vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος LefTTeriS

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2805 στις: Δεκεμβρίου 25, 2015, 07:41 »
@ gkarako: Στο site αυτό,... αν λέει "Authentic" είναι ok, αν λέει Style... είναι κλώνοι.
Ανταλλακτικές αντιστάσεις, μπαταρίες, και ένα αξιόπιστο φορτιστή...και είσαι κομπλέ.

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2806 στις: Δεκεμβρίου 25, 2015, 12:06 »
Παιδια σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και την βοηθεια, αλλα λογο περιορισμενου χρονο και καποιον ψιλο θεματων που ειχα δεν μπορεσα να το ψαξω παραπανω. Αυτη την στιγμη μετα απο παραπανω διαβασμα ειμαι ετοιμος να παραγγειλω αυτα
https://www.fasttech.com/products/3032/10015540/3331700-authentic-joyetech-evic-vtc-mini-60w-tc-vw
https://www.fasttech.com/products/0/10009821/1861800-authentic-aspire-nautilus-mini-bvc-clearomizer
Αρχικα απο οτι εχω καταλαβει αυτο το site ειναι αξιοπιστο και αυτα που εβαλα ειναι τα κανονικα τα γνησια??
Δευτερον ο συνδυασμος αυτος ειναι καλος η καλυτερα να παω με istick 40v?? Και τελος εαν τελικα παω για το evic με ναυτιλο απο το fasttech τι αλλο θα προτινατε να παρω, δευτερη μπαταρια, αντιστασεις, φορτιστη, κατι αλλο?
Σας ευχαριστω ξανα πολυ!
Ολες οι επιλογες που αναφερεις ειναι πολυ καλες και οτι λεει ο φιλος πιο πάνω

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2807 στις: Δεκεμβρίου 25, 2015, 17:10 »
Ωραια, τωρα εκανα revolut εβαλα και λεφτα, λογικα θα μπουν απο δευτερα και παραγγελνω. Απλα επειδη εβαλα και μια μπαταρια ο μονος τροπος για να μου το στειλουν ειναι με Registered Airmail via Sweden Post και εχει κοστος 3 δολαρια, θα εχω κανενα θεμα με τελωνειο η τπτ τετοιο? Γνωριζεται?

Αποσυνδεδεμένος LefTTeriS

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2808 στις: Δεκεμβρίου 25, 2015, 21:06 »
@ gkarako  :Δυστυχώς "ότι" πακέτο περιέχει μπαταρίες μέσα.....η μόνη μεταφορική που αναλαμβάνει από Κίνα είναι η Sweden post με 3 $ παραπανίσιο κόστος. Κατά 99.9% δεν παίζει να περάσει τελωνείο...so don't worry.

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2809 στις: Δεκεμβρίου 25, 2015, 22:00 »
Έχει δίκιο ο Λευτέρης, για τελωνείο απίθανο είναι να περάσει, κάνω χρόνια αγορές από ebay και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2810 στις: Δεκεμβρίου 25, 2015, 22:13 »
Ξερω οτι με κουριερ υπαρχει θεμα και οχι με απλη αποστολη, αλλα ειπα να ρωτησω να ειμαι πιο σιγουρος, τα 3 δολαρια παραπανω δεν ειναι και κατι ειδικα οταν με 74 ευρω παιρνω μοντ, ατμο, 5 bvc, μπαταρια samsung 25r και φορτιστη για την μπαταρια. Εκει που υπολογιζα με ενα 80αρι να παρω ατμο και μοντ μονο τωρα σκεφτομαι ν βαλω και τπτ αλλο στο πακετακι :))

Αποσυνδεδεμένος tom4

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2811 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 17:54 »
Γειά χαρά σε όλους και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά που κάνετε. :respect:
Θέλω να ζητήσω συγνώμη προκαταβολικά γιατί αυτά που θα ρωτήσω σίγουρα τα έχετε χιλιοαπαντήσει. :helpsmilie:
Πριν χρόνια άτμιζα για κάνα εξάμηνο αλλά ποτέ δεν είχα σταματήσει το κανονικό, οπότε το η.τ πήγε αδιάβαστο.
Λέω να το ξαναρχίσω γιατί δεν πάει άλλο (25 χρονια 1 πακέτο τη μέρα ;D ) το θέμα είναι οτι απο τότε που άτμιζα εγώ (πριν 5 χρόνια) βλέπω οτι άλλξαν πολλά όσον αφορά στην τεχνολογία των η.τ. διαβάζω για watts ομ για οπές αέρα και άλλα πολλά.
Οι ανάγκες μου είναι : 1. Καλή αυτονομία.
                                   2. Χορταστικές τζούρες.
                                   3. Γεύσεις καπνού.

Για να μην πολυλογώ αφού διάβασα λίγο κατέληξα στα εξής :

http://www.cigabuy.com/authentic-aspire-odyssey-mini-kit-black-p-8307.html

http://www.cigabuy.com/authentic-aspire-triton-2-top-filling-30ml-rta-silver-p-8260.html

Θέλω να ρωτήσω τι άλλο ίσως θα πρέπει να παραγγείλω ώστε σε λίγο καιρό να μην χρειάζεται να παραγγέλνω πάλι. Επίσης την γνώμη σας για το σάιτ που βρήκα.

Τα ομ τι ρόλο παίζουν ; Όσο μικρότερο τόσο μεγαλύτερες τζούρες ;
Τα watts επίσης ; Τι 15 τι 30 τι 40 η και παραπάνω ;

Ευχαριστώ  . . . . . . . . .

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2812 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 19:11 »
Πολύ καλα αυτά που διαλεξες , αλλα ισως πηγαίνεις στα βαθειά ...για αρχή :)
Αυτά που διαβασες (ti 15 w , 30w , 40w) είναι οι απαιτησεις σε  wat των αντιστάσεων , για δουλεψουν σωστα...

Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2813 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 19:24 »
Γειά χαρά σε όλους και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά που κάνετε. :respect:
Θέλω να ζητήσω συγνώμη προκαταβολικά γιατί αυτά που θα ρωτήσω σίγουρα τα έχετε χιλιοαπαντήσει. :helpsmilie:
Πριν χρόνια άτμιζα για κάνα εξάμηνο αλλά ποτέ δεν είχα σταματήσει το κανονικό, οπότε το η.τ πήγε αδιάβαστο.
Λέω να το ξαναρχίσω γιατί δεν πάει άλλο (25 χρονια 1 πακέτο τη μέρα ;D ) το θέμα είναι οτι απο τότε που άτμιζα εγώ (πριν 5 χρόνια) βλέπω οτι άλλξαν πολλά όσον αφορά στην τεχνολογία των η.τ. διαβάζω για watts ομ για οπές αέρα και άλλα πολλά.
Οι ανάγκες μου είναι : 1. Καλή αυτονομία.
                                   2. Χορταστικές τζούρες.
                                   3. Γεύσεις καπνού.

Για να μην πολυλογώ αφού διάβασα λίγο κατέληξα στα εξής :

http://www.cigabuy.com/authentic-aspire-odyssey-mini-kit-black-p-8307.html

http://www.cigabuy.com/authentic-aspire-triton-2-top-filling-30ml-rta-silver-p-8260.html

Θέλω να ρωτήσω τι άλλο ίσως θα πρέπει να παραγγείλω ώστε σε λίγο καιρό να μην χρειάζεται να παραγγέλνω πάλι. Επίσης την γνώμη σας για το σάιτ που βρήκα.

Τα ομ τι ρόλο παίζουν ; Όσο μικρότερο τόσο μεγαλύτερες τζούρες ;
Τα watts επίσης ; Τι 15 τι 30 τι 40 η και παραπάνω ;

Ευχαριστώ  . . . . . . . . .

Όπως ανέφερε και ο προλαλησσαντας... πέφτεις κατ' ευθείας στα βαθιά. Εγώ θα σου πρότεινα αυτό
http://www.cigabuy.com/authentic-joyetech-evic-vtc-mini-w-tron-75w-tc-full-kit-black-p-8284.html
Καί γιατί το μοντάκι είναι δοκιμασμένο και με πολύ καλές κριτικές, και γιατί ο ατμοποιητής Tron είναι καλός για την χρήση που τον θέλεις, Και έχει και καλές και σχετικά φθηνές εργοστασικές κεφαλές, πολλοί εδω λένε σε νέους στον ατμό να ξεκινήσουν με επισκευάσιμους.Εγώ ατμίζω εδώ και Τρία χρόνια μόνο με εργοστασιακούς, και τα έξοδα μου είναι ελάχιστα σε σχέση με όταν κάπνιζα

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2814 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 19:45 »
Εγώ θα αναφερθώ στην τρίτη απαίτησή σου που είναι η γεύση.
Επειδή νομίζω όλοι όταν το πήραμε απόφαση για η.τ. θέλαμε το ίδιο, γεύσεις καπνού, μάλλον γιατί ποτέ δε φανταζόμασταν οτι κάτι άλλο θα κάλυπτε την "αγαπημένη" μας συνήθεια, αργότερα καταλάβαμε οτι το η.τ. τελικά δεν έχει καμία σχέση με το κ.τ. οπότε και δεν πρόκεται να το εξομοιώσει. Έτσι σιγά σιγά αρχίσαμε να δοκιμάζουμε και άλλες γεύσεις και είδαμε οτι όχι μόνο μας καλύπτουν, αλλά υπερκαλύπτουν και την ανάγκη μας για κ.τ.. Εμένα να φανταστείς τα αγαπημένα μου υγρά έχουν γεύση μηλόπιτα και κέϊκ βανίλια...  :tongue_smilie:
Χρησιμοποιώ πληθυντικό μόνο και μόνο γιατί αυτό έχω εισπράξει εγώ τέσσερις μήνες τώρα που ατμίζω και το ίδιο έχω ακούσει και απο όσους το έχω συζητήσει. Για αυτό υπάρχει το foroum άλλωστε, για να ακούγονται πολλές απόψεις, οπότε αν κάποιος έχει δει κάτι διαφορετικό απο την ατμιστική του πορεία θα ήθελα πολύ και εγώ να το ακούσω  :)
Τελειώνω λέγοντας οτι επίσης οι περισσότεροι αλλάζουν πολλές γεύσεις μέσα στην εβδομάδα, ακόμα και στη μέρα γιατί μπουχτίζουν. Υπάρχει και αντίστοιχο νήμα για αυτό. Συνεπώς αυτό που θέλω να πω είναι οτι καλύτερα να δοκιμάσεις αρκετά υγρά και να καταλήξεις σε εκείνα που θα σε ικανοποιήσουν περισσότερο (και σίγουρα όχι σε ένα), χωρίς όμως αυτό να σημαίνει απαραίτητα οτι την επόμενη μέρα, βδομάδα, μήνα θα σου αρέσουν το ίδιο. Η αρχή μπορεί να είναι λίγο περίεργη!
Καλή (ξανα)αρχή!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tom4

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2815 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 20:02 »
Όπως ανέφερε και ο προλαλησσαντας... πέφτεις κατ' ευθείας στα βαθιά. Εγώ θα σου πρότεινα αυτό
http://www.cigabuy.com/authentic-joyetech-evic-vtc-mini-w-tron-75w-tc-full-kit-black-p-8284.html
Καί γιατί το μοντάκι είναι δοκιμασμένο και με πολύ καλές κριτικές, και γιατί ο ατμοποιητής Tron είναι καλός για την χρήση που τον θέλεις, Και έχει και καλές και σχετικά φθηνές εργοστασικές κεφαλές, πολλοί εδω λένε σε νέους στον ατμό να ξεκινήσουν με επισκευάσιμους.Εγώ ατμίζω εδώ και Τρία χρόνια μόνο με εργοστασιακούς, και τα έξοδα μου είναι ελάχιστα σε σχέση με όταν κάπνιζα


Αυτο που μου προτείνεις  είναι ενδιαφέρον αλλά σε τι διαφέρει τόσο πολύ απο το δικό μου ;


Εγώ θα αναφερθώ στην τρίτη απαίτησή σου που είναι η γεύση.
Επειδή νομίζω όλοι όταν το πήραμε απόφαση για η.τ. θέλαμε το ίδιο, γεύσεις καπνού, μάλλον γιατί ποτέ δε φανταζόμασταν οτι κάτι άλλο θα κάλυπτε την "αγαπημένη" μας συνήθεια, αργότερα καταλάβαμε οτι το η.τ. τελικά δεν έχει καμία σχέση με το κ.τ. οπότε και δεν πρόκεται να το εξομοιώσει. Έτσι σιγά σιγά αρχίσαμε να δοκιμάζουμε και άλλες γεύσεις και είδαμε οτι όχι μόνο μας καλύπτουν, αλλά υπερκαλύπτουν και την ανάγκη μας για κ.τ.. Εμένα να φανταστείς τα αγαπημένα μου υγρά έχουν γεύση μηλόπιτα και κέϊκ βανίλια...  :tongue_smilie:
Χρησιμοποιώ πληθυντικό μόνο και μόνο γιατί αυτό έχω εισπράξει εγώ τέσσερις μήνες τώρα που ατμίζω και το ίδιο έχω ακούσει και απο όσους το έχω συζητήσει. Για αυτό υπάρχει το foroum άλλωστε, για να ακούγονται πολλές απόψεις, οπότε αν κάποιος έχει δει κάτι διαφορετικό απο την ατμιστική του πορεία θα ήθελα πολύ και εγώ να το ακούσω  :)
Τελειώνω λέγοντας οτι επίσης οι περισσότεροι αλλάζουν πολλές γεύσεις μέσα στην εβδομάδα, ακόμα και στη μέρα γιατί μπουχτίζουν. Υπάρχει και αντίστοιχο νήμα για αυτό. Συνεπώς αυτό που θέλω να πω είναι οτι καλύτερα να δοκιμάσεις αρκετά υγρά και να καταλήξεις σε εκείνα που θα σε ικανοποιήσουν περισσότερο (και σίγουρα όχι σε ένα), χωρίς όμως αυτό να σημαίνει απαραίτητα οτι την επόμενη μέρα, βδομάδα, μήνα θα σου αρέσουν το ίδιο. Η αρχή μπορεί να είναι λίγο περίεργη!
Καλή (ξανα)αρχή!  :thumpup:


Όπως προείπα έχω ξαναατμίσει και έχω δοκιμάσει πολλές γεύσεις αλλά πέρα απο τις καπνικές δεν μου έκατσε καμία.

Με τα ομ τι παίζει ;
Και το site (http://www.cigabuy.com)είναι αξιόπιστο ;

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2816 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 20:17 »
Επίσης όπως είπες, πριν 5 χρόνια που άτμιζες έχουν αλλάξει πολλά όσον αφορά στην τεχνολογία των η.τ.. Το ίδιο έχει γίνει και με τα υγρά! Σαφώς έχουν βγεί και καλύτερα καπνικά υγρά που αναζητάς, σαφέστατα όμως και άλλες γεύσεις που μπορεί να σε ικανοποιούν. Δεν προσπαθώ να σου επιβάλλω τίποτα, λέω τη γνώμη μου σύμφωνα με δικές μου παρατηρήσεις στο λίγο καιρό που ατμίζω!  ;)
Τα Ohm είναι απλά η μονάδα μέτρησης της αντίστασης. Όσο πιο λίγα τα Ohm, τόσο πιο πολλές απαιτήσες έχεις απο τον εξοπλισμό σου (ρεύματα). Θεωρητικά έχεις και καλύτερη γεύση και πιο πολύ ατμό. Περισσότερη κατανάλωση όμως και σε μπαταρία και σε υγρό. Σχετικά όλα βέβαια γιατί εξαρτάται και απο το setup σου αλλά και απο τον καθένα ατομικά στο τι τον ικανοποιεί. Με περισσότερα Ohm δεν έχεις τόσες απαιτήσεις απο τον εξοπλισμό σου. Το θέμα είναι οτι πλέον με τα λίγα Ohm, πρέπει να προσέχεις λίγο τις προδιαγραφές του εξοπλισμού σου για να ξέρεις και τι να ζητήσεις αλλά και τί να περιμένεις απο αυτόν.
Αυτά χοντρικά. Υπάρχουν άπειρα site που θα βρείς λεπτομέριες αλλά και πολλά νήματα εδώ να σου λύσουν όλες σου τις απορίες!  :)
Το cigabuy που αναφέρεις εγώ προσωπικά δεν το ξέρω οπότε και δεν μπορώ να σου απαντήσω!

Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2817 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 20:21 »
Για κινεζομάγαζα σόρυ δε μπορώ να σου απαντήσω (αγοράζω μόνο από Ελλάδα  ::) , και ας είναι πανάκριβα σε σχέση μέ έξω. και πάλι όπως είπα, έχω ελάχιστα έξοδα).
Τώρα στο θέμα μας, σου προτείνω το σετάκι αυτό, γιατί είναι... best seller, δοκιμασμένο και Αξιόπιστο, δές το πόστ του e-kapnisma
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,26798.0.html
διαβασε και θα καταλάβεις, και εγώ αυτό το σετάκι έχω από τα χριστούγενα και είμαι Υπέρ- Ευχαρηστημένος  :D .
Τώρα ο Tron είναι ιδανικός και για τσιγαρίσιες (πιό σφιχτές τζούρες).Δές το ανάλογο πόστ
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,27928.0.html
παρεπιπτώντος και εγώ καπνικό υγρό ατμίζω, κατα 90%. Αυτό το σετάκι που διάλεξες δέν είναι τόσο δοκιμασμένο από πολούς χρήστες, οπότε είναι λίγο λαχείο τί θα σου κάτσει. Με τα Ωμ τι παίζει?  :hmmm: . Διάβασε στο Φόρουμ στα τεχνικά θέματα και θα βρείς όλες τις απαντήσεις.(Νόμος του ohm,σχέσεις ισχύος - αντιστάσεων, και όλα τα συναφή) πάντως ΜΗΝ τρομάζεις , δεν χρειάζεται να είσαι ηλεκτρολόγος μηχανικός για να.. ατμίσεις :)) .Δέν είναι καμιά επιστήμη.
Και ότι σου λέει ο απο πάνω που με πρόλαβε  ;D .

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2818 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 20:39 »
Η Cigabuy ,  ok είναι.  ;)

 Σε προσφατη αγορα μου τα εστειλε σε 10ημερο

Αποσυνδεδεμένος tom4

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2819 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 20:44 »
Ευχαριστώ για τις απσντήσεις σας.
Και πείτε πως αποφασίζω να παραγγειλω κάποιο, τι άλλο αναλώσιμο θα χρειαστώ σε λίγο καιρό;  Ωστε να το παραγγείλω και αυτο. π.χ μπαταρίες,άτμοποιητές,στόμια ,κ.α

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 1 64 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:35
από Ηρακλης
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8766 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181245 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34301 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537810 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60258 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238499 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 716 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16566 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085837 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35726 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro