vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

316 επισκέπτες, 10 χρήστες
grag, Stedorian93, dkostas, Mimhsdr, giorgos1999, Jorge, lounik, avalon, manoslykos, danys620

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος lostregr

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2010 στις: Ιουλίου 08, 2014, 15:43 »
εννωείς να ψάξω στο παρών thread με ποιο set να ξεκινήσω;


Από το συντoνισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης.
Μην κάνετε κατάχρηση της "Παράθεσης"
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 08, 2014, 17:23 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2011 στις: Ιουλίου 08, 2014, 16:11 »
Αν ψάξεις και σε αυτό το νήμα θα βρεις κάποιες απαντήσεις.
Επειδή όμως καταλαβαίνω όπως και όλοι μας ότι για έναν αρχάριο στο ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι λίγο χάσιμο το ψάξιμο, θα σου πω εν ολίγοις ότι το να βρεις την γεύση κάποιου συγκεκριμένου τσιγάρου ή κάποιας μάρκας καπνού είναι αρκετά δύσκολο έως απίθανο. Γενικά την γεύση που έχει το τσιγάρο θεωρώ ότι δεν θα την βρεις. Όλα τα καπνικά υγρά είναι πιο αρωματικά. Έχουν ένα καπνικό υπόβαθρο αλλά όχι με την έννοια της "βρωμιάς" του τσιγάρου.
Πιο πιστή απόδοση γεύσης θα βρεις ενδεχομένως σε γεύσεις πούρου και καπνών πίπας.
Ωστόσο αυτό το θεωρώ θετικό. Καλύτερα να συνηθίσεις σε μία ωραία γεύση καπνική ή όποιου άλλου είδους επιλέξεις στην συνέχεια γιατί αυτό θα σε βοηθήσει να μείνεις και μακρυά από το τσιγάρο.
Το καλύτερο λοιπόν που έχεις να κάνεις είναι να πας σε ένα κατάστημα να δοκιμάσεις μόνος σου διάφορες γεύσεις να δεις τι αρέσει σε σένα.

Όσο για τον εξοπλισμό σου, μπορείς να αρχίσεις με μία απλή μπαταρία ego και έναν aspire ατμοποιητή (πράγματα τα οποία βρίσκεις σε οποιοδήποτε κατάστημα και είναι και σε πολύ καλές τιμές) Μπορείς πολύ εύκολα να δοκιμάσεις και ατμοποιητές στα καταστήματα και μετά παραγγέλνεις και από internet αν δεν θες να αγοράσεις απευθείας από το κατάστημα.

Όσο για το golden margy που ανέφερες, ήταν το πρώτο μου υγρό. Πολύ καλό και νόστιμο υγρό. Νομίζω θα σε καλύψει. Αλλά και πάλι σου λέω πρώτανα πας να δοκιμάσεις. Η nobacco που πουλάει το υγρό έχει πολλά καταστήματα και από όσα ακούω και διαβάζω έχει καλό after sales που είναι απαραίτητο για έναν αρχάριο.
Όχι ότι τα άλλα καταστήματα δεν έχουν καλό after sales. Ευτυχώς στον χώρο του η.τ. τα περισσότερα καταστήματα είναι εξυπηρετικότατα.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2012 στις: Ιουλίου 08, 2014, 17:28 »
εννωείς να ψάξω στο παρών thread με ποιο set να ξεκινήσω;

Καλησπερα φιλε μου και καλωσορισες στην παρεα μας. :bye:
Οταν βρεις λιγο χρονο περνα κι απο εδω να σε γνωρισουμε καλυτερα.

Η ερωτηση σου πλεον μεταφερθηκε στο καταλληλο νημα.
Εκτος απο τις συμβουλες που σου δωσαν οι συμφορουμιτες παραπανω, στο παρων νημα θα βρεις αρκετες προτασεις για το πρωτο σου η.τ.
Ξεκινα να το διαβαζεις προς το τελος, οπου ο εξοπλισμος που προτεινεται ειναι σχετικα πιο συγχρονος.
Καλο ξεκινημα κι οποια αλλη βοηθεια χρειαστεις στο μελλον μην ντραπεις να τη ζητησεις. :)

Αποσυνδεδεμένος lostregr

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2013 στις: Ιουλίου 08, 2014, 19:45 »
λοιπόν πήρα ένα σετ της nobaco με 600άρα μπαταρία και ατμοποιητή Epsilon BDC-S και υγρό[/size] Golden Margy 18mg.
γύρω στο 25άρι με έκπτωση όπως ενημερώθηκα και ένα καλώδιο usb.[/font][/color]


δοκιμασα εκεί μερικά αλλα δεν μπορώ σε 5 λεπτά να αποφασήσω τι υγρό πρέπει να πάρω.[/font][/color]
δυστηχώς το Golden Margy μου θυμίζει ναργιλε και σε καμιά περίπτωση craven (το είχε ανατυπώσει κάποιος χρήστης σε ένα άλλο forum), επομένος πάω για αλλαγή υγρού.[/font][/color]

1)έχετε κάτι να πρωτείνετε ώστε να φέρνει σε στριφτό τσιγάρο ψιλο βαρι;[/font][/color]
2) Περιμένω να αδειάσει τελείως το υγρό μέσα, η μπορώ να το αδείασω και να το αλλαξω μπαμ μπαμ με κάπιο άλλο;[/font][/color]
3) το τι μου θυμίζει ναργιλέ έχει να κάνει με το καθευατό υγρό ή έτσι είναι το άτμισμα;[/font][/color]

σε αυτή τη περίπτωση, θέλω να ενημερώσω προς κινήθηκα σε ατμιστήρη όχι για πλήρη αντικατάσταση του στριφτού αλλά ώς μια μέση ποιο οικονομική λύση.[/font][/color]

ευχαριστώ για το χρόνο σας.[/font][/color]

Δημήτρης.[/font][/color]

Αποσυνδεδεμένος kostasfmx

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
    • computermods
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2014 στις: Ιουλίου 09, 2014, 23:26 »
Καλησπέρα αν και πριν καιρο ημουν ατμιστης...6 μηνες χωρις τσιγαρο για χ και ω λόγους ξαναρχισα να καπνιζω.Αλλα δεν παει αλλο ...Ετσι λοιπον ξαναμπηκα στο φορουμ με σκοπο να αγορασω πλεον ενα καλο ΗΤ με καλο ατμοιποιητη χωρις καθε λιγο και λιγακι να χρειαυετε να αγορασω καινουργιο.Ειχα μεινει με Ovale και ενα Ego giant...Τωρα παρακαλω να μου προτεινετε κατι αλλο εαν εχετε την διαθεση ,κατι που να ικανοποιηση τις αναγκες μου και να μην σκορπαω λεφτα.Ευχαριστω
Υ.Γ Ο στοχος μου ειναι 3 μηνες ΗΤ και μετα καθαρος ,πρωτο μηνα με 11 νικοτινη,δευτερο 6 και 3 με μηδεν.Ευχομαι να αποδοση αυτη την φορα η προσπαθεια.
Υ.Γ 2 Δεν εχω την δυνατοτητα να ψωνισω απο Ελλαδα ,βρισκομαι Γερμανια λογω των γνωστων λογων στην Ελλαδα και τελος στην Γερμανια δεν ειναι και τοσο διαδεδομενο το ΗΤ . 1 και μισο χρονο τωρα δεν εχω δει κανεναν να ατμιυει και ουτε μαγαζια εξιδικευμενα...μονο online



Βρηκα αυτο το ΗΤ αξιζει? http://www.e-smokey24.de/Twist-Akkus-VV/Mini-iJust-900-mAh-VV/Aspire-ET-S-Modular-Kit::946.html


Συγχωνευση συνεχομενων δημοσιευσεων
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 23, 2014, 13:26 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2015 στις: Ιουλίου 12, 2014, 00:20 »
Θα σου πρότεινα το eCom C Twist. Εντελώς απροβλημάτιστη λειτουργία όσο καιρό το χρησιμοποίησα και πολύ ωραία σχεδίαση (εντάξει, μη πάρεις το ροζ  :) )

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2016 στις: Ιουλίου 12, 2014, 02:28 »
ναι, μην το πάρεις.. πρόλαβα και το πήρα εγώ.
δοκίμασε το βυζαντινό αυτοκρατορικό πορφυρό!!!!  :laugh1: :laugh1:


Σοβαρά τώρα, πολύ καλό ειναι και αφού δεν ψάχνεις κάτι σε πολύ χαμηλή τιμή, δεν αξίζει τον κόπο να το πάρεις από άλλη χώρα, καλύτερα να είναι δίπλα σου ο πωλητής για υποστήριξη κλπ

Αποσυνδεδεμένος fumos

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2017 στις: Ιουλίου 13, 2014, 13:44 »
Γεια χαρα παιδια.

Αν και μελος του φορουμ απο το 2010 δεν εχω καταφερει να κοψω το στριφτο.
Ειχα αγορασει οταν πρωτομπηκα στο φορουμ ενα παλιο ego ουτε καν θυμαμαι το μοντελο.
Μου αρεσε πολυ στην αρχη, ειδικα μια φρουτενια γευση που ειχα βρει.
Ομως η διαδικασια της φορτισης της μπαταριας και η μεταφορα του ΗΤ για χρηση σε εξωτερικους χωρους με κουρασε καπως.

Τωρα λεω να επανελθω με περισσοτερη ωριμοτητα.
Θελω να αγορασω ενα καλο ΗΤ γιατι βλεπω μερικες συνεπειες του ΚΤ [στα 5-6 χρονια που ειμαι καπνιστης] και κατι πρεπει να κανω. Θελω να το κοψω το ρημαδι.

Απλα δεν ξερω τι ειδους ΗΤ να προτιμησω.
Αυτο που θα ηθελα θα ηταν μεγαλης διαρκειας μπαταριας. Να μπορει να αντεξει 12 ωρες με μετριο ατμισμα.
Οικονομικη συντηρηση του ΗΤ.
Καλο χτυπημα στο λαιμο.
Ετοιμα υγρα για αρχη απο 20ml και πανω για οικονομικοτερη τιμη.

Κατι που εχω δει ειναι αυτο εδω της nobacco http://www.nobacco.gr/el/e-shop/e-cigs/2577-01-01-0915-nobacco-set-epsilon-bdc-1100-black-detail
Δεν ξερω ομως αν αξιζει 60 ευρω.

Μπορειτε να με βοηθησετε;

Αποσυνδεδεμένος Oyk152

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2018 στις: Ιουλίου 13, 2014, 14:21 »
Ακριβως στην ιδια περιπτωση ημουν και εγω!!!

Αν θες μπαταρια να σε βγαζει 12 ωρες παρε οποσδηποτε VV κατι σαν Spinner (απο 27 εως 35 ευρω) οι οποιες εκτος απο μεγαλη χωρητικοτητα (1300 εως 1650) ειναι και μεταβλητης τασης VV που σημαινει οτι θα εχεις σωστα ρευματα ωστε να δουλευουν οπως πρεπει οι ατμο.

Μετα θα σου προτινα να παρεις 2-3 Gemini Mini  με κοστος 2 ευρω περιπου ο καθενας. Δεν ειναι ο καλυτερος ατμοποιητης που μποορεις να παρεις αλλα με αυτα τα λεφτα ειναι μια πολυ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ λυση ωστε να δοκιμασεις διαφορετικα υγρα (κατα προτιμηση παρε δειγματα) μεχρι να βρεις αυτο/α που θα σε καλυψουν.

Αφου καταληξεις σε υγρα τοτε μπορεις να χρησημοποιησεις τον Gemini (6.5 ευρω) ο οποιος ειναι ενας παρα πολυ καλος και φτηνος εργοστασιακος ατμο.

Το κοστος μεχρι εδω ειναι λιγο μεγαλουτσικο αλλα ΜΗΝ τσιγγουνευτεις τα χρηματα, απο την πρωτη μερα θα κανεις αποσβεση στην υγεια σου.

Υπολογιζε οτι θα χρειαστεις τουλαχιστον 2 μπαταριες  οποτε αν δεν διαθετεις τοσα χρηματα για 2 Spinner μπορεις να παρεις σαν δευτερη μια ego usb passthrouh την οποια θα χρησιμοποιεις μεχρι να σου φορτισει η κυρια.



Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2019 στις: Ιουλίου 13, 2014, 14:23 »
αυτο το τσιγαρο που εχεις στο λινκ ειναι καλο σαν μπακ-απ,η να το κανεις δωρο καπου.Αλωστε με κατι παρομοιο ξεκινησες,σε κατι λιγο πιο εξεληγμενο-οσο αναφορα τους ατμο του λινκ,πηγαινεις Ψαξε καλυτερα για καποιο ηλεκτρονικο μοντακι που θα εχει σωστο και δυνατο ρευμα(το βασικοτερο αλωστε ειναι το ρευμα)Για οικονομικοτερη συντηρηση που αναφερεις τουλαχιστον για ατμο,μονοδρομος ειναι ο επισκευασιμος π.χ ενας καυφουν-σχετικα φθηνος-ευκολος στο στησιμο με καλη ποιοτητα κατασκευης.Αν πας σε εργοστασιακο,εκει παιζεις την τυχη σου αναλογα τι ανταλακτικη αντισταση θα σου κατσει+ το κοστος Τωρα για μοντακια το προβαρι ισως ειναι η κορυφη αλλα πολυ ακριβο+ το οτι θα χρειαστεις μπατριες και φορτιστη.Εναλακτικα μπορεις να "χτυπησεις" ενα inokin mvp(50-60eyro),η ενα vapourshark dna 30(135-169eyro)με ενσωματωμενες μπαταριες και θυρα φορτισης 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 13, 2014, 14:31 από ikaros1 »

Αποσυνδεδεμένος Oyk152

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2020 στις: Ιουλίου 13, 2014, 15:08 »
Ρε παιδια λιγο ελεος!!

Ο ανθρωπος θελει να κοψει το στριφτο, δεν εχει προτερη αποτελεσματικη εμπειρια απο ατμισμα.
Ας τον βαλουμε βημα βημα στον κοσμο του ατμισματος. Δηλαδη του προτινουμε ProVari (200 + μπαταριες)? η εναλακτικα boxακι? (που εμφανισιακα και μονο θα αποτρεψει εναν αχαριο), σε συνδιασμο με kayfun? (στριψε μετρησε αντισταση, βαλε φυτιλι και αν δεν του αρεσει η γευση? ξανα στησιμο?)

Ολα τα παραπανω ειναι οντως πολυ καλες επιλογες αλλα για καποιον που ηδη ατμιζει και ειναι ενα σταδιο παραπανω. Ας παρει κατι απλο, φτηνο, που θα τον ικανοποιησει και θα τον προτρεψει στην χρηση του ατμισματος, μετα μπορει να κανει την  αναβαθμιση που ειναι ολα τα προηγουμενα...



Από το συντoνισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης.
Μην κάνετε κατάχρηση της "Παράθεσης"
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 13, 2014, 15:20 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2021 στις: Ιουλίου 13, 2014, 15:25 »
Ας παρει κατι απλο.
Ετσι κιαλλοιως το περιπτερο ξερει που ειναι.


send from my varadero now Free


Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2022 στις: Ιουλίου 13, 2014, 16:09 »
Πρωτου αρχιζετε τις προτασεις, καλο ειναι να διαβαζετε τι ζηταει ο καθενας.
Αν ολα κανουν σε ολους τοτε ολοι θα ατμιζαμε με το ιδιο ητ.

Ο fumos ψαχνει κατι που θα τον κρατησει μακρια απο το τσιγαρο, θα εχει αυτονομια,
θα φορτιζει γρηγορα κι ευκολα και θα μπορει να το μεταφερει χωρις να ζοριζεται μαζι του.

Για μπαταρια, θα προτεινα, οπως ειπε κι ο Oyk παραπανω, δυο vision spinner 1300mah
που μεταφερονται ευκολα και μπορουν να κρατησουν αρκετη ωρα και μαλιστα με σταθερη ταση.

Για ατμοποιητη θα σου ελεγα να κοιταξεις στους πινακες εδω .
Ξεχνα αυτα που θυμασαι με τα eGo. Οι νεοι εργοστασιακοι ατμοποιητες ειναι πολυ ανωτεροι, με αριστη αποδοση, χωρις ιδιαιτερες διαρροες και προβληματα.
Διαβασε λοιπον εκει που σου εδειξα και διαλεξει 1-2 ατμοποιητες που σου αρεσουν.

Τελος, οσον αφορα τα υγρα, θα σου προτεινα να αφησεις, για την αρχη τουλαχιστον, τα γλυκο-φρουτενια και να δοκιμασεις να βρεις καποιο καπνικο που θα σου αρεσει.
Υπαρχουν παρα πολλες επιλογες και ο καλυτερος να βρεις αυτο που σου ταιριαζει ειναι να πας σε ενα καταστημα ητ και να δοκιμασεις οσα πιο πολλα μπορεις.
Το βασικοτερο ομως για τα υγρα ειναι να παρεις καποια με υψηλη νικοτινη τουλαχιστον 18αρα.
Απο τη στιγμη που σου ειναι δυσκολο να κοψεις το κτ χρειαζεσαι κατι "δυνατο" για να σε κρατησει μακρια του.

Αλλα το βασικο ειναι η θεληση. Αν δεν εισαι αποφασισμενος να το κοψεις, εστω κι αν χρειαστει να ζοριστεις λιγο,
τοτε καλυτερα να μην μπεις καν στη διαδικασια και τα εξοδα.

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2023 στις: Ιουλίου 13, 2014, 22:33 »
Καλησπέρα παιδιά.  :)


Ατμίζω απο τον Μάρτη και ψάχνομαι γενικά να αναβαθμιστώ. Ο λόγος αναβάθμισης είναι διότι η μπαταρία μου κλάταρε εντελώς, συν του ότι πάντα όταν άλλαζα αντίσταση, τις πρώτες 2 μέρες η γεύση ήταν σκάρτη.


Έτσι λοιπόν ψάχνομαι για ένα τσιγάρο, με πλούσιo ατμό, μπαταρία 650άρα, ίσως και δεύτερη, και αντιστάσεις κατα προτίμηση χωρίς να χρειάζεται να αλλάζω φυτίλι (δεν έχω δοκιμάσει απλά μου κάνει κάπως να αλλάζω, ίσως είμαι και λάθος) και γενικά να είναι φτηνό και ΠΟΙΟΤΙΚΟ.


Μέτα απο κάποια έρευνα αγοράς έχω καταλήξει σε 2-3 τσιγάρα που πληρούν άλλα περισσότερο και άλλα λιγότερο αυτά που ζητάω:


http://www.my-ecigshop.com/el/justfog-single-kit-el.html


http://www.310.gr/delirium-69


http://www.310.gr/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/justfog/justfog-set-1453-single


Ποιά η άποψή σας για αυτά..?? Άλλες προτάσεις..??


Είμαι όλος αυτιά και μάτια παιδιά..!!! :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 13, 2014, 22:39 από Georgechalkida »

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2024 στις: Ιουλίου 13, 2014, 23:11 »
http://www.mpixlimpidi.net/index.php?route=product/product&path=62&product_id=614
http://www.mpixlimpidi.net/index.php?route=product/product&path=61&product_id=557
http://www.mpixlimpidi.net/index.php?route=product/product&path=64&product_id=610


Γιωργο απο την ομορφη Χαλκιδα παρε τον παραπανω συνδιασμο και θα με θυμηθεις!!
Προσοχη οι κεφαλες δεν ειναι οι κλασικες aspire.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 28 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8750 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34267 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537738 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60220 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238420 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16535 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137339 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085786 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35706 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro