vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

306 επισκέπτες, 5 χρήστες
Jorge, Xxristos, dkostas, Doubt, manoslykos

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2520 στις: Μαρτίου 16, 2015, 12:40 »
Βρεθηκαν διάφορα κλαπατσίμπαλα απο δω και απο κει. Δεν τα έχω στα χερια μου ακόμα όμως.
Ανακάλυψα μετα ότι έχουν δυο συγγενείς μου (εξ αγχηστείας) κάποια πραγματα, αλλά δεν περιμένω και πολλά απο κει. Υπάρχει η δυνατότητα κατα τας γραφάς, να δοκιμαστει και ένας Ναυτίλος. Τωρα δεν ξερω τι θα έχω στα χερια μου με σιγουρια.
Εγω έχω παραγγείλει να μου έλθουν από την Πρωτεύουσα ενα στικ 30άρι και διάφορα υγρα σε μικρή ποσότητα-συσκευασία από την Halo: Prime, Voodoo, Tribeca. Αυτα ειναι τα πιο αποδεκτα καπνικά ευρεως, και θα ξεκινήσω από κει. Αρωματα από την νότιο Κινα, λουλούδια εξωτικά, και γευσεις ζαχαροπλαστικής, λεω να τα αποφύγω. Εξάλλου για αυτη τη δουλειά εχω και τον ναργιλέ μου.
Η συνέχεια μάλλον θα ειναι αγορές από το εξωτερικο σε hardware, και πολύ διαβασμα για κατασκευη home made υγρών.
 Σε βάθος χρόνου πιστευω ότι αν συμπληρώσω την γκάμα σε στικακια των 10, 30, 50 watt θα είμαι σχετικά ενταξει με αυτα. Από την άλλη, επει δη έχω μερικους φακους, υπάρχουν σε αφθονια μπαταρίες 18650  στα 3,400 mAh, θα δω αν μπορω να αντικαταστησω το 50άρι με καμια μοντα με αυτες.
Κανω άλματα και μπορει να φαω τα μουτρα μου , το ξερω, αλλά έχω εξειδίκευση πλέον στις σκασιές, μετα πολλά χρόνια ενασχόλησης με πολλά διαφορετικά και εντελώς άγνωστα μου στην αρχή. Ελπίζω μόνο να μην πάθω καμια ηλεκτροπληξία, μου φυγουν τα δόντια, και δεν εχω και φράγκα για μασέλα, γιατί τετοιες δεν εχω ασχοληθει να μάθω να φτιαχνω..ακομα.
 Ολα θα πάνε καλα στο τέλος, ειμαι σίγουρος. Εδω καταφερα μεγαλος άνθρωπος να κανω καταδύσεις,  μονο και μονο απο πεισμα θα γινει η δουλειά.
Θα μου πειτε, δεν ειχα την γυναικα μου πάνω απο το κεφαλι μου. Αυτο ναι ειναι ενας παραγοντας ανασταλτικός, αλλα όσο μεγάλη η δυσκολία ανάλογη ειναι και η ικανοποίηση.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2521 στις: Μαρτίου 16, 2015, 12:50 »

τώρα πως έφτασες στο να αντικαταστήσεις τις μπαταρίες του istick 50 με μπαταρίες από φακό :dontknow:
δεν υπάρχει λόγος να κανεις κάτι τέτοιο θα σου πάνε η μπαταρίες αρκετό καιρό ώστε να διαβάσεις και να μάθεις ποίες μπαταρίες είναι κατάλληλες για το συγκεκριμένο μοντακι
από την άλλη να σκεφτείς κιόλας γιατί αν ήταν τόσο εύκολο δεν βάλανε από την αρχή 2 τέτοιες μπαταρίες και να έχουν 6800mah αυτονομία στο μοντακι τους μήπως κάτι δεν τους πάει καλά με αυτές τις μπαταρίες?

Αποσυνδεδεμένος 314

  • **
  • 131
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2522 στις: Μαρτίου 16, 2015, 13:01 »
Με την κατευθυνση που πας το 10αρι istick θα ειναι ασκοπη αγορα. Δεν ειναι αρκετα δυνατο. Μπαταρια πριν σου πεθανει αυτη που εχει μεσα δεν υπαρχει λογος να αλλαξεις. Οταν πεθανει ειναι πιο οικονομικο να την αλλαξεις απο το να παρεις νεο αλλα αστο για τοτε. Μεχρι τοτε θα ξερεις και εαν οι μπαταριες που εχεις κανουν ή οχι

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2523 στις: Μαρτίου 16, 2015, 13:08 »
Το 30αρι θα σε καλυψει και για τωρα και για αργοτερα...Να σαι σιγουρος γι αυτο! Τωρα αν θες ντε και καλα να χρησιμοποιησεις και μπαταριες τις οποιες ηδη εχεις υπαρχουν μποντακια με αποσπωμενες μπαταριες
Οσον αφορα τον Ναυτιλο λογικα θα τον εχεις την Τεταρτη στα χερια σου! Καλα και τα υγρα που διαλεγεις οποτε φαινεται να εχεις μπει στον σωστο δρομο,με σωστες αρχικες επιλογες και ορεξη και ιδεες για το μελλον...
Καλη αρχη!

Αποσυνδεδεμένος SubTanker

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2524 στις: Μαρτίου 16, 2015, 14:36 »
Οφείλω να δηλώσω ότι δεν καταφερα ποτε μου να περάσω με επιτυχία κάποιο τεστ μαγκιάς (με την έννοια της μεγιστης απόδοσης με το λιγότερο κόστος) .
Αφού λοιπόν γνωρίζω ότι οι δεξιότητες μου αναφορικά με την έκφραση "πιάνουν τα χερια μου" ειναι σε αξιοπρεπέστατο επίπεδο λόγω της σαρανταπεντάχρονης προϋπηρεσίας μου σέ ποικίλες ασχολίες, (από πομπους στα fm νεαρός, ως τηλεκατευθυνόμενα αέρος αέρος) θα προχωρήσω με αισιοδοξία.
Τον επισκευασιμο θα τον πάρω βασικά για να μπορέσω να ασχοληθώ με το αντικείμενο, τόσο ωστε να κατανοήσω την λειτουργία του ατμίσματος και να ξερω τι, γιατί, και πως. Δεν ειμαι ο άνθρωπος που θα προσπαθήσει να κάνει κατι περισσότερο από το καλύτερο που έχουν καταφέρει οι άλλοι, απλά θέλω να το φτάσω. Περαιτέρω δεν ασχολούμαι, προτιμώ να επιλέξω κάτι άλλο που δεν γνωρίζω, και να το μάθω.
Αυτη ειναι η φιλοσοφία μου, θα μπορούσα να πω ο χαρακτήρας μου, δεν ειναι κατι που μπορω του αντισταθώ.
Πιστευω μεσα στην εβδομαδα να έχω τις πρώτες εμπειρίες, και σε 3, αντε 5-6, το πολύ 10, βια 20 μερες, ο κόσμος να χαλάσει σε ενα μήνα, θα γνωρίζω και κατά πόσο θα μου ειναι βατό να αναπτύξω δεξιότητες και σε αυτο τον τομέα. Θα προσπαθήσω η γνωριμία μου με το αντικείμενο και η εξέλιξη της, να ειναι ομαλή και αρμονική, ωστε να μπορούσα να την παρακολουθήσω εγω, αν υποθεσουμε ότι εκανα επανεκινήσεις στην τωρινή μου κατασταση. Του ανίδεου..
Οι σχετικες ενεργειες έγιναν και περιμενω τα υλικά για να οικοδομήσω εμπειρία.
Κοντη γιορτη που λένε.
Προσπάθησα να πιάσω ένα γενικό σκεπτικό , ουτε να θίξω ικανότητες ουτε τίποτα . Ο καθενας ξέρει τι "πιάνουν" τα χέρια του και τι όχι, τι χρήματα μπορεί να διαθέσει και τι χρονο να αφιερώσει. Είπα την άποψή μου μετά απο χρήση και subtank και επισκευάσιμου. Εδω δεν είναι χώρος να αφήνουμε βιογραφικά τι έχει κανει καθένας στη ζωή του και τι όχι....

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Βρεθηκαν διάφορα κλαπατσίμπαλα απο δω και απο κει. Δεν τα έχω στα χερια μου ακόμα όμως.
Ανακάλυψα μετα ότι έχουν δυο συγγενείς μου (εξ αγχηστείας) κάποια πραγματα, αλλά δεν περιμένω και πολλά απο κει. Υπάρχει η δυνατότητα κατα τας γραφάς, να δοκιμαστει και ένας Ναυτίλος. Τωρα δεν ξερω τι θα έχω στα χερια μου με σιγουρια.
Εγω έχω παραγγείλει να μου έλθουν από την Πρωτεύουσα ενα στικ 30άρι και διάφορα υγρα σε μικρή ποσότητα-συσκευασία από την Halo: Prime, Voodoo, Tribeca. Αυτα ειναι τα πιο αποδεκτα καπνικά ευρεως, και θα ξεκινήσω από κει. Αρωματα από την νότιο Κινα, λουλούδια εξωτικά, και γευσεις ζαχαροπλαστικής, λεω να τα αποφύγω. Εξάλλου για αυτη τη δουλειά εχω και τον ναργιλέ μου.
Η συνέχεια μάλλον θα ειναι αγορές από το εξωτερικο σε hardware, και πολύ διαβασμα για κατασκευη home made υγρών.
 Σε βάθος χρόνου πιστευω ότι αν συμπληρώσω την γκάμα σε στικακια των 10, 30, 50 watt θα είμαι σχετικά ενταξει με αυτα. Από την άλλη, επει δη έχω μερικους φακους, υπάρχουν σε αφθονια μπαταρίες 18650  στα 3,400 mAh, θα δω αν μπορω να αντικαταστησω το 50άρι με καμια μοντα με αυτες.
Κανω άλματα και μπορει να φαω τα μουτρα μου , το ξερω, αλλά έχω εξειδίκευση πλέον στις σκασιές, μετα πολλά χρόνια ενασχόλησης με πολλά διαφορετικά και εντελώς άγνωστα μου στην αρχή. Ελπίζω μόνο να μην πάθω καμια ηλεκτροπληξία, μου φυγουν τα δόντια, και δεν εχω και φράγκα για μασέλα, γιατί τετοιες δεν εχω ασχοληθει να μάθω να φτιαχνω..ακομα.
 Ολα θα πάνε καλα στο τέλος, ειμαι σίγουρος. Εδω καταφερα μεγαλος άνθρωπος να κανω καταδύσεις,  μονο και μονο απο πεισμα θα γινει η δουλειά.
Θα μου πειτε, δεν ειχα την γυναικα μου πάνω απο το κεφαλι μου. Αυτο ναι ειναι ενας παραγοντας ανασταλτικός, αλλα όσο μεγάλη η δυσκολία ανάλογη ειναι και η ικανοποίηση.
Σου εύχομαι οτι και να πάρεις να το αξιοποιήσεις και να το χαρείς, και να φτάσεις στα επίπεπδα που θέλεις.
Υ.Γ. Το Istick διαθέτει στοιχείο όχι μπαταρία με την μορφή που τις έχουν τα μηχανικά mod.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 16, 2015, 15:12 από SubTanker »

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2525 στις: Μαρτίου 16, 2015, 15:21 »
Το 10άρι έχει σκοπό να εξυπηρετήσει την γυναικα μου, αν δει ότι της κάνει και ασχοληθει με το αντικείμενο.
Για τις μπαταρίες δεν έχω ιδέα αν κάνουν, μπορει και όχι, θα το δω όταν χρειαστεί. Aπλά το ανέφερα ως μελλοντική πιθανοτητα γιατί ειδα καποιες "θήκες" για αυτές.
Δεν ανεφερα κάποιες καταστασεις για να παινευτώ, ειναι αργα πλέον, ισως αν ήμουν 30 - 40 χρόνια μικροτερος να ειχε νοημα.. Δεν διεκδικώ κάτι πιά.
Το έγραψα για χαριτολογήσω την ταση μου να ασχολουμαι με καινουργια πραγματα ακομα και ως μεσήλικας. Αν έδωσα την εικονα φαντασμενου, λυπάμαι και ζητω συγνώμη, δεν θα ξαναγίνει.
Τωρα που ξαναδιαβαζω πως εγραψα το προηγούμενο μηνυμα, δεν εχει άδικο ο Subtanker, μπορει ευκολα να παρερμηνευθεί.

Αποσυνδεδεμένος 314

  • **
  • 131
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2526 στις: Μαρτίου 16, 2015, 16:17 »
Αφου πιανουν τα χερια σου, εαν ξερεις να δουλευεις και κολλητηρι θα την αλλαξεις και την μπαταρια στο istick οταν αυτη που εχει μεσα πεθανει  :yes:

Αποσυνδεδεμένος emblem

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2527 στις: Μαρτίου 20, 2015, 19:20 »
Καλησπέρα παιδιά.Έχω κόψει εδώ και 5 μήνες έχω ένα σετάκι με 2 μπαταρίες Ego-ce5 και το φιλτράκι τους , + ενα evod που δεν με βόλεψε καθόλου . Τον τελευταίο μήνα έχω παρατηρήσει μεγάλη πτώση της απόδοσης , που εχει σαν αποτέλεσμα να κάνω κανένα τσιγάρο αραιά και που . Γενικά είμαι ευχαριστημένος , μιας και το σετάκι παρ'όλο που δεν είναι επώνυμο και μου στοίχησε ένα 20ρικο απόσβεσε τα χρήματά του με το παραπάνω .
 Το υγρό το φτιάχνω μόνος μου , δεν έχω κάποια σταθερή δοσολογία νικοτίνης/mg , συνήθως δοκιμάζω και ανάλογα αραιώνω ή προσθέτω νικοτίνη .

   Θα ήθελα να αγοράσω μια καινούργια μπαταρία ή ένα σετ , που να είναι μικρή σε μέγεθος , να μπορεί να με βγάλει μια μέρα γεμάτη χωρίς να φοβάμαι οτι θα με κρεμάσει όταν θα είμαι έξω . Μπορώ να διαθέσω μέχρι 40Ε .

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2528 στις: Μαρτίου 20, 2015, 19:36 »
μια μέρα γεμάτη δεν ξέρω αν θα σου βγάλει γιατί δεν ξέρω ποσα ml ατμιζις αλλα σε normal ατμισμα 4-5ml ένα istick 30w είναι ότι πρέπει

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2529 στις: Μαρτίου 20, 2015, 19:37 »
Istick 30watt και τελος!

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2530 στις: Μαρτίου 20, 2015, 19:38 »
Τα χρηματα που διαθετεις και αυτο που θελεις να καταφερεις νομιζω ειναι λιγο δυσκολο να το καταφερεις ... η αγορες απο εξωτερικο σε κατι τετοιο ειναι μονοδρομος με 2 κλωνους σε μοντ και ατμοποιητη ... βεβαια υπαρχει και αυτο  και με ατμο αυτον


Και φυσικα το istick  30 W   που σου προτεινουν τα αλλα παιδια απο εδω  :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 20, 2015, 19:56 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2531 στις: Μαρτίου 20, 2015, 19:50 »
το i-stick με νορμάλ άτμισμα στα 8-9 βατ με αντιστάσεις μονές 1.4-1.7ωμ εμένα μου βγάζει γύρω στα 7-7.5μλ κοινώς 2-2.5 μέρες για μένα  :) και αν πάρεις μόνο την μπαταρία (φορτιστή φαντάζομαι έχεις συμβατό του κινητού) τότε κάνει 41-42 ευρώ σε κανα δυο μαγαζιά

Συνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2532 στις: Μαρτίου 20, 2015, 19:52 »
istick 30w κι από μένα  :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος emblem

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2533 στις: Μαρτίου 20, 2015, 20:08 »
Κοιτούσα για το mini της istick στα 1050mAh , και διάβασα οτι υπάρχει δυνατότητα ατμίσματος παράλληλα με την φόρτιση , κάτι που είναι πολυ βολικό , μιας και μπορώ να γλυτώνω το "ξόδεμα" όταν κάθομαι στο γραφείο .
http://www.vapeland.gr/eleaf-istick-gs16s Αυτό το πακετάκι κοιτούσα , μιας και το μέγεθος που βλέπω στο παρακάτω λινκ ( http://www.eleafworld.com/product/detail.php/mini-istick.html ) είναι σούπερ . Το istick στα 2200mAh το βρήκα απο το ίδιο μαγαζί χωρίς ατμοποιητή ( επομένως θα χρειαστώ και αντάπτορα ) .

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Eπίσης : Η μπαταρία θα κρατήσει 4-5 μήνες όπως οι Ego που έχω τώρα ;
Σαν συσκευή είναι πιο "δυνατή" απο το σετάκι που έχω τώρα ;

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2534 στις: Μαρτίου 20, 2015, 20:11 »
ο αντάπτορας κάνει 2-2.5 ευρώ δεν αξίζει να το πληρώσεις ως σετ  ;)
Το μίνι δε θα σε βγάζει ούτε τέσσερις ώρες, το τριαντάρι σίγουρα μια μερούλα(οπότε και το φορτίζεις το βράδυ).Επίσης, και το τριαντάρι έχει λειτουργία pasthrough και θα σε καλύψει σε ρεύματα με όποιον ατμοποιητή και να διαλέξεις.Το μίνι είναι για δεύτερο.Με το τριαντάρι δε θα χρειαστείς δεύτερο  :)

Το μίνι είναι σαν μια απλή πολυβολταϊκή μπαταρία στην απόδοση,το τριαντάρι είναι μοντάκι ακόμα και για απαιτητικούς.
Αν διαβάσεις λίγο πιο πίσω θα δεις και τα μαγαζιά με τις καλύτερες τιμές με ή χωρίς την έκπτωση του φόρουμ.Θα πάει σίγουρα κανα εξάμηνο η μπαταρία και μετά λίγο πολύ όλα τα μαγαζιά έχουν τους μάστορές τους με κανα 10-15 ευρώ να αλλάξουν απλά την ενσωματωμένη του μπαταρία.Για επίσημο σέρβις και αλλαγή στην αντιπροσωπεία ecig.gr η τιμή του είναι 42 ευρώ σαν μπαταρία.Αν το πάρεις από κει θα πρότεινα και τον δέλτα ατμοποιητή τον 16 ή τον 19 (από τις τιμές τους αφαίρεσε το 20% με τον κωδικό EKAP20 όπως και σε όλα τα προϊόντα του σάιτ πλην των άιστικ)με τις dual coil κεφαλές.Όπως κατάλαβες, μην πάρεις το μίνι  :)

Για να μην παρεξηγηθώ από τους συνατμιστές, τα λινκ μου είναι από το ecig γιατί μόνο εκεί συνυπάρχουν οι δέλτα που προσωπικά θεωρώ είναι οι καλύτεροι εργοστασιακοί στην αγορά με το i-stick σε αυτήν την τιμή, δεν παίρνω ούτε ποσοστά,ούτε συνέταιρος είμαι  :laugh1:
 
Εννοείται πως αν σε καλύπτουν οι ατμοποιητές σου, με το ανταπτοράκι θα παίζουν μια χαρά στο στικάκι σε χαμηλά βατ, εκεί γύρω στα 8-9, δε χρειάζεται να μπεις και σε αυτό το έξοδο αν σε καλύπτουν!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 20, 2015, 20:33 από Papadopoulou Ioanna »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 2 73 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:11
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8766 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181246 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34301 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537816 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60270 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238505 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 717 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16569 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138089 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085844 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35729 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro