vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

307 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, tony1976, camber, mathimatikos1966

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1320 στις: Νοεμβρίου 16, 2012, 19:40 »
spitfire, καλή επιλογή.
Δεν ξέρω αν η αλτερ φέρνει τους thor CE4
Αν σε ικανοποιήσει αυτός, μείνε για λίγο καιρό τουλάχιστον. Αν όχι, δοκιμάζεις έναν thor που δεν έχει προβλήματα χρήσης.
Η vv πολύ καλή επιλογή επίσης, αν είναι και passthrough ακόμη καλύτερη.
Οσο για τα υγρά, το freedom είναι κορυφαίο.
Αν σου αρέσει, θα σου αρέσουν και τα flavorart, που μπορείς να τα αναμιγνύεις και μόνος σου, με έτοιμες νικοτινούχες βάσεις και αρώματα FA, για χαμηλότερο κόστος.


Είσαι σε πολύ καλό δρόμο.


Να ξέρεις όμως: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ. Εδώ, στα σχετικά νήματα των προιόντων, ή σ΄αυτό ή με πμ σε άτομα που δείχνουν να κατέχουν το θέμα, θα επιμείνεις και θα βρεις λύση. Μη διστάσεις να ρωτήσεις. Το φόρουμ δεν είναι πρωτίστως για να συζητάμε για το καλύτερο μοντ, αλλά για να στηρίζονται οι νέοι χρήστες, ώστε να γίνουν κι αυτοί μέλη της ατμιστικής κοινότητας. Το καλό άτμισμα είναι απείρως απολαυστικότερο από το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1321 στις: Νοεμβρίου 16, 2012, 20:59 »
Το ξέρω ότι το η.τ. διαφέρει πολύ. Εχω δοκιμάσει στα πρόχειρα ενός φίλου λίγο πιο παλιά και με άφησε παγερά αδιάφορη. Σα να εισέπνεα ατμό νερού πάνω από μπρίκι που βράζει. Διαβάζοντάς σας, πείστηκα ότι θέλει αρκετό ψάξιμο προτου διαμορφώσει κανείς γνώμη.
Είναι αυτό που λέει το Ντινάκι παραπάνω με τη τελευταία φράση της. Κι εδώ μέσα θα βρεις αστείρευτη βοήθεια!! Πράγματι δεν είναι εύκολη υπόθεση το η.τ. Είναι ένας νέος κόσμος (παρότι αποτελεί συνέχεια του κ.τ.) και θέλει συνεχές ψάξιμο. Ένας λόγος είναι και το γεγονός ότι βελτιώνεται συνεχώς και μέχρι να τελειοποιηθεί απ' όλες τις απόψεις, πιθανόν θα συναντάς προβληματάκια στο άτμισμα. Πίστεψέ με όμως, τα περισσότερα είναι προσπελάσιμα :thumpup:  Με τη στήριξη που θα βρεις στο παρόν φόρουμ και τις συμβουλές των συνατμιστών θα βρεις λύση και απάντηση σε κάθε απορία σου. Το η.τ. είναι σαφώς πιο πολύπλοκο απ' το κανονικό το οποίο θέλει μόνο έναν αναπτήρα. Εδώ έχεις να κάνεις με εξαρτήματα, αναλώσιμα και προϊόντα διαρκείας, όχι μιας χρήσης όπως το κ.τ. (κατά μία έννοια... είμαστε ήδη στο μέλλον). Η απόλαυση που θα βρεις στο άτμισμα, θα σε ανταμοίψει πολλαπλά και θα δεις ότι με τί-πο-τα δεν θα θες να ξαναγυρίσεις στο ξεπερασμένο τσιγάρο. Θα το θεωρήσεις απαρχαιομένο σε σχέση με αυτά που θα σου προσφέρει το άτμισμα.
 
Όσον αφορά στην επιλογή σου, οι προλαλήσαντες με τις προτάσεις τους πιστεύω ότι σε κάλυψαν. Θεωρώ κι εγώ τη λύση ατμο CE4 τη καλύτερη για αρχή και 2-3 μπαταρίες 510 (των κλασικών eGo) ό,τι καλύτερο, θα έλεγα μάλιστα 1000άρες. Επίσης 2 φορτιστές αν κινείσαι σε 2 χώρους (όπως εγώ σπίτι-γραφείο) κι ένα passthrough είναι απαραίτητο αν κάθεσαι πολλές ώρες μπροστά στο pc, συν έναν φορτιστή αυτοκινήτου και είσαι καλυμμένη για κάθε απρόβλεπτο :thumpup:
 
Με τα υγρά είναι ένα κεφάλαιο εντελώς προσωπικό (περί ορέξεως που λένε...) που πρέπει να ανακαλύψεις μόνη σου. Όπως και στη μάρκα των τσιγάρων που κάπνιζες, είναι θέμα αυστηρά υποκειμενικό τί αρέσει στον καθένα (εδώ μέσα θα διαβάσεις άπειρες διχογνωμίες). Για αρχή τουλάχιστον θα σου έλεγα να εμπιστευτείς-δοκιμάσεις από γνωστές εταιρίες, είναι η πεπατημένη και συνήθως έχει επιτυχία (για να μην απογοηευτείς και τα παρατήσεις). Αργότερα και σιγά σιγά που θα την ψάχνεις όλο και περισσότερο, θα ανακαλύψεις τα δικά σου "μονοπάτια" στο κόσμο της γεύσης (πχ DIY).
 
Καλή αρχή και μπόλικη τύχη. Το παν είναι να το'χεις πάρει απόφαση. Η εναλλακτική, ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ, τώρα πια υπάρχει. Οπότε δικαιολογίες του τύπου "μα δεν υπάρχει κάτι άλλο" (υποκατάστατο δηλ) δεν υπάρχει πλέον!!!

Αποσυνδεδεμένος tarifas

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1322 στις: Νοεμβρίου 17, 2012, 22:09 »
kalhspera paidia..skeftomai na arxisw to hlektroniko k eimai se deilhma...eimai anamesa sto mini epsilon ths nobacco me ton epsilon ton atmopoihth me ta fitilia k sto elipse-c ths ovale...episeis h8ela na rwthsw gia ta DIY ths atmos lab...8a ta katafairw na ftiaksw ygro h 8a pa8w kamia dhlhthriash?? ;D

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1323 στις: Νοεμβρίου 17, 2012, 22:12 »
Γραφε Ελληνικα  φιλε μου.Απαγορευονται οι ξενες γλωσσες

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1324 στις: Νοεμβρίου 17, 2012, 22:20 »
Υγρο ειναι αρκετα ευκολο να φτιαξεις αλλα δε θα στο συνιστουσα για το ξεκινημα.
Βρες μερικα ετοιμα υγρα που σου αρεσουν οι γευσεις τους και ξεκινα με αυτα.
Αν εισαι Αθηνα ειδικα υπαρχουν πολλα καταστηματα που εχουν μεγαλη ποικιλια υγρων για να δοκιμασεις.
Αν τελικα μεινεις στο η.τ. πειραματισου αργοτερα με την ιδιοκατασκευη υγρων.

Οσον αφορα τους ατμοποιητες που ρωτας δεν εχω ιδεα, θα σου απαντησει καποιος αλλος συνατμιστης θελω να πιστευω.

Καλο ξεκινημα και καλο κουραγιο.

Με λιγη καλη θεληση θα δεις οτι θα ενθουσιαστεις με το η.τ. και θα ξεχασεις τι θα πει καπνισμα.  :)

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1325 στις: Νοεμβρίου 17, 2012, 22:23 »
tarifas για diy σίγουρα θα τα καταφέρεις, όμως πρώτα να πας στα σχετικά νήματα να διαβάσεις γιατί υπάρχουν πολλές οδηγίες εκεί:

http://e-kapnisma.gr/index.php/board,125.0.html

Οπότε θα είσαι πλήρως ενημερωμένος πριν ακόμη κάνεις την πρώτη σου προσπάθεια.

Αποσυνδεδεμένος tarifas

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1326 στις: Νοεμβρίου 17, 2012, 22:53 »
Ευχαριστω πολυ παιδες να σται καλα!!
 

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1327 στις: Νοεμβρίου 17, 2012, 23:36 »
Καλησπέρα παιδιά..Σκέφτομαι να αρχίσω το ηλεκτρονικό και είμαι σε δίλημμα...Είμαι ανάμεσα στο  Mini  Epsilon της NOBACCO ... και στο Εlipse-c της Ovale...Eπίσης ήθελα να ρωτήσω για τα DIY της Αtmos Lab...Θα τα καταφέρω?

Aσυζητητί NOBACCO Mini Epsilon (μην ασχολείσαι με eGoειδή ecig) αν και εγώ θα σου πρότεινα ένα άλλο πολύ καλύτερο -κατα τη γνώμη μου- συνδυασμό για αρχάριο -και όχι μόνο- με τον ίδιο ατμοποιητή και με λιγότερα χρήματα:

- VV No 1 + 2 Μπαταρίες 16340 + Φορτιστής π.χ. (http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=35602
ή
- eGo V6 VV Mod πλήρες πακέτο: π.χ. http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/product&path=18_62&product_id=134  ή σκέτο σώμα: π.χ .http://www.atmomixani.gr/index.php/el/menu-shop-el/productcategory-mods/egov6-body-detail.html

- CE4+ Crystal Τhor (π.χ. http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/category&path=25_31 )
με ανταλλάξιμες κεφαλές (φυτιλοαντιστάσεις)
 
- Ατμιστικά Υγρά στην αρχή μόνο έτοιμα κατά προτίμηση σε Καπνικές Γεύσεις με 18-24 mg νικοτίνη π.χ. http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/category&path=82_83 ή  http://www.zerobacco.gr/el/node/113/37

Τέλος:
Mήν γράφεις σε Greeklish...Aν για κάποιο λόγο δεν γίνεται χρησιμοποίησε το: http://speech.ilsp.gr/greeklish/
Μελέτα όποτε μπορείς τα σχετικά νήματα του forum αρχίζοντας από δω: http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html για ενημέρωση και τυχόν απορίες!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2012, 06:55 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1328 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 00:46 »
epsilon
απο τα ιδανικά starter kit
εύκολο και απροβλημάτιστο  στην χρήση ,
γενικά ότι και να πάρεις τώρα στην αρχή κοίταξε να είναι εύκολο
και για το  πρώτο διάστημα μην ασχοληθείς με diy υγρά , πάρε έτοιμα
μόλις μπείς στο πνεύμα του ατμιστή , μετά απο εδώ μέσα θα βρείς πραγματικά ότι σου χρειάζεται για να πας είτε σε diy είτε σε οτιδήποτε πολυπλοκότερο απο το epsilon

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1329 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 01:55 »
Για να μη μπερδεύεσαι και βρεθείς να αγοράζεις από πολλά καταστήματα.
αν πας στη νομπάκο, καλύτερα είναι να πάρεις έναν εψιλον και 2 μπαταρίες του giant που είναι 4βολτες και passthrough, δηλαδή θα διατηρείται φορτισμένη όταν συνδέεται με τον υπολογιστή. Εχουν σε 650 και 900 mah, μπορείς να πάρεις μια και μια. Και έναν φορτιστή βέβαια.
Από τη fabvape θα πάρεις κρύσταλ thor και αν δε σε προβληματίζει το μέγεθος, το v6, αλλιώς κανονική μπαταρία.
Το vv1 θα σου συνιστούσα να το αποφύγεις. είναι το ίδιο μοντέλο άλλου εργοστασίου, αλλά διάβασα αρκετά παράπονα στο νήμα του κλέβερστορ. Για το v6 δε διάβασα αντίστοιχα παράπονα.
Ενα άλλο εγκο πολύβολτο που είχε η fabvape, είναι πολύ καλό και πολύ λεπτότερο, ρώτα μήπως το έχουν φέρει.


Σε κάθε περίπτωση, πάρε 2-3 κεφαλές εξτρά για epsilon ή thor.  Ο ίδιος ατμοποιητής είναι, αλλά η νομπάκο τον βάπτισε με δικό της όνομα.


Από υγρά, οι βάσεις του ατμος είναι καλές, όπως και της ε.42. Αρώματα έχει κάποια καλά ο ατμός, έχει και η flavorart.
Αλλά για αρχή, πάρε κάποια έτοιμα.
Από νομπάκο αν πας, θα σου έλεγα να μην πάρεις τα κλασικά της, αλλά αυτό θα το κρίνεις εσύ. Δοκιμαστήριο έχουν, θα ατμίσεις και θα επιλέξεις. 


Αποσυνδεδεμένος thanos7

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1330 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 13:24 »
Γειά σας φίλοι μου.


Αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό είπα να ζητήσω την άποψη σας σήμερα..


Θέλω να βάλω τον πατέρα μου στη κατάσταση να κόψει το τσιγάρο και για αρχή συμφωνεί.Επειδή όμως συνήθειες χρόνων δύσκολα κόβοντε, θέλω για αρχή να τον κάνω να ατμίζει. Οπότε θα ήθελα πρόταση για κάποιο τσιγάρο και από ηλεκτρονικό κατάστημα του εξωτερικού συνθεση δεν με πειράζει(θα προτιμούσα απτο madvapes γιατι θα κάνω αγορά από εκεί για μένα).


Το πρόβλημα είναι ότι ο πατέρας μου τα τελευταία χρόνια καπνίζει ελαφριά τσιγάρα (bf mauv).Eγώ έχω έναν giant με carto αυτά http://www.madvapes.com/ego-mega-dual-coil-cartomizer-flat-tip.html .Του έδωσα να δοκιμάσει αλλά το χτύπημα του φαίνεται μεγάλο, με αποτέλεσμα να μην την έχει συμπαθήσει την ιδέα του ατμίσματος. Οπότε εδώ θέλω τα φώτα σας.Ψάχνω για κάτι που να προσομοιάζει χτύπημα ελαφρύ τσιγάρου,να είναι εύκολο στη χρήση,καθώς και μια ελαφριά καπνική γεύση.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1331 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 13:32 »
Γειά σας φίλοι μου.

Αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό είπα να ζητήσω την άποψη σας σήμερα..

Θέλω να βάλω τον πατέρα μου στη κατάσταση να κόψει το τσιγάρο και για αρχή συμφωνεί.Επειδή όμως συνήθειες χρόνων δύσκολα κόβοντε, θέλω για αρχή να τον κάνω να ατμίζει. Οπότε θα ήθελα πρόταση για κάποιο τσιγάρο και από ηλεκτρονικό κατάστημα του εξωτερικού συνθεση δεν με πειράζει(θα προτιμούσα απτο madvapes γιατι θα κάνω αγορά από εκεί για μένα).

Το πρόβλημα είναι ότι ο πατέρας μου τα τελευταία χρόνια καπνίζει ελαφριά τσιγάρα (bf mauv).Eγώ έχω έναν giant με carto αυτά http://www.madvapes.com/ego-mega-dual-coil-cartomizer-flat-tip.html .Του έδωσα να δοκιμάσει αλλά το χτύπημα του φαίνεται μεγάλο, με αποτέλεσμα να μην την έχει συμπαθήσει την ιδέα του ατμίσματος. Οπότε εδώ θέλω τα φώτα σας.Ψάχνω για κάτι που να προσομοιάζει χτύπημα ελαφρύ τσιγάρου,να είναι εύκολο στη χρήση,καθώς και μια ελαφριά καπνική γεύση.

Υγρο πρεπει να βρεις (ή ακομα καλυτερα να φτιαξεις) που να του αρεσει του πατερα σου η γευση και να τον ικονοποιει το χτυπημα.
Η.τ. ενας απλος ce4 με μια ego μπαταρια θα κανουν τη δουλεια τους πιστευω.

Δε νομιζω να τον δυσκολεψουν στην αναπληρωση του υγρου και τη φορτιαη της μπαταριας.
Στην τελικη οτι και να του παρεις καθε μιση ωρα θα σε ρωταει αυτο πως, εκεινο γιατι και παει λεγοντας, οποτε...  :tongue_smilie:
 
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 11, 2013, 01:02 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1332 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 13:49 »
thanos7 τι υγρό του έδωσες ? με πόση νικοτίνη ? (ένας πρώην bf πορτοκαλί..... χαχαχα)

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1333 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 14:41 »
 Οι τύπου giant είναι πυροβόλα κανονικά και με εύκολη χρήση  ( πλεονέκτημα )
Αλλά είναι μπαταριοφάγοι και υγροβόροι 
Οι ce4-5-6 -9999999 είναι σαφώς λιγότερο αποδοτικοί αλλά απλούστατοι στην χρήση
Όσο αφορά τον βήχα μετά από τόσα χρόνια καπνίσματος δεν με εκπλήσσει καθόλου
Δεν είναι λίγοι οι ατμιστες που ξεκινώντας το ατμιζμα βήχουν σαν γαϊδούρια και σε 1-2 μέρες που το συνηθίζουν ψάχνουν χτύπημα 
Οπότε συμβουλή μου αν τον ξεκινήσεις με ce-τάδε, νικοτίνη μέγιστο 18 ελάχιστο 12
Αν τον ξεκινήσεις με giant μέγιστο 12 ελάχιστο 6 -9
Πάνω από αυτά τα όρια πιστεύω θα βήχει και κάτω από αυτά θα τον βρεις με τσιγάρο στο χέρι από εκεί που δεν το περιμένεις   
Έχε  αυτό κατά νού ,αν αισθάνεται πολύ χτύπημα και τον πνίγει, νικοτίνη -   αν αισθάνεται ότι ρουφά αέρα και ψάχνει τσιγάρα, νικοτίνη +
Στο δια ταύτα τώρα,μειονεκτήματα του gian σε σχέση με τους ce είναι ότι δεν έχεις αίσθηση της ποσότητας του υγρού  που απομένει και αλλάζεις δύσκολα γεύση,
αν νομίζεις ότι μπορείς να ρυθμίσεις αυτά τα δυο τότε giant , αν όχι τότε ce….
 
Y.Γ  ΠΑΡΆΚΛΗΣΗ  αν δεν έχεις ιδιαίτερο λόγο να ψωνίσεις από εξωτερικό τότε άσε τα χρήματά σου εδώ + ότι θα έχεις υποστήριξη και διευκόλυνση από το μαγαζί που θα τα πάρεις
Οι τύπου gian υπάρχουν τουλάχιστον σε όλα τα μαγαζιά που εμπορεύονται προϊόντα nobacco –alter-totalywiked
Ce… έχουν οι πάντες   
 
 

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1334 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 15:46 »
παππούς και giant????
Πολύ πιθανόν να τον μουλιάσει ή να τον στεγνώσει. Ασε το μέγεθος!


Ταπεινή μου γνώμη.
Σε μεγάλου μεγέθους η.τ. ένας ce4, αλλά όχι όποιος κι όποιος... μόνο thor (fabvape-espilon ίσως και κάποια άλλα καταστήματα να έχουν). Το θέμα του χτυπήματος έχει να κάνει μόνο με πόση νικοτίνη του βάζεις. Σε thor 1.8 ομ με 4βολτη εγκο κατέβασα από τα 18 στα 9, οπότε ο πατέρας σου με 6-9 θα βολευτεί. Ανάλογα πάντα βέβαια και με τη μπαταρία. Το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι η απροβλημάτιστη κι εύκολη χρήση, κάτι σημαντικό γι΄αυτόν και για σένα. Αραιό γέμισμα, αραιή φόρτιση, αραιές αλλαγές κεφαλής.


Αν πάλι πιστεύεις ότι μπορεί να γεμίζει τακτικά ένα κάρτο, το Μ&Μ ή kanger808d είναι στο μέγεθος η.τ. δεν έχει φοβερο χτύπημα και αν έχει αρκετές μπαταρίες και υπομονή να τις γεμίζει συνέχεια, μια κομψή και βολική σε μέγεθος λύση.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 44 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8757 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181235 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34290 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537770 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60236 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238461 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 712 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16548 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085816 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35711 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro