γρήγορο υπολογισμό π εκανα σε 20μερες θελω κανα 30αρι σε τσιγαρα και για παραγγελια απο  fasttech εχω βαλει και μπαταριες και φορτιστη κ θα μου βγει κανα 85αρι χωρις να εχω καταληξει σε ατμοποιητη ενω απο δω 87(μοντ/ατμο)+26 2 μπαταριες +30 o φορτιστης φτανουμε τα 143 οποτε δν με συμφερει ασε που μ την σπαει να τα πληρώσω διπλα και μου φαίνεται κοροϊδία  :tongue_smilie: .


Tωρα λεω να παω σε αυτα:
https://www.fasttech.com/products/0/10014483/3820902-authentic-joyetech-evic-vtc-mini-75w-tc-vw-apv
https://www.fasttech.com/products/2727501 χ2 μπαταριες
https://www.fasttech.com/products/3519700  φορτιστης
(83.5 μαζι με τα εξοδα αποστολης)

στο μονο που δεν είμαι σίγουρος ειναι να παρω το κιτ με τον τρον ατμοποιητη ή να πάρω σκέτο το μοντακι και καποιον αλλο ατμο.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 20, 2016, 14:32 από kostas.7 »

Αποσυνδεδεμένος alexis36

  • ***
  • 669
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2847 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 15:11 »
Αφού θα τα πάρεις απ έξω καλύτερα πάρε 2 ατμοποιητές (θα χρειαστείς στάνταρ για δεύτερο υγρό) και μη ξεχάσεις να πάρεις αρκετούτσικες κεφαλές για να έχεις.

Αποσυνδεδεμένος kostas.7

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2848 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 15:26 »
Αν μου φτασουν τα λεφτα θα το κοιταξω και για δευτερο ατμο,το θεμα ειναι εχω κολλησει στην επιλογη διαβαζω διαφορα και δεν ξερω τι να επιλεξω καλυτερα.

Αποσυνδεδεμένος alexis36

  • ***
  • 669
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2849 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 15:42 »
Οι περισσότεροι στο ξεκίνημα προτείνουν ναυτίλο, οπότε θα σου έλεγα να τον κοιτάξεις (τον μίνι θα έλεγα πιο καλά).
Επίσης δες και τον cubis. Εγώ αυτόν θα έπαιρνα (βασικά τον πήρα για δοκιμή και τον περιμένω) αλλά έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με εργοστασιακούς. Ότι κι αν διαλέξεις πάντως μη ξεχάσεις να πάρεις καβάτζα κεφαλές για να έχεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8721 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181174 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34230 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537648 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60179 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238325 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 697 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16502 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136581 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085721 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35675 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10562 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12