vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

310 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, Jorge, Ducati.Jimakos, manoslykos, ZoeM

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #180 στις: Ιουλίου 06, 2010, 09:32 »
ακόμα με τον πρώτο ατμοποιητή είσαι Dark Angel ?
Δεν τον μπούκωσες ακόμα ?
Καλημερα Tem,  κ ομως ναι!!! Ξερεις τι εκανα? χρησιμοποιησα τον πρωτο ατμο για 5 μερες κ μετα χρησιμοποιησα εναν αλλο! Κ τωρα χρησιμοποιω τον πρωτο! δλδ με δυο ατμο ειμαι ολες αυτες τις μερες  ;)

Εκανα ομως αυτο που μου ειπες, δλδ φυσημα!!!

Μεχρι στιγμης κανενα προβλημα!!  :) :) :)

Ομως νομιζω πως ενα φιλτρακι δεν αντιστοιχει σε 15 τσιγαρα!!! Εγω καθε μιση ωρα βαζω υγρο !!!

Ευχομαι με το  fluval να λυσω αυτο το προβλημα. Blue foam  πουθενα δεν βρηκα εδω.

Tem? μου αρεσει πολλυ η γευση σοκολατας εχεις να μου προτεινεις καποια  πολλυ  πολλυ καλη εκτος απο αυτη της nobacco που ηδη εχω? 

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #181 στις: Ιουλίου 06, 2010, 09:38 »
Καλημερα Tem,  κ ομως ναι!!! Ξερεις τι εκανα? χρησιμοποιησα τον πρωτο ατμο για 5 μερες κ μετα χρησιμοποιησα εναν αλλο! Κ τωρα χρησιμοποιω τον πρωτο! δλδ με δυο ατμο ειμαι ολες αυτες τις μερες  ;)

Εκανα ομως αυτο που μου ειπες, δλδ φυσημα!!!

Μεχρι στιγμης κανενα προβλημα!!  :) :) :)

Ομως νομιζω πως ενα φιλτρακι δεν αντιστοιχει σε 15 τσιγαρα!!! Εγω καθε μιση ωρα βαζω υγρο !!!

Ευχομαι με το  fluval να λυσω αυτο το προβλημα. Blue foam  πουθενα δεν βρηκα εδω.

Tem? μου αρεσει πολλυ η γευση σοκολατας εχεις να μου προτεινεις καποια  πολλυ  πολλυ καλη εκτος απο αυτη της nobacco που ηδη εχω?
χρησιμοποιω και εγω την γευση αυτη,οταν θελω να μου φυγει λιγο η τσιγαρισια γευση απο το στομα,επισης καλη γευση εχει και η καραμελα,αν και αυτγη την εποχη υπαρχει ελειψη απο αυτα τα υγρα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #182 στις: Ιουλίου 06, 2010, 11:19 »
χρησιμοποιω και εγω την γευση αυτη,οταν θελω να μου φυγει λιγο η τσιγαρισια γευση απο το στομα,επισης καλη γευση εχει και η καραμελα,αν και αυτγη την εποχη υπαρχει ελειψη απο αυτα τα υγρα
καλη σου μερα Oldseaman, εχω την καραμελα απο  nobacco κ ειναι τελεια!!! ομως μηπως λεω μηπως υπαρχει  κατι ακομα σε πλουσιοτερη γευση σοκολατας κ καραμελας?

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9584
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #183 στις: Ιουλίου 06, 2010, 13:14 »
...................

Ομως νομιζω πως ενα φιλτρακι δεν αντιστοιχει σε 15 τσιγαρα!!! Εγω καθε μιση ωρα βαζω υγρο !!!

...........................
εγώ κάθε 3 λεπτά περίπου βάζω υγρό. Οπότε καλά είσαι εσύ  :))

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #184 στις: Ιουλίου 06, 2010, 13:42 »
...και κάθε 7 λεπτά εγώ  :laugh1:
Πολύ καλά είσαι!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #185 στις: Ιουλίου 06, 2010, 14:04 »
εγώ κάθε 3 λεπτά περίπου βάζω υγρό. Οπότε καλά είσαι εσύ  :))
ΑΜΑΝ !!! Tem  δεν μου τα ειπανε αυτα εμενα  :angry_orange: καλε τι ψεμα να λενε οτι ενα φιλτρακι παει στα 15 τσιγαρα???

Κ καλα εγω δεν το ηξερα! Τωρα ???? ξανα παραγγελεια για υγρα!!!! ποσα ml???? 500??????? μου φτανουν? ειπα μιση ωρα γιατι φοβηθηκα οτι θα με παρετε με τις ντοματες αφου καθε 15 λεπτα βλεπω το φιλτρακι περιπου στεγνο  >:(

Δλδ ειμαστε ολοι με ενα μπουκαλακι στο χερι??? :wall: :wall:
Εχτες η μητερα μου μου ειπε, καλε πως αντεχεις να γεμιζεις συνεχεια το ατμοπλοιο σου?? σημερα καταλαβα οτι μαλλον χρειαζομαι πολλαααα καρβουνα για να μην ξεμενω  ;)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:24
...και κάθε 7 λεπτά εγώ  :laugh1:
Πολύ καλά είσαι!
Πες μου σε παρακαλω ναι? ποσα χρηματα χαλας τον μηνα για υγρα? εγω ενα 20 ml το εφερα προς το τελος απο εχτες!!!!!

κ σοβαρα ποσα να παραγγειλω για να εχω για τρεις μηνες? Μην μου πεις μονο να μετακομισω στην Ελλαδα! αυτο ειναι αδυνατο  :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:24 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #186 στις: Ιουλίου 06, 2010, 15:15 »
Εγω καταναλώνω περίπου 4ml τη μέρα low - med
Μου κοστίζουν πολύ φτηνά όμως γιατί κάνω μόνος τη μίξη.


Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #187 στις: Ιουλίου 06, 2010, 15:20 »
Εγω καταναλώνω περίπου 4ml τη μέρα low - med
Μου κοστίζουν πολύ φτηνά όμως γιατί κάνω μόνος τη μίξη.
  Abet αυτο  που λες δεν το γνωριζω, ειπες κανεις μονος την μιξη? απο που αγοραζεις τα υγρα για να το κανεις κ πως το κανεις αυτο?  :)

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #188 στις: Ιουλίου 06, 2010, 15:21 »
Eγώ χρειάζομαι 2-3ml τη μέρα και επειδή τα φτιάχνω μόνος όπως ο Abet μου κοστίζουν περίπου 0,15€ το κάθε ml.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #189 στις: Ιουλίου 06, 2010, 15:29 »
Πες μου σε παρακαλω ναι? ποσα χρηματα χαλας τον μηνα για υγρα? εγω ενα 20 ml το εφερα προς το τελος απο εχτες!!!!!

κ σοβαρα ποσα να παραγγειλω για να εχω για τρεις μηνες? Μην μου πεις μονο να μετακομισω στην Ελλαδα! αυτο ειναι αδυνατο  :laugh1: :laugh1:
Δεν μπορώ να υπολογίσω με ακρίβεια  :hmmm:
Εξαρτάται πάντα από το κόστος των υγρών που αγοράζω.
Για παράδειγμα αν χρειάζομαι περίπου 120 - 150 ml  το μήνα, από T.W. που προμηθεύομαι τα υγρά και μόνο για τα υγρά θέλω περίπου 110 Ευρώ  :tongue_smilie:
ποσό ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ από αυτό που χρειαζόμουν όταν κάπνιζα (γύρω στα 10 πακέτα το μήνα -27Ευρω- στα πολύ... καπνιστικά μου  :laugh1: )

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #190 στις: Ιουλίου 06, 2010, 15:35 »
Δεν μπορώ να υπολογίσω με ακρίβεια  :hmmm:
Εξαρτάται πάντα από το κόστος των υγρών που αγοράζω.
Για παράδειγμα αν χρειάζομαι περίπου 120 - 150 ml  το μήνα, από T.W. που προμηθεύομαι τα υγρά και μόνο για τα υγρά θέλω περίπου 110 Ευρώ  :tongue_smilie:
ωχ ωχ !!! αμαν αμαν!!!!  :laugh1: :laugh1: αρχισα τους αμανεδες!!!!!  :laugh1: :laugh1: με βλεπω να μαθαινω να φτιαχνω μονη μου τα υγρα !! ομως περαν της πλακας πρεπει να παραγγειλω συντομα γιατι με βλεπω διχως καυσιμα  :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #191 στις: Ιουλίου 06, 2010, 15:39 »
Πάντως η ΑΠΟΛΑΥΣΗ που αισθανομαι με αυτά τα υγρά (και ειδικά με το 24αρι tobacco της T.W.) είναι όλα τα λεφτά (πράγματι  :laugh1:)
Βέβαια και το tobacco το 16αρι από τη Nobacco δε με "χαλάει", απλά μου πέφτει "λίγο" για την ώρα  :hmmm:
και αλήθεια είναι οτι σκέφτομαι και το mlb usa mix της Nobacco που είχε στα αρχικά φιλτράκια σε νον (αυτό πρέπει να είναι, αν όχι διορθώστε με)...
Και αυτό είχε ωραία γεύση και ίσως το δοκιμάσω σε high όταν με το καλό υπάρχει στο απόθεμα  :)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #192 στις: Ιουλίου 06, 2010, 15:43 »
Eγώ χρειάζομαι 2-3ml τη μέρα και επειδή τα φτιάχνω μόνος όπως ο Abet μου κοστίζουν περίπου 0,15€ το κάθε ml.
μπορεις να μου πεις απο που τα προμηθευεσαι σε παρακαλω?

Νομιζω οτι με αυτον τον τροπο κοστιζει πολλυ φτηνα ναι?

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:24
Πάντως η ΑΠΟΛΑΥΣΗ που αισθανομαι με αυτά τα υγρά (και ειδικά με το 24αρι tobacco της T.W.) είναι όλα τα λεφτά (πράγματι  :laugh1:)
Βέβαια και το tobacco το 16αρι από τη Nobacco δε με "χαλάει", απλά μου πέφτει "λίγο" για την ώρα  :hmmm:
και αλήθεια είναι οτι σκέφτομαι και το mlb usa mix της Nobacco που είχε στα αρχικά φιλτράκια σε νον (αυτό πρέπει να είναι, αν όχι διορθώστε με)...
Και αυτό είχε ωραία γεύση και ίσως το δοκιμάσω σε high όταν με το καλό υπάρχει στο απόθεμα  :)
ειναι οντος mlb none!! κ εχει καταπληκτικη γευση! αλλα εγω λατρευω την σοκολατα κ την καραμελα απο nobacco μεχρι στιγμης γιατι απο εκει εχω παραγγειλει μονο. :)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:24 από Vrs5 »

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #193 στις: Δεκεμβρίου 05, 2010, 22:39 »
Kαλησπερα σε ολους χαιρομαι που βρισκομαι στη παρεα σας!

Ειμαι και εγω ενας καπνιστης που αποφασισε να δοκιμασει τουλαχιστον κατι πιο αβλαβες και θα ηθελα να δω πως μπορω να απεξαρτηθω απο το τσιγαρο μεσω του ηλεκτρονικου.Εμαθα την υπαρξη του φορουμ απο ενα ενα παιδι που μπαινει εδω απο αλλο φορουμ υστερα απο σχετικη ερωτηση μου και τον ευχαριστω πολυ.

3 μερες εχω ξεσκονισει το φορουμ και μπορω να πω οτι μπροστα σε ενα απλο καπνιστη εχω γινει επιστημονας.Σας συγχαιρω για τη πολυ καλη δουλεια που κανετε και τις πληροφοριες που μοιραζεστε.

Για να μην τα πολυλεω ας παμε στο ζουμακι.Εξακολουθω να εχω αρκετες αποριες.Θα ηθελα οποιος επιθυμει να μου απαντησει συνοπτικα και να με διευκολυνει ωστε να μην πεταω χρηματα απο το παραθυρο.Δεν περιμενω να τη βγαζω τσαμπα με το ηλεκτρονικο αλλα ειναι καταντια να καπνιζω αερα και να τον πληρωνω οσο το κανονικο τσιγαρο και να επενδυω χρηματα σε εξαρτηματα που θα πανε για πεταμα.Τουλαχιστον να τη βγαζω πιο υγειηνα και να εχω  μια οικονομια σε σχεση με το κανονικο τσιγαρο κατα 40-50% αυτος ειναι ο στοχος μου.Αρχικα πρεπει να παρω καποιο εξοπλισμο κατι που ειναι λογικο και μετα μονος να συμπληρωνω φιλτρακια να παιρνω καμια μπαταρια και κανενα ατομαιζερ ολα δεκτα αλλα ελπιζω  να μην μου κοστιζει ο κουκος αηδονι.

Καταρχην να σας δωσω καποιες πληροφοριες.Δουλευω κανονικο 8ωρο εχω ενα διαλειμμα 20 λεπτα στη δουλεια μου και καπνιζω συνολικα απο τις 0530 το πρωι που ξυπναω μεχρι τις 1500 το μεσημερι που φτανω σπιτι 7-10 τσιγαρα (2 πρωι+2-3 στη δουλεια+2-3 στην επιστροφη στο σπιτι).Αρα καλο ειναι να εχω μια αυτονομια σε μπαταρια σχετικη και καποιο ατομαιζερ που θα κρατησει αυτες τις ωρες και θα αποδιδει καλα.Στο σπιτι την υπολοιπη μερα κανω αλλα 10 τσιγαρα βια 15...συνολικα δηλαδη φτανω τα 20-25 στριφτα τσιγαρα τη μερα.Καπνιζω αρκετα αλλα οχι υπερβολικα πολυ και κανω καπνο drum μπλε .Η αληθεια ειναι οτι δεν πολυβγαινω βολτες και τα σχετικα αλλα οταν βγω ΣΚ με το ποτακι και τη συζητηση θα κανω καμια 10ρια τσιγαρα σιγουρα σε ενα 3ωρο που θα μεινω εξω.Παλιοτερα οταν εκανα κανονικο τσιγαρο εκανα ειτε Ασσο Ιντερνασιοναλ ειτε Καμελ ειτε Μαλμπορο αρα θα ηθελα μια γευση που να ειναι κοντινη και με ενα υψηλο σχετικα ποσοστο νικοτινης δηλαδη κατι σχετικα βαρυ αλλα οχι πολυ βαρυ δεν ειμαι και κανενα φουγαρο δηλαδη και προτιμω παντα το μετρο.

Αδιαφορω αν με σχολιασουν αρνητικα επειδη θα καπνιζω κατι που μοιαζει με τσιγαρο αλλα δεν ειναι τσιγαρο αλλα δεν θα ηθελα να μοιαζω και αστειος κουβαλωντας τηλεσκοπικους σωληνες πιστονιων μηχανης καραβιου (αλλοιμονο τη δουλεια τους την κανουν αριστα τα GG  αλλα το γεγονος οτι θα μοιαζω αστειος παραμενει).Επισης καλο ειναι να μπορω να επιλεξω κατι που θα το εχω πανω μου σε μια θηκη και δεν θα χανει πολλα υγρα για να μην λερωνομαι ή εστω να υπαρχει τροπος να μην χανω αυτα τα υγρα και να εξουδετερωνω αυτο το μειονεκτημα.Θα ηθελα καποιες σχετικα οικονομικες λυσεις και να μην εχω μεγαλες απωλειες σε υγρα γενικα αν και διαβασα καποιους τροπους για να κανουμε οικονομια.

Τo GG  και το FOG τα ειδα ειναι καλα μηχανακια αλλα ειναι μεγαλα για την ωρα τουλαχιστον δεν θα τα προτιμησω οπως ανεφερα και παραπανω ισως ομως αργοτερα αγορασω ενα μονο για το σπιτι.

Μετα απο το διαβασμα λοιπον εχω καταληξει μαλλον στο Joye ego με ατομαιζερ τον 901 με κονεκτορα 901/510 και μπαταριες μανουαλ του 510 στα 1100mAH.Εναλλακτικα ισως μια καλη προταση πιστευω οτι ειναι το Nobacco Black Line για το οποιο ομως δεν εχω ιδεα ουτε τι μπαταριες παιρνουν ουτε ποσο διαρκουν ουτε σχεδον τιποτα.

ερωτησεις:

1.Το ego ειναι μια καλη επιλογη και ο συνδιασμος που εχω επιλεξει εινα καλος για ενα αρχαριο?
2.Η μπαταρια θα αντεχει τουλαχιστον 9 ωρες μεχρι να γυρισω σπιτι?το ατομαιζερ θα αντεχει για 8-9 τσιγαρα (οκ παντα θα εχω και μπακαπ μαζι μου εννοειται)?
3.σχετικα με τα υγρα και τις γευσεις...ποια η διαφορα του vg με του pg ακριβως και πιο ειναι πιο αβλαβες?ποιο πρεπει να προτιμησω?συνδιαζεται καλα αυτο που ειναι καλυτερο με ενα ατομαιζερ 901 ή τελικα θα πρεπει να επιλεξω τον 510?που μπορω να βρω αναλυτικες οδηγιες ωστε να το παρασκευαζω μονος μου?ποιο υγρο μου προτεινεται για μια γευση που μπορει να πλησιαζει σε ενα σχετικα βαρυ τσιγαρο οπως πχ το Μαλμπορο?
4.τι σημαινει ο ορος ''χτυπημα στο λαιμο''?εννοειτε μηπως το καψιμο που ερχεται και με το τσιγαρο?
5.Ντριπινγκ ειναι το ρουφηγμα με κενο φιλτρακι αφου σταξω δυο σταγονες στο ατομαιζερ?
6.Το ατομαιζερ μπορω να το καθαριζω με πρεσαριστο αερα που χρησιμοποιουμε και στα pc?
7.ποια ειναι η διαφορα μιας μανουαλ μπαταριας απο μια αυτοματη γιατι δεν εχω καταλαβει και ποιος ο λογος που λεμε οτι μια μπαταρια ειναι μανουαλ?γιατι λεμε οτι η μανουλα μπαταρια ειναι πιο καλη?αυτες ειναι επαναφορτιζομενες?
8.Τι θα γινει αν σε ενα χαλασμενο ατομαιζερ κολλησω μια αντισταση πανω ptc ή ntc μπορω να το κανω και τι αποτελεσμα θα δω?τελικα μηπως μπορουμε τα ατομαιζερ να τα επισκευαζουμε και να μην τα αγοραζουμε....δεν εχω δει καποιον απο κοντα απλα σκεψεις κανω συγχωρειστε μου την ασχετοσυνη μου!Και πως και δεν εχει βγει ακομα ενα ατομαιζερ με ρυθμιζομενη αντισταση εξωτερικα ετσι ωστε να ρυθμιζουμε εμεις οι ιδιοι το ποσοστο της τζουρας και του ντουμανιου?Εμεις δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο?ή απλα δεν θελουμε για λογους ασφαλειας να μπλεξουμε καλωδιακια στη μεση?

Αυτα για την ωρα αλλα στη συνεχεια θα μου ερθουν σιγουρα και αλλες αποριες...οποιος μπορει με βοηθαει...ευχαριστω πολυ!
9.


Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9584
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #194 στις: Δεκεμβρίου 05, 2010, 23:02 »
η πρότασή μου είναι ένα πακέτο eGo (έχει ατμοποιητή 510) με τις μικρές μπαταρίες 650mah. Η διάρκεια ακόμα και αυτών των μικρών μπαταριών είναι πολύ καλή,

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 2 80 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:11
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8768 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181249 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537828 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60277 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238523 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 718 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138251 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085854 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35731 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro