vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

308 επισκέπτες, 5 χρήστες
mathimatikos1966, Jorge, nipapa, manoslykos, zamc

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1050 στις: Μαρτίου 30, 2012, 18:26 »
συσκευη imist ευκολη συντηρηση καθαρισμα αλλαγη γευσης
γευσεις προσωπικη αποψη
tribeca ry4 tuscan kapnos bebeka darkvapure eltoro

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1051 στις: Μαρτίου 30, 2012, 18:30 »
Και περιεκτικότητες γύρω στα 15-16 mg.
Και μετά βλέπετε...

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1052 στις: Μαρτίου 30, 2012, 18:54 »
οριστε η δικη μου προταση....
φτηνη ομως για να δεις τι παιζει.....

Καταρχην απο υγρα δοκιμασε το desert ship της nobacco (μοιαζει με το καμελ - 13 κατι ευρω)
τωρα απο μπαταριες ολοι οι φρεσκοι παιρνουν eGO εχει διαφορες εκδοχες μικρες - μεγαλες κλπ. με τρεις μπαταριες μεγαλες εισαστε κομπλε + φορτιστες. (15 ευρω η μια)
Και τελος θες ατμοποιητη, δοκιμασε i-want (απο Nobacco) (5 ευρω) η CE4+ απο πολλα μαγαζια (7 ευρω ο ενας)

Ενναλακτικα αν σε ενδιαφερει, μπορεις να αναβαθμισεις το πακετο
μπορεις να πας σε μπαταριοθηκη αλλα αυτο θελει ψαξιμο....

Αποσυνδεδεμένος naye

  • *
  • 10
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1053 στις: Μαρτίου 30, 2012, 19:08 »
Η δικη μου προταση ειναι ακριβη, μα αν το παρεις ως χομπυ, σε καποια φαση θα φτασεις εκει που θα πω στο τελος
μιας και θα ξοδεψεις τοσα χρηματα, για να φτασεις στο σημειο να καλυφθεις ολοκληρωτικα και μονο απο
ενα Provari  :yes: ετσι τουλαχιστον θα γλυτωσεις τα χρηματα γι αυτα που θα δωσεις σε ολα τα ενδιαμμεσα μοντελα
και αν αναλογιστεις οτι ενα πακετα Giant στοιχιζει περιπου 90 ευρω, τοτε με αλλα 50 ευρω συν, εχεις οτι καλυτερο υπαρχει. Τοσο απλα  ;)

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1054 στις: Μαρτίου 30, 2012, 19:33 »
έχω κόψει το κάπνισμα πριν από 1 1/2 χρόνο χωρίς καν να το πάρω απόφαση... ήρθε από μόνο του κι απλά έγινε.
Μπράβο σου που τα κατάφερες   :thumpup: :thumpup:

Ο φίλος μου καπνίζει κοντά στα 20 χρόνια τώρα με αποτέλεσμα σήμερα να καπνίζει Lucky strike κόκκινα , 2 πακέτα περίπου την μέρα. Θα ήθελα να μας βοηθήσετε πως να ξεκινήσουμε με το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Αρχικά θέλουμε κάτι εύχρηστο και κοντά στο ντουμάνι και την γεύση του κανονικού τσιγάρου (γεύσεις που κατά καιρούς έχει δοκιμάσει και δεν τον ενοχλούν είναι camel, cooper, lucky strike οπότε και θα ήθελα κάποιαν κοντινή σε αυτές).
Θα χαρώ πολύ αν με βοηθήσετε με τις προτάσεις σας! ευχαριστώ πολύ.
Αγόρασε για τον φίλο σου ένα starter kit eGo-C  900 mAh, έχει μέσα 2 σετ η.τ. και 5 ατμοποιητές.
Είναι πανεύκολο στη χρήση, έχει πολύ καλή απόδοση, ντουμάνι, καλή απόδοση γεύσης, όλα μια χαρά.
Το κόστος περίπου από 60 € το no name έως 85 € Joyetech ή Alter ή Ovale ( όλα τα ίδια είναι )
http://www.ivape.eu/     ή http://hlektroniko-tsigaro.com/index.php
Με βάση τις γεύσεις που αναφέρεις δεν υπάρχουν στο η.τ.
Θα σου συνιστούσα να πάρεις όποια θέλεις αρκεί να είναι "καπνική" σε πρώτη φάση και αργότερα θα δεις θα δοκιμάσει ο φίλος σου από μόνος και άλλες.  ;)
Τέλος να έχουν τα υγρά συμπλήρωσης από 12 mg νικοτίνη και πάνω ως 18 mg
Καλή αρχή για το φίλο σου θα τα καταφέρει να κόψει το παλιοτσίγαρο.


ΥΓ Εσύ δεν καπνίζεις λες , τα παραπάνω είναι για το φίλο σου ΟΧΙ για σένα  :-\

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1055 στις: Μαρτίου 30, 2012, 21:34 »
@ naye. Εχεις πόσο που ατμίζεις; Ενα μήνα; Κάπου τόσο λες.
Πραγματικά δυσκολεύομαι να καταλάβω τη σιγουριά με την οποία δίνεις συμβουλή σε κάποιον νέο να πάρει μια μπαταριοθήκη που ζυγίζει 300 γραμμάρια, έχει διάμετρο 2,5 εκατοστά και ύψος χωρίς τον ατμοποιητή 17-18 εκατοστά. Τον διαβεβαιώνεις μάλιστα εκ των προτέρων ότι μόνο αυτό θα τον καλύψει απόλυτα ατμιστικά.
Με όλο τον μπελά του μεγάλου φορτιστή (άλλο ένα 30ρι) της αγοράς μπαταριών και της επισκευής αν πάθει κάτι (έπεσε άσχημα πχ) μόνο από Αμερική με δικά του τα μεταφορικά και σε χρονικό διάστημα ανω των 30 ημερών.

Πιστεύεις ότι έτσι δίνεις κίνητρο σε έναν νέο;
Νομίζεις ότι οι χιλιάδες ιδιοκτήτες προβαρι και οι χιλιάδες επίδοξοι αγοραστές του είναι περισσότεροι από τα εκατομμύρια ή έστω εκατοντάδες χιλιάδες ατμιστές ανά τον κόσμο που αισθάνονται ικανοποιημένοι από τα διακριτικά τους εργοστασιακά μοντέλα; Επειδή δεν χρειάζονται το ότι παραπάνω;

Κανε με προφήτη να σε κάνω πλούσιο λεει μια παροιμία. Και θα έλεγα ότι δεν μπορείς να προεξοφλήσεις ότι απευθύνεσαι σε πιθανό μελλοντικό αγοραστή προβαρι ή πιθανό λάτρη των εργοστασιακών. Το φόρουμ είναι ένας μικρόκοσμος. Στον έξω ατμοκοσμο, το 99% κυκλοφορεί με απλά εργοστασιακά κομμάτια πολύ πιο διακριτικά.

@giannis pap: Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω ότι τα egoειδή όλων των εργοστασίων είναι ίδια. Πανομοιότυπη ποιότητα σε διαφορετικές γραμμές παραγωγής είναι αδύνατον να υπάρξει. Κι επειδή σε όλους τους χώρους υπάρχουν οι τελειομανείς και οι τσαπατσούληδες, είναι καθαρά θέμα τύχης η επιλογή εργοστασίου από ένα κατάστημα. Αν πέσει στην πρώτη κατηγορία τα ego που θα εισάγει θα είναι της ίδιας ποιότητας με joye & ovale. Αν όχι, θα είναι πολύ υποδεέστερες. Για την alter βέβαια που αναφέρεις, είναι επίσημος reseller της joyetech. Δεν είναι δικού της εργοστασίου τα ego της. Το μόνο που θα προσθέσω είναι ότι στα λινκ που έδωσες στην κοπέλα η εξυπηρέτηση είναι πολύ πιο προσωπική από αυτή της ovale, σύμφωνα με εμπειρίες δικές μου και φίλων.

Τώρα η δική μου ταπεινή γνώμη είναι πολύ πιο ουδέτερη. Οτι κι αν πάρεις στην αρχή, αν σου βγει καλο και όχι ελαττωματικό, θα σου κάνει δουλειά. Αν θέλεις, μόνο, απέφυγε τα περίπλοκα, για να έχεις λιγότερα τερτίπια, που ένας έμπειρος τα χειρίζεται. Στη συνέχεια,κάθε φορά που χαλάει ένας άτμο ή κάρτο μπορείς να δοκιμάζεις κάτι διαφορετικό μέχρι να βρεις αυτό που σου ταιριάζει (ο φίλος σου εννοώ) Με αυτή τη λογική, το egoC είναι λίγο πιο δεσμευτικό από κάποια άλλα, γιατί ουσιαστικά αγοράζεις 5 άτμο μαζί.
Πάντως, εγώ αν ήθελα να κάνω δώρο σε κάποιον κάτι απλό για να κόψει το κάπνισμα, για αρχή θα του έπαιρνα 2 μπαταρίες ego, έναν φορτιστή, 5 κάρτο μικρά 510d κι έναν άτμο 510Τ LR. Γιατί τα προβλήματα στη χρήση τους είναι μηδενικά, ακόμη και για ατζαμή, αλλά η απόδοσή τους μεγάλη. Μετά θα τον άφηνα να βρει το δρόμο του, με όλα τα υπόλοιπα πολυ καλά μοντέλα που σου πρότειναν.


Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1056 στις: Μαρτίου 30, 2012, 22:54 »
ε ναι τωρα provari για καποιο  που θελει να αρχισει το ατμισμα ειναι υπερβολη....
Δεν ξερεις αν θα συνεχισεις η οχι και θα πας στο σουπερ μοντελο??
Και θα μετρας αντιστασεις για πιο λογο? να δεις αν ειναι σοι ο eGO-C????

Και για πιο λογο να το κανεις αυτο αλλωστε?
Δεν υπαρχει κοσμος που μενει με την απλη μπαταριουλα του και το μονο που θελει ειναι να παταει ενα κουμπακι και τελος?
Αν καποιος κλεισει μηνες μπορει να αποφασισει με λιγα λεφτα να αναβαθμμιστει ανετα αλλα αυτα τα μαθαινεις καθ οδον....
Δεν ξερω κανενα που να αρχισε το ατμισμα και το πρωτο του εργαλειο να ηταν provari, διορθωστε με αν κανω λαθος....

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1057 στις: Μαρτίου 30, 2012, 23:40 »
μπορεί και να υπάρχει.
αλλα λέμε οτι η εξαίρεση αποδεικνύει τον κανόνα.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1058 στις: Μαρτίου 30, 2012, 23:44 »
@Τώρα η δική μου ταπεινή γνώμη είναι πολύ πιο ουδέτερη. Οτι κι αν πάρεις στην αρχή, αν σου βγει καλο και όχι ελαττωματικό, θα σου κάνει δουλειά. Αν θέλεις, μόνο, απέφυγε τα περίπλοκα, για να έχεις λιγότερα τερτίπια, που ένας έμπειρος τα χειρίζεται. Στη συνέχεια,κάθε φορά που χαλάει ένας άτμο ή κάρτο μπορείς να δοκιμάζεις κάτι διαφορετικό μέχρι να βρεις αυτό που σου ταιριάζει (ο φίλος σου εννοώ) Με αυτή τη λογική, το egoC είναι λίγο πιο δεσμευτικό από κάποια άλλα, γιατί ουσιαστικά αγοράζεις 5 άτμο μαζί.
Πάντως, εγώ αν ήθελα να κάνω δώρο σε κάποιον κάτι απλό για να κόψει το κάπνισμα, για αρχή θα του έπαιρνα 2 μπαταρίες ego, έναν φορτιστή, 5 κάρτο μικρά 510d κι έναν άτμο 510Τ LR. Γιατί τα προβλήματα στη χρήση τους είναι μηδενικά, ακόμη και για ατζαμή, αλλά η απόδοσή τους μεγάλη. Μετά θα τον άφηνα να βρει το δρόμο του, με όλα τα υπόλοιπα πολυ καλά μοντέλα που σου πρότειναν.
ετσι ακριβως.........τι προβαρι και ιστοριες.....και αν δεν του κατσει?
μετα απο τις ego παει σε μια 18650 μπαταριοθηκη να εξικιωθει με το μεγεθος και μετα ας παρει και το columbia

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1059 στις: Μαρτίου 31, 2012, 00:01 »
Κι όμως... υπάρχουν σουπερ τζετ ατμιστές
που στις 24/2 αγοράζουν το πρώτο τους η.τ.
στις 28/2 κάνουν ερωτήσεις πραγματικά άσχετου και νέου στο σπορ για τα υγρά τους δηλώνοντας light πρώην καπνιστές ενός μικρού καπνού ανά 3 ημέρες
στις 9 μαρτίου δηλώνουν ότι χρησιμοποιούν ακόμη giant
και μετά ....
στις 27 Μαρτίου ότι όταν βγαίνουν από το σπίτι τους παίρνουν 1 ProVari V1 - iAtty - A2classic - 4x ultrafire 18500 - 3x imr aw 18500 - ego-T 650 mah - 510 bridgeless & 40ml juise !!!
στις 28 Μαρτίου έχουν βελτιωμένο CE4 με πιο μακρυά φυτίλια για το καμμένο
και ταυτόχρονα διευκρινίζουν σε πελάτες της provape (provari) την πολιτική επισκευών της εταιρίας.

Αν ημουν καχύποπτη θα έλεγα ότι η συμπαθής συνατμίστρια κάποιον συνατμιστή με κεφαλονίτικο όνομα μου θυμίζει.
Αλλά επειδή δεν είμαι καχύποπτη, λέω ότι είναι αστέρι... φωστήρας... σούπερ ατμίστρια... μας έβαλε όλους τα γυαλιά με τις πρόωρες γνώσεις της και επιδεξιότητά της. Από ένα μικρό σακουλάκι καπνού σε 3 μέρες, giant, provari, iatty, a2, bgidgeless ντριπάτο atmo και 40μλ στην τσέπη...   μέσα σε ένα μόλις μήνα.... !!!!!!!!!!!!!! Και τα σετάρει κιόλας....
Εύγε!!!!

Τι κρίμα... που εμείς είμαστε διαφορετικοί...

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1060 στις: Μαρτίου 31, 2012, 00:03 »
Δεν ξερω ρε παιδια αλλά τωρα τελευταια εδω στα νεα μέλη παρατηρω πώς πολλοι ''παλιοι'' συνατμιστες προτεινουν κατι εργαλεια στους νεους.....
Και αναρωτιεμαι πραγματικα ωρες ωρες τι καθονται και λενε στους ανθρωπους....
Προφανως όσοι προτεινουν κατι τετοιο εχουν προσφατα αποκτησει ενα vv και από τη λαχταρα τους,το προτεινουν και στους νεους ξεχνωντας πώς και οι ιδιοι ξεκινησαν με τα απλά πράγματα.
Για αυτο λοιπόν ενα ενα και με σειρά.
Ο σουμαχερ πριν από τη φορμουλα ένα ετρεχε στα καρτ.Δεν πήγε κατευθειαν στα μεγαλα και γρηγορα αλλά στα μικρα και ευέλικτα.Μή θελετε να γίνουν οι νέοι με τη μία σουμάχερ.Το πιό σιγουρο ειναι να απογοητευθουν από τη δυσχρηστία ενός μοντ όντας νεοι στο χομπι και αυτο να οδηγησει σε πλήρη απομακρυνση από το η.τ και επιστροφή στο κ.τ.Και να ξερετε, αυτοι που δοκιμασαν και απογοητευθηκαν απο το η.τ ξαναγυρισαν στο κανονικο και δυσκολα ξαναδοκιμαζουν η.τ.
Συγνωμη αν μακρυγόρησα αλλά ηθελα μερες τωρα να το πώ.... :bye:

Αποσυνδεδεμένος obsession

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1061 στις: Μαρτίου 31, 2012, 00:18 »
Να σου πω τι εκανα εγω.Ενα σαββατο που δεν δουλευα πηγα σενα μαγαζι ητ παρακαλεσα τα παιδια που το χουν να μου επιτρεψουν να καθισω στην μοναδικη καρεκλα του καταστηματος και απλως να παρακολουθω τις συναλλαγες με τους πελατες.Μετα απο 3 ωρες ειχα αποφασισει τι να παρω(δεν ηξερα το φορουμ τοτε)Πηρα λοιπον και σου προτεινω τα ιδια 2 μπαταριες μια 900 μe pass through και μια 650,εναν φορτιστη και 4 tankomizers τους οποιους οταν παρεδωσαν το πνευμα αντικατεστησα με ατμοποιητες ego-t.Kαλη επιτυχια

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1062 στις: Μαρτίου 31, 2012, 00:21 »
Εχεις απόλυτο δίκιο.
Είναι σαν να λέμε σε κάποιον που προσπαθεί μόνος του να κόψει το τσιγάρο, ότι είτε έπεσε στα 5 είτε παρέμεινε στα 40 είναι το ίδιο, αν δεν πέσει στο 0.
Μεγάλοι στόχοι δύσκολα πετυχαίνονται και απογοητεύουν.
Και αυτοπεριοριζόμαστε σε μια αγορά τεράστια που έχει πραγματούδια για όλες τις ανάγκες και όλα τα γούστα.
Λες για τα αμάξια. Μπορεί ένα τσερόκι ή μια φεράρι να είναι άριστα εργαλεία, στον τομέα τους βέβαια το καθένα.
Αλλά θα πεις σε έναν αγρότη να πάρει φεράρι, σε μια κοπελίτσα που μένει στο κέντρο μεγάλης πόλης και δουλεύει 5 στάσεις πιο πέρα να πάρει τσερόκι;
Θα πεις σε κάποιον που έχει yaris ότι αν δεν πάρει bmw δεν θα απολαύσει οδήγηση; ΟΤαν το θέλει για να πηγαινοέρχεται στη δουλειά του χωρίς να ταλαιπωρείται με πάρκινγκ, καύσιμα, τέλη και αρκείται στο κλιματιστικό, το σιντί, τους δυο αερόσακους, άντε και ένα abs/eps?

Θυμάμαι όταν πρωτοξεκίνησα και είχα πρόβλημα με το πρώτο μου η.τ. που ήταν hybrid. Ξέρετε τι μου πρότειναν οι παλιοί;; Ούτε καν να πετάξω τις μπαταρίες μου και να πάρω ego. Μου πρότειναν τα μικρά κάρτο 808 που μετά ήρθαν ως M&M. Τότε τα είχε η φανστορ. Το πόσο τους ευγνωμονώ δε λέγεται... Πάλευα με το πολύπλοκο και μου υπέδειξαν κάτι πιο απλό. Μάλιστα, όταν μου ειπε κάποιος για τον Α2 του (τον κρατούσε και τον ρώτησα εγώ) πόσο τον βολεύει, του απάντησα ότι αν πιάσω σύρμα στα χέρια μου ούτε κοτόπουλο δεν θα μπορέσω να δέσω για σούβλα. Μου πρότεινε να μην ασχοληθώ άλλο με το θέμα και να ψάξω απλά πράγματα.

ΘΑ μακρυγορήσω, αλλά σήμερα έμαθα για έναν γνωστό που άρχισε το η.τ. λόγω σοβαρού προβλήματος υγείας και με διαταγή γιατρού, αλλά στο δίμηνο πάνω επέστρεψε στο κ.τ.
Είναι σημαντικό να έχει πεισθεί ο χρήστης ότι δε θέλει να ξαναγυρίσει στο κ.τ. Ατομα που με "διαταγή"γιατρού ή προτροπες άκαπνου συντρόφου επιλέγουν το η.τ. είναι επιρρεπή πίσω στο κ.τ.  Ακόμη και άτομα που μόνοι τους πήραν την απόφαση... παίζεται αν πραγματικά το θέλουν. Πολύ προσωπική άποψη είναι ότι οι φρέσκιοι ατμιστές θα έπρεπε να είχαν την επιλογή ενός πολύ φτηνού entry level kit όχι πάνω από 30 ευρώ, σε σχήμα κ.τ. για να δοκιμάσουν 2-3 βδομάδες και στη συνέχεια να επιλέξουν αν τους κάνει το σπορ και τι εξοπλισμό θα πάρουν στη συνέχεια. Χωρίς να πετάξουν το entry level, αλλά κρατώντας το ως κομψό η.τ. εξόδου.

Αποσυνδεδεμένος obsession

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1063 στις: Μαρτίου 31, 2012, 00:30 »
Μπραβο Petra ευστοχη και σοφη

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #1064 στις: Μαρτίου 31, 2012, 00:38 »
Ετσι ειναι παιδιά τα πράγματα.
Απλά.Δέν χρειαζεται να τα κανουμε πολυπλοκα στους νεους.
Υπάρχει ο χρόνος που θα δειξει αν θελει καποιος να ασχοληθει περισσοτερο ή να μεινει στο απλό ego ...
Και ενας ακομα λογος ειναι και το ότι πρεπει και να το χεις, να σου αρεσουν δηλαδη τα gadgetοειδή γενικοτερα.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 41 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8757 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181233 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34290 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537766 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60236 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238457 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 712 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16548 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137671 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085809 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35711 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro