vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

317 επισκέπτες, 7 χρήστες
camber, Olga68, mathimatikos1966, paiktaras, Jorge, manoslykos, tony1976

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #120 στις: Ιουνίου 24, 2010, 13:45 »
ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ!!

πως καταλαβαινω αν τα φιλτρακια ειναι υγρα ? εγω εσταξα μονο στον ατομποιητη! στο φιλτρο πως σταζουμε?

βοη8εια παιδια!!!!! φοβαμαι μην κανω καμια βλακια???????
Τα φιλτράκια που είναι επάνω στον ατμ αρχικά, τα χρησιμοποιείς μόνο για στάξιμο αν θέλεις είναι κενά από πολυεστέρα.
Στα άλλα 5 που έχει - τα συσκευασμένα σε ναϊλον - πιέζοντας λίγο τον πολυεστέρα με ένα συνδετήρα, θα δεις αν είναι υγρά, αν όχι ρίξε εσύ μερικές σταγόνες στον πολυεστέρα.

Τα φιλτράκια από τη "μαμά" τους δεν έχουν νικοτίνη. Σε περίπτωση που έχεις υγρό με νικοτίνη, βγάλε τον πολυεστέρα, πίεσε σε μία χαρτοπετσέτα να φύγει το non υγρό και βάλε από το δικο σου αν θέλεις με τον τρόπο που σου περιέγραψαν τα άλλα παιδιά  ;)
Καλή αρχή  :)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #121 στις: Ιουνίου 24, 2010, 13:56 »
Παράθεση
μαλλον καταλαβα την βλακεια μου! στο εγκο επανω ειχε ενα φιλτρο κενο διχως το σφουγγαρακι μεσα! εγω δεν το προσεξα!! ατμιζα ετσι!  (Image removed from quote.)

βαζοντας στον ατμοποιητη υγρο! τωρα ανοιξα ενα καινουργιο φιλτρο  κ καταλαβα.

Ετσι ακριβώς. Χωρίς τον πολυεστέρα έκανες αυτό που λέμε dripping.
Οταν αγοράζεις 1 ατμοποιητή αυτός πάντα πωλείται με ένα άδειο φίλτρο (χωρίς πολυεστέρα)
Εγώ τον τελευταίο καιρό έτσι ατμίζω με 2-3 σταγόνες κάθε φορά. Κράτάει καμμιά 15ριά τζούρες

Με τον πολυεστέρα στο φίλτρο το πράγμα αλλάζει. Αν ο πολυεστέρας σου είναι άδειος ( στεγνός)  κάνε αυτό που λέει ο zoobi. Οταν καταλάβεις ότι το υγρό τελείωσε ( δεν βγάζει αρκετό ατμό ή δεν σε ικανοποιεί η ποσότητα τζούρας) στάξε μερικές σταγόνες στο πολυεστέρα έτσι όπως είναι χωρίς να τον βγάλεις ώσπου να ξεχειλίσει, μετά ρίξε 2 σταγόνες στον άτμο, και θα έχεις άλλη 1/2 ώρα άτμισμα.

- Μη ζεσταίνεις τόσο τον ατμοποιητή ώστε να καίει , αν βγάλεις τον κώνο και πιάσεις τον ατμο , θα καταλάβεις τι εννοώ.
- ατμιζε με αργές ρουφηξιές


Δεν μας κουράζεις με τις ερωτήσεις. Αν κούραζες απλά δεν θα απαντάγαμε
Καλά ατμίσματα  :thumpup:

Για να συνενοούμαστε λέγοντας φίλτρο εννοούμε το πλαστικό + πολυεστέρα (σφουγγαράκι)

ΕDIT
wow! 10 ατμιστές online τι πάθατε σήμερα ? σας έπιασε e-kapnistίτιδα ?
Πα να φτιάξω κάνα υγρό γιατί ξέμεινα  :idiot1:
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 24, 2010, 21:16 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #122 στις: Ιουνίου 24, 2010, 20:29 »
ξέρω είμαι off αλλά δεν γίνεται να μην σχολιάσω


abet δάσκαλε είσαι απαιχτος  :bow: :bow: :bow: :bow:

με τέτοιο δάσκαλο μη φοβάσαι τίποτα dark angel
παρεπιπτώντος τα πας μια χαρά
μη φοβάσαι τίποτα και ρώτα τα πάντα
αλλιώς δεν γίνεται

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #123 στις: Ιουνίου 26, 2010, 08:48 »
Ετσι ακριβώς. Χωρίς τον πολυεστέρα έκανες αυτό που λέμε dripping.
Οταν αγοράζεις 1 ατμοποιητή αυτός πάντα πωλείται με ένα άδειο φίλτρο (χωρίς πολυεστέρα)
Εγώ τον τελευταίο καιρό έτσι ατμίζω με 2-3 σταγόνες κάθε φορά. Κράτάει καμμιά 15ριά τζούρες

Με τον πολυεστέρα στο φίλτρο το πράγμα αλλάζει. Αν ο πολυεστέρας σου είναι άδειος ( στεγνός)  κάνε αυτό που λέει ο zoobi. Οταν καταλάβεις ότι το υγρό τελείωσε ( δεν βγάζει αρκετό ατμό ή δεν σε ικανοποιεί η ποσότητα τζούρας) στάξε μερικές σταγόνες στο πολυεστέρα έτσι όπως είναι χωρίς να τον βγάλεις ώσπου να ξεχειλίσει, μετά ρίξε 2 σταγόνες στον άτμο, και θα έχεις άλλη 1/2 ώρα άτμισμα.

- Μη ζεσταίνεις τόσο τον ατμοποιητή ώστε να καίει , αν βγάλεις τον κώνο και πιάσεις τον ατμο , θα καταλάβεις τι εννοώ.
- ατμιζε με αργές ρουφηξιές


Δεν μας κουράζεις με τις ερωτήσεις. Αν κούραζες απλά δεν θα απαντάγαμε
Καλά ατμίσματα  :thumpup:

Για να συνενοούμαστε λέγοντας φίλτρο εννοούμε το πλαστικό + πολυεστέρα (σφουγγαράκι)

ΕDIT
wow! 10 ατμιστές online τι πάθατε σήμερα ? σας έπιασε e-kapnistίτιδα ?
Πα να φτιάξω κάνα υγρό γιατί ξέμεινα  :idiot1:

καλημερα !!! ABet. Zoobi, Fairy,  σας ευχαριστω ειλικρινα πρωτα απο ολα για την κατανοηση σας κ δευτερον για την υπομονη σας!!!! :-[

Ευχαριστω zoobi που εισουν εκει την στιγμη που ειλικρινα τα ειχα χασει!!! κ σενα πολλυ Abet!!! κ ολους σας παιδια κ τον tripoliti!!!
γιατι παντα ρωταω κ παντα καποιος απο εσας με βοηθαει!  :-[ :-[


Να σας πω οτι ναι επιτελους καταλαβα πως γινεται κ το ντριπινγκ που το εκανα διχως να το ξερω :o :laugh1: :laugh1: κ κανονικο ατμισμα με το φιλτρακι μεσα!

Παιδια εδω που ζω στην Τζεντα υπαρχουν οι Ναργιλεδες!!!!

αλλιως στα αραβικα τους λενε Σισα!!!!

Εαν παιδια σας πω οτι το ατμισμα εχει ακριβως την ιδια γευση με το καπνισμα ενος ναργιλε ειδικα με φρουτα μεσα κ οχι γευση καπνου θα με πιστεψετε??

Ειναι καταπληκτικο το ατμισμα με το ego!!! γιατι θυμιζει ναργιλε σε ελαφρια ομως εκδο ση!!!  ;)  κ εκανα συχνα ναργιλε αρα? νοιοθω κατι παρομοιο μα ποιο απολαυστικο τωρα!!!!!!!  :)

Για αυτο ακουγα πολλα παιδια που μου ελεγαν αν συνηθισω την γευση που εχει ο 510 θα ειναι ολα ενταξει.

Να ρωτησω κατι αλλο? θελω κ η αδερφη μου να ξεκινησει το ατμισμα ομως εκεινη σιγουρα θελει την αυθεντικη γευση του καπνου ειδικα τα μαλμπορο, τι μοντελο μου προτεινετε ωστε να μην της κανει ασχημη εντυπωση οταν ξεκινησει το ατμισμα?

Το ego  δεν θα της αρεσει λογω γευσης  :(

Ειναι καλο το  black line?  απο nobacco? κ απο που να της παραγγειλω λαδακια?

Οπως σας ειπα εγω το λατρεψα το ego  κ ειλικρινα δεν θελω να δοκιμασω οτιδηποτε αλλο!!!! το βρισκω καταπληκτικο κ δεν εχω αγγιξει κτ απο την Πεμπτη που το παρελαβα!!! ουτε προκειτε να αγγιξω !!!!!

Σας ευχαριστω ολους κ ολες θερμα για την καλοσυνη μα κ για την κατανοηση σας!!!!!!!!! :respect:  :respect:  :respect:

 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #124 στις: Ιουνίου 26, 2010, 09:28 »
Το ego  δεν θα της αρεσει λογω γευσης  :(
Η γεύση (ή μάλλον καλύτερα θα έπρεπε να πει κανείς το άρωμα...) δεν εξαρτάται από τη μάρκα του ηλεκτρονικού αλλά κυρίως από το υγρό που χρησιμοποιείς.
Δώσ' της να δοκιμάσει διαφορετικά υγρά μέχρι να βρει κάποιο που της αρέσει.

Σε κάποιο μικρότερο ίσως βαθμό η γεύση εξαρτάται επίσης από τον τύπο του ατμοποιητή που χρησιμοποιεί τον ηλεκτρονικό σου.
Τα περισσότερα πιθανώς να τα ξέρεις, αλλά θα τα επαναλάβω..
Επειδή η γεύσεις είναι καθαρά προσωπικές, αυτά που γράφω πιθανώς κάποιοι άλλοι να μην συμφωνούν 100%.

Το eGo π.χ χρησιμοποιεί τον ατμοποιητή 510. Ο ατμοποιητής αυτός έχει ένα σχετικά καλό χτύπημα αλλά η γεύση του υγρού δεν αναδεικνύεται όπως θα έπρεπε. Εάν αγοράσεις το Nobacco BlackLine που χρησιμοποιεί επίσης τον 510 δεν θα δεις διαφορά. Όσους 510 είχα δοκιμάσει δεν μου είχαν αρέσει, γιατί είχα τη γεύση του καμένου. Τις προάλλες αγόρασα του 510 Unique που τους βρήκα πολύ καλούς ως προς την ανάδειξη της γεύσης με πολύ χτύπημα. Δεν ξέρω εάν στις επόμενες παρτίδες αυτό θα συνεχίσει να είναι έτσι...

Υπάρχουν και άλλοι τύποι ατμοποιητών.
Οι 901, οι οποίοι έχουν καλύτερη γεύση, αλλά υστερούν κάπως σε χτύπημα.
Οι 4075, οι οποίοι έχουν δυνατό χτύπημα, χωρίς να υστερούν ιδιαίτερα σε γεύση.
Οι 801, οι οποίοι έχουν μεγάλη παραγωγή ατμού, κατά τη γνώμη μου αναδεικνύουν καλύτερα από κάθε άλλο ατμοποιητή την γεύση του υγρού, αλλά υστερούν σε χτύπημα.
Οι 401 που κατά τη γνώμη μου έχουν καλή γεύση αλλά είναι αρκετά σφιχτοί όταν ρουφάς, με καλούτσικο χτύπημα.

Για μένα την καλύτερη γεύση την αναδεικνύει ο 801 καλύτερα από όλους αλλά με μικρό χτύπημα, ενώ ο 510 έχει καλό χτύπημα αλλά χωρίς ικανοποιητική γεύση.
Κάπου ενδιάμεσα βρίσκεται ο 4075.

Αυτή τη στιγμή οι αγαπημένοι μου είναι ο 510 του Unique και ο 4075.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #125 στις: Ιουνίου 26, 2010, 09:48 »



Αυτή τη στιγμή οι αγαπημένοι μου είναι ο 510 του Unique και ο 4075.

 Σε ευχαριστω πολυ Κωστα κ καταλαβαινω αυτο που ειπες για τα υγρα, ομως εγω αληθεια γιατι δεν εχω την γευση του καμενου στο 510 ego??

Πες μου σε παρακαλω ο 510 του unique ειναι αυτο στην nobacco?  κ ο 4075 με ποια ονομασια ειναι κ που μπορω να τον βρω?



Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9584
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #126 στις: Ιουνίου 26, 2010, 09:52 »
πάντως με ατμοποιητή 510 LR και 36άρι υγρό το eGo είναι πιο δυνατό από ναργιλε  ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #127 στις: Ιουνίου 26, 2010, 09:57 »
πάντως με ατμοποιητή 510 LR και 36άρι υγρό το eGo είναι πιο δυνατό από ναργιλε  ;)
LR? τι σημαινει αυτο? τα αλλα τα καταλαβα μα το λρ?

L R = ΧΑΜΗΛΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 26, 2010, 10:17 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9584
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #128 στις: Ιουνίου 26, 2010, 09:59 »
.......ο 510 του unique ειναι αυτο στην nobacco?  κ ο 4075 με ποια ονομασια ειναι κ που μπορω να τον βρω?
ναι τον συγκεκριμένο 510(που χρησιμοποιεί το unique) τον έχει η nobacco.
Ο 4075 είναι τύπος ατμοποιητή και τον βρίσκεις για παράδειγμα εδώ :
http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=187

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:15
LR? τι σημαινει αυτο? τα αλλα τα καταλαβα μα το λρ?
LR = Low Resistance
Είναι 510 με φοβερό χτύπημα. Καταναλώνει περισσότερο ρεύμα με αποτέλεσμα να μειώνεται κάπως  η διάρκεια της μπαταρίας
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:15 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #129 στις: Ιουνίου 26, 2010, 10:30 »
ναι τον συγκεκριμένο 510(που χρησιμοποιεί το unique) τον έχει η nobacco.
Ο 4075 είναι τύπος ατμοποιητή και τον βρίσκεις για παράδειγμα εδώ :
http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=187
Τεμ ο ατομοποιητης που λεμε ναι? ο 4075 μπορει να χρησιμοποιηθει στην θεση του δικου μου? η ειπα βλακεια? ειτε υπαρχει οπως το εγκο καποιο ητ που εχει τον 4075 ατμο???

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:15
LR = Low Resistance
Είναι 510 με φοβερό χτύπημα. Καταναλώνει περισσότερο ρεύμα με αποτέλεσμα να μειώνεται κάπως  η διάρκεια της μπαταρίας
ναι καταλαβα! παντος βρισκω το  ego τρομερο Τεμ!!  :) :)

Ειναι καταπληκτικο κ δεν θελησα να αγγιξω ΚΤ!!!

Σε ευχαριστω για την βοηθεια σου κ τις πληροφοριες!!!  :) :)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:15 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #130 στις: Ιουνίου 26, 2010, 11:01 »
Ειναι καταπληκτικο κ δεν θελησα να αγγιξω ΚΤ!!!
Εάν είσαι ικανοποιημένη δεν θα πρότεινα να κάνεις πειράματα.
Παράδειγμα οι LR θα έχουν σίγουρα καλύτερο χτύπημα, αλλά μετά δύσκολα μπορείς να "ξανακατέβεις" σε χαμηλότερο χτύπημα. Οπότε κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει λόγος να τους συνηθίσεις εάν είσαι ικανοποιημένη.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #131 στις: Ιουνίου 26, 2010, 11:15 »
Εάν είσαι ικανοποιημένη δεν θα πρότεινα να κάνεις πειράματα.
Παράδειγμα οι LR θα έχουν σίγουρα καλύτερο χτύπημα, αλλά μετά δύσκολα μπορείς να "ξανακατέβεις" σε χαμηλότερο χτύπημα. Οπότε κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει λόγος να τους συνηθίσεις εάν είσαι ικανοποιημένη.
ναι Κωστα σε ευχαριστω!! κ ξερεις εδω που ειμαι δεν ειναι ευκολο να παραγγελνω καθε τοσο κατι. Πες μου σε πρακαλω τον 4075  πως τον πουλανε? εννοω ειναι καποιου συγκεκριμενου μοντελου οπως με το ego? η μπορω τον ατμο του να τον βαλω στην θεση του 510? μηπως ρωταω βλακεια?  :dontknow: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #132 στις: Ιουνίου 26, 2010, 11:22 »
ναι Κωστα σε ευχαριστω!! κ ξερεις εδω που ειμαι δεν ειναι ευκολο να παραγγελνω καθε τοσο κατι. Πες μου σε πρακαλω τον 4075  πως τον πουλανε? εννοω ειναι καποιου συγκεκριμενου μοντελου οπως με το ego? η μπορω τον ατμο του να τον βαλω στην θεση του 510? μηπως ρωταω βλακεια?  :dontknow: :dontknow:
Τους πουλάνε στην heavengifts αλλά και εκεί που έγραψε ο Tem εάν επιθυμείς την αγορά από Ελλάδα.
Είναι πανομοιότυπος με τον 901 και βιδώνει όπου μπορεί να βιδωθεί και ο 901.
Για το eGo θα χρειαστείς ένα ανταπτοράκι από 510 σε 901 που το πουλάνε επίσης στην heavengifts.

Εάν είσαι όμως ικανοποιημένη θα έλεγα να μην κάνεις πειράματα.
Το προηγούμενο μήνυμα το έγραψα κυρίως για την αδελφή σου και το θέμα γεύσης που έθεσε.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #133 στις: Ιουνίου 26, 2010, 12:45 »


Εάν είσαι όμως ικανοποιημένη θα έλεγα να μην κάνεις πειράματα.
Το προηγούμενο μήνυμα το έγραψα κυρίως για την αδελφή σου και το θέμα γεύσης που έθεσε.

Κωστα θα μεινω λοιπον στο υπεροχο ego!!!! ειλικρινα μου αρεσει κ δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα! :thumpup: :thumpup:

Θα κανονισω με την αδερφη μου να δοκιμασει γευσεις διαφορετικες ωστε να αποφασισει.  :)


Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #134 στις: Ιουνίου 26, 2010, 13:04 »
Παράθεση
Πες μου σε παρακαλω ο 510 του unique ειναι αυτο στην nobacco?  κ ο 4075 με ποια ονομασια ειναι κ που μπορω να τον βρω?
Να συμπληρώσω τον φίλο Tem, ότι προκειμένου να χρησιμοποιήσεις το ego με 4075 ατμο θα χρειαστείς έναν αντάπτορα 510 σε 901, που επίσης μπορείς να βρεις στο funstore
o 4075 είναι συμβατός 100% με τον  901
οπως ο  unigue είναι συμβατός με τον 510 (ego - black line)

Τωρα σχετικά με τα αρώματα δυστυχώς πρέπει να κάνεις αυτό που λέει ο Κώστας. Μόνο με δοκιμές βγαίνει άκρη.
Ενα καλό τσιγαρίσιο άρωμα πάντως απο nobacco ειναι το virginia , αρέσει σε πολλούς νέους ατμιστές και έχει έντονη τσιγαρίσια γευση .
Μη παρασύρεσαι απο ονομασίες εταιρειων όπως malboro , Camel κλπ. συνήθως είναι παντελώς άσχετες με τη γευση του καπνού αυτών των τσιγάρων. Ο ατμιστής αν θέλει να συνεχίζει να ατμίζει το πρώτο που πρέπει να κάνει είναι να ξεχάσει τις παραδοσιακές γεύσεις τσιγάρων.

Ως προς τον ατμοποιητή 510-unique προσωπικά δεν βρίσκω καμία απολύτως διαφορά με τον κλασσικό 510.
Οι ειδικοί λένε ότι έχει διαφορά η αντίσταση, αλλά εγω που δεν μετράω δεν καταλαβαίνω τίποτα  :angel:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 26, 2010, 13:34 από Abet »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 45 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8757 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181236 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34290 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537771 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238463 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 712 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16549 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137730 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085818 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35712 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro