vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

299 επισκέπτες, 8 χρήστες
manoslykos, Stedorian93, djfloor, camber, john67, grag, giorgos1999, tibolaso

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Kirki

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4020 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 13:42 »
Διάβασα και τίποτα δε κατάλαβα..σαν γενική εικόνα οκ νομίζω το έχω..αλλά ναι δε ξέρω τίποτα..και δεν ήξερα ότι πρέπει εγώ να διαλέξω ατμοποιητή σ αυτά τα δύο που είναι έτοιμα ας πούμε..
Έχετε να μου προτείνετε και κάποιο μαγαζί εσείς εδώ να πάω?

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4021 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 13:47 »
Μπες κ κοίταξε στο νήμα που έχουμε με τα μαγαζιά κ θα δεις ποια είναι στην όμορφη Θεσσαλονίκη!!! :)

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4022 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 13:53 »
Διάβασα και τίποτα δε κατάλαβα..σαν γενική εικόνα οκ νομίζω το έχω..αλλά ναι δε ξέρω τίποτα..και δεν ήξερα ότι πρέπει εγώ να διαλέξω ατμοποιητή σ αυτά τα δύο που είναι έτοιμα ας πούμε..
Έχετε να μου προτείνετε και κάποιο μαγαζί εσείς εδώ να πάω?

Στα δύο που ανέφερες δεν χρειάζεται να διαλέξεις εσύ ατμοποιητή. Είναι και τα δύο ΑΙΟ (all in one) συσκευές και το μόνο που θα χρειαστείς είναι υγρό. Κατά τα άλλα συμφωνώ με τους προλαλήσαντες που σε προτρέπουν να πας κάπου αλλού για να βρεις την πρώτη σου συσκευή...  ;)

Αποσυνδεδεμένος vsotos

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4023 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 13:55 »
Απο Θεσσαλονίκη ψωνίζω ηλεκτρονικά διότι είμαι μακριά. Προτιμώ osmoshop και e-smokers χωρίς να ξέρω τι είδους εξυπηρέτηση θα έχεις στα φυσικά τους καταστήματα. Σίγουρα έχει πολλά ακόμα αξιόλογα καταστήματα. Κάνε μια βόλτα στο κέντρο και θα βρείς.

Αποσυνδεδεμένος Kirki

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4024 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 13:55 »
ναι γιατί δεν έλεγε κάτι τέτοιο στη σελίδα τους..και μία τελευταία ερώτηση ..για τώρα τουλάχιστον...που θα το βρώ αυτό που λες με τα μαγαζιά ?  :D :D

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4025 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 13:59 »
Ξέρω πως η Θεσσαλονίκη έχει πολλά αξιόλογα μαγαζιά αλλά δεν έχω προσωπική πείρα. Καλύτερα να σου προτείνουν κάποιοι που είναι από την πόλη σου... :)

Αποσυνδεδεμένος vsotos

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4027 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 14:04 »
To e-smokers είναι άψογο.....Δεν θέλω να φανεί ως διαφήμιση ναι? Οι άνθρωποι εκεί ξέρουν κ την δουλειά τους καλά κ είναι πάνω από όλα ευγενικοί κ εξυπηρετικοί. 

Αποσυνδεδεμένος Kirki

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4028 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 14:06 »
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους! Θα πάω στο esmokers που έχει κέντρο και με βολεύει..έχει και τη συσκευή ( τη μοναδική )που δοκίμασα προχθές και μου άρεσε!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4029 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 14:10 »
Να ζητήσεις να δοκιμάσεις κ κάτι πέρα από αυτό που σου άρεσε ναι?
Μην κάνεις βιαστική αγορά. Θα σου εξηγήσουν εκεί τα παιδιά τι πραγματικά θα σε καλύπτει κ δεν θα
σε κουράζει ως νέα ατμίστιρια. Καλή επιλογή σου εύχομαι κ καλή αρχή με το άτμισμα.  :)

Αποσυνδεδεμένος Kirki

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4030 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 15:21 »
Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!  :-* :-*

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4031 στις: Φεβρουαρίου 25, 2019, 17:19 »
Επειδή είμαι σε mood διαφωνίας, αλλά όχι πραγματικής διαφωνίας με ό,τι σου είπαν πιο πάνω, θα σου πω και το εξής:

Αν το είδες το νομπάκο και σου άρεσε, να πας να το δοκιμάσεις κι αυτό. Και η εμφάνιση μιας συσκευής παίζει ρόλο στο αν θα την κρατήσεις στο χέρι σου ή μετά από 2-3 μέρες θα την παρατήσεις στο συρτάρι.

Να πας στο e-smokers γιατί α) είναι εξαιρετικό κατάστημα και β) γενικά δεν συμπαθούμε νομπάκο εδώ πέρα, αλλά αν δεν βρεις κάτι που να σου κάμει κλικ, βρες το πιο κοντινό σου κόκκινο κατάστημα και ρίξε και σε αυτό μια ματιά.

Εμένα και οι δύο συσκευές που σκέφτεσαι μου φαίνονται σκουπίδια. Αλλά οι δικές μου ανάγκες στο άτμισμα είναι τελείως διαφορετικές ενδεχομένως από τις δικές σου. Οικείο μου πρόσωπο, αφού είχα σκάσει να του βρω ό,τι καλύτερο μπορούσα να σκεφτώ από συσκευή, ατμοποιητή και δεν συμμαζεύεται, βολεύτηκε με ένα AIO της Joyeteck και έμεινε με αυτό μέχρι που έκοψε και το άτμισμα.

Αποσυνδεδεμένος Kirki

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4032 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 11:49 »
Καλημέρα! Πήγα τελικά στο e smokers..Πολύ καλή εξυπηρέτηση!! Μου έδειξαν αρκετά πράγματα! Πήρα τελικά το Pockex aspire (καθαρά από εμφάνιση  :D ) και υγρό traditional nobacco...αν και δοκίμασα αρκετά καπνικά!!

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4033 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 11:59 »
Μεγειά και καλωσόρισες  :D

Αποσυνδεδεμένος vsotos

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #4034 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 12:01 »
Τέλεια. Έκανες μια αρχή για να τελειώνεις μία και καλή με το τσιγάρο. Ελπίζω να σε καλύψει το pockex και απο άτμισμα άλλα και απο μπαταρία. Είναι μία αρχή πάντως. 

Όσο για τα υγρά, κάνεις ότι σου αρέσει και όπως σου αρέσει δεν έχει καμία σημασία. Δεν ξέρω με τι νικοτίνη ξεκίνησες και ελπίζω να είναι με την μεγαλύτερη ώστε να μην έχει ο οργανισμός σου να αντιμετωπίσει την έλλειψη της τις πρώτες μέρες. 

Καλή αρχή να έχεις και μακριά απο το τσιγάρο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 12 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8737 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181199 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34257 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537708 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60210 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238385 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 704 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16525 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137120 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085756 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro