vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος apatsi77

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2505 στις: Μαρτίου 14, 2015, 22:23 »
Ένα καλό πακέτο για αρχή νομίζω είναι το 20aistik Υπάρχουν ακόμα ,μαζί με το GS Air και θα τα  κρατήσεις και για αρκετό καιρό Δεν πιστεύω να βγαίνουν και Πολύ ακριβά

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2506 στις: Μαρτίου 14, 2015, 22:50 »
Παμε φίλε μου 8 ευρω σχεδόν και οι δυο μας το ζευγαρι.
Αν γλυτωσω απο αυτα τα λεφτα τα 2 χιλιαρικα του χρόνου παιρνω καφετιερα dual boiler συν μυλο με μεγαλα κωνικά, και κανω God shot καθε μερα.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Μετα από μελέτη και μια πρόχειρο οικονομικό υπολογισμό,, σκέφτομαι να πάω σε επισκευασιμο. Το ξέρω ότι ενδεχομενως να ειναι λίγο πιο ζόρικα, αλλά πιστευω ότι θα ειναι καλύτερα.
Οπως δειχνουν τα πραγματα , καποιον κλώνο Kayfun, η αν έχετε καποια άλλη σχετική προταση θα με διευκολύνατε.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 15, 2015, 18:24 από mimis »

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2507 στις: Μαρτίου 15, 2015, 19:21 »
Μιμη θεωρω μεγαλο μπλεξιμο και λαθος αν θελεις να ασχοληθεις με επισκευασιμο με το καλημερα...Και απο θεμα κοστους και απο θεμα οτι επειδη οι αποριες θα ειναι λογικα πολλες μπορει να τα παρατησεις πολυ πιο ευκολα απ οτι με εναν καλο εργοστασιακο...
Καταρχας να καταληξεις σε μπαταρια...Σωληνα η box? Μηχανικο η ηλεκτρικο? Μια εξαιρετικη προταση που αξιζει και απο θεμα τιμης/αποδοσης ειναι οπως σου ειπαν αρκετοι το istick 30watt,το οποιο ακομα και αν ασχοληθεις αργοτερα με επισκευασιμο θα σε υπερκαλυψει
Μετα κατα τη γνωμη μου να καταληξεις σε εναν καλο και εμπιστο εργοστασιακο...Επιλογες υπαρχουν απο 15-20 αυρω εως και 40-50 ευρω. Παρτον,ατμισε τον και αν σου μπει το μικροβιο με το καλημερα, ΤΟΤΕ ασχολησου με επισκευασιμο και τον πρωτο ατμοποιητη η δωδτον στη συζυγο η πουλα τον...
Αυτη ειναι η γνωμη μου!

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2508 στις: Μαρτίου 15, 2015, 19:51 »
Μπαταρία ειναι δεδομένη, εχω καταλήξει:  istick 30watt. Αφου θα πάρω και δευτερο για την σύζυγο, θα δούμε κατόπιν πιος θα ειναι ο δευτερος.
Αναφορικα με τον ατμοποιητή, η ευκολία του να πάω σε εναν εργοστασιακό πρωτα ειναι οτι θα έχω μια βαση να συγκρίνω. Αυτο ειναι κατα τη γνώμη μου το πλεονέκτημα σε αυτη την περίπτωση, αφου υποθετω ότι με εργοστασιακό θα είναι απλα να βρεθεί το υγρό που μου πάει, τα watt και η  ρυθμιση του αέρα στον ατμοποιητή. Σε αυτο έχεις δίκιο.
Το θέμα του στησίματος θα το έχω και μετα βεβαια. Απλά σκέφτομαι ότι θα χρειάζομαι συνεχεια ανταλακτικά για ενα Ναυτίλο ας πούμε.
Θα μου πεις εδω δινω 4 ευρω καθε μερα, και κοιταζω να γλυτωσω απο τα λιγα που έχει μια αντίσταση;
Απλά θελω να ξεμπερδευω γρηγορα, να παιδευτω όσο ειναι να παιδευτώ, και να καταλήξω σε μια ρουτινα οσο το δυνατόν πιο συντομα. Αν κατόπιν θελω να δοκιμασω άλλου ειδους ατμισμα, θα ειναι απλά κάτι που θα το κάνω ως πλεονασμό.
Στη σκέψη είμαι βέβαια..

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2509 στις: Μαρτίου 15, 2015, 20:11 »

πάρε ένα subtank mini που είναι επισκευάσιμος αλλα παίρνει και εργοστασιακές κεφαλές μέχρι να πετύχεις καλο στήσιμο κανεις με τις εργοστασιακές (προσοχή μονο γιατί περιέχει 2 διαφορετικές αντίστασης 0.5 - 1.2 και καλά είναι να ξεκινήσεις με τις 1.2 ohm αντίστασης και αργότερα που θα μάθεις πέντε πράγματα παραπάνω για το τι σημαίνει subohm και όταν το κατανόησης τότε κανε δοκιμη και με τις 0.5 αν θες)


θα χρειαστείς όμως οπωσδήποτε ένα ηλεκτρονικό μοντακι το istick 30w είναι πολύ καλο αν και εγώ θα σου πρότεινα με λίγα χρήματα παραπάνω να paris το istick 50w για διπλάσια αυτονομία και μην φοβάσαι το μέγεθος είναι κάτι που το συνηθίζεις και είναι βέβαιο ότι άμα μείνεις στο ηλεκτρονικό τσιγάρο αργά η γρήγορα θα paris και μοντακι σε αυτό το μέγεθος
αυτά τα δυο θα σου βγούν περίπου 110 ευρω αλλα θα τα κανεις απόσβεση πολύ γρήγορα

Αποσυνδεδεμένος 314

  • **
  • 131
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2510 στις: Μαρτίου 16, 2015, 00:21 »
mimi, εαν πιανουν τα χερια σου και εισαι απο τους ανθρωπους που οταν ηταν μικροι ανοιγαν τα παντα να δουν τι εχουν μεσα και να τα φτιαξουν τοτε η γνωμη μου ειναι επισκευασιμος με το καλημερα. Αντε το πολυ να παρεις και εναν πααααρα πολυ φθηνο, κατι με 5-6 ευρο το πολυ για το διαστημα που θα χρειαστεις να μαθεις τον επισκευασιμο. Η αποδωση που θα παρεις αλλα και η οικονομια απλα δεν συγκρινονται.

Για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω δοκιμασει τον subtank αλλα, στα χαρτια τουλαχιστον, ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη για να ξεκινησεις κατα τη γνωμη μου. Δεν δειχνει να ειναι η οικονομικοτερη επιλογη αλλα σε βαθος χρονου θα αποδειχθει οτι ειναι. Εχεις τις εργοστασιακες κεφαλες (με οργανικο βαμβακι μονο, οχι σαν τον delta II με τα MMMF και το συνθετικο βαμβακι) για οταν βαριεσαι ή απογοητευεσαι και ταυτοχρονα εχεις και το επισκευασιμο μερος για να πειραματιστεις και να μαθεις. Ειναι απο ατσαλι ολοκληρος με εξαιρεση της εργοστασιακες κεφαλες (παρακαλω διορθωστε με εαν κανω λαθος σε αυτο) και pyrex, το οποιο ειναι παρα πολυ σημαντικο για εμενα για λογους υγειας.

Απο τη στιγμη που δεν εχεις θεματα με την εμφανιση των boxes το istick που εχεις καταληξει ειναι επισεις μια πολυ καλη επιλογη. Θα εχεις και κατι να σου μετρα τις αντιστασεις που θα φτιαχνεις οποτε γλιτωνεις και τον μετρητη.

Εαν αγοραζα τωρα για να ξεκινισω, με τη μικρη, αλλα συμπιεσμενη, γνωση και εμπειρια, αυτος ο συνδυασμος θα ηταν μονοδρομος
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 16, 2015, 00:29 από 314 »

Αποσυνδεδεμένος SubTanker

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2511 στις: Μαρτίου 16, 2015, 01:55 »
Ο νέος ατμιστής αν πάρει τον subtank , ι μεσαία νικοτίνη θα τον "τινάξει", οι κεφαλές θα του καταπίνουν το υγρό όπως τα cayenne την βενζίνη, και σε ένα μήνα θα ξαναγυρίσει στα στριφτά για οικονομία. Νέος χρήστης για μένα παίρνει κατι αξιόπιστο , που έχει αξιοπρεπή επίπεδα γεύσης και αν τον καλύψουν αυτά, και μένει μακριά απο το τσιγαρο σταματάει εκει. Αν θέλει να ψαχτεί πλέον υπαρχει ωκεανός επιλογων. Δυστυχώς η μεγαλύτερη μερίδα ανθρώπων που ξεκινάει το Η.Τ. το κάνει για την οικονομία και οχι για την υγεία, οποτε το έχει σαν βασική παράμετρο...

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2512 στις: Μαρτίου 16, 2015, 02:19 »
kayfun ή taifun ειναι οι 2 επισκευασιμοι πιο ευκολοι στη χρηση, χωρις προβληματα, με καλη γευση και χτυπημα,πολυ ντουμανι -αν θες, και με ενα σωρο οδηγιες-βιντεακια για στησιματα και αντιμετωπιση προβληματων για αρχαριους, σε μια βδομαδα γινεσαι εξπερ.

Αποσυνδεδεμένος SubTanker

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2513 στις: Μαρτίου 16, 2015, 02:35 »
Εγώ πιστεύω θέλει μήνα για αξιοπρεπείς αντιστάσεις σε kayfun, γιατί όντως ο KFL+ δουλεύει και με τσαπατσούλικες αντιστάσεις αλλά ο αγοραστής ψάχνει πάντα το potential, και μάλιστα γρήγορα

Αποσυνδεδεμένος 314

  • **
  • 131
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2514 στις: Μαρτίου 16, 2015, 02:39 »
Ο νέος ατμιστής αν πάρει τον subtank , ι μεσαία νικοτίνη θα τον "τινάξει", οι κεφαλές θα του καταπίνουν το υγρό όπως τα cayenne την βενζίνη, και σε ένα μήνα θα ξαναγυρίσει στα στριφτά για οικονομία. Νέος χρήστης για μένα παίρνει κατι αξιόπιστο , που έχει αξιοπρεπή επίπεδα γεύσης και αν τον καλύψουν αυτά, και μένει μακριά απο το τσιγαρο σταματάει εκει. Αν θέλει να ψαχτεί πλέον υπαρχει ωκεανός επιλογων. Δυστυχώς η μεγαλύτερη μερίδα ανθρώπων που ξεκινάει το Η.Τ. το κάνει για την οικονομία και οχι για την υγεία, οποτε το έχει σαν βασική παράμετρο...

Ειναι εν μερη αληθεια αυτο δυστυχως. Δεν χρειαζεται να παει σε μεγαλη περιεκτικοτητα νικοτινης ομως. Με το mini & more π.χ. που μου ειχε δανεισει φιλος και ηταν η πρωτη μου επαφη εκανα 18αρα νικοτινη και παλι δεν μου αρκουσε. Με γλιτωνε πολλα τσιγαρα μεσα στην ημερα αλλα δεν με ικανοποιουσε.

Με το ego one δεν παω πανω απο 6-9mg ομως και συνηθως κανω μηδενικα υγρα για τα χαζα τσιγαρα που θα εκανα. Οταν δουλευει καλα με ικανοποιει απολυτα. Απο αποψη υγειας ενας καλος ατμοποιητη κανει το πληρες κοψημο πιο ευκολο. Η οικονομια της υποθεσης ομως ειναι ενα θεμα. Θα πρεπει να παει και σε diy υγρα, επισκευη κεφαλων ή επισκευασιμο... Ισως με μεγαλη αντισταση και τον καταληλο επισκευασιμο η οικονομια να ειναι μεγαλυτερη ενω η ικανοποιηση αρκετη?

Ισως εχεις δικιο, θα μπορουσε να δοκιμασει με κατι απλο και φθηνο, ενα σετ των 15-20ευρο και καποια υγρα που θα τον καλυψουν και εαν δει οτι μπορει να το συνεχισει. Ειναι τοσοι οι παραγοντες που εν τελη κανεις δεν μπορει να πει και να προτεινει κατι με απολυτη σιγουρια...

Αποσυνδεδεμένος SubTanker

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2515 στις: Μαρτίου 16, 2015, 02:45 »
Ειναι εν μερη αληθεια αυτο δυστυχως. Δεν χρειαζεται να παει σε μεγαλη περιεκτικοτητα νικοτινης ομως. Με το mini & more π.χ. που μου ειχε δανεισει φιλος και ηταν η πρωτη μου επαφη εκανα 18αρα νικοτινη και παλι δεν μου αρκουσε. Με γλιτωνε πολλα τσιγαρα μεσα στην ημερα αλλα δεν με ικανοποιουσε.

Με το ego one δεν παω πανω απο 6-9mg ομως και συνηθως κανω μηδενικα υγρα για τα χαζα τσιγαρα που θα εκανα. Οταν δουλευει καλα με ικανοποιει απολυτα. Απο αποψη υγειας ενας καλος ατμοποιητη κανει το πληρες κοψημο πιο ευκολο. Η οικονομια της υποθεσης ομως ειναι ενα θεμα. Θα πρεπει να παει και σε diy υγρα, επισκευη κεφαλων ή επισκευασιμο... Ισως με μεγαλη αντισταση και τον καταληλο επισκευασιμο η οικονομια να ειναι μεγαλυτερη ενω η ικανοποιηση αρκετη?

Ισως εχεις δικιο, θα μπορουσε να δοκιμασει με κατι απλο και φθηνο, ενα σετ των 15-20ευρο και καποια υγρα που θα τον καλυψουν και εαν δει οτι μπορει να το συνεχισει. Ειναι τοσοι οι παραγοντες που εν τελη κανεις δεν μπορει να πει και να προτεινει κατι με απολυτη σιγουρια...
Ακριβώς αυτό, μαγκιά είναι να κόψεις το τσιγάρο με τα λιγότερα έξοδα, απο κει και πέρα είναι HOBBY και δεν νόμιζω να υπάρχουν τοοοοσοι hobbιστες ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2516 στις: Μαρτίου 16, 2015, 10:04 »
Ναι μεν ο Subtank mini ειναι ενας πολυ αξιολογος εργοστασιακος ατμοποιητης με δυνατοτητες επισκευασιμου, ΑΛΛΑ θεωρω πως δεν κανει για ενα πρωτοεισερχομενο στο η.τ.
Πρωτον ειναι ακριβος ~45 ευρω, και δευτερον ειναι τοσο ελευθερας η εισαγωγη αερα του που σιγουρα θα ξενισει εναν "αρχαριο". Αυτος που κοβει το κ.τ θελει εναν σχεδον "τσιγαρισιο" ατμοποιητη με σχετικα σφιχτη τζουρα να θυμιζει οσο το δυνατον το κ.τ. Εδω ακομα κι εγω που τραβηξα τζουρες με subtank δεν μπορουσα να παρω τζουρα πανω απο 2"...
Ναυτιλος και Δελτα εξακολουθουν να ειναι στις πολυ αξιολογες επιλογες για αρχικο πακετο, που θα ικανοποιησουν την μεγαλυτερη ππλειοψηφια των νεων ατμιστων (και οχι μονο) !

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2517 στις: Μαρτίου 16, 2015, 10:37 »
Οφείλω να δηλώσω ότι δεν καταφερα ποτε μου να περάσω με επιτυχία κάποιο τεστ μαγκιάς (με την έννοια της μεγιστης απόδοσης με το λιγότερο κόστος) .
Αφού λοιπόν γνωρίζω ότι οι δεξιότητες μου αναφορικά με την έκφραση "πιάνουν τα χερια μου" ειναι σε αξιοπρεπέστατο επίπεδο λόγω της σαρανταπεντάχρονης προϋπηρεσίας μου σέ ποικίλες ασχολίες, (από πομπους στα fm νεαρός, ως τηλεκατευθυνόμενα αέρος αέρος) θα προχωρήσω με αισιοδοξία.
Τον επισκευασιμο θα τον πάρω βασικά για να μπορέσω να ασχοληθώ με το αντικείμενο, τόσο ωστε να κατανοήσω την λειτουργία του ατμίσματος και να ξερω τι, γιατί, και πως. Δεν ειμαι ο άνθρωπος που θα προσπαθήσει να κάνει κατι περισσότερο από το καλύτερο που έχουν καταφέρει οι άλλοι, απλά θέλω να το φτάσω. Περαιτέρω δεν ασχολούμαι, προτιμώ να επιλέξω κάτι άλλο που δεν γνωρίζω, και να το μάθω.
Αυτη ειναι η φιλοσοφία μου, θα μπορούσα να πω ο χαρακτήρας μου, δεν ειναι κατι που μπορω του αντισταθώ.
Πιστευω μεσα στην εβδομαδα να έχω τις πρώτες εμπειρίες, και σε 3, αντε 5-6, το πολύ 10, βια 20 μερες, ο κόσμος να χαλάσει σε ενα μήνα, θα γνωρίζω και κατά πόσο θα μου ειναι βατό να αναπτύξω δεξιότητες και σε αυτο τον τομέα. Θα προσπαθήσω η γνωριμία μου με το αντικείμενο και η εξέλιξη της, να ειναι ομαλή και αρμονική, ωστε να μπορούσα να την παρακολουθήσω εγω, αν υποθεσουμε ότι εκανα επανεκινήσεις στην τωρινή μου κατασταση. Του ανίδεου..
Οι σχετικες ενεργειες έγιναν και περιμενω τα υλικά για να οικοδομήσω εμπειρία.
Κοντη γιορτη που λένε.

Αποσυνδεδεμένος 314

  • **
  • 131
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2518 στις: Μαρτίου 16, 2015, 11:56 »
χαχαχαχ ωραιος  :D

Αφου εισαι ετοιμασμενος για εξοδα και εχεις και τη θεληση, το χομπιστικο της υποθεσης θα σε κρατησει και σε αυτο ωστε να αφησεις το τσιγαρο βρεξει/χιονισει. Καλη αρχη!

(απο περιεργια, που κατεληξες?)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2519 στις: Μαρτίου 16, 2015, 12:14 »
mimis καλησπέρα.

Γιατί δεν κάνεις μια επίσκεψη στα καταστήματα του νησιού να δεις τι είναι διαθέσιμο?
Έχουμε Nobacco, Ovale και e-tsigaro. Το τελευταίο μάλιστα έχει και επισκευάσιμους, ενώ το δεύτερο δεν θα στο πρότεινα καθώς δεν πολυξέρουν τι τους γίνεται...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181165 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34220 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537622 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60158 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238300 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 695 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16496 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136365 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085712 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35673 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10557 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12